6 km

6 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 110 STASIUKIEWICZ RAFAL M 1 GDYNIA 7 POMORSKA OBRONA WOJSK TERYTORIALNYCH M 40-49 1 6 km 00:11:51.95 00:12:00.14 00:23:52.09
2 126 WNUK DAMIAN M 2 WIELKI KLINCZ ZIAJA RUN TEAM M 30-39 1 6 km 00:12:02.64 00:11:54.76 00:23:57.40
3 12 CEPURDEJ WŁADYSŁAW M 3 GDYNIA X LO GDYNIA M 0-19 1 6 km 00:11:50.62 00:12:31.38 00:24:22.00
4 104 RUSIN LESZEK M 4 LĘBORK LKB IM,, BRACI PETK LĘBORK M 40-49 2 6 km 00:12:31.06 00:12:36.40 00:25:07.46
5 91 PIENIĄŻEK JAKUB M 5 LĘBORK LKB IM. BRACI PETK M 20-29 1 6 km 00:12:46.11 00:13:15.43 00:26:01.54
6 47 HEWELT MACIEJ M 6 GDYNIA PKO HARPAGAN GDAŃSK M 30-39 2 6 km 00:12:55.80 00:13:19.72 00:26:15.52
7 32 DZIÓBEK LECH M 7 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM M 40-49 3 6 km 00:12:59.12 00:13:25.66 00:26:24.78
8 13 CHMIELEWSKI ANDRZEJ M 8 WŁOCŁAWEK ZRYW ZAZAMCZE WŁOCŁAWEK M 50-59 1 6 km 00:13:12.44 00:13:30.89 00:26:43.33
9 94 PLICHT TOMASZ M 9 OSTRZYCE ROWEROWCE M 30-39 3 6 km 00:13:16.31 00:13:35.69 00:26:52.00
10 117 TRYBEK GUSTAW M 10 SOPOT SKŻ ERGO HESTIA SOPOT/ II LO SOPOT M 0-19 2 6 km 00:13:13.88 00:13:58.08 00:27:11.96
11 83 NAWROCKI DARIUSZ M 11 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 M 40-49 4 6 km 00:13:21.26 00:14:22.05 00:27:43.31
12 106 SCHOENROCK TOMASZ M 12 NOWY DWÓR GDAŃSKI BIEGAJĄCY KRWIODAWCA M 30-39 4 6 km 00:14:06.28 00:13:46.37 00:27:52.65
13 142 KISIELWSKI TOMASZ M 13 SOPOT M 0-19 3 6 km 00:13:57.21 00:13:57.36 00:27:54.57
14 127 WOJEWÓDZKI STANISŁAW M 14 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM M 0-19 4 6 km 00:14:10.01 00:13:52.85 00:28:02.86
15 157 MASZOTA MATEUSZ M 15 SOPOT M 30-39 5 6 km 00:14:29.64 00:14:10.73 00:28:40.37
16 73 LITWIN PIOTR M 16 GDAŃSK OCEANIC M 50-59 2 6 km 00:14:15.73 00:14:30.95 00:28:46.68
17 57 KONOPSKI KACPER M 17 GDYNIA AMS GDYNIA M 20-29 2 6 km 00:14:09.21 00:14:39.19 00:28:48.40
18 38 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM K 20-29 1 6 km 00:14:16.37 00:14:39.26 00:28:55.63
19 111 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 18 ELBLĄG MARATOŃCZYK ELBLĄG M 60-69 1 6 km 00:14:43.41 00:14:24.61 00:29:08.02
20 78 MARCINKOWSKI MICHAŁ M 19 PŁOCK PTT DELTA M 30-39 6 6 km 00:14:44.18 00:14:30.20 00:29:14.38
21 17 CYRZAN KRZYSZTOF M 20 KARTUZY ROWEROWCE M 30-39 7 6 km 00:14:33.34 00:14:55.61 00:29:28.95
22 69 LESZCZ MARCIN M 21 OSIEK WIELKI M 40-49 5 6 km 00:14:53.26 00:14:39.95 00:29:33.21
23 7 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 22 KWIDZYN M 20-29 3 6 km 00:14:46.30 00:14:51.70 00:29:38.00
24 120 WILKE TOMASZ M 23 GDYNIA P4F M 20-29 4 6 km 00:14:38.23 00:15:01.09 00:29:39.32
25 105 RUTKOWSKA JOANNA K 2 LUZINO NA_LUZIE K 40-49 1 6 km 00:14:42.00 00:15:14.51 00:29:56.51
26 90 PIECZKO KONRAD M 24 SOPOT M 30-39 8 6 km 00:15:25.04 00:15:13.07 00:30:38.11
27 84 NAWROCKI MARIUSZ M 25 GDAŃSK M 50-59 3 6 km 00:15:56.47 00:14:43.90 00:30:40.37
28 40 GORCZYŃSKA MARTA K 3 WEJHEROWO K 0-19 1 6 km 00:15:24.25 00:15:19.37 00:30:43.62
29 27 DRAWC MIECZYSŁAW M 26 GDAŃSK M.KRAWCZYŃSKA TEAM M 60-69 2 6 km 00:15:50.73 00:15:08.98 00:30:59.71
30 70 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 27 ŁEBA M 60-69 3 6 km 00:16:09.11 00:15:00.50 00:31:09.61
31 51 KACZMAREK DARIA K 4 GDAŃSK K 20-29 2 6 km 00:15:30.47 00:15:55.33 00:31:25.80
32 66 KUSCHBIK ELŻBIETA K 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40-49 2 6 km 00:15:48.42 00:15:45.73 00:31:34.15
33 89 PELLOWSKI ROBERT M 28 SOPOT SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI M 30-39 9 6 km 00:15:56.34 00:15:42.75 00:31:39.09
34 60 KOZACZEK MARCIN M 29 GDAŃSK M 30-39 10 6 km 00:16:04.40 00:15:36.97 00:31:41.37
35 54 KAZYAKA KATARZYNA K 6 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA K 30-39 1 6 km 00:16:03.86 00:15:40.62 00:31:44.48
36 85 OKRÓJ FILIP M 30 REDA M 0-19 5 6 km 00:16:00.00 00:15:56.51 00:31:56.51
37 102 ROGOCZ MACIEJ M 31 GDYNIA ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI M 40-49 6 6 km 00:15:50.50 00:16:08.30 00:31:58.80
38 26 DEPTUŁA ROBERT M 32 GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE M 50-59 4 6 km 00:16:20.00 00:15:56.72 00:32:16.72
39 74 ŁACHWICZ MACIEK M 33 SOPOT M 40-49 7 6 km 00:16:54.68 00:15:34.68 00:32:29.36
40 136 ZIĘBA ŁUKASZ M 34 BAĆKOWICE M 40-49 8 6 km 00:16:05.60 00:16:27.22 00:32:32.82
41 3 BEDNARZ MACIEJ M 35 GDAŃSK M 40-49 9 6 km 00:16:02.34 00:16:58.83 00:33:01.17
42 71 LIS JAKUB M 36 GDAŃSK FOXENERGY M 30-39 11 6 km 00:16:22.67 00:16:44.25 00:33:06.92
43 62 KRÓL BENEDYKT M 37 WERBLINIA M 70-79 1 6 km 00:16:49.07 00:16:25.16 00:33:14.23
44 80 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 38 GDAŃSK M 50-59 5 6 km 00:16:54.26 00:16:22.09 00:33:16.35
45 128 WOJTACKA MAGDALENA K 7 MIROWICE LKS ZANTYR SZTUM K 30-39 2 6 km 00:16:53.24 00:16:23.26 00:33:16.50
46 56 KONECKO IZABELA K 8 SOPOT SOPOT K 50-59 1 6 km 00:17:00.09 00:16:33.25 00:33:33.34
47 72 LIS KATARZYNA K 9 GDAŃSK FOXENERGY K 30-39 3 6 km 00:16:51.75 00:16:56.17 00:33:47.92
48 88 PAWŁOWSKI JACEK M 39 SOPOT STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M 20-29 5 6 km 00:16:50.48 00:17:02.53 00:33:53.01
49 93 PLICHT MARCIN M 40 OSTRZYCE M 20-29 6 6 km 00:16:53.48 00:16:59.95 00:33:53.43
50 150 BARSKI BARTEK M 41 BORKOWO M 30-39 12 6 km 00:16:50.92 00:17:03.39 00:33:54.31
51 48 IEFYMENKO OLEKSANDR M 42 SOPOT CENTAUR M 40-49 10 6 km 00:17:25.00 00:16:45.82 00:34:10.82
52 15 CHWIAŁKOWSKI RAFAŁ M 43 INOWROCŁAW M 40-49 11 6 km 00:17:27.47 00:16:50.52 00:34:17.99
53 112 SZEWCZYK ŁUKASZ M 44 WARSZAWA M 40-49 12 6 km 00:17:08.17 00:17:18.60 00:34:26.77
54 109 SPYŁA DAROSŁAW M 45 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK M 60-69 4 6 km 00:17:05.85 00:17:36.12 00:34:41.97
55 140 ZYCHORA PIOTR M 46 WARSZAWA SZCZĘŚLIWY JA! M 40-49 13 6 km 00:17:43.30 00:17:31.43 00:35:14.73
56 79 MATEJA KLARA K 10 GDAŃSK K 60-69 1 6 km 00:17:46.65 00:17:32.30 00:35:18.95
57 121 WILSKI MARCIN M 47 SOPOT M 40-49 14 6 km 00:17:49.16 00:18:01.12 00:35:50.28
58 1 ACHRAMOWICZ ULIANA K 11 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA K 0-19 2 6 km 00:17:50.30 00:18:00.37 00:35:50.67
59 139 ZWOLAK ANDRZEJ M 48 RYJEWO M 60-69 5 6 km 00:17:35.52 00:18:20.00 00:35:55.52
60 49 JANCA AGATA K 12 WEJHEROWO K 0-19 3 6 km 00:17:40.00 00:18:31.05 00:36:11.05
61 135 ZASADA RAFAL M 49 SKOWARCZ M 40-49 15 6 km 00:18:47.26 00:17:28.55 00:36:15.81
62 31 DZIOBA MICHAŁ M 50 SOPOT M 50-59 6 6 km 00:18:44.32 00:17:35.65 00:36:19.97
63 30 DZIOBA JOANNA K 13 SOPOT SKŻ ERGO HESTIA SOPOT/ II LO SOPOT K 0-19 4 6 km 00:18:44.68 00:17:35.33 00:36:20.01
64 130 WOLSZON DAMIAN M 51 GDYNIA M 30-39 13 6 km 00:18:35.71 00:17:55.89 00:36:31.60
65 18 CZARNECKI PAWEŁ M 52 SOPOT M 30-39 14 6 km 00:18:48.54 00:17:52.91 00:36:41.45
66 8 BUĆ SŁAWOMIR M 53 MYSTKÓW COMP TEAM M 50-59 7 6 km 00:18:33.39 00:18:09.28 00:36:42.67
67 86 OLEJARCZYK PIOTR OLEJARCZYK M 54 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET M 60-69 6 6 km 00:18:17.69 00:18:35.58 00:36:53.27
68 122 WINIARSKI ZBIGNIEW M 55 GDAŃSK M 30-39 15 6 km 00:18:47.83 00:18:12.51 00:37:00.34
69 4 BIAŁA BEATA K 14 GDAŃSK K 60-69 2 6 km 00:19:01.80 00:18:19.25 00:37:21.05
70 146 PŁOSZAJ KACPER M 56 GDAŃSK M 0-19 6 6 km 00:18:18.39 00:19:14.48 00:37:32.87
71 129 WOLSKA MARIA K 15 WARSZAWA K 0-19 5 6 km 00:19:16.12 00:18:20.44 00:37:36.56
72 118 WARCHOŁ BOGUMIŁ M 57 GDAŃSK M 30-39 16 6 km 00:19:26.41 00:18:30.86 00:37:57.27
73 37 GIBAS SŁAWOMIR M 58 ELBLĄG TEAM ROBACZKI M 40-49 16 6 km 00:19:22.02 00:18:40.77 00:38:02.79
74 152 FAŚCISZEWSKI STANISŁAW M 59 GDAŃSK M 0-19 7 6 km 00:19:28.70 00:18:53.89 00:38:22.59
75 52 KALINOWSKA NATALIA DAMROKA K 16 GDYNIA K 30-39 4 6 km 00:19:27.45 00:18:56.04 00:38:23.49
76 116 TROJAK ADAM M 60 GDAŃSK M 30-39 17 6 km 00:20:03.47 00:18:48.97 00:38:52.44
77 151 MALAJ SARA K 17 SOPOT K 0-19 6 6 km 00:19:29.21 00:19:46.48 00:39:15.69
78 143 WÓJCIK IGOR M 61 GDYNIA M 0-19 8 6 km 00:19:22.52 00:19:53.24 00:39:15.76
79 25 DEPTUŁA BERNADETA K 18 GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE K 50-59 2 6 km 00:20:11.13 00:19:44.25 00:39:55.38
80 21 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 62 GDYNIA M 30-39 18 6 km 00:20:12.77 00:19:48.32 00:40:01.09
81 144 JANKOWSKA NINA K 19 SOPOT K 0-19 7 6 km 00:20:06.26 00:20:12.77 00:40:19.03
82 59 KOWALEWSKI ANDRZEJ M 63 SOPOT M 40-49 17 6 km 00:19:25.13 00:20:58.95 00:40:24.08
83 124 WITT GRAŻYNA K 20 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM K 70-79 1 6 km 00:20:28.52 00:20:27.85 00:40:56.37
84 22 ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR M 64 GDYNIA M 60-69 7 6 km 00:20:30.00 00:20:40.05 00:41:10.05
85 133 WÓJTOWICZ ROMAN M 65 DZIAŁDOWO M 50-59 8 6 km 00:41:34.24 00:41:34.24
86 107 SKWIERAWSKI WOJCIECH SKWIERAWSKI M 66 GDAŃSK MAGICZNA FLET M 30-39 19 6 km 00:20:58.37 00:20:42.43 00:41:40.80
87 75 ŁAWRENOWAS ANŻELIKA K 21 SOPOT K 30-39 5 6 km 00:21:07.69 00:20:47.61 00:41:55.30
88 29 DYDYMSKA MONIKA K 22 RUMIA K 50-59 3 6 km 00:22:06.17 00:19:57.25 00:42:03.42
89 35 GDANIEC MARZENA K 23 SOPOT K 50-59 4 6 km 00:20:31.00 00:21:41.42 00:42:12.42
90 137 ZMARZLY DAREK M 67 GDAŃSK M 50-59 9 6 km 00:20:22.96 00:21:57.61 00:42:20.57
91 5 BŁASZCZAK WALDEMAR M 68 GDAŃSK M 70-79 2 6 km 00:21:08.18 00:21:20.06 00:42:28.24
92 95 POLIKOWSKI PATRYK M 69 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW M 40-49 18 6 km 00:21:36.94 00:21:06.56 00:42:43.50
93 154 DERZEŁKOWSKA BLANKA K 24 GFYNIA K 0-19 8 6 km 00:21:25.42 00:22:03.23 00:43:28.65
94 108 SLOMINSKA-FRĄCZEK MAGDA K 25 SOPOT K 40-49 3 6 km 00:21:33.55 00:21:57.05 00:43:30.60
95 103 ROMANIAK SANDRA K 26 MALBORK TEAM ROBACZKI K 20-29 3 6 km 00:21:29.41 00:22:01.20 00:43:30.61
96 44 GRESIK JOANNA K 27 KĘPINA K 20-29 4 6 km 00:21:22.47 00:22:13.62 00:43:36.09
97 134 ZASADA BOGUMIŁA K 28 SKOWARCZ K 40-49 4 6 km 00:21:24.39 00:22:25.54 00:43:49.93
98 45 GRZELAK MACIEJ M 70 SOPOT M 70-79 3 6 km 00:21:20.13 00:22:45.55 00:44:05.68
99 132 WÓJTOWICZ PATRYK M 71 GDAŃSK M 30-39 20 6 km 00:22:26.35 00:21:54.98 00:44:21.33
100 113 SZULCZYK BENEDYKT M 72 PSZCZOLKI M 70-79 4 6 km 00:22:11.36 00:22:21.70 00:44:33.06
101 9 BUGAJSKA ALEKSANDRA K 29 GDAŃSK K 30-39 6 6 km 00:22:22.65 00:22:17.33 00:44:39.98
102 50 KACZMAREK ARKADIUSZ M 73 SZTUM M 50-59 10 6 km 00:22:06.76 00:22:33.24 00:44:40.00
103 131 WÓJTOWICZ LIDIA K 30 DZIAŁDOWO K 50-59 5 6 km 00:22:15.00 00:22:33.31 00:44:48.31
104 138 ZNAJDEK BEATA K 31 WARSZAWA K 30-39 7 6 km 00:23:40.10 00:22:06.94 00:45:47.04
105 53 KAWA BARTŁOMIEJ M 74 GDAŃSK M 40-49 19 6 km 00:23:40.30 00:22:07.32 00:45:47.62
106 155 SZYMAŃSKI KOSMA M 75 GDYNIA M 0-19 9 6 km 00:22:57.62 00:22:55.43 00:45:53.05
107 115 TALERCZYK KRYSTIAN M 76 ELBLĄG M 20-29 7 6 km 00:23:30.93 00:22:39.98 00:46:10.91
108 145 RYAN ADAM M 77 SOPOT M 0-19 10 6 km 00:22:49.17 00:23:46.93 00:46:36.10
109 68 LEPAK NATALIA K 32 CHOJNICE K 20-29 5 6 km 00:23:14.55 00:23:42.83 00:46:57.38
110 77 MALEK ANDRZEJ M 78 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM M 70-79 5 6 km 00:47:26.04 00:47:26.04
111 123 WITKOWSKA AGATA K 33 MIKOŁAJKI POMORSKIE K 30-39 8 6 km 00:23:41.67 00:24:09.68 00:47:51.35
112 114 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 79 GDYNIA M 60-69 8 6 km 00:25:02.90 00:24:57.04 00:49:59.94
113 82 MROCZKOWSKA OLIWIA K 34 GDYNIA SKŻ ERGO HESTIA SOPOT K 0-19 9 6 km 00:24:38.30 00:26:25.89 00:51:04.19
114 147 MALISLEWSKA SONIA K 35 SOPOT K 0-19 10 6 km 00:24:18.41 00:26:45.92 00:51:04.33
115 148 POMIERSKA MAJA K 36 GDAŃSK K 0-19 11 6 km 00:24:18.33 00:26:46.13 00:51:04.46
116 58 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 37 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK K 60-69 3 6 km 00:24:33.87 00:26:31.13 00:51:05.00
117 41 GORZKOWSKA ALEKSANDRA K 38 GDAŃSK K 20-29 6 6 km 00:24:26.39 00:26:58.82 00:51:25.21
118 149 LYTVYN VALENTYNA K 39 GDAŃSK K 70-79 2 6 km 00:26:03.18 00:25:32.58 00:51:35.76
119 98 POPIEL RYSZARD M 80 GDAŃSK M 70-79 6 6 km 00:24:25.90 00:27:15.11 00:51:41.01
120 2 BEDNARSKA EDYTA K 40 GDAŃSK BYLE DO PRZODU :) K 40-49 5 6 km 00:25:46.21 00:26:40.38 00:52:26.59
121 153 SZARANIEC FELICJA K 41 GDYNIA K 0-19 12 6 km 00:24:31.29 00:28:43.15 00:53:14.44
122 156 SOCHA ZOFIA K 42 GDYNIA K 0-19 13 6 km 00:24:33.07 00:28:42.34 00:53:15.41
123 23 DEIK ELŻBIETA K 43 PRZYJAŹŃ K 70-79 3 6 km 00:28:23.96 00:27:36.75 00:56:00.71
124 42 GÓRSKA MILENA K 44 GDYNIA SKŻ ERGO HESTIA SOPOT K 0-19 14 6 km 00:27:24.41 00:30:13.20 00:57:37.61
125 10 BUTKIEWICZ ANNA K 45 SOPOT K 30-39 9 6 km 01:00:51.88 01:00:51.88
126 125 WITT HENRYK M 81 SOPOT NORBSOFT M 70-79 7 6 km 00:31:10.21 00:32:09.71 01:03:19.92
127 87 PAŁASZ EDMUND M 82 RUMIA M 70-79 8 6 km 00:38:34.50 00:39:55.74 01:18:30.24

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ