Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#happyrunners
1 Paliwoda Zuzanna Stary Adamów po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) #happyrunners
2 Szczudlak Jacek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
3 Szczudlak Dorota Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
4 Micor Jolanta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
5 Adamczyk Kuba Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
6 Karwacki Sebastian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
7 Paliwoda Zuzanna Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) #happyrunners
8 Paliwoda Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
9 Zimińska Kinga Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
10 Zimińska Joanna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
11 Rogut Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
12 Potargowicz Bogumiła Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
13 Kłysiak Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
14 Biegańska Renata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
15 Grezel Marzena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
16 Miller Michał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
17 Borowiec Andżelika Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
18 Kuchta Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
19 Stoliński Adrian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
20 Marciniak Zuzanna Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) #happyrunners
21 Marciniak Angelika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) #happyrunners
9ŁBOT
22 Staniaszczyk Iza Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) 9ŁBOT
23 Fajst Karolina Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł) 9ŁBOT
126p
24 Czernik Sylwester Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) 126p
ABEM Lejdis
25 Zagórska Agnieszka Rąbień Ab Bieg główny (prezent za 50 zł) ABEM Lejdis
26 Karasińska Ewa Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł) ABEM Lejdis
ADA TEAM
27 Brykowska Teresa Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł) ADA TEAM
28 Brykowski Andrzej Brykowski Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł) ADA TEAM
ATLAS RUNNING TEAEM
29 DUDAS WIESŁAW ŁÓDZ Bieg główny (prezent za 50 zł) ATLAS RUNNING TEAEM
AZS Łódź
30 Lesiewicz Amelia Łódź po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) AZS Łódź
31 Wieraszka Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) AZS Łódź
32 Wieraszka Oliwia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) AZS Łódź
33 Wieraszka Filip Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) AZS Łódź
Akademia Biegania ProviKidsRun
34 Ambroszczyk Filip Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Akademia Biegania ProviKidsRun
Akademia Lekkoatletyki ŁÓDŹ
35 Markwant Borys Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Akademia Lekkoatletyki ŁÓDŹ
36 Pawlak Hanna Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Akademia Lekkoatletyki ŁÓDŹ
Apropos
37 Tarant-Śliwińska Inga Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Apropos
Atlas Running Team
38 Bartosik Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Atlas Running Team
Atletyczne Towarzystwo Sportowe
39 Witczak Arnold Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Atletyczne Towarzystwo Sportowe
BBKTS
40 Kisiel Laura Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) BBKTS
Babski Team z Aleksa
41 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) Babski Team z Aleksa
Barry Callebaut
42 Dębiński Damian Lutomiersk Bieg główny (prezent za 50 zł) Barry Callebaut
43 Rachwalski Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Barry Callebaut
44 Rachwalski Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Barry Callebaut
45 Szewczyk Jakub Tomaszów Mazowiecki Bieg główny (prezent za 50 zł) Barry Callebaut
46 Dąbrowski Norbert Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) Barry Callebaut
Bidfood Farutex
47 Bizuga Andrzej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Bidfood Farutex
Biegusy
48 Gaszewska Iwona Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Biegusy
49 Karda Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Biegusy
50 Witkowski Kacper Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Biegusy
51 Witkowska Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Biegusy
Biliński Team kids
52 Magdy Antonio Mirosławice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Biliński Team kids
Chatynka Łódź
53 Tomczyk Damian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Chatynka Łódź
Chomsie
54 Wulkiewicz Artur Wiśniowa. Góra Bieg główny (prezent za 50 zł) Chomsie
55 Nowacka Lena Ksawerów Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Chomsie
56 Nowacki Marcin Ksawerów Bieg główny (prezent za 50 zł) Chomsie
Cigam
57 Bernacik JAcek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Cigam
Clariant
58 Attiya Lidia Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Clariant
59 Gryszanowicz-Bajerska Zuzanna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Clariant
Compin Fainsa Polska
60 Perizhniak Yana ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
61 Michalski vel Michalak Alan ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) Compin Fainsa Polska
62 Piotrowicz-Poturała Monika ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
63 Sujka Maja ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) Compin Fainsa Polska
64 Sujka Bartłomiej ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) Compin Fainsa Polska
65 Sujka Łukasz ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
66 Varmus Gulnar ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
67 Szczytkowska Monika ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
68 Masiuchok Hanna ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
69 Kotwica Bogumiła ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
70 Dolaciński Michał ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
71 Burska Eliza ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
72 Bezzubenko Olena ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
73 Antoniak Anna ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
74 Papajak Zofia ŁÓDŹ po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Compin Fainsa Polska
Corning
75 Galant Paulina Stryków po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Corning
76 Sroka Bartosz Kębliny po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Corning
77 Brzęczek Filip Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Corning
Czasołamacze
78 Krygier Witold Kontantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) Czasołamacze
79 Dzierżawski Przemysław Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) Czasołamacze
80 Krygier Przemysław Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) Czasołamacze
81 MACIASZEK Justyna Konstantynów Bieg główny (prezent za 50 zł) Czasołamacze
Da Grasso Team
82 Chudzik Nikodem Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Da Grasso Team
Decathlon Logistics
83 Więcławek Ewelina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Decathlon Logistics
Dobre Chłopaki
84 Rodziewicz Kamil Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Dobre Chłopaki
Dobre Chłopaki
85 Rodziewicz Krzysztof Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Dobre Chłopaki
86 Szyndlauer Mateusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Dobre Chłopaki
Espontani Sport Grup Łódź
87 Malanowski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Espontani Sport Grup Łódź
88 Malanowski Radoslaw Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Espontani Sport Grup Łódź
FC Zdrowie
89 Pawlak Krzysztof Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) FC Zdrowie
Fabryka Dzika
90 Grabarczyk Marta Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł) Fabryka Dzika
HTF Ludwik Sikorski
91 Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) HTF Ludwik Sikorski
92 Wcisło Emilia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) HTF Ludwik Sikorski
93 Grabicki Rafał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) HTF Ludwik Sikorski
94 Sowa Tomasz Uniejów Bieg główny (prezent za 50 zł) HTF Ludwik Sikorski
HerktTeam
95 Herkt Zofia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) HerktTeam
96 Herkt Grzegorz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) HerktTeam
97 Bara Jacek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) HerktTeam
KLAN KUBOTA
98 Janik Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) KLAN KUBOTA
99 Janik Magdalena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) KLAN KUBOTA
KPP Koło/ Velo A Bike
100 Jabłoński Jakub Kłodawa Bieg główny (prezent za 50 zł) KPP Koło/ Velo A Bike
KS ŁZPN
101 Radkiewicz Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) KS ŁZPN
Karlingtony
102 Waszczykowski Kamil Karlin Bieg główny (prezent za 50 zł) Karlingtony
Komenda Stołeczna Policji
103 Konstanty Żaneta Ząbki po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Komenda Stołeczna Policji
Korona Pabianice
104 Szplit Agata Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł) Korona Pabianice
LKS Koluszki
105 MUSZALSKI ANTONI KOLUSZKI Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) LKS Koluszki
LUZAKI NA FANTAZJI
106 Wielec Amelia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) LUZAKI NA FANTAZJI
107 Wielec Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) LUZAKI NA FANTAZJI
108 Wielec Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) LUZAKI NA FANTAZJI
109 Wielec Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) LUZAKI NA FANTAZJI
MKS Jedynka ŁÓDŹ
110 Królak Filip Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) MKS Jedynka ŁÓDŹ
MKS Jedynka Łódź
111 Przybyła Oskar Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) MKS Jedynka Łódź
112 Przybyła Alan Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) MKS Jedynka Łódź
113 Królak Karolina Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) MKS Jedynka Łódź
MP 15 Zgierz
114 Fajkowska Nikola Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) MP 15 Zgierz
Magic
115 Hanysz-Worach Paulina ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł) Magic
Michael Scott's Dunder Mifflin Scranton Meredith Palmer Memorial Celebrity Rabies Awareness Pro-Am Fun Run Race For the Cure
116 Chyla Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Michael Scott's Dunder Mifflin Scranton Meredith Palmer Memorial Celebrity Rabies Awareness Pro-Am Fun Run Race For the Cure
Miele
117 Błazik Marek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Miele
Mordzaki biegają
118 Skrzypińska-Mordzak Aneta Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł) Mordzaki biegają
Nordea Runners
119 Grubczak Agnieszka Grubczak Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Nordea Runners
120 Weder Jan Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Nordea Runners
O co biega
121 Frasiak Milena Wadlew Bieg główny (prezent za 50 zł) O co biega
Orifarm Poland
122 Bogus Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Orifarm Poland
123 Polak Jacek Pilaszków (woj. łódzkie) Bieg główny (prezent za 50 zł) Orifarm Poland
124 Galoch Anna Bełchatów Bieg główny (prezent za 50 zł) Orifarm Poland
125 Dudzińska-Sukiennik Karolina Łyszkowice Bieg główny (prezent za 50 zł) Orifarm Poland
Patobiegacze
126 Kasprzycka Natalia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Patobiegacze
Patobiegacze
127 Kotynia Michał Janków Bieg główny (prezent za 50 zł) Patobiegacze
Piechotą Po Schodach
128 Radwanski Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Piechotą Po Schodach
129 Radwańska Aneta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Piechotą Po Schodach
Piechotą po schodach
130 Krawczyk Beata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Piechotą po schodach
Placki
131 Kuta Aleksandra Łask Bieg główny (prezent za 50 zł) Placki
132 Romanowicz Rafał Łask Bieg główny (prezent za 50 zł) Placki
133 Boho-Romanowicz Sandra Łask Bieg główny (prezent za 50 zł) Placki
PlanForma
134 Romanowski Krystian Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł) PlanForma
Polska Grupa Farmaceutyczna
135 Krzywda Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
136 Bieńkiewicz Maciej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
137 Daueuhauer Jacek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
138 Wójcik Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
139 Rynkiewicz Damian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
140 Zajdlewicz Dariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
141 Pastwińska Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
142 PISARSKA KATARZYNA Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
143 Kulesz Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
144 Iwan Przemysław Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
145 Kędzierska Aneta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
146 Kuś Mateusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
147 Barańska Maria Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
148 Piasecki Tymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
149 Piasecka Zuzanna Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
150 Kędzia Szymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
151 Kędzia Nikodem Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
152 Lemieszewska Iza Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
153 Golec Mateusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
154 Spychalski Szymon Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
155 Wyrzykowska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
156 Worach Patryk Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
157 Worach Nadia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
158 Worach MICHAŁ Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
159 Nowakowski Adam Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
160 Marczewski Michał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
161 Lipka Patrycja Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
162 Fontańska Julia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Polska Grupa Farmaceutyczna
Primient
163 Maciszewski Mateusz Piekarowo Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
164 Glonek-Mamrot Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
165 Durma Agata Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
166 Frydrysiak Jacek Stryków Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
167 Mikołajczyk Karolina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
168 Bielecka Marlena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Primient
Profil Software
169 Wiśniewski Szymon Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Profil Software
R.S.Team
170 Mosiński Robert Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) R.S.Team
Razem Trenujemy Sport
171 Rubinkowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Razem Trenujemy Sport
172 Rubinkowski Mateusz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Razem Trenujemy Sport
173 Rubinkowski Maciej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Razem Trenujemy Sport
174 Sikora Maciej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Razem Trenujemy Sport
175 Bonek Sikora Agata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Razem Trenujemy Sport
176 Kornafel Bartłomiej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Razem Trenujemy Sport
SP 12 Zgierz
177 Skorupa Mateusz Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) SP 12 Zgierz
SP17 Pabianice
178 Świątczak Weronika Pabianice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) SP17 Pabianice
SP 35 Łódź
179 Śliwińska Maja Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) SP 35 Łódź
180 Śliwińska Lena Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) SP 35 Łódź
SPORTOWE ŻUKI
181 Ryplewska Aleksandra Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) SPORTOWE ŻUKI
SnailRun
182 Wnukowski Kamil Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) SnailRun
Sp.29
183 Yilmaz Emir Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Sp.29
Spartakus Bełchatów
184 Pieczara Sebastian Bełchatów Bieg główny (prezent za 50 zł) Spartakus Bełchatów
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
185 Pacocha Lena Aleksandrów Łódzki po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
Sportowe Żuczki
186 Ryplewska Wiki Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Sportowe Żuczki
Szakale Bałut Łódź
187 Sołtysiak Marta Sołtysiak Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Szakale Bałut Łódź
Szwadron Pierożków
188 Gajer Patryk Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Szwadron Pierożków
TEAM OSMO
189 Dłabich Grzegorz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) TEAM OSMO
190 Dłabich Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) TEAM OSMO
Team Avengers
191 Marszał Mariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Team Avengers
192 Marszał Olgierd Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Team Avengers
193 Marszał Agnieszka Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Team Avengers
Team Pomykala
194 Pomykała Daniel Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł) Team Pomykala
TeamPomykała
195 Pomykała Fabian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) TeamPomykała
196 Pomykała Oliwier Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) TeamPomykała
197 Pomykała Błażej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) TeamPomykała
198 Pomykała Marzena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) TeamPomykała
The 7th Station
199 Wojtania Damian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) The 7th Station
UKS Basket Aleksandrów Łódzki
200 Pacocha Julia Aleksandrów Łódzki po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł) UKS Basket Aleksandrów Łódzki
UKS Orientuś Łódź
201 Rajski Kaketan Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) UKS Orientuś Łódź
202 Rajski Dawid Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) UKS Orientuś Łódź
VISTEX
203 Sycz Mariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) VISTEX
204 Kiełt Joanna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) VISTEX
Wataha-Łączy nas bieganie
205 Szymański Rafał Szymański Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Wataha-Łączy nas bieganie
Zawisza Rzgów
206 Rogozińska Patrycja Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Zawisza Rzgów
_BRAK NAZWY_
207 Kurczaba Grzegorz ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
208 Ciemieniewska Renata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
209 Duraj Paulina Pabianice po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
210 Wejman Joanna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
211 Olczyk Marek Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
212 Pichlińska Natalia Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
213 Łąpieś Katarzyna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
214 Królikowska Prokopowicz Beata Aleksandrów Łódzki po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
215 Stańczak Hanna Pabianice po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
216 Knop Julia Łódź po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł)
217 Zieliński Mikołaj Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
218 Zielińska Klaudia Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
219 Rajska Elżbieta Kiełczówka po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
220 Zielonka Justyna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
221 Jędrzejczak Ula Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
222 Tarkowski Marcin Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
223 Marat Milan Łódź po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł)
224 Malaczewski Szymon Łódź po 27 listopada - BIEG DZIECIECY (slodyczne za 30 zł)
225 Skrzypski Bartosz Tomczyce po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
226 Bauer Justyna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
227 Wójcik Nela Lodz po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
228 Frelek Natalia Lodz po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
229 Janeczek Katarzyna Łódź po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
230 Małek Natalia Mogilno Małe po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
231 Żarnowska Lena Dzietrzniki po 27 listopada - BIEG GŁÓWNY (prezent za 50 zł)
232 Łukasik Mariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
233 Hoff Emilia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
234 Frączkowska Paulina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
235 Sakra-Aghabalyan Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
236 Rycel Magdalena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
237 Rodziewicz Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
238 Chodorowski-Sroka Tymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
239 Chodorowska Marta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
240 Gil Szymon Kraków Bieg główny (prezent za 50 zł)
241 Kubiś Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
242 Frątczak Rafał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
243 Frątczak Daniel Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
244 Suchcicka Paulina Suchcicka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
245 Pisera Artur Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
246 Jankowska Aleksandra Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
247 Waszak Damian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
248 Cieplak Lukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
249 Wojewódka Tomasz Tarnowskie Góry Bieg główny (prezent za 50 zł)
250 Brzezowski Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
251 Adamczewska Barbara Nowe Skoszewy Bieg główny (prezent za 50 zł)
252 Brzezowski Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
253 PYCIO Patryk ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
254 Pycio Krystian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
255 Oskulska Beata Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
256 Piasecki Jakub Konin Bieg główny (prezent za 50 zł)
257 Łuczak Staś Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
258 Mazuchowska Monika Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
259 ŁUCZAK Julia Lodz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
260 Jadczak Danuta Tuszyn Bieg główny (prezent za 50 zł)
261 Kern Mikołajek Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
262 Ślemp Łucja Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
263 Wiśniewska Patrycja Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
264 Wódarczyk Oskar Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
265 Laleko-Lisiecka Agnieszka Wojciechowka Bieg główny (prezent za 50 zł)
266 Mrowicka Zofia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
267 SZUBIŃSKI MIROSŁAW WARSZAWA Bieg główny (prezent za 50 zł)
268 Orłowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
269 Cieplak Malgorzata Frelek Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
270 Pastusiak Łukasz Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
271 Świątczak Maksymilian Pabianice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
272 Pasieka Beniamin Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
273 Indrys Krzysztof Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
274 Indrys Tomasz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
275 Kociolek Igor Pabianice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
276 Szymańska Karolina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
277 Indrys Marysia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
278 Zalomska Paula Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł)
279 Dobiesz Alicja Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
280 Świtała Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
281 Stolarek Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
282 Wasiak Aleksander Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
283 Tomczyk Sandra Łódź (Łódź-Widzew) Bieg główny (prezent za 50 zł)
284 Chamera-Przeździecki Aleksander Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
285 Przeździecki Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
286 Podczasi Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
287 Podczasi Eryk Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
288 Drygas Julia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
289 Gruszczyński Fabian Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
290 Wolańczyk Filip Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
291 Picz Robert Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
292 Duraj Łukasz Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł)
293 Knapińska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
294 Rybowski Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
295 Grąbski Rafał Aleksandrów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł)
296 Czapska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
297 Pęśko Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
298 Gawrzydek Bartosz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
299 Rajczyk Dariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
300 Kaczmarek Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
301 Filipiak Jadwiga Sokolniki Las Bieg główny (prezent za 50 zł)
302 Wąs Krzysztof Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
303 Borkowska Weronika Annopole nowe Bieg główny (prezent za 50 zł)
304 Borkowski Damian Annopole Nowe Bieg główny (prezent za 50 zł)
305 Bogutczak Piotr Konstantynów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł)
306 Stasiak Maciej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
307 Gonera Wiktoria Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
308 Bińczyk Barbara Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
309 Zagóra Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
310 Sznajder Lena Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
311 Hanus Patrycja Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
312 Borowiecka Marta Borowa Bieg główny (prezent za 50 zł)
313 Borowiecki Tymoteusz Borowa Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
314 Borowiecka Iga Borowa Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
315 Frątczak Melania KSIĘSTWO Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
316 Kowalewska Joanna KSIĘSTWO Bieg główny (prezent za 50 zł)
317 Frątczak Leonard Księstwo Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
318 Trojanowski Mateusz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
319 Obiedzińska Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
320 Gadomska Paulina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
321 Wierzbicki Damian Bąkowiec Bieg główny (prezent za 50 zł)
322 Smędzik Sylwia Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
323 Kowaliński Tymon Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
324 Kowaliński Maciej Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
325 Grzywna Magdalena Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
326 Sękowska Kinga Końskie Bieg główny (prezent za 50 zł)
327 Szwed Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
328 STAWOSKA Nina Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
329 Stawoski Sebastian Aleksandrów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł)
330 Płusa Krzysztof Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
331 Szwebs Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
332 Sobczak Aneta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
333 Sobczak Karolina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
334 Szwebs Wioletta Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
335 Sakra Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
336 Płaczek Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
337 Piech Magdalena Łask Bieg główny (prezent za 50 zł)
338 Królasik Aleksander Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
339 Wieczorkiewicz Maciej Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
340 Wieczorkiewicz Amelia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
341 Zawiasa Julia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
342 Filipczak Wojciech łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
343 Filipczak Justyna łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
344 WIECZORKIEWICZ PAULINA ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
345 Kielan Aleksander Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
346 Kielan Krzysztof Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
347 Kabzińska Julia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
348 Kubicka Magdalrna Florentynów Bieg główny (prezent za 50 zł)
349 Ambroszczyk Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
350 Łuczak Anna Ostrołęka Bieg główny (prezent za 50 zł)
351 Dulasińska Przemysław Tuszyn Bieg główny (prezent za 50 zł)
352 Dulasińska Monika Tuszyn Bieg główny (prezent za 50 zł)
353 Dulasińska Maria Tuszyn Bieg główny (prezent za 50 zł)
354 Pełka Adam Ostrołęka Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
355 Pełka Rafał Ostrołęka Bieg główny (prezent za 50 zł)
356 Pełka Beata Ostrołęka Bieg główny (prezent za 50 zł)
357 Popis Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
358 Pieracki Jasiek Lodz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
359 Rzętkiewicz Joanna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
360 Drobniewski Mikołaj Kalisz Bieg główny (prezent za 50 zł)
361 Micherdziński Michał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
362 Kseniuk Magdalena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
363 Dziekański Piotr Rawa Mazowiecka Bieg główny (prezent za 50 zł)
364 Gutkowska Natalia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
365 Szczygielski Patryk Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
366 Szczygielska Weronika Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
367 Mikołajczyk Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
368 Grzech Barbara Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
369 Grzech Celina Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
370 Bartczak Lena Przykona Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
371 Kobus Paula Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
372 Bartczak Alicja Przykona Bieg główny (prezent za 50 zł)
373 Kopka Tomasz Kolonia Brużyca Bieg główny (prezent za 50 zł)
374 Kopka Elżbieta Kolonia Brużyca Bieg główny (prezent za 50 zł)
375 Szefer Adrian Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
376 Szefer Nikola Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
377 Kiełczykowska Alicja Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
378 Słoma Mateusz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
379 Filipek Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
380 Słoma Wiktoria Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
381 Kiełczykowska Julita Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
382 Słoma Michał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
383 Kiełczykowska Maja Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
384 Słoma Marlena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
385 Bogucka Majka Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
386 Pakuła Daria Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
387 Kopczyńska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
388 Jagodzińska Alina Jagodzińska Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
389 Jeske Damian Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
390 Mazuchowski Artur Jeżów Bieg główny (prezent za 50 zł)
391 Puchalski Sebastian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
392 Augustyniak Zuzia Pabianice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
393 Augustyniak Filip Pabianice Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
394 Skrucha Kasia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
395 Bajerski Robert Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
396 Giżewski Grzegorz Głowno Bieg główny (prezent za 50 zł)
397 Knap Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
398 Alexandru Nicoleta Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
399 Łąpieś Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
400 Marczyk-Lesiak Mariola Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
401 Paluszkiewicz Monika Łódz Bieg główny (prezent za 50 zł)
402 Paluszkiewicz Piotr Łódz Bieg główny (prezent za 50 zł)
403 Rajchut Tomasz Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
404 Piątkiewicz Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
405 Karepanau Andrei Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
406 Kotowicz Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
407 Karepanava Tatsiana Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
408 Rowińska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
409 Kotowicz Ewa Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
410 Kotowicz Marcin Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
411 Grabicka Sara Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
412 Matusiak Mariusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
413 Gwóźdź Piotr Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
414 Pogoda Marta Aleksandrów Łódzki Bieg główny (prezent za 50 zł)
415 Szafrański Franciszek Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
416 Matczak Marion Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
417 Kotynia Aleksander Janków Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
418 Hajdukiewicz Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
419 Grygiel Sebastian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
420 Szymański Kamil Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
421 Czepczor Klaudyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
422 Zakrzewski Radosław Lutomiersk Bieg główny (prezent za 50 zł)
423 Kapusta Joanna Dobra Bieg główny (prezent za 50 zł)
424 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
425 Wilk Wiktor Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
426 Kowalska Michalina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
427 Kowalewski Artur Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
428 Kabziński Łukasz Kabziński Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
429 Wilk Liliana Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
430 Wojciechowska Ina Rąbień Ab Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
431 Brewinski Sylwester Władysławów Bielawski Bieg główny (prezent za 50 zł)
432 Michalska Zofia Wadlew Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
433 Dziewirska Emila Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
434 Kalinowski Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
435 Perka Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
436 Lipiński Szymon Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
437 Duda Kajetan Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
438 Kowalewska Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
439 Poturała Stanislaw Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
440 Biazik Łukasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
441 Duda Michał Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
442 Skrzyńska Zuzia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
443 Pasichnyk Mariana Lodz Bieg główny (prezent za 50 zł)
444 SZYMAŃSKA NATALIA ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
445 Wiaderny Antonina ŁÓDŹ Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
446 Bieńkowska Karolina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
447 Piotrowicz Monika ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
448 Gortat Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
449 Sypek Magdalena ŁÓDŹ Bieg główny (prezent za 50 zł)
450 Wlazło Martyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
451 Kraszewski Mariusz ŁÓDŹ Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
452 Kaszuba Sylwia Sokolniki Las Bieg główny (prezent za 50 zł)
453 Ambroszczyk Bartosz Łódz Bieg główny (prezent za 50 zł)
454 Kubś Adam Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
455 Rajm Rafał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
456 Woźna Martika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
457 Wypych Małgosia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
458 Bilińska Milena Bilińska Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
459 Kubś Anna Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
460 Wypych Marysia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
461 Kubś Ewa Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
462 Paszkowska Natalia Bąkowiec Bieg główny (prezent za 50 zł)
463 Skrzyńska Sylwia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
464 Banaś Małgorzata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
465 Pabjanek Sandra Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
466 Wiśniewska Justyna Smolice Bieg główny (prezent za 50 zł)
467 Stefanowicz Lila Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
468 Bajerski Kamil Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
469 Jasiński Artur Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
470 Stefanowicz Hugo Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
471 Mrowicki Grzegorz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
472 Woitas Kamila Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
473 Szymczak Michał Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
474 Krakowiak Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
475 Wizgier Maksymilian Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
476 Piekutowski Ireneusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
477 Szymczak Antonina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
478 Wasiela Julia Łódź - Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
479 Piech Justyna Łask Bieg główny (prezent za 50 zł)
480 Wizgier Aleksander Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
481 Ciesielski Dominik Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
482 Banaszczyk Franciszek Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
483 Grzelak Marcin Łódź, ul. Zamenhofa 38 m. 19 Bieg główny (prezent za 50 zł)
484 Chrapunów Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
485 Gęda Maja Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
486 Urbański Maksymilian Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
487 Krakowiak Kamil Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
488 Nowak Tosia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
489 Banaszczyk Filip Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
490 Dąbrowska Iga Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
491 Kawecki Stanisław Zgierz Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
492 Nawrot Jagoda Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
493 Wosiak Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
494 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Bieg główny (prezent za 50 zł)
495 Siembab Karolina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
496 Nawrot Bruno Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
497 Olejniczak Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
498 Kacprzak Joanna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
499 Dąbrowski Igor Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
500 Stasiak Adam Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
501 Klaczkowski Tomasz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
502 Nawrot Amelia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
503 Grzegorzewska Oliwia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
504 Blimel Małgorzata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
505 Klaczkowski Mateusz Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
506 Broniewicz Małgorzata Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
507 Banaszczyk Anna Zgierz Bieg główny (prezent za 50 zł)
508 Ostrowska Natasza Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
509 Karolak Jan Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
510 Grzegorzewska Agnieszka Grzegorzewska Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
511 Perka Ewelina Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
512 Czoska Sylwia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
513 Skowrońska Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
514 Binkowski Jakub Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
515 Urbańska Dominika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
516 Klaczkowski Norbert Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
517 Ostrowska Kalina Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
518 Lewandowska Karolina Starowa Góra Bieg główny (prezent za 50 zł)
519 Czoska Krzysztof Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
520 Budniak Jan Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
521 Ambrozik Weronika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
522 Próba Karolina Pabianice Bieg główny (prezent za 50 zł)
523 Fiodorow Rozalia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
524 Tomasz Pakuła Tomasz Kwiatkowice Kolonia Bieg główny (prezent za 50 zł)
525 Słowińska Sylwia Tuszyn Bieg główny (prezent za 50 zł)
526 Kraszewski Marcel ŁÓDŹ Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
527 Czoska Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
528 Pudzianowska Larissa Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
529 Kwiatkowska Agnieszka łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
530 Fiodorow Kornelia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
531 Haładyn Daniel Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
532 Bednarek Aleksander Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
533 Jagło Jakub Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
534 Dziekańska Lena Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
535 Bednarek Kamila Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
536 Kraszewska Kornelia ŁÓDŹ Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
537 Jurek Helena Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
538 Sęk Kasia Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
539 Gromek Katarzyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
540 Zduńczyk Ewa Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
541 Walczak Tomasz Żagań Bieg główny (prezent za 50 zł)
542 Chachaj-Flajszman Magda Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
543 Czoska Wojciech Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
544 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
545 Stefańska Emilia Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł)
546 Jesionowski Piotr Stryków Bieg główny (prezent za 50 zł)
547 Fiodorow Monika Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
548 Cieślak Magdalena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
549 Połać Joanna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
550 Ostrowski Maurycy Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
551 Jurek Tomasz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
552 Jagło Dominik Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
553 Krawczyk Agnieszka Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
554 Wójcik Magdalena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł)
biegusy
555 Gaszewski Janusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) biegusy
ŁKSG Łódź
556 Wilińska Justyna Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) ŁKSG Łódź
Łódź Kocha Sport
557 Trzmiel Elena Łódź Bieg dziecięcy (slodycze za 30 zł) Łódź Kocha Sport
558 Trzmiel Milena Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Łódź Kocha Sport
Łódź Kocha Sport
559 Włodarczyk Arkadiusz Łódź Bieg główny (prezent za 50 zł) Łódź Kocha Sport


Wyświetleń: 6720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ