Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Górniak Janusz Włocławek Polska Bieg - 10km 80.00 PLN
2 Jarczewska Renata Goleniów Polska NW - 5km opłacono
3 Chyliński Radosław Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
4 Brylski Filip Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
5 Bladoszewska Monika Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
6 Sadowski Patryk Brześć Kujawski Polska Bieg - 10km opłacono
7 Mikołajczak Arkadiusz Jarocin Polska Bieg - 10km opłacono
8 Stankiewicz Ilona Włocławek Polska Bieg - 10km Fuck The Pesel opłacono
9 Stankiewicz Tomasz Skępe Polska 1963 metry Krav Maga włocławek opłacono
10 Skibiński Adam Lubień Kujawski Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
11 Fałkowski Michał Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
12 Maciejewski Marek Włocławek Polska 1963 metry opłacono
13 Reszczyński Przemysław Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
14 Chojnacka Beata Włocławek Polska NW - 5km opłacono
15 Duszyński Przemysław Rogowo Polska Bieg - 10km opłacono
16 Modzelewski Dariusz Pawłowice Polska Bieg - 10km GEODAR opłacono
17 Modzelewska Urszula Pawłowice Polska 1963 metry GEODAR opłacono
18 Janowski Jacek Włocławek Polska NW - 5km opłacono
19 Stawicka Maria Sochaczew Polska 1963 metry - młodzież GEODAR opłacono
20 Rumiński Krzysztof Włocławek Polska Bieg - 10km 80.00 PLN
21 Zieliński Szczepan Włocławek Polska NW - 5km WKB Maratończyk Włocławek 80.00 PLN
22 Braun Zbigniew Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
23 Pałucki Oliwer Włocławek Polska 1963 metry - młodzież KUNATEAM opłacono
24 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
25 Szaradowska Małgorzata Włocławek Polska NW - 5km UM Włocławek 80.00 PLN
26 Szaradowska Małgorzata Włocławek Polska NW - 5km UM Włocławek opłacono
27 Szaradowska Gabriela Włocławek Polska NW - 5km UM Włocławek opłacono
28 Szaradowski Krzysztof Włocławek Polska NW - 5km Urząd Miasta Włocławek opłacono
29 Prośniak Wiktor Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
30 Stawicki Mariusz Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
31 Czarniak Karolina Włocławek Polska 1963 metry - młodzież LKS Vectra opłacono
32 Kitłowski Radosław Włocławek Polska 1963 metry ANWILTEAM opłacono
33 Gierkowski Andrzej Włocławek Polska 1963 metry ANWILTEAM opłacono
34 Milak Arkadiusz Włocławek Polska 1963 metry ANWILTEAM opłacono
35 Fryske Karolina Włocławek Polska 1963 metry Amateur Runners Włocławek opłacono
36 Pawłowski Kacper Włocławek Polska 1963 metry opłacono
37 Matuszewska Elżbieta Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
38 Dobrowolska Magdalena Włocławek Polska NW - 5km opłacono
39 Dobrowolski Jakub Włocławek Polska 1963 metry - młodzież opłacono
40 Dobrowolski Piotr Włocławek Polska 1963 metry - młodzież opłacono
41 Dobrowolski Karol Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
42 Szymandera Łukasz Bydgoszcz Polska 1963 metry BKTR GRYF Bydgoszcz opłacono
43 Kowalska Aneta Włocławek Polska 1963 metry opłacono
44 Gąsienica-Dryńkowska Anna gostynin Polska Bieg - 10km opłacono
45 Grudowski Łukasz Zgłowiączka Polska 1963 metry opłacono
46 Snopkowska Emilia Grodztwo Polska NW - 5km opłacono
47 Przyborkiewicz Kriss Toruń Polska NW - 5km Toruń Nordic Team opłacono
48 Danielewicz Henryka Czerniewice Polska NW - 5km opłacono
49 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK Polska Bieg - 10km opłacono
50 KUŹBA Elżbieta Warząchewka Polska Polska NW - 5km opłacono
51 Adamczewska Patrycja Warząchewka Polska Polska NW - 5km opłacono
52 Buller Maja Warząchewka Polska Polska 1963 metry - młodzież opłacono
53 Buller Emila Wloclawek Polska NW - 5km opłacono
54 Lassota Tomasz Toruń Polska NW - 5km Toruń Nordic Team opłacono
55 Pietrzak Monika Toruń Polska NW - 5km Toruń Nordic Team opłacono
56 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
57 Kwiatkowski Marcin Brwilno Dolne Polska Bieg - 10km opłacono
58 Augustyniak Mariusz Kłodawa Polska NW - 5km KTR Horyzont Izbica Kujawska opłacono
59 Gromadzka Edyta Włocławek Polska NW - 5km opłacono
60 Pawłowska Monika Olganowo Polska NW - 5km opłacono
61 Sołtysiński Marcin Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
62 Żabiński Radosław Włocławek Polska 1963 metry ANWILTEAM opłacono
63 Bazela Henryka Kowal Polska NW - 5km opłacono
64 Gdańska Aneta Kowal Polska NW - 5km opłacono
65 Becker Sławomir Włocławek Polska NW - 5km Serce Nordica Włocławek opłacono
66 Żelski Jan Czerniewice Polska NW - 5km SP Choceń opłacono
67 Żelska Danuta Czerniewice Polska NW - 5km opłacono
68 Piasecki krzysztof Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
69 Prątnicki Wiesław Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
70 Desecki Patryk Rabinowo Polska Bieg - 10km opłacono
71 Radaczewski Hubert Zgłowiączka Polska 1963 metry - młodzież opłacono
72 Strzelecki Konrad Kruszyn Polska Bieg - 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
73 Spychalski Tomasz Koneck Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
74 Pszczółkowski Łukasz Włocławek Polska Bieg - 10km 80.00 PLN
75 Szamel Hubert Włocławek Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
76 Kaniewski Artur Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
77 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK Polska Bieg - 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
78 Wojciechowska Anna Włocławek Polska Bieg - 10km Figuranka Dietetyk opłacono
79 Zieliński Kazimierz Poddębice Polska 1963 metry opłacono
80 Chylińska Paulina Włocławek Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
81 Zawadzka Magdalena WŁOCŁAWEK Polska Bieg - 10km ANWILTEAM opłacono
82 Mańkowska Małgorzata WŁOCŁAWEK Polska 1963 metry opłacono
83 Majewski Tomasz WŁOCŁAWEK Polska 1963 metry - młodzież Szkoła Podstawowa Warząchewka Polska opłacono
84 Podgórska Dominika Włocławek Polska 1963 metry opłacono
85 Kaźmierczak Aleksandra Włocławek Polska Bieg - 10km 8 K-PBOT 80.00 PLN
86 Szarłat Adrian włocławek Polska NW - 5km opłacono
87 Imianowska Kinga Bobrowniki Polska Bieg - 10km 80.00 PLN
88 Stolarska Martyna Topólka Polska Bieg - 10km opłacono
89 Duszczak Tomasz Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
90 Grudowski Cezary Zgłowiączka Polska 1963 metry - młodzież opłacono
91 Grudowska Marta Zgłowiączka Polska 1963 metry - młodzież opłacono
92 Sztuczka Dariusz Lubanie Polska 1963 metry opłacono
93 Zielińska Agata Poddębice Polska 1963 metry opłacono
94 Dębczyński Ireneusz Włocławek Polska Bieg - 10km Polskie Przetwory One opłacono
95 Gajewska Agnieszka Włocławek Polska NW - 5km UM Włocławek opłacono
96 Gajewski Maciej Włocławek Polska NW - 5km Urząd Miasta Włocławek opłacono
97 Braun Aneta Włocławek Polska NW - 5km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
98 Kokorzycka Marta Włocławek Polska Bieg - 10km opłacono
99 Orlovska Olga Włocławek Ukraina NW - 5km opłacono
100 Kalinowski Jacek Włocławek Polska NW - 5km WKB Maratończyk opłacono


Wyświetleń: 3856

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ