10 km Zestawienie wyników z lat 2023, 2024 - Bieg Tapflo - Dycha z pompą

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto
1 91 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 PUCK EXPRESSERWICE.PL M 40-49 10 km 00:00:00.51 00:32:27.30
2 176 SOWIŃSKI PATRYK M 2 TCZEW CHORS TEAM M 16-29 10 km 00:00:00.76 00:34:02.04
3 166 SADOWSKI ROBERT M 3 TCZEW M 30-39 10 km 00:00:01.48 00:34:55.61
4 8 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 4 SIWIAŁKA INVESTA STALE W BIEGU M 30-39 1 10 km 00:00:00.95 00:35:27.09
5 6 BABIŃSKI ŁUKASZ M 5 KOLINCZ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 2 10 km 00:00:01.35 00:35:45.00
6 1 ŻURAWSKI MARIUSZ M 6 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 1 10 km 00:00:00.86 00:36:06.47
7 24 CHYB RADOSŁAW M 7 GDYNIA FLEX RUNNERS M 40-49 2 10 km 00:00:00.73 00:36:12.06
8 54 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 8 TCZEW WWW.GREGGLOVI.COM / BIEGAJĄCY TCZEW / CHORS TEAM M 40-49 3 10 km 00:00:00.73 00:36:33.09
9 183 STYŚ DARIUSZ M 9 PELPLIN M 30-39 3 10 km 00:00:01.52 00:37:46.97
10 124 NADOLNY RADOSŁAW M 10 PELPLIN ROGIEWICZ RUNNING TEAM M 30-39 4 10 km 00:00:01.44 00:37:55.59
11 96 KUROWSKI ŁUKASZ M 11 TCZEW M 40-49 4 10 km 00:00:01.70 00:38:12.85
12 202 WILGA RAFAŁ M 12 TCZEW M 50-59 1 10 km 00:00:01.05 00:38:31.43
13 71 KACZMAR BŁAŻEJ M 13 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 5 10 km 00:00:01.17 00:38:38.17
14 197 TRZCINSKI KRZYSZTOF M 14 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 5 10 km 00:00:02.05 00:38:47.54
15 32 DERLAGA KAMIL M 15 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA M 30-39 6 10 km 00:00:04.56 00:38:54.21
16 110 MARCHAJ TOMASZ M 16 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 6 10 km 00:00:02.46 00:39:06.99
17 78 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 17 POGÓDKI FLEX RUNNERS M 40-49 7 10 km 00:00:02.39 00:39:07.61
18 90 KUJACH AGNIESZKA K 1 GDAŃSK K 30-39 10 km 00:00:01.98 00:39:12.76
19 99 LENKIEWICZ TOMASZ M 18 MĄTOWY WIELKIE M 30-39 7 10 km 00:00:02.32 00:39:25.13
20 57 GRZONKA KAMILA K 2 BYTONIA KLEIN TEAM ZBLEWO K 30-39 10 km 00:00:01.45 00:39:28.81
21 157 RAMBOWSKI MAREK M 19 STAROGARD GDAŃSKI M 50-59 2 10 km 00:00:01.61 00:40:14.26
22 103 ŁĘGOWSKI MICHAŁ M 20 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM M 40-49 8 10 km 00:00:13.58 00:40:19.99
23 52 GDANIEC KAMIL M 21 TCZEW HUBER + SUHNER M 30-39 8 10 km 00:00:02.01 00:40:20.82
24 53 GDANIEC OLIWIER M 22 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 1 10 km 00:00:02.70 00:40:21.77
25 179 STEINKA MARIAN M 23 KOŚCIERZYNA TEAM TAPFLO M 50-59 3 10 km 00:00:03.29 00:40:22.24
26 116 MICHALAK MAREK M 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 4 10 km 00:00:03.66 00:40:25.20
27 182 STENCEL TOMASZ M 25 PINCZYN MORSY ZBLEWO M 40-49 9 10 km 00:00:17.77 00:40:25.33
28 134 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 3 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 40-49 10 km 00:00:00.44 00:40:45.62
29 201 WIELACHOWSKI MARCIN M 26 GDAŃSK IRON TEAM M 40-49 10 10 km 00:00:16.41 00:40:56.23
30 48 FRUKACZ KAMIL M 27 TCZEW SPORTLEVEL TCZEW M 30-39 9 10 km 00:00:03.49 00:41:26.66
31 150 POSMYK ŁUKASZ M 28 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 10 10 km 00:00:01.83 00:41:30.95
32 98 LASOTA ALEKSANDRA K 4 TCZEW K 30-39 1 10 km 00:00:01.94 00:41:31.62
33 80 KOCERBA MATEUSZ M 29 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 2 10 km 00:00:01.84 00:41:33.20
34 35 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40-49 1 10 km 00:00:01.54 00:41:38.87
35 58 GZELLA DAMIAN GZELLA M 30 KOŹLINY M 40-49 11 10 km 00:00:03.13 00:41:40.51
36 49 GAWARECKI KAMIL M 31 KLESZCZEWKO OSP ŁĘGOWO M 40-49 12 10 km 00:00:04.46 00:42:21.24
37 120 MROCZKOWSKI TOMASZ M 32 MALBORK FLEX RUNNNERS/ BIEGAJĄCY TOMALANCE M 40-49 13 10 km 00:01:10.04 00:42:28.24
38 193 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 33 SZTUM M 30-39 11 10 km 00:00:02.22 00:42:28.97
39 69 JĘDRASIEWICZ JACEK M 34 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 12 10 km 00:00:02.18 00:42:36.16
40 29 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 35 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 1 10 km 00:00:01.47 00:42:42.92
41 43 DZIEDZIC SZYMON M 36 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 3 10 km 00:00:02.29 00:42:55.20
42 142 PIEKUT ANNA K 6 TCZEW K 40-49 2 10 km 00:00:04.00 00:42:56.49
43 31 DEPKA ADAM M 37 TCZEW HUBER+SUHNER / ANTYRAMY TCZEW (FB) M 40-49 14 10 km 00:00:02.05 00:43:02.26
44 155 PYDYN CEZARY M 38 GDAŃSK TEAM TAPFLO M 30-39 13 10 km 00:00:03.89 00:43:22.38
45 128 NELKE ELIASZ M 39 TCZEW LINKEDIN.COM/IN/ELIASZ-NELKE/ M 40-49 15 10 km 00:00:02.14 00:43:31.33
46 148 POŁACZEK MARCIN M 40 TCZEW BIEGAM ŻE PIĆ BROWARY M 30-39 14 10 km 00:00:04.34 00:43:39.12
47 173 SIWCZAK MARIUSZ M 41 SOBOWIDZ M 40-49 16 10 km 00:00:01.82 00:43:45.78
48 41 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 42 RUMIA M 50-59 5 10 km 00:00:08.45 00:43:53.03
49 188 SZOSKA SŁAWOMIR M 43 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 17 10 km 00:00:02.25 00:44:06.64
50 127 NARLOCH ŁUKASZ M 44 GDYNIA M 30-39 15 10 km 00:00:10.31 00:44:12.63
51 167 SARACH LESZEK M 45 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 18 10 km 00:00:08.14 00:44:16.17
52 33 DONIEC JAKUB M 46 KOWALE DRUŻYNA PSSE M 40-49 19 10 km 00:00:09.12 00:44:17.19
53 205 WOLSKI JAROSŁAW M 47 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 20 10 km 00:00:04.86 00:44:24.85
54 141 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 48 TCZEW FLEX RUNNERS /BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 21 10 km 00:00:06.76 00:44:32.20
55 140 PIEKARSKA ANNA K 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 3 10 km 00:00:04.85 00:44:33.92
56 139 PEPLIŃSKI KRZYSZTOF M 49 TCZEW AP TCZEW M 40-49 22 10 km 00:00:02.76 00:45:02.29
57 189 SZWOCHA ŁUKASZ M 50 TCZEW M 40-49 23 10 km 00:00:06.10 00:45:02.93
58 212 ZBRZEŹNY PAWEŁ M 51 ROKITKI FLEX RUNNERS M 40-49 24 10 km 00:00:11.35 00:45:13.04
59 136 PAŁKOWSKI FILIP M 52 SWAROŻYN TEAM TAPFLO M 40-49 25 10 km 00:00:02.92 00:45:31.34
60 210 ZBIRANEK ARTUR M 53 BYDGOSZCZ M 40-49 26 10 km 00:00:06.96 00:45:32.58
61 22 CHORĄŻEWSKI PIOTR M 54 TCZEW M 40-49 27 10 km 00:00:10.65 00:45:38.01
62 9 BARTCZAK DARIUSZ M 55 ROTMANKA TEAM TAPFLO M 40-49 28 10 km 00:00:13.49 00:46:17.57
63 2 ACKERMANN TOMASZ M 56 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 29 10 km 00:00:07.85 00:46:27.98
64 200 WĄSIK KRZYSZTOF M 57 MALBORK DĄBROWSKI TEAM M 50-59 6 10 km 00:00:13.01 00:46:32.14
65 133 NOWAKOWSKI MARCIN M 58 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 30 10 km 00:00:06.83 00:46:44.70
66 34 DRZEWIECKI DOMINIK M 59 PASŁĘK JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ M 16-29 4 10 km 00:00:01.15 00:46:57.06
67 76 KĘDZIERSKA PAULINA K 8 TCZEW TEAM TAPFLO K 30-39 2 10 km 00:00:02.91 00:47:00.11
68 194 TABAKA OSKAR M 60 GDAŃSK MGE M 16-29 5 10 km 00:00:09.81 00:47:03.12
69 186 SZCZYGLAK MARIUSZ M 61 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 31 10 km 00:00:09.65 00:47:14.13
70 95 KURCZYŃSKI SZYMON M 62 TCZEW M 30-39 16 10 km 00:00:08.42 00:47:18.64
71 130 NOWAK GRZEGORZ M 63 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 32 10 km 00:00:04.49 00:47:26.53
72 184 SZCZECH ZDZISLAW M 64 PREGOWO DOLNE EMERYT M 70+ 1 10 km 00:00:03.71 00:47:31.54
73 38 DUDZIŃSKI TOMASZ M 65 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM M 40-49 33 10 km 00:00:06.29 00:47:39.07
74 161 RÓŻYCKI PAWEŁ M 66 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 6 10 km 00:00:02.66 00:47:40.96
75 177 STANKIEWICZ PAWEŁ M 67 TCZEW JANX025 M 40-49 34 10 km 00:00:09.52 00:47:43.58
76 59 HARDT PIOTR M 68 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 7 10 km 00:00:06.07 00:48:01.77
77 102 LORYS SEBASTIAN M 69 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 35 10 km 00:00:06.56 00:48:06.59
78 170 SEROCZYŃSKI MATEUSZ M 70 TCZEW M 30-39 17 10 km 00:00:02.87 00:48:07.94
79 26 CZAJKA BARTŁOMIEJ M 71 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 18 10 km 00:00:06.58 00:48:07.98
80 174 SKOROWSKA BEATA K 9 HASKA LPP TEAM K 30-39 3 10 km 00:00:03.69 00:48:11.76
81 181 STEINKA MATEUSZ M 72 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 19 10 km 00:00:07.21 00:48:16.19
82 204 WITTENBERG PATRYK M 73 TYCHNOWY M 16-29 7 10 km 00:00:07.58 00:48:21.51
83 138 PAŹDZIORA HENRYK M 74 MARSZEWSKA GÓRA M 50-59 8 10 km 00:00:07.00 00:48:25.65
84 122 MURAWSKI MARIUSZ M 75 TCZEW APATOR METRIX M 40-49 36 10 km 00:00:10.22 00:48:38.08
85 187 SZOPIŃSKI WIKTOR M 76 STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM M 40-49 37 10 km 00:00:06.23 00:48:52.62
86 149 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 10 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK K 40-49 4 10 km 00:00:04.24 00:48:53.28
87 67 JASIONOWSKI ŁUKASZ M 77 TCZEW FLEX RUNNERS M 16-29 8 10 km 00:00:03.34 00:49:03.96
88 61 HULEWICZ GRAŻYNA K 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 5 10 km 00:00:08.72 00:49:04.92
89 104 MACHOLL ADAM M 78 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 9 10 km 00:00:04.44 00:49:07.86
90 206 WRÓBLEWSKI ADAM M 79 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK M 50-59 10 10 km 00:00:05.07 00:49:12.39
91 164 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 12 SUSZ K 50-59 1 10 km 00:00:07.54 00:49:14.04
92 84 KORDUNOWSKI TOMASZ M 80 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 20 10 km 00:00:19.41 00:49:19.50
93 209 ZAREMBA MARCIN M 81 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 21 10 km 00:00:07.23 00:49:24.94
94 143 PIOTROWIAK MATEUSZ M 82 ALINOX M 40-49 38 10 km 00:00:03.32 00:49:25.34
95 44 FABICH ANDRZEJ M 83 TCZEW ZIMNE PIWKO JUŻ CZEKA NA MECIE M 30-39 22 10 km 00:00:10.40 00:49:51.64
96 23 MIELCZAREK JAKUB M 84 TCZEW M 16-29 9 10 km 00:00:08.78 00:50:27.96
97 14 BELECKI SŁAWOMIR M 85 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 39 10 km 00:00:05.09 00:50:32.54
98 190 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 86 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 2 10 km 00:00:16.43 00:50:40.58
99 87 KROPIDŁOWSKI MAREK M 87 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 3 10 km 00:00:11.00 00:51:00.09
100 17 BRUCHMANN ANDRZEJ M 88 TCZEW M 30-39 23 10 km 00:00:04.75 00:51:08.01
101 27 CZAPLEWSKI WOJCIECH M 89 TCZEW M 50-59 11 10 km 00:00:05.28 00:51:08.86
102 83 KOPYŚĆ GRZEGORZ M 90 GDAŃSK M 40-49 40 10 km 00:00:09.18 00:51:13.73
103 82 KOPER ANTONINA K 13 BAŁDOWO K 30-39 4 10 km 00:00:04.21 00:51:34.21
104 131 NOWAK KATARZYNA K 14 TCZEW HUBER+SUHNER /BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 5 10 km 00:00:04.36 00:51:41.28
105 137 PAWEŁEK MARCIN M 91 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 41 10 km 00:00:11.79 00:51:44.70
106 178 STEINKA JUSTYNA K 15 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO K 30-39 6 10 km 00:00:04.98 00:51:49.52
107 192 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M 92 JELEŃ TEAM TAPFLO M 16-29 10 10 km 00:00:07.16 00:51:57.00
108 121 MROZEK MARCIN M 93 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 12 10 km 00:00:09.06 00:51:57.69
109 74 TOBIAŃSKA HANNA K 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 50-59 2 10 km 00:00:07.09 00:51:59.20
110 25 CYGAŃSKI JACEK CYGAŃSKI M 94 GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK/BBL M 50-59 13 10 km 00:00:05.56 00:52:04.12
111 152 KRASICKA MAGDALENA K 17 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK K 40-49 6 10 km 00:00:06.26 00:52:13.20
112 153 PRZYSIĘŻNA GRAŻYNA K 18 GDAŃSK BIEGUSY/BBL GDAŃSK K 60+ 1 10 km 00:00:06.99 00:52:13.97
113 154 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ M 95 GDAŃSK BIEGUSY/BBL GDAŃSK M 60-69 4 10 km 00:00:07.25 00:52:16.29
114 46 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 96 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 14 10 km 00:00:11.26 00:52:20.74
115 108 MAŁCZAK MAGDALENA K 19 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM K 40-49 7 10 km 00:00:14.22 00:52:28.09
116 198 ULATOWSKI MARCIN M 97 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 42 10 km 00:00:14.99 00:52:34.83
117 88 KRYSZCZUK PIOTR M 98 PASŁĘK JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ M 40-49 43 10 km 00:00:01.65 00:52:37.04
118 126 NARLOCH EMIL M 99 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 24 10 km 00:00:08.05 00:52:40.96
119 156 PYSANETS YEVHEN M 100 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 25 10 km 00:00:08.28 00:52:41.41
120 36 DUBIEL OSKAR M 101 GNISZEWO ZSBIO TCZEW M 16-29 11 10 km 00:00:02.89 00:52:42.55
121 180 STEINKA MARIUSZ M 102 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO M 16-29 12 10 km 00:00:07.98 00:52:46.41
122 66 JAROŃSKA ANETA K 20 GDAŃSK IRON TEAM K 30-39 7 10 km 00:00:14.67 00:52:56.69
123 114 MEGGER IWONA K 21 KŁODAWA IRON TEAM K 40-49 8 10 km 00:00:14.50 00:52:56.89
124 70 JĘDRASZEWSKI ŁUKASZ M 103 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 44 10 km 00:00:05.59 00:52:58.25
125 175 SOLKA NATALIA K 22 SKOWARCZ TEAM TAPFLO K 30-39 8 10 km 00:00:05.57 00:53:04.81
126 191 ŚLAZAK ŁUKASZ M 104 MAZAK M 50-59 15 10 km 00:00:07.90 00:53:18.83
127 75 KEPKA PAWEL KEPKA M 105 TCZEW EATON M 50-59 16 10 km 00:00:16.78 00:53:19.17
128 30 DAMRATH -MARNIKOWSKI ZBIGNIEW M 106 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 26 10 km 00:00:07.18 00:53:21.70
129 68 JĄCZYŃSKI JAKUB M 107 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO M 40-49 45 10 km 00:00:07.82 00:53:36.84
130 147 POGORZELSKI ŁUKASZ M 108 TCZEW FLEX RUNNERS M 40-49 46 10 km 00:00:04.58 00:53:45.14
131 40 DYDYMSKA MONIKA K 23 RUMIA K 50-59 3 10 km 00:00:08.28 00:53:56.08
132 19 BRZESKI DAMIAN M 109 GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU M 16-29 13 10 km 00:00:10.94 00:54:02.55
133 73 KARCZEWSKI ŁUKASZ M 110 BAŁDOWO M 30-39 27 10 km 00:00:09.98 00:54:07.30
134 207 ZAGÓROWSKA ANNA K 24 MALBORK FLEX RUNNERS K 40-49 9 10 km 00:00:12.98 00:54:15.62
135 72 KALINOWSKA EWA K 25 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/THALES K 40-49 10 10 km 00:00:08.55 00:54:27.33
136 86 KREJA DARIUSZ M 111 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 47 10 km 00:00:05.30 00:54:43.51
137 81 KOCERBA WERONIKA K 26 TCZEW TEAM TAPFLO K 16-29 1 10 km 00:00:04.48 00:54:43.73
138 37 DUBIEL PIOTR M 112 GNISZEWO FLEX RUNNERS M 40-49 48 10 km 00:00:15.16 00:54:46.47
139 65 JANIK ROMAN M 113 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 70+ 2 10 km 00:00:03.88 00:55:10.79
140 132 NOWAKOWSKA MAGDALENA K 27 TCZEW K 40-49 11 10 km 00:00:10.93 00:55:36.15
141 106 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 114 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 28 10 km 00:00:14.93 00:55:51.99
142 79 KLAMAN JÓZEF M 115 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 5 10 km 00:00:06.02 00:55:52.11
143 105 MACIEJEWSKI MARTIN M 116 TCZEW FLEX RUNNERS M 30-39 29 10 km 00:00:15.81 00:55:56.15
144 158 REKOWSKI KAZIMIERZ M 117 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 6 10 km 00:00:06.06 00:56:00.87
145 135 PAŁKOWSKA-ŻUR MONIKA K 28 TCZEW TEAM TAPFLO K 40-49 12 10 km 00:00:05.69 00:56:03.57
146 195 LUBORADZKA AGATA K 29 LUDISZEWO K 50-59 4 10 km 00:00:06.21 00:56:04.45
147 92 KUPRYCIUK MAGDALENA K 30 TCZEW K 40-49 13 10 km 00:00:04.00 00:56:53.90
148 13 BELECKI PAWEŁ M 118 TCZEW ZSBIO TCZEW M 16-29 14 10 km 00:00:04.25 00:56:55.34
149 97 LACKOWSKI ŁUKASZ M 119 TCZEW M 30-39 30 10 km 00:00:10.30 00:56:58.84
150 28 CZARKOWSKI TOMASZ M 120 GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK M 40-49 49 10 km 00:00:11.48 00:57:11.15
151 11 BEBECKI RADOSŁAW M 121 KWIDZYN FLEX RUNNERS M 30-39 31 10 km 00:00:03.12 00:57:14.75
152 45 FORMELA KATARZYNA K 31 MARSZEWSKA GÓRA K 30-39 9 10 km 00:00:11.88 00:57:23.52
153 215 ŻUR ARKADIUSZ M 122 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 50 10 km 00:00:05.64 00:57:28.72
154 47 FRANKIEWICZ ŻANETA K 32 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 14 10 km 00:00:09.69 00:57:38.05
155 171 SIMON JULIA K 33 GNIEW HUBER+SUHNER K 16-29 2 10 km 00:00:09.49 00:57:45.68
156 172 SITEK RAFAŁ M 123 MALBORK FLEX RUNNERS M 40-49 51 10 km 00:00:11.75 00:57:52.48
157 118 MIELCZAREK MICHAŁ M 124 TCZEW M 30-39 32 10 km 00:00:09.35 00:58:09.63
158 196 TROCHOWSKA ANIA K 34 TCZEW FLEX RUNNERS K 40-49 15 10 km 00:00:04.06 00:58:11.40
159 4 ADAMCZYK OLIWIER M 125 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 15 10 km 00:00:07.79 00:58:13.18
160 20 BUCHHOLZ PAWEŁ M 126 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 33 10 km 00:00:07.57 00:58:25.64
161 89 KUCZORA ARTUR M 127 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 52 10 km 00:00:09.22 00:58:31.76
162 168 SERAFIN DARIUSZ M 128 ROKITKI M 50-59 17 10 km 00:00:09.83 00:58:32.12
163 7 BALDA-PLISZKA MONIKA K 35 TCZEW K 30-39 10 10 km 00:00:10.37 00:58:33.68
164 145 PLISZKA MARCIN M 129 TCZEW KLUB BIEGACZA - THALES M 30-39 34 10 km 00:00:09.73 00:58:34.42
165 63 JAKUBOWSKI JAKUB M 130 ELSTAR M 30-39 35 10 km 00:00:16.84 00:58:52.55
166 62 JAGODDA ADAM M 131 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 53 10 km 00:00:14.31 00:58:55.56
167 165 SABATOWSKI ŁUKASZ M 132 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 16 10 km 00:00:12.11 00:58:55.63
168 160 ROJEK MARCINA M 133 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 54 10 km 00:00:06.16 00:59:01.42
169 199 WARUSZEWSKI KAROL M 134 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 55 10 km 00:00:09.05 00:59:11.31
170 125 NARLOCH DARIA K 36 GDYNIA K 30-39 11 10 km 00:00:13.09 00:59:30.57
171 162 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 37 GDAŃSK TAKA RYBA K 30-39 12 10 km 00:00:05.17 00:59:40.60
172 214 ZDUŃCZYK JAKUB M 135 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM TAPFLO M 30-39 36 10 km 00:00:10.70 00:59:42.22
173 129 NOWAK DARIUSZ M 136 TCZEW GK GRYF TCZEW M 40-49 56 10 km 00:00:04.90 00:59:42.78
174 3 ADAMCZYK MAREK M 137 GRĘBLIN FLEX RUNNERS M 40-49 57 10 km 00:00:05.48 00:59:46.47
175 159 ROJEK KATARZYNA K 38 TCZEW TEAM TAPFLO K 40-49 16 10 km 00:00:06.11 01:00:38.63
176 111 MARKOWSKA ALEKSANDRA K 39 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 17 10 km 00:00:10.63 01:00:55.98
177 144 PIOTROWSKA PAULINA K 40 TCZEW K 30-39 13 10 km 00:00:12.66 01:01:08.54
178 64 JANECZEK DAMIAN M 138 TCZEW M 30-39 37 10 km 00:00:15.41 01:02:12.25
179 101 LISIAK KASIA K 41 REDA K 16-29 3 10 km 00:00:06.49 01:02:49.92
180 42 DYWELSKI MIROSŁAW M 139 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 7 10 km 00:00:11.44 01:02:54.66
181 39 DUMANOWSKA ZUZANNA K 42 GDAŃSK K 30-39 14 10 km 00:00:07.76 01:02:59.91
182 55 GRABOWSKA MARTA K 43 GDAŃSK K 30-39 15 10 km 00:00:07.88 01:03:00.35
183 112 MARKOWSKI SZYMON M 140 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 58 10 km 00:00:14.25 01:03:36.64
184 16 BOLLIN MICHAŁ M 141 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/WANIEWSKI COACHING M 40-49 59 10 km 00:00:14.28 01:03:38.24
185 146 PLUTOWSKI MAREK M 142 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 16-29 17 10 km 00:00:13.68 01:04:55.42
186 213 ZDOLSKI TOMASZ M 143 GDAŃSK PWC RUNNERS M 40-49 60 10 km 00:00:13.21 01:05:00.53
187 169 SERAFIN DOROTA K 44 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW/THALES K 40-49 18 10 km 00:00:10.12 01:05:05.03
188 107 MALEK ANDRZEJ M 144 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM M 70+ 3 10 km 00:00:12.07 01:05:21.08
189 51 GDANIEC EWA K 45 TCZEW TEAM TAPFLO K 40-49 19 10 km 00:00:04.42 01:05:23.66
190 50 GDANIEC ARTUR M 145 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 61 10 km 00:00:04.34 01:05:23.97
191 15 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 146 TCZEW KREDYTBEZSTRESU.PL M 40-49 62 10 km 00:00:12.62 01:05:41.21
192 163 RUCHLEWICZ URSZULA K 46 SZTUM K 50-59 5 10 km 00:00:05.16 01:05:41.58
193 77 KĘPKA BARBARA KĘPKA K 47 TCZEW K 50-59 6 10 km 00:00:08.13 01:05:47.22
194 211 ZBIRANEK BEATA K 48 BYDGOSZCZ K 40-49 20 10 km 00:00:06.86 01:06:30.42
195 12 BELECKA KATARZYNA K 49 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 21 10 km 00:00:11.63 01:06:44.22
196 18 BRZESKA AGNIESZA K 50 GDAŃSK K 16-29 4 10 km 00:00:11.55 01:07:11.35
197 56 GRUNDMAN DARIUSZ M 147 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 38 10 km 00:00:10.34 01:08:45.89
198 60 HOOG WIOLETA K 51 MALBORK K 40-49 22 10 km 00:00:12.63 01:11:07.06
199 100 LIPIŃSKA MARTA K 52 GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU K 40-49 23 10 km 00:00:11.90 01:11:07.50
200 203 WITEK SYLWIA K 53 MALBORK INVESTA STALE W BIEGU K 40-49 24 10 km 00:00:11.88 01:11:07.83
201 21 CHORĄŻEWSKA AGNIESZKA K 54 TCZEW FLEX RUNNERS K 40-49 25 10 km 00:00:12.39 01:11:58.29
202 109 MAŁKOWSKA MARZENA K 55 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 50-59 7 10 km 00:00:11.58 01:11:59.38
203 185 SZCZEPAŃSKA SYLWIA K 56 TCZEW FLEX RUNNERS K 40-49 26 10 km 00:00:08.09 01:12:50.72
204 113 MATUSZYŃSKI DANIEL M 148 ALINOX M 16-29 18 10 km 00:00:03.81 01:13:20.98
205 94 KURAJK MARIAN M 149 RAKOWIEC/GDANSK ADIDAS RUNNERS /BIEGUSY / FIGHTING RUNNERS M 70+ 4 10 km 00:00:10.48 01:23:54.62
206 93 KURAJK EWA K 57 GDANSK/RAKOWIEC ADIDAS RUNNERS /BIEGUSY / FIGHTING RUNNERS K 60+ 2 10 km 00:00:13.36 01:24:27.22
DNF 123 MUSZYŃSKA PAULINA K DNF TCZEW K 16-29 DNF 10 km


Zestawienie wyników z lat 2023, 2024 - Bieg Tapflo - Dycha z pompą

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 1 M40-49 GRZEGORZ KUJAWSKI PUCK EXPRESSERWICE.PL 00:32:27.30
2 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 2 M16-29 PATRYK SOWIŃSKI TCZEW CHORS TEAM 00:34:02.04
3 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 1 M16-29 PATRYK SOWIŃSKI TCZEW BEZTLENOWI MALBORK/ 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 00:34:03.40
4 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 2 M30-39 MARCIN MIKUŚ TCZEW HUBER + SUHNER 00:34:09.91
5 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 3 M30-39 ROBERT SADOWSKI TCZEW 00:34:55.61
6 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 4 M30-39 KRZYSZTOF BARANOWSKI SIWIAŁKA INVESTA STALE W BIEGU 00:35:27.09
7 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 5 M30-39 ŁUKASZ BABIŃSKI KOLINCZ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:35:45.00
8 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 6 M40-49 MARIUSZ ŻURAWSKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:36:06.47
9 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 7 M40-49 RADOSŁAW CHYB GDYNIA FLEX RUNNERS 00:36:12.06
10 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 3 M40-49 ŁUKASZ GODLEWSKI MALBROK BEZTLENOWI MALBORK/WANIEWSKI COACHING 00:36:14.14
11 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 8 M40-49 GRZEGORZ GŁÓWCZEWSKI TCZEW WWW.GREGGLOVI.COM / BIEGAJĄCY TCZEW / CHORS TEAM 00:36:33.09
12 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 4 M16-29 WOJCIECH PIJANOWSKI GDAŃSK BASE GROUP 00:36:41.12
13 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 5 M40-49 GRZEGORZ GŁÓWCZEWSKI TCZEW WWW.GREGGLOVI.COM / BIEGAJĄCY TCZEW 00:37:18.83
14 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 6 M30-39 ANDRZEJ TOCHA DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW 00:37:31.01
15 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 9 M30-39 DARIUSZ STYŚ PELPLIN 00:37:46.97
16 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 10 M30-39 RADOSŁAW NADOLNY PELPLIN ROGIEWICZ RUNNING TEAM 00:37:55.59
17 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 11 M40-49 ŁUKASZ KUROWSKI TCZEW 00:38:12.85
18 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 7 M40-49 GRZEGORZ KIEDROWSKI POGÓDKI FLEX RUNNERS 00:38:29.88
19 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 12 M50-59 RAFAŁ WILGA TCZEW 00:38:31.43
20 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 13 M30-39 BŁAŻEJ KACZMAR TCZEW TEAM TAPFLO 00:38:38.17
21 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 14 M40-49 KRZYSZTOF TRZCINSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:38:47.54
22 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 8 M16-29 MATEUSZ STEINKA TCZEW TEAM TAPFLO 00:38:53.34
23 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 15 M30-39 KAMIL DERLAGA SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA 00:38:54.21
24 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 9 M30-39 TOMASZ LENKIEWICZ MĄTOWY WIELKIE 00:39:02.27
25 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 16 M40-49 TOMASZ MARCHAJ TCZEW FLEX RUNNERS 00:39:06.99
26 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 17 M40-49 GRZEGORZ KIEDROWSKI POGÓDKI FLEX RUNNERS 00:39:07.61
27 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 10 M30-39 BŁAŻEJ KACZMAR TCZEW TEAM TAPFLO 00:39:11.97
28 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 18 K30-39 AGNIESZKA KUJACH GDAŃSK 00:39:12.76
29 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 19 M30-39 TOMASZ LENKIEWICZ MĄTOWY WIELKIE 00:39:25.13
30 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 20 K30-39 KAMILA GRZONKA BYTONIA KLEIN TEAM ZBLEWO 00:39:28.81
31 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 11 M40-49 RAFAŁ WILGA TCZEW 00:39:34.47
32 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 12 M50-59 MARIAN STEINKA KOŚCIERZYNA 00:39:35.20
33 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 21 M50-59 MAREK RAMBOWSKI STAROGARD GDAŃSKI 00:40:14.26
34 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 13 M16-29 MATEUSZ KOCERBA TCZEW TEAM TAPFLO 00:40:15.48
35 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 22 M40-49 MICHAŁ ŁĘGOWSKI PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 00:40:19.99
36 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 23 M30-39 KAMIL GDANIEC TCZEW HUBER + SUHNER 00:40:20.82
37 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 24 M16-29 OLIWIER GDANIEC TCZEW TEAM TAPFLO 00:40:21.77
38 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 25 M50-59 MARIAN STEINKA KOŚCIERZYNA TEAM TAPFLO 00:40:22.24
39 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 26 M50-59 MAREK MICHALAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:40:25.20
40 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 27 M40-49 TOMASZ STENCEL PINCZYN MORSY ZBLEWO 00:40:25.33
41 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 28 K40-49 AGNIESZKA PAŁKOWSKA SWAROŻYN TEAM TAPFLO 00:40:45.62
42 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 14 K30-39 KAMILA GRZONKA BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:40:53.84
43 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 29 M40-49 MARCIN WIELACHOWSKI GDAŃSK IRON TEAM 00:40:56.23
44 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 15 M40-49 PRZEMYSŁAW PIEKARSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:41:21.27
45 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 16 M30-39 JACEK JĘDRASIEWICZ TCZEW TEAM TAPFLO 00:41:23.57
46 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 17 M30-39 KAMIL GDANIEC TCZEW HUBER + SUHNER 00:41:26.45
47 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 30 M30-39 KAMIL FRUKACZ TCZEW SPORTLEVEL TCZEW 00:41:26.66
48 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 31 M30-39 ŁUKASZ POSMYK TCZEW FLEX RUNNERS 00:41:30.95
49 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 32 K30-39 ALEKSANDRA LASOTA TCZEW 00:41:31.62
50 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 33 M16-29 MATEUSZ KOCERBA TCZEW TEAM TAPFLO 00:41:33.20
51 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 34 K40-49 MAŁGORZATA DRZYCIMSKA GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 00:41:38.87
52 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 35 M40-49 DAMIAN GZELLA GZELLA KOŹLINY 00:41:40.51
53 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 36 M40-49 KAMIL GAWARECKI KLESZCZEWKO OSP ŁĘGOWO 00:42:21.24
54 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 37 M40-49 TOMASZ MROCZKOWSKI MALBORK FLEX RUNNNERS/ BIEGAJĄCY TOMALANCE 00:42:28.24
55 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 38 M30-39 SYLWESTER ŚRUTKOWSKI SZTUM 00:42:28.97
56 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 18 M40-49 MATEUSZ MARCHEWKA WIELKI KLINCZ 00:42:29.68
57 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 39 M30-39 JACEK JĘDRASIEWICZ TCZEW TEAM TAPFLO 00:42:36.16
58 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 40 M60-69 STANISŁAW ĆWIKLIŃSKI ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 00:42:42.92
59 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 19 M30-39 KAMIL DOBROWOLSKI MALBORK 22.BLT 00:42:45.80
60 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 41 M16-29 SZYMON DZIEDZIC TCZEW TEAM TAPFLO 00:42:55.20
61 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 42 K40-49 ANNA PIEKUT TCZEW 00:42:56.49
62 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 43 M40-49 ADAM DEPKA TCZEW HUBER+SUHNER / ANTYRAMY TCZEW (FB) 00:43:02.26
63 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 20 M40-49 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA RUNEDA 00:43:11.90
64 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 21 M30-39 ŁUKASZ POSMYK TCZEW FLEX RUNNERS 00:43:16.57
65 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 22 M40-49 KRZYSZTOF TRZCIŃSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:43:17.81
66 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 23 M60-69 STANISŁAW ĆWIKLIŃSKI ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 00:43:18.27
67 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 24 M40-49 MAREK MICHALAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:43:18.79
68 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 44 M30-39 CEZARY PYDYN GDAŃSK TEAM TAPFLO 00:43:22.38
69 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 25 K16-29 NATALIA RUCHLEWICZ SZTUM KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:43:30.22
70 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 45 M40-49 ELIASZ NELKE TCZEW LINKEDIN.COM/IN/ELIASZ-NELKE/ 00:43:31.33
71 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 46 M30-39 MARCIN POŁACZEK TCZEW BIEGAM ŻE PIĆ BROWARY 00:43:39.12
72 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 47 M40-49 MARIUSZ SIWCZAK SOBOWIDZ 00:43:45.78
73 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 26 M40-49 PRZEMYSŁAW SPRINGMAN LĘBORK REBIX TEAM 00:43:47.15
74 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 27 M40-49 DAWID CZECHOWSKI SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 00:43:50.43
75 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 48 M50-59 KRZYSZTOF DYDYMSKI RUMIA 00:43:53.03
76 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 28 M40-49 DAMIAN GZELLA GZELLA KOŹLINY 00:43:57.14
77 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 49 M40-49 SŁAWOMIR SZOSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:44:06.64
78 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 50 M30-39 ŁUKASZ NARLOCH GDYNIA 00:44:12.63
79 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 51 M40-49 LESZEK SARACH CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 00:44:16.17
80 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 29 M40-49 KRZYSZTOF PEPLIŃSKI TCZEW AP TCZEW 00:44:16.75
81 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 52 M40-49 JAKUB DONIEC KOWALE DRUŻYNA PSSE 00:44:17.19
82 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 53 M40-49 JAROSŁAW WOLSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:44:24.85
83 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 54 M40-49 PRZEMYSŁAW PIEKARSKI TCZEW FLEX RUNNERS /BIEGAJĄCY TCZEW 00:44:32.20
84 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 30 M30-39 CEZARY PYDYN GDAŃSK TEAM TAPFLO 00:44:33.29
85 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 55 K40-49 ANNA PIEKARSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:44:33.92
86 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 31 K30-39 AGNIESZKA PAŁKOWSKA SWAROŻYN TEAM TAPFLO 00:44:39.01
87 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 32 M40-49 TOMASZ MROCZKOWSKI MALBORK FLEX RUNNNERS 00:44:40.66
88 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 33 M30-39 BŁAŻEJ FRYSZKA TCZEW FLEX RUNNERS 00:44:51.05
89 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 56 M40-49 KRZYSZTOF PEPLIŃSKI TCZEW AP TCZEW 00:45:02.29
90 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 57 M40-49 ŁUKASZ SZWOCHA TCZEW 00:45:02.93
91 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 34 M50-59 WIESŁAW MARKOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:45:04.03
92 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 58 M40-49 PAWEŁ ZBRZEŹNY ROKITKI FLEX RUNNERS 00:45:13.04
93 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 59 M40-49 FILIP PAŁKOWSKI SWAROŻYN TEAM TAPFLO 00:45:31.34
94 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 35 M40-49 SŁAWOMIR SZOSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:45:31.88
95 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 60 M40-49 ARTUR ZBIRANEK BYDGOSZCZ 00:45:32.58
96 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 61 M40-49 PIOTR CHORĄŻEWSKI TCZEW 00:45:38.01
97 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 36 K40-49 ANNA PIEKARSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:45:40.25
98 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 37 M40-49 MARCIN NOWAKOWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:46:04.59
99 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 38 K30-39 MAGDALENA BOSCHKE PELPLIN TEAM TAPFLO 00:46:16.28
100 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 62 M40-49 DARIUSZ BARTCZAK ROTMANKA TEAM TAPFLO 00:46:17.57
101 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 63 M40-49 TOMASZ ACKERMANN TCZEW TEAM TAPFLO 00:46:27.98
102 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 64 M50-59 KRZYSZTOF WĄSIK MALBORK DĄBROWSKI TEAM 00:46:32.14
103 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 39 M30-39 TOMASZ MARCHAJ TCZEW FLEX RUNNERS 00:46:35.31
104 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 40 M40-49 LESZEK SARACH CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW , AGR TCZEW 00:46:38.97
105 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 41 M16-29 TOMASZ GDANIEC TCZEW 00:46:39.02
106 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 42 M50-59 KRZYSZTOF MODZELEWSKI ORLE 42.195 WEJHEROWO 00:46:40.53
107 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 43 M40-49 PIOTR CHORĄŻEWSKI TCZEW 00:46:41.96
108 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 44 M30-39 DANIEL KACZYŃSKI STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 00:46:42.40
109 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 45 M30-39 ELIASZ NELKE TCZEW LINKEDIN.COM/IN/ELIASZ-NELKE/ 00:46:43.90
110 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 65 M40-49 MARCIN NOWAKOWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:46:44.70
111 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 46 M30-39 RADOSŁAW STELMACH TCZEW HUBER + SUHNER 00:46:47.48
112 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 47 M16-29 PAWEŁ RÓŻYCKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:46:51.19
113 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 66 M16-29 DOMINIK DRZEWIECKI PASŁĘK JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ 00:46:57.06
114 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 67 K30-39 PAULINA KĘDZIERSKA TCZEW TEAM TAPFLO 00:47:00.11
115 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 48 M40-49 ROBERT GUZ TCZEW 00:47:01.81
116 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 68 M16-29 OSKAR TABAKA GDAŃSK MGE 00:47:03.12
117 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 49 K40-49 ANNA SKALSKA BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:47:04.94
118 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 69 M40-49 MARIUSZ SZCZYGLAK TCZEW FLEX RUNNERS 00:47:14.13
119 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 70 M30-39 SZYMON KURCZYŃSKI TCZEW 00:47:18.64
120 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 50 M30-39 MICHAŁ KŁOS JELEŃ 00:47:19.54
121 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 51 M40-49 JAKUB KOCZWARA WARSZAWA BIEGAJĄCY TCZEW 00:47:25.43
122 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 71 M40-49 GRZEGORZ NOWAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:47:26.53
123 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 72 M70-100 ZDZISLAW SZCZECH PREGOWO DOLNE EMERYT 00:47:31.54
124 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 52 M40-49 KAMIL GAWARECKI PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 00:47:31.85
125 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 53 M30-39 SYLWESTER ŚRUTKOWSKI SZTUM KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:47:36.04
126 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 54 M30-39 MIREK HALMANN WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 00:47:36.16
127 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 73 M40-49 TOMASZ DUDZIŃSKI TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 00:47:39.07
128 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 74 M16-29 PAWEŁ RÓŻYCKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:47:40.96
129 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 75 M40-49 PAWEŁ STANKIEWICZ TCZEW JANX025 00:47:43.58
130 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 55 M40-49 RAFAŁ OGONOWSKI TCZEW 00:47:49.59
131 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 56 K40-49 ANNA KWIATKOWSKA GDAŃSK BIEGAJĄCY TCZEW 00:47:52.86
132 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 76 M50-59 PIOTR HARDT TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:48:01.77
133 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 57 M30-39 MICHAŁ BUCHOWSKI LĘBORK REBIX TEAM 00:48:05.71
134 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 77 M40-49 SEBASTIAN LORYS TCZEW TEAM TAPFLO 00:48:06.59
135 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 78 M30-39 MATEUSZ SEROCZYŃSKI TCZEW 00:48:07.94
136 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 79 M30-39 BARTŁOMIEJ CZAJKA TCZEW TEAM TAPFLO 00:48:07.98
137 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 80 K30-39 BEATA SKOROWSKA HASKA LPP TEAM 00:48:11.76
138 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 81 M30-39 MATEUSZ STEINKA TCZEW TEAM TAPFLO 00:48:16.19
139 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 82 M16-29 PATRYK WITTENBERG TYCHNOWY 00:48:21.51
140 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 58 M30-39 PAWEŁ STANKIEWICZ TCZEW JANX025 00:48:23.65
141 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 83 M50-59 HENRYK PAŹDZIORA MARSZEWSKA GÓRA 00:48:25.65
142 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 84 M40-49 MARIUSZ MURAWSKI TCZEW APATOR METRIX 00:48:38.08
143 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 59 K30-39 KAROLINA SARACH CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 00:48:39.51
144 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 60 M30-39 ADAM MINUTH TCZEW 00:48:39.74
145 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 85 M40-49 WIKTOR SZOPIŃSKI STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM 00:48:52.62
146 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 86 K40-49 MONIKA POPÓW-SZCZYPIOROWSKA GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK 00:48:53.28
147 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 61 K30-39 MAGDALENA KAMYSZ PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:48:58.27
148 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 87 M16-29 ŁUKASZ JASIONOWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:49:03.96
149 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 88 K40-49 GRAŻYNA HULEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:49:04.92
150 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 89 M50-59 ADAM MACHOLL ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 00:49:07.86
151 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 90 M50-59 ADAM WRÓBLEWSKI GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK 00:49:12.39
152 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 91 K50-59 MAŁGORZATA RUSZKIEWICZ SUSZ 00:49:14.04
153 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 62 M60-69 ANDRZEJ ŚCISŁOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:49:14.05
154 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 63 M16-29 PATRYK WITTENBERG TYCHNOWY 00:49:15.70
155 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 92 M30-39 TOMASZ KORDUNOWSKI JELEŃ TEAM TAPFLO 00:49:19.50
156 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 64 M16-29 SZYMON DZIEDZIC TCZEW TEAM TAPFLO 00:49:19.98
157 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 65 K30-39 JUSTYNA STEINKA ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:49:21.54
158 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 66 M40-49 ŁUKASZ SZWOCHA TCZEW 00:49:21.67
159 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 67 M50-59 GRZEGORZ BŁASZCZUK MIKOŁAJKI POMORSKIE 00:49:23.11
160 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 93 M30-39 MARCIN ZAREMBA TCZEW FLEX RUNNERS 00:49:24.94
161 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 94 M40-49 MATEUSZ PIOTROWIAK ALINOX 00:49:25.34
162 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 68 M30-39 BARTŁOMIEJ CZAJKA TCZEW TEAM TAPFLO 00:49:37.41
163 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 69 K30-39 WIOLETA ZDANOWICZ STAROGARD GDANSKI FLEX RUNNERS 00:49:37.87
164 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 70 M30-39 TOMASZ KORDUNOWSKI JELEŃ TEAM TAPFLO 00:49:42.84
165 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 71 K40-49 DOROTA CZECHOWSKA SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 00:49:43.34
166 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 95 M30-39 ANDRZEJ FABICH TCZEW ZIMNE PIWKO JUŻ CZEKA NA MECIE 00:49:51.64
167 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 72 M50-59 PIOTR HARDT TCZEW PPMT 00:50:02.85
168 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 73 M70-100 ZDZISŁAW SZCZECH PRĘGOWO 00:50:20.34
169 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 74 M60-69 JAN PIJANOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:50:21.47
170 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 96 M16-29 JAKUB MIELCZAREK TCZEW 00:50:27.96
171 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 97 M40-49 SŁAWOMIR BELECKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:50:32.54
172 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 75 K40-49 MONIKA POPÓW-SZCZYPIOROWSKA GDAŃSK BBL GDANSK/BIEGUSY 00:50:34.81
173 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 98 M60-69 ANDRZEJ ŚCISŁOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:50:40.58
174 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 76 M40-49 PIOTR ACKERMANN TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:50:43.39
175 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 99 M60-69 MAREK KROPIDŁOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:00.09
176 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 77 M60-69 MAREK KROPIDŁOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:02.52
177 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 100 M30-39 ANDRZEJ BRUCHMANN TCZEW 00:51:08.01
178 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 101 M50-59 WOJCIECH CZAPLEWSKI TCZEW 00:51:08.86
179 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 102 M40-49 GRZEGORZ KOPYŚĆ GDAŃSK 00:51:13.73
180 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 78 K50-100 MAŁGORZATA RUSZKIEWICZ SUSZ 00:51:24.80
181 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 79 K50-100 MARIA PIÓRO GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:30.22
182 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 103 K30-39 ANTONINA KOPER BAŁDOWO 00:51:34.21
183 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 104 K30-39 KATARZYNA NOWAK TCZEW HUBER+SUHNER /BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:41.28
184 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 105 M40-49 MARCIN PAWEŁEK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:44.70
185 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 106 K30-39 JUSTYNA STEINKA ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:51:49.52
186 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 80 M40-49 MARIUSZ SIWCZAK SOBOWIDZ 00:51:50.69
187 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 81 M40-49 JAROSŁAW WOLSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:50.98
188 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 82 M40-49 TOMASZ ACKERMANN TCZEW 00:51:56.58
189 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 107 M16-29 MIKOŁAJ ŚLEDŹ JELEŃ TEAM TAPFLO 00:51:57.00
190 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 108 M50-59 MARCIN MROZEK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:57.69
191 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 109 K50-59 HANNA TOBIAŃSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:51:59.20
192 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 83 M30-39 RAFAŁ MICHALAK RUMIA 00:52:02.63
193 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 110 M50-59 JACEK CYGAŃSKI CYGAŃSKI GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK/BBL 00:52:04.12
194 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 84 K30-39 BARBARA PLUTOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:52:13.09
195 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 111 K40-49 MAGDALENA KRASICKA GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK 00:52:13.20
196 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 112 K60-100 GRAŻYNA PRZYSIĘŻNA GDAŃSK BIEGUSY/BBL GDAŃSK 00:52:13.97
197 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 113 M60-69 GRZEGORZ PRZYSIĘŻNY GDAŃSK BIEGUSY/BBL GDAŃSK 00:52:16.29
198 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 85 M30-39 MATEUSZ DUDZIAK TCZEW REAL-NA GWIAZDECZKA 00:52:20.37
199 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 114 M50-59 ANDRZEJ FRANKIEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:52:20.74
200 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 86 M40-49 RAFAŁ SITEK TCZEW FLEX RUNNERS 00:52:27.88
201 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 115 K40-49 MAGDALENA MAŁCZAK PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 00:52:28.09
202 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 87 M40-49 MARIUSZ SZCZYGLAK TCZEW FLEX RUNNERS 00:52:28.65
203 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 88 M40-49 WOJCIECH ADAMCZYK GDYNIA 00:52:29.48
204 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 89 M40-49 MARIUSZ ŻURAWSKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:52:33.74
205 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 116 M40-49 MARCIN ULATOWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:52:34.83
206 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 117 M40-49 PIOTR KRYSZCZUK PASŁĘK JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ 00:52:37.04
207 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 90 M40-49 WIKTOR SZOPIŃSKI STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM 00:52:39.57
208 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 91 M40-49 KRZYSZTOF KALINOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES 00:52:40.24
209 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 118 M30-39 EMIL NARLOCH TCZEW TEAM TAPFLO 00:52:40.96
210 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 119 M30-39 YEVHEN PYSANETS TCZEW TEAM TAPFLO 00:52:41.41
211 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 120 M16-29 OSKAR DUBIEL GNISZEWO ZSBIO TCZEW 00:52:42.55
212 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 121 M16-29 MARIUSZ STEINKA ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:52:46.41
213 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 122 K30-39 ANETA JAROŃSKA GDAŃSK IRON TEAM 00:52:56.69
214 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 123 K40-49 IWONA MEGGER KŁODAWA IRON TEAM 00:52:56.89
215 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 124 M40-49 ŁUKASZ JĘDRASZEWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:52:58.25
216 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 92 M40-49 TOMASZ DUDZIŃSKI TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 00:52:59.13
217 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 93 M30-39 KRZYSZTOF LIPKE TCZEW GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 00:53:00.48
218 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 125 K30-39 NATALIA SOLKA SKOWARCZ TEAM TAPFLO 00:53:04.81
219 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 94 M16-29 MARIUSZ STEINKA ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:53:15.38
220 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 95 M60-69 WOJCIECH TURCZYŃSKI RUDNO FLEX RUNNERS 00:53:15.70
221 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 96 M40-49 GRZEGORZ KOPYŚĆ GDAŃSK 00:53:17.59
222 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 126 M50-59 ŁUKASZ ŚLAZAK MAZAK 00:53:18.83
223 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 127 M50-59 PAWEL KEPKA KEPKA TCZEW EATON 00:53:19.17
224 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 128 M30-39 ZBIGNIEW DAMRATH -MARNIKOWSKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:53:21.70
225 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 97 M50-59 ADAM WRÓBLEWSKI GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK 00:53:22.17
226 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 129 M40-49 JAKUB JĄCZYŃSKI ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 00:53:36.84
227 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 130 M40-49 ŁUKASZ POGORZELSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:53:45.14
228 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 98 M40-49 MARCIN MROZEK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:53:54.09
229 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 99 M40-49 ŁUKASZ JĘDRASZEWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:53:55.06
230 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 131 K50-59 MONIKA DYDYMSKA RUMIA 00:53:56.08
231 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 132 M16-29 DAMIAN BRZESKI GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU 00:54:02.55
232 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 133 M30-39 ŁUKASZ KARCZEWSKI BAŁDOWO 00:54:07.30
233 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 134 K40-49 ANNA ZAGÓROWSKA MALBORK FLEX RUNNERS 00:54:15.62
234 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 100 K30-39 KATARZYNA NOWAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:54:18.46
235 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 135 K40-49 EWA KALINOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/THALES 00:54:27.33
236 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 101 M30-39 YEVHEN PYSANETS TCZEW TEAM TAPFLO 00:54:28.05
237 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 102 M40-49 MARCIN BINISZKIEWICZ TCZEW KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:54:36.02
238 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 103 K16-29 WERONIKA KOCERBA TCZEW TEAM TAPFLO 00:54:36.58
239 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 104 M40-49 RAFAŁ BŁADZIKOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:54:42.83
240 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 136 M40-49 DARIUSZ KREJA TCZEW TEAM TAPFLO 00:54:43.51
241 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 137 K16-29 WERONIKA KOCERBA TCZEW TEAM TAPFLO 00:54:43.73
242 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 105 M40-49 JAN KARGUL TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:54:46.11
243 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 138 M40-49 PIOTR DUBIEL GNISZEWO FLEX RUNNERS 00:54:46.47
244 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 106 K50-100 BEATA ZARĘBA KALISKA NIEZRZESZONA 00:54:55.56
245 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 107 M30-39 DAWID MENDELSKI TCZEW 00:55:02.93
246 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 108 M50-59 WOJCIECH CZAPLEWSKI TCZEW 00:55:09.39
247 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 139 M70-100 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:55:10.79
248 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 109 M40-49 PAWEŁ SPŁAWIŃSKI TCZEW APATOR METRIX 00:55:16.05
249 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 110 M30-39 SZYMON ADRIAN TCZEW 00:55:16.63
250 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 111 M40-49 ADAM MACHOLL ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 00:55:26.26
251 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 112 K40-49 MONIKA DYDYMSKA RUMIA RUNEDA 00:55:30.16
252 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 140 K40-49 MAGDALENA NOWAKOWSKA TCZEW 00:55:36.15
253 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 113 K40-49 ANNA ZAGÓROWSKA MALBORK FLEX RUNNERS 00:55:42.35
254 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 114 M40-49 FILIP PAŁKOWSKI SWAROŻYN TEAM TAPFLO 00:55:51.42
255 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 141 M30-39 PAWEŁ MACIEJEWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:55:51.99
256 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 142 M60-69 JÓZEF KLAMAN TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:55:52.11
257 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 143 M30-39 MARTIN MACIEJEWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 00:55:56.15
258 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 115 M60-69 GRZEGORZ PRZYSIĘŻNY GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK, BBL GDAŃSK 00:55:57.57
259 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 144 M60-69 KAZIMIERZ REKOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:56:00.87
260 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 116 M40-49 TOMASZ ZIMNY ZIMNY TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:56:02.59
261 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 145 K40-49 MONIKA PAŁKOWSKA-ŻUR TCZEW TEAM TAPFLO 00:56:03.57
262 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 146 K50-59 AGATA LUBORADZKA LUDISZEWO 00:56:04.45
263 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 117 M50-59 ANDRZEJ FRANKIEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:56:09.35
264 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 118 M40-49 SEBASTIAN ZIMNY TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW 00:56:13.49
265 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 119 M40-49 GRZEGORZ NOWAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:56:14.29
266 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 120 K50-100 GRAŻYNA PRZYSIĘŻNA GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK, BBL GDAŃSK 00:56:28.91
267 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 121 K30-39 ALEKSANDRA LASOTA TCZEW GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 00:56:37.78
268 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 122 M40-49 TOMASZ CZARKOWSKI GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK 00:56:44.99
269 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 147 K40-49 MAGDALENA KUPRYCIUK TCZEW 00:56:53.90
270 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 148 M16-29 PAWEŁ BELECKI TCZEW ZSBIO TCZEW 00:56:55.34
271 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 149 M30-39 ŁUKASZ LACKOWSKI TCZEW 00:56:58.84
272 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 123 M16-29 FILIP HULEWICZ TCZEW I LO TCZEW 00:57:00.18
273 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 150 M40-49 TOMASZ CZARKOWSKI GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK 00:57:11.15
274 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 124 K40-49 MAGDALENA KUPRYCIUK TCZEW 00:57:12.80
275 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 151 M30-39 RADOSŁAW BEBECKI KWIDZYN FLEX RUNNERS 00:57:14.75
276 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 152 K30-39 KATARZYNA FORMELA MARSZEWSKA GÓRA 00:57:23.52
277 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 125 M50-59 JAROSŁAW KOLBERG TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:57:25.60
278 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 153 M40-49 ARKADIUSZ ŻUR TCZEW TEAM TAPFLO 00:57:28.72
279 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 126 M40-49 WOJCIECH STRZESZYŃSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:57:34.48
280 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 127 K30-39 MARTYNA STRZESZYŃSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:57:34.88
281 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 128 K40-49 EWA KALINOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES 00:57:36.29
282 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 129 M40-49 MICHAŁ BOLLIN TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/WANIEWSKI COACHING 00:57:37.74
283 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 154 K40-49 ŻANETA FRANKIEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:57:38.05
284 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 130 M30-39 ŁUKASZ KREJA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:57:38.77
285 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 131 K30-39 MONIKA BALDA-PLISZKA TCZEW 00:57:43.73
286 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 155 K16-29 JULIA SIMON GNIEW HUBER+SUHNER 00:57:45.68
287 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 132 M30-39 MARCIN ORŁOWSKI GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU 00:57:47.76
288 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 156 M40-49 RAFAŁ SITEK MALBORK FLEX RUNNERS 00:57:52.48
289 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 133 M30-39 EMIL NARLOCH TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:02.86
290 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 157 M30-39 MICHAŁ MIELCZAREK TCZEW 00:58:09.63
291 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 158 K40-49 ANIA TROCHOWSKA TCZEW FLEX RUNNERS 00:58:11.40
292 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 159 M16-29 OLIWIER ADAMCZYK TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:13.18
293 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 134 M40-49 SEBASTIAN LORYS TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:20.58
294 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 160 M30-39 PAWEŁ BUCHHOLZ TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:25.64
295 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 161 M40-49 ARTUR KUCZORA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:58:31.76
296 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 162 M50-59 DARIUSZ SERAFIN ROKITKI 00:58:32.12
297 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 163 K30-39 MONIKA BALDA-PLISZKA TCZEW 00:58:33.68
298 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 135 M60-69 KAZIMIERZ REKOWSKI TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 00:58:33.99
299 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 164 M30-39 MARCIN PLISZKA TCZEW KLUB BIEGACZA - THALES 00:58:34.42
300 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 136 K40-49 KATARZYNA ROJEK TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:34.82
301 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 137 M30-39 PAWEŁ LIPKOWSKI TCZEW 00:58:42.14
302 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 138 M30-39 PIOTR KRYSZCZUK PASŁĘK 43 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE 00:58:46.33
303 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 139 M16-29 PATRYK KORDUNOWSKI JELEŃ TEAM TAPFLO 00:58:51.96
304 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 165 M30-39 JAKUB JAKUBOWSKI ELSTAR 00:58:52.55
305 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 166 M40-49 ADAM JAGODDA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:58:55.56
306 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 167 M16-29 ŁUKASZ SABATOWSKI TCZEW TEAM TAPFLO 00:58:55.63
307 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 168 M40-49 MARCINA ROJEK TCZEW TEAM TAPFLO 00:59:01.42
308 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 169 M40-49 KAROL WARUSZEWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:59:11.31
309 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 170 K30-39 DARIA NARLOCH GDYNIA 00:59:30.57
310 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 171 K30-39 ALEKSANDRA DĄBKOWSKA GDAŃSK TAKA RYBA 00:59:40.60
311 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 172 M30-39 JAKUB ZDUŃCZYK DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM TAPFLO 00:59:42.22
312 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 173 M40-49 DARIUSZ NOWAK TCZEW GK GRYF TCZEW 00:59:42.78
313 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 174 M40-49 MAREK ADAMCZYK GRĘBLIN FLEX RUNNERS 00:59:46.47
314 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 140 K16-29 NATALIA KUCHARSKA TCZEW 00:59:51.37
315 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 141 K16-29 PAULINA MUSZYŃSKA TCZEW ZACZYNAM TRUCHTAĆ 00:59:56.65
316 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 142 M40-49 MARCIN PAWEŁEK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:00:03.46
317 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 143 K40-49 MAGDALENA NOWAKOWSKA TCZEW 01:00:23.73
318 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 175 K40-49 KATARZYNA ROJEK TCZEW TEAM TAPFLO 01:00:38.63
319 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 144 M50-59 ARTUR DASZKIEWICZ TCZEW 01:00:38.90
320 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 145 K40-49 ŻANETA FRANKIEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:00:51.40
321 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 176 K40-49 ALEKSANDRA MARKOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:00:55.98
322 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 146 M40-49 PIOTR DUBIEL GNISZEWO FLEX RUNNERS 01:00:59.66
323 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 147 M30-39 PAWEŁ MACIEJEWSKI TCZEW FLEX RUNNERS 01:01:01.94
324 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 148 M16-29 MIKOŁAJ ŚLEDŹ JELEŃ TEAM TAPFLO 01:01:03.96
325 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 177 K30-39 PAULINA PIOTROWSKA TCZEW 01:01:08.54
326 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 149 K30-39 KATARZYNA FORMELA MARSZEWSKA GÓRA 01:01:12.85
327 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 150 M40-49 BARTOSZ FREYER NOWY TOMYŚL 01:01:39.80
328 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 151 K40-49 ANIA TROCHOWSKA TCZEW FLEX RUNNERS 01:01:47.80
329 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 178 M30-39 DAMIAN JANECZEK TCZEW 01:02:12.25
330 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 152 M40-49 MARCIN ROJEK TCZEW TEAM TAPFLO 01:02:49.87
331 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 179 K16-29 KASIA LISIAK REDA 01:02:49.92
332 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 180 M60-69 MIROSŁAW DYWELSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:02:54.66
333 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 181 K30-39 ZUZANNA DUMANOWSKA GDAŃSK 01:02:59.91
334 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 182 K30-39 MARTA GRABOWSKA GDAŃSK 01:03:00.35
335 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 153 M40-49 MICHAŁ TERSA DĄBRÓWKA TCZEWSKA FLEX RUNNERS 01:03:17.70
336 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 154 M16-29 PRZEMYSŁAW POTULSKI RAJKOWY TEAM TAPFLO 01:03:19.28
337 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 155 K40-49 ANNA ZIMNA TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW 01:03:20.68
338 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 156 K40-49 DOROTA SERAFIN ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW / THALES 01:03:25.99
339 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 157 K40-49 ALEKSANDRA MARKOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:03:27.47
340 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 158 M40-49 SZYMON MARKOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES 01:03:27.95
341 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 159 M40-49 ADAM WOJCIECHOWSKI STAROGARD GD. 01:03:28.66
342 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 160 M40-49 ARTUR KUCZORA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:03:30.48
343 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 161 K30-39 MARTA KALINOWSKA TCZEW TEAM TAPFLO 01:03:34.66
344 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 183 M40-49 SZYMON MARKOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:03:36.64
345 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 184 M40-49 MICHAŁ BOLLIN TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/WANIEWSKI COACHING 01:03:38.24
346 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 162 M40-49 ARKADIUSZ ŻUR TCZEW TEAM TAPFLO 01:04:15.88
347 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 163 K30-39 MONIKA PAŁKOWSKA-ŻUR TCZEW TEAM TAPFLO 01:04:40.14
348 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 164 M40-49 MARCIN BRATKO GDAŃSK 01:04:45.38
349 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 185 M16-29 MAREK PLUTOWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:04:55.42
350 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 186 M40-49 TOMASZ ZDOLSKI GDAŃSK PWC RUNNERS 01:05:00.53
351 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 165 K16-29 MAGDALENA KORDOWSKA TCZEW DZIKA WATAHA 01:05:01.54
352 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 187 K40-49 DOROTA SERAFIN ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW/THALES 01:05:05.03
353 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 188 M70-100 ANDRZEJ MALEK KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 01:05:21.08
354 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 189 K40-49 EWA GDANIEC TCZEW TEAM TAPFLO 01:05:23.66
355 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 190 M40-49 ARTUR GDANIEC TCZEW TEAM TAPFLO 01:05:23.97
356 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 191 M40-49 RAFAŁ BŁADZIKOWSKI TCZEW KREDYTBEZSTRESU.PL 01:05:41.21
357 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 192 K50-59 URSZULA RUCHLEWICZ SZTUM 01:05:41.58
358 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 193 K50-59 BARBARA KĘPKA KĘPKA TCZEW 01:05:47.22
359 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 166 M30-39 DAMIAN JANECZEK TCZEW 01:05:53.44
360 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 167 M30-39 MARCIN POŁACZEK TCZEW PINK TOOLS 01:05:56.58
361 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 168 M16-29 MAREK PLUTOWSKI TCZEW 01:06:19.37
362 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 194 K40-49 BEATA ZBIRANEK BYDGOSZCZ 01:06:30.42
363 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 169 M40-49 PRZEMYSŁAW HULEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:06:34.45
364 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 170 K40-49 GRAŻYNA HULEWICZ TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:06:34.88
365 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 171 K30-39 EWELINA BORKOWSKA MALBORK MALBORSKIE MORSY 01:06:35.59
366 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 195 K40-49 KATARZYNA BELECKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:06:44.22
367 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 172 K40-49 IZABELA MAJ TCZEW FLEX RUNNERS 01:06:46.64
368 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 173 M40-49 DARIUSZ BARTCZAK ROTMANKA TEAM TAPFLO 01:07:07.24
369 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 196 K16-29 AGNIESZA BRZESKA GDAŃSK 01:07:11.35
370 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 174 K50-100 URSZULA RUCHLEWICZ SZTUM 01:07:16.66
371 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 175 M30-39 JAKUB ZDUŃCZYK DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM TAPFLO 01:07:27.26
372 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 176 M16-29 RADOSŁAW KASZUBA TCZEW 01:07:38.48
373 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 177 M30-39 PAWEŁ BUCHHOLZ TCZEW TEAM TAPFLO 01:07:41.48
374 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 178 M40-49 RAFAŁ KRYŻA TCZEW FLEX RUNNNERS 01:07:57.65
375 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 179 K40-49 AGNIESZKA ZIMNA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:07:57.85
376 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 180 K40-49 MAŁGORZATA KAŹMIERCZAK PACZKOWO INVESTA STALE W BIEGU 01:08:00.12
377 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 181 K40-49 SYLWIA WITEK MALBORK INVESTA STALE W BIEGU 01:08:00.80
378 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 182 K40-49 MARTA LIPIŃSKA GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU 01:08:01.16
379 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 183 M70-100 ANDRZEJ MALEK KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 01:08:04.64
380 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 184 M40-49 PIOTR EGGERT KWIDZYN FLEX RUNNERS 01:08:06.62
381 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 197 M30-39 DARIUSZ GRUNDMAN TCZEW TEAM TAPFLO 01:08:45.89
382 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 198 K40-49 WIOLETA HOOG MALBORK 01:11:07.06
383 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 199 K40-49 MARTA LIPIŃSKA GDAŃSK INVESTA STALE W BIEGU 01:11:07.50
384 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 200 K40-49 SYLWIA WITEK MALBORK INVESTA STALE W BIEGU 01:11:07.83
385 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 201 K40-49 AGNIESZKA CHORĄŻEWSKA TCZEW FLEX RUNNERS 01:11:58.29
386 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 202 K50-59 MARZENA MAŁKOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:11:59.38
387 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 185 M40-49 KAROL WARUSZEWSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:12:09.12
388 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 186 K40-49 LUCYNA WARUSZEWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:12:10.45
389 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 187 M16-29 OLIWIER ADAMCZYK TCZEW TEAM TAPFLO 01:12:24.44
390 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 203 K40-49 SYLWIA SZCZEPAŃSKA TCZEW FLEX RUNNERS 01:12:50.72
391 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 188 K50-100 MARZENA MAŁKOWSKA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:13:16.71
392 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 204 M16-29 DANIEL MATUSZYŃSKI ALINOX 01:13:20.98
393 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 189 M60-69 MARIAN KURAJK GDANSK BIEGUSY GDAŃSK 01:13:47.11
394 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 190 M40-49 PAWEL KEPKA KEPKA TCZEW 01:14:15.66
395 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 191 K40-49 BARBARA KĘPKA KĘPKA TCZEW 01:14:17.89
396 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 192 M60-69 MIROSŁAW DYWELSKI TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 01:18:03.64
397 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 193 K40-49 IZABELA GARSTKA MALBORK MALBORSKIE MORSY 01:18:06.38
398 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 194 M30-39 DARIUSZ GRUNDMAN TCZEW TEAM TAPFLO 01:18:59.38
399 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 195 K40-49 AGNIESZKA CHORĄŻEWSKA TCZEW 01:18:59.98
400 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 196 M16-29 ŁUKASZ SABATOWSKI TCZEW TEAM TAPFLO 01:22:21.58
401 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 197 M16-29 AURELIUSZ JELINSKI TCZEW TEAM TAPFLO 01:22:23.26
402 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 198 M40-49 ARTUR GDANIEC TCZEW TEAM TAPFLO 01:22:28.47
403 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 199 K40-49 EWA GDANIEC TCZEW TEAM TAPFLO 01:22:30.61
404 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 200 M40-49 STANISŁAW FALITARSKI LĘBORK REBIX TEAM 01:22:57.97
405 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 205 M70-100 MARIAN KURAJK RAKOWIEC/GDANSK ADIDAS RUNNERS /BIEGUSY / FIGHTING RUNNERS 01:23:54.62
406 II Bieg Tapflo - Dycha z pompą 2024 206 K60-100 EWA KURAJK GDANSK/RAKOWIEC ADIDAS RUNNERS /BIEGUSY / FIGHTING RUNNERS 01:24:27.22
407 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 201 K50-100 EWA KURAJK GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK 01:28:48.53
408 I Bieg Tapflo – Dycha z pompą 2023 202 M50-59 MARIUSZ MILKOWSKI GDYNIA 01:30:46.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ