1239 ELEKTRONICZNEZAPISY

KASZEBERUNDA2024v3.xlsx

KASZEBERUNDA2024v3.xlsx

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans godz. startu godz. mety km Czas netto Dyplom
301 ADAMSKI SEBASTIAN NEKLA DRINK TEAM MATURA 50 km 08:55:49.79 11:42:23.54 50 km 02:46:33.75 PDF PNG
1389 ANDRYSZAK PIOTR MAGISTER 70 km 09:04:54.12 10:57:03.20 70 km 01:52:09.08 PDF PNG
1388 ANDRYSZAK ANNA MAGISTER 70 km 09:04:54.22 14:27:47.66 70 km 05:22:53.44 PDF PNG
303 ANDRZEJCZAK KRYSTYNA BRZEŚĆ KUJAWSKI MAGISTER 70 km 08:03:28.35 11:40:22.75 70 km 03:36:54.40 PDF PNG
2 ANGOWSKI TOMASZ TORUŃ PROFESOR 200 km 06:23:56.81 13:43:37.38 200 km 07:19:40.57 PDF PNG
304 ANISZEWSKA MAGDALENA TRĄBKI WIELKIE SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 08:40:31.52 12:53:00.89 50 km 04:12:29.37 PDF PNG
305 ANTCZAK-SZALA ADRIANA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:18:44.42 16:41:54.00 125 km 07:23:09.58 PDF PNG
1509 ANTOSZ JULIA GDAŃSK DGT MATURA 50 km 09:44:31.60 14:53:39.13 50 km 05:09:07.53 PDF PNG
259 ARANOWSKI PIOTR GDAŃSK DGT SP. Z O.O. DOKTOR 125 km 09:41:44.29 15:42:33.64 125 km 06:00:49.35 PDF PNG
306 ARTEMEV ALEKSEY GDYNIA MAGISTER 70 km 09:09:33.55 13:48:43.19 70 km 04:39:09.64 PDF PNG
307 AWERJANOW ŁUKASZ GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:18:57.28 11:16:14.07 70 km 02:57:16.79 PDF PNG
308 BABANIN OLEKSII LODZ MEDIAEXPERT MATURA 50 km 09:21:06.31 15:02:41.68 50 km 05:41:35.37 PDF PNG
309 BACHUSZ KRYSTIAN EŁGANOWO ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:13.65 14:42:49.43 70 km 05:39:35.78 PDF PNG
260 BAGIŃSKA MAŁGORZATA GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:43:13.47 16:12:01.96 125 km 06:28:48.49 PDF PNG
311 BAKUŁA MICHAŁ GDAŃSK DYNATRACE DOKTOR 125 km 09:18:47.57 125 km PDF PNG
312 BALCEROWIAK SARA REDA MAGISTER 70 km 09:09:34.62 13:51:22.75 70 km 04:41:48.13 PDF PNG
313 BALWIERZ ADAM ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:05:00.75 14:29:12.89 70 km 05:24:12.14 PDF PNG
316 BANACH PIOTR GDAŃSK DIGITEX TEAM MAGISTER 70 km 08:57:04.67 13:00:12.76 70 km 04:03:08.09 PDF PNG
314 BANACH ADAM GDAŃSK YAMEO MAGISTER 70 km 09:14:13.75 14:00:00.30 70 km 04:45:46.55 PDF PNG
315 BANACH JACEK STAROGARD GDAŃSKI ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:14.79 14:51:44.79 70 km 05:48:30.00 PDF PNG
317 BANASIAK MARIUSZ KOŚCIAN DOKTOR 125 km 09:39:54.18 15:01:04.72 125 km 05:21:10.54 PDF PNG
318 BANDOSZ MACIEJ NEKIELKA DRINK TEAM MAGISTER 70 km 08:55:42.27 11:48:49.00 70 km 02:53:06.73 PDF PNG
3 BANIEWICZ KOSMA WROCŁAW PROFESOR 200 km 06:13:44.70 16:40:25.09 200 km 10:26:40.39 PDF PNG
4 BANIT RAFAŁ GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:47:43.09 15:47:37.28 200 km 08:59:54.19 PDF PNG
213 BAŃKOWSKI PAWEŁ PROFESOR 200 km 06:47:46.67 14:00:47.92 200 km 07:13:01.25 PDF PNG
212 BAŃKOWSKI JERZY PROFESOR 200 km 06:47:44.76 14:33:49.42 200 km 07:46:04.66 PDF PNG
319 BARAN ADRIAN GDAŃSK JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:19:11.71 13:01:44.88 70 km 03:42:33.17 PDF PNG
320 BARANOWSKI MACIEJ GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:02:15.10 14:25:27.28 125 km 05:23:12.18 PDF PNG
261 BARANOWSKI PAWEŁ BARTOSZYCE EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:05.55 15:39:14.11 125 km 06:03:08.56 PDF PNG
321 BARANOWSKI SZYMON SKORZEWO MATURA 50 km 09:20:06.18 12:28:22.78 50 km 03:08:16.60 PDF PNG
322 BARRA JAROSŁAW MRZEZINO GCT DOKTOR 125 km 10:03:50.79 15:49:39.96 125 km 05:45:49.17 PDF PNG
323 BARTKOWSKA ANNA CIEPLEWO SUPERMAMA MATURA 50 km 09:11:56.96 12:46:37.74 50 km 03:34:40.78 PDF PNG
324 BARTKOWSKA AGATA CIEPLEWO MATURA 50 km 09:11:56.76 12:46:37.72 50 km 03:34:40.96 PDF PNG
325 BARZAŁ MARIUSZ RÓŻYNY DOKTOR 125 km 09:15:51.36 16:58:18.88 125 km 07:42:27.52 PDF PNG
326 BATURYN MONIKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:16.67 14:42:16.78 70 km 05:28:00.11 PDF PNG
1374 BAUMGART MICHAŁ PROFESOR 200 km 06:24:00.31 12:34:33.59 200 km 06:10:33.28 PDF PNG
328 BĄCZEK WALDEMAR ROTMANKA MAGISTER 70 km 08:35:42.31 14:45:48.39 70 km 06:10:06.08 PDF PNG
327 BĄCZEK ALEKSANDRA JUSZKOWO MAGISTER 70 km 08:35:43.82 14:45:49.95 70 km 06:10:06.13 PDF PNG
329 BĄCZYK KONRAD GDAŃSK DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:38:35.96 12:11:24.67 50 km 02:32:48.71 PDF PNG
330 BEDNAREK WOJCIECH GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:30:22.85 15:40:06.27 125 km 06:09:43.42 PDF PNG
5 BELKA RAFAŁ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:21:19.63 14:42:07.57 200 km 08:20:47.94 PDF PNG
331 BELKO VITALII GDAŃSK CIKLUM DOKTOR 125 km 09:49:17.20 13:55:31.16 125 km 04:06:13.96 PDF PNG
6 BEM JOANNA WARSZAWA BROBIKE PROFESOR 200 km 06:30:06.74 15:01:47.06 200 km 08:31:40.32 PDF PNG
332 BERNARD-BOJEK EWA SIERAKOWICE DOKTOR 125 km 08:44:35.19 17:08:26.31 125 km 08:23:51.12 PDF PNG
333 BIAŁOWĄS MARCIN GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:49:10.64 16:13:21.18 125 km 06:24:10.54 PDF PNG
262 BIEDRZYCKI FILIP GDAŃSK BELA RACING MAGISTER 70 km 08:12:16.80 12:22:58.15 70 km 04:10:41.35 PDF PNG
263 BIEDRZYCKI SŁAWOMIR GRUDZIĄDZ BELA RACING MAGISTER 70 km 08:12:15.84 12:25:00.09 70 km 04:12:44.25 PDF PNG
337 BOGIEL WŁODZIMIERZ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:30:10.04 14:32:34.31 200 km 08:02:24.27 PDF PNG
8 BOGUCKI TOMASZ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:18:57.20 16:05:09.17 200 km 09:46:11.97 PDF PNG
339 BOLTON DAVID GDYNIA NORTHVOLT DOKTOR 125 km 09:28:15.70 14:49:46.06 125 km 05:21:30.36 PDF PNG
338 BOLTON ANNA GDYNIA MORSKIE BICZKI DOKTOR 125 km 09:28:16.59 14:49:48.23 125 km 05:21:31.64 PDF PNG
340 BOŁKA JAKUB BYDGOSZCZ MAGISTER 70 km 08:57:06.43 12:50:20.33 70 km 03:53:13.90 PDF PNG
341 BOŁKA PIOTR BYDGOSZCZ MAGISTER 70 km 08:57:05.14 12:50:20.64 70 km 03:53:15.50 PDF PNG
342 BONDY MACIEJ GDAŃSK LYRECO MATURA 50 km 09:28:44.80 12:25:29.88 50 km 02:56:45.08 PDF PNG
343 BONIEC ROBERT ŻUKOWO DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:38:35.48 12:25:37.47 50 km 02:47:01.99 PDF PNG
344 BONK RADOSŁAW CIEPLEWO ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:17.20 14:51:34.21 70 km 05:48:17.01 PDF PNG
345 BORCOWSKI JANUSZ GDYNIA BIKE U UP DOKTOR 125 km 09:43:11.74 14:58:37.03 125 km 05:15:25.29 PDF PNG
9 BORKO RYSZARD GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA PROFESOR 200 km 06:10:58.22 13:55:28.68 200 km 07:44:30.46 PDF PNG
346 BORKOWSKI JACEK RÓŻYNY DOKTOR 125 km 09:15:52.78 16:58:13.29 125 km 07:42:20.51 PDF PNG
348 BOROWSKA MARTA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:15:04.65 14:18:19.97 70 km 06:03:15.32 PDF PNG
265 BOROWSKI MATEUSZ GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:01:48.04 13:28:26.19 70 km 04:26:38.15 PDF PNG
921 BORYS ANDRZEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:01.51 14:47:21.21 70 km 05:33:19.70 PDF PNG
350 BORYSEWICZ DARIUSZ GDAŃSK MATURA 50 km 09:06:37.64 12:22:54.44 50 km 03:16:16.80 PDF PNG
351 BORZYSZKOWSKI REMIGIUSZ KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 08:56:07.72 16:31:48.59 125 km 07:35:40.87 PDF PNG
352 BRANDT MAREK KOŚCIERZYNA DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:49.32 13:00:59.56 70 km 04:16:10.24 PDF PNG
353 BRENNENSTUHL MICHAŁ GDAŃSK ELHURT ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:28:41.90 11:33:14.36 70 km 03:04:32.46 PDF PNG
220 BRESKA EWELINA KOŚCIERZYNA NADLEŚNICTWO KOŚCIERZYNA MAGISTER 70 km 08:29:58.42 12:42:02.40 70 km 04:12:03.98 PDF PNG
219 BRESKA WITOLD KOŚCIERZYNA NADLEŚNICTWO KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:43:43.24 12:53:40.50 200 km 06:09:57.26 PDF PNG
266 BROKOWSKA JOANNA GDAŃSK BELA RACING MAGISTER 70 km 08:12:15.86 12:23:00.66 70 km 04:10:44.80 PDF PNG
354 BRONISŁAWSKA-FRASZ MAŁGORZATA NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:38:43.14 14:58:50.77 70 km 05:20:07.63 PDF PNG
10 BROŻYNA BOGUSŁAW WARSZAWA - WESOŁA PROFESOR 200 km 06:48:39.12 15:44:15.63 200 km 08:55:36.51 PDF PNG
355 BROŻYŃSKI MARIUSZ GDAŃSK MAXFORM TEAM MAGISTER 70 km 09:07:50.80 12:40:49.01 70 km 03:32:58.21 PDF PNG
356 BRUCKI ROBERT GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA DOKTOR 125 km 08:56:01.27 15:04:15.96 125 km 06:08:14.69 PDF PNG
359 BRUDNOCH ZUZANNA NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:38:40.21 14:12:31.83 70 km 04:33:51.62 PDF PNG
357 BRUDNOCH EWA NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:38:42.00 14:13:06.51 70 km 04:34:24.51 PDF PNG
358 BRUDNOCH JULIA NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:35:16.08 15:08:24.58 70 km PDF PNG
360 BRUNIECKA KAMILA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:58:57.22 17:10:26.97 125 km 07:11:29.75 PDF PNG
361 BRYLOWSKI PAWEŁ GDYNIA HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:44.76 12:30:58.52 70 km 03:23:13.76 PDF PNG
248 BRZESKI ŁUKASZ PROFESOR 200 km 06:18:55.95 15:16:40.64 200 km 08:57:44.69 PDF PNG
362 BRZEZIŃSKI MACIEJ GNIEW DOKTOR 125 km 09:28:08.71 15:18:44.57 125 km 05:50:35.86 PDF PNG
363 BRZEZIŃSKI MAREK WARSZAWA MAGISTER 70 km 08:58:26.66 14:45:16.76 70 km 05:46:50.10 PDF PNG
364 BRZOSKOWSKI ROBERT ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:54.48 14:08:11.00 50 km 04:28:16.52 PDF PNG
365 BRZOZOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK SPIE SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:57:07.92 12:45:12.17 70 km 03:48:04.25 PDF PNG
366 BRZOZOWSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK SPIE SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:57:09.63 12:48:24.87 70 km 03:51:15.24 PDF PNG
267 BRZUCHALSKI PAWEŁ RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:06.91 15:40:57.14 125 km 06:04:50.23 PDF PNG
367 BUCA SŁAWOMIR CHOJNICE - MIASTO SOPLICA TEAM DOKTOR 125 km 09:11:56.21 13:28:04.63 125 km 04:16:08.42 PDF PNG
368 BUCKI MARCIN JANKOWO GDAŃSKIE MAGISTER 70 km 09:03:05.54 13:29:24.99 70 km 04:26:19.45 PDF PNG
369 BUCZKOWSKI KRZYSZTOF NIEMCZ DOKTOR 125 km 10:06:30.52 17:19:59.18 125 km 07:13:28.66 PDF PNG
371 BUCZKOWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ STALRENT DOKTOR 125 km 10:06:34.69 17:20:48.15 125 km 07:14:13.46 PDF PNG
370 BUCZKOWSKI MARCIN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:15:51.27 16:41:56.90 125 km 07:26:05.63 PDF PNG
227 BUDNIK KRZYSZTOF KROKOWA BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:43.38 13:41:00.95 125 km 03:59:17.57 PDF PNG
268 BUDZAJ PRZEMYSŁAW GDYNIA CURRENDA DOKTOR 125 km 09:59:03.30 16:00:01.00 125 km 06:00:57.70 PDF PNG
372 BUDZEŃ KAROL GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:52:19.34 14:59:35.37 125 km 05:07:16.03 PDF PNG
373 BUDZIŃSKA GABRIELA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:18.65 14:41:00.86 70 km 05:26:42.21 PDF PNG
374 BUGAJ PRZEMYSŁAW BRUSY DOKTOR 125 km 09:26:26.08 14:15:26.45 125 km 04:49:00.37 PDF PNG
375 BUGAJSKI TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:05:01.64 14:29:08.73 70 km 05:24:07.09 PDF PNG
377 BUJOK MARCIN KOŚCIERZYNA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:41:12.79 13:51:06.04 70 km 05:09:53.25 PDF PNG
378 BULSKI TOMASZ JÓZEFOSŁAW DOKTOR 125 km 09:31:52.59 13:51:06.04 125 km 04:19:13.45 PDF PNG
251 BURAKOWSKI MATEUSZ GDYNIA DELLNER TEAM MATURA 50 km 09:01:53.47 12:41:49.12 50 km 03:39:55.65 PDF PNG
269 BURDA PETRO GDAŃSK EUROPROJEKT GDANSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:04.28 15:40:55.49 125 km 06:04:51.21 PDF PNG
381 BURDON TOMASZ TCZEW NORTHVOLT MAGISTER 70 km 08:48:12.06 13:03:00.67 70 km 04:14:48.61 PDF PNG
1504 BURZYCKI MATEUSZ BIELKÓWKO MAGISTER 70 km 09:20:07.53 15:56:13.84 70 km 06:36:06.31 PDF PNG
11 BUTOWSKI KRZYSZTOF TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY PROFESOR 200 km 06:21:16.78 15:38:50.56 200 km 09:17:33.78 PDF PNG
383 BYKOWSKI KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:38:02.23 15:09:04.66 125 km 05:31:02.43 PDF PNG
386 BYRT PIOTR WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:06:26.58 14:50:44.31 70 km 05:44:17.73 PDF PNG
385 BYRT JÓZEF WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:06:28.89 14:55:45.80 70 km 05:49:16.91 PDF PNG
384 BYRT JACEK ANDRZEJ WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:06:28.81 14:55:45.76 70 km 05:49:16.95 PDF PNG
388 CEGŁOWSKI ALEKSANDER ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:38:02.11 15:09:06.77 125 km 05:31:04.66 PDF PNG
389 CENDRY DANIEL DOPIEWIEC DOKTOR 125 km 09:47:39.11 16:45:14.88 125 km 06:57:35.77 PDF PNG
390 CHALECKI RADOSŁAW ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:52:55.40 13:38:54.92 70 km 04:45:59.52 PDF PNG
391 CHAŁUPA ALEKSANDRA BYTOW KB GOCH BYTÓW DOKTOR 125 km 09:41:46.63 15:14:44.09 125 km 05:32:57.46 PDF PNG
208 CHIILIŃSKI TOMASZ MAGISTER 70 km 08:21:15.25 12:01:38.07 70 km 03:40:22.82 PDF PNG
209 CHIILIŃSKI ŁUKASZ MAGISTER 70 km 08:21:16.04 12:28:36.37 70 km 04:07:20.33 PDF PNG
12 CHILEWSKI ARKADIUSZ STRZELCE GÓRNE CB163 PROFESOR 200 km 06:13:46.42 17:15:47.20 200 km 11:02:00.78 PDF PNG
392 CHILKA LALIT GDAŃSK NIKE POLAND DOKTOR 125 km 09:47:37.51 16:21:26.10 125 km 06:33:48.59 PDF PNG
393 CHMIELECKA ALEKSANDRA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:33:47.19 13:03:44.98 50 km 03:29:57.79 PDF PNG
394 CHMIELECKA MONIKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:33:48.06 13:03:51.87 50 km 03:30:03.81 PDF PNG
395 CHMIELECKI BARTOSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:33:46.03 13:03:42.59 50 km 03:29:56.56 PDF PNG
396 CHMIELECKI JAKUB ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:33:44.85 13:03:44.58 50 km 03:29:59.73 PDF PNG
397 CHMIELECKI MAREK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:33:43.14 13:03:46.52 50 km 03:30:03.38 PDF PNG
398 CHMURA MAREK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:35:19.20 13:17:29.11 50 km 03:42:09.91 PDF PNG
399 CHMURA ŻANETA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:35:18.42 13:17:29.46 50 km 03:42:11.04 PDF PNG
400 CHOJNOWSKI TOMASZ GDAŃSK MAXFORM TEAM MAGISTER 70 km 09:07:49.88 12:40:50.52 70 km 03:33:00.64 PDF PNG
401 CHROBAK PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ CHŁOPAKI TO MY. DOKTOR 125 km 09:05:44.89 15:10:21.68 125 km 06:04:36.79 PDF PNG
13 CHROMIŃSKI FABIAN BYDGOSZCZ PROFESOR 200 km 06:21:14.79 14:18:49.42 200 km 07:57:34.63 PDF PNG
403 CHRÓŚCIEWICZ RENATA GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:34:35.45 15:22:47.28 125 km 05:48:11.83 PDF PNG
402 CHRÓŚCIEWICZ PIOTR GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:34:35.55 15:22:47.78 125 km 05:48:12.23 PDF PNG
14 CHRZANOWSKI ADRIAN SULEJÓWEK PROFESOR 200 km 06:30:04.46 15:47:56.98 200 km 09:17:52.52 PDF PNG
404 CHUDZIŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 09:09:34.36 14:56:59.89 70 km 05:47:25.53 PDF PNG
15 CHYLINSKI PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:32:26.31 13:43:54.43 200 km 07:11:28.12 PDF PNG
405 CHYLIŃSKI ANDRZEJ GDAŃSK DOKTOR 125 km 08:48:16.06 13:19:30.37 125 km 04:31:14.31 PDF PNG
16 CHYLIŃSKI PATRYK KOMORNIKI PROFESOR 200 km 06:12:32.84 13:22:07.78 200 km 07:09:34.94 PDF PNG
406 CHYNOWSKI MATEUSZ REDA JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:00:09.02 12:50:36.08 70 km 03:50:27.06 PDF PNG
17 CICHOCKA-MUNDALE MARIANNA KIEKRZ PROFESOR 200 km 06:23:55.39 16:38:54.20 200 km 10:14:58.81 PDF PNG
407 CICHOSZ MAREK GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM MATURA 50 km 09:26:38.82 12:22:22.27 50 km 02:55:43.45 PDF PNG
408 CICHOSZ PIOTR KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:11:54.82 13:03:06.35 50 km 03:51:11.53 PDF PNG
18 CIESIELSKI KRZYSZTOF GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:24:07.31 14:18:42.42 200 km 07:54:35.11 PDF PNG
409 CIESIELSKI WITOLD GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:32:24.94 14:54:36.85 200 km 08:22:11.91 PDF PNG
410 CIESLIK MATEUSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:58:57.81 17:10:21.93 125 km 07:11:24.12 PDF PNG
411 CIEŚLAK ANETTA BYDGOSZCZ PRYWATNIE MATURA 50 km 09:38:45.43 14:24:19.00 50 km 04:45:33.57 PDF PNG
412 CIEŚLAK WOJCIECH BYDGOSZCZ PRYWATNIE MATURA 50 km 09:38:44.64 14:24:19.10 50 km 04:45:34.46 PDF PNG
413 CIEŚLUK PAULINA GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:43:17.42 13:42:43.24 70 km 04:59:25.82 PDF PNG
414 CIOSEK GRZEGORZ GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:23:23.16 12:33:23.31 70 km 04:10:00.15 PDF PNG
415 CISAK KONRAD LĘBORK PORNO DOKTOR DOKTOR 125 km 09:47:36.28 16:10:58.64 125 km 06:23:22.36 PDF PNG
270 CISOWSKA MAGDALENA GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:06:35.26 13:24:19.86 70 km 04:17:44.60 PDF PNG
417 CIUPEK MICHAŁ GDAŃSK ATEM POLSKA MAGISTER 70 km 08:48:13.97 13:02:36.03 70 km 04:14:22.06 PDF PNG
418 CUPRYŚ SZWICHTENBERG JOANNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:06:33.75 13:56:20.18 70 km 04:49:46.43 PDF PNG
271 CYBULSKI JAN ELBLĄG INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:06:34.98 13:24:20.59 70 km 04:17:45.61 PDF PNG
419 CYGAN PIOTR USTKA MATURA 50 km 09:39:56.68 11:52:20.76 50 km 02:12:24.08 PDF PNG
420 CZAPIEWSKI ŁUKASZ GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:09:40.95 16:11:43.29 125 km 07:02:02.34 PDF PNG
421 CZAPNIK SEBASTIAN DARŁOWO DOKTOR 125 km 09:23:29.25 14:51:18.81 125 km 05:27:49.56 PDF PNG
19 CZERNIAWSKI DANIEL GDAŃSK INDUSTRIA PROFESOR 200 km 06:15:19.53 14:33:52.34 200 km 08:18:32.81 PDF PNG
422 CZERNY PIOTR TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:36.65 13:06:14.80 70 km 04:27:38.15 PDF PNG
423 CZERWIAKOWSKI WIKTOR GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:06.74 13:14:24.00 70 km 04:44:17.26 PDF PNG
424 CZERYBA KRZYSZTOF GDANSK HAPAG-LLOYD MATURA 50 km 09:09:36.79 11:49:00.88 50 km 02:39:24.09 PDF PNG
425 CZESNOWSKA EMILIA DRUŻYNA ASE MATURA 50 km 09:33:55.74 13:46:51.51 50 km 04:12:55.77 PDF PNG
426 CZESNOWSKI DAWID DRUŻYNA ASE MATURA 50 km 09:33:58.13 13:46:41.98 50 km 04:12:43.85 PDF PNG
427 CZESNOWSKI GRZEGORZ DRUŻYNA ASE MATURA 50 km 09:33:56.54 13:46:52.27 50 km 04:12:55.73 PDF PNG
428 CZEŻYK ADRIAN BĄKOWO NORTHVOLT MAGISTER 70 km 08:28:52.46 11:09:50.26 70 km 02:40:57.80 PDF PNG
429 CZŁONKOWSKI GRZEGORZ POZNAŃ DZIKI Z MORASKA DOKTOR 125 km 09:59:02.09 14:51:23.18 125 km 04:52:21.09 PDF PNG
430 CZOSNOWSKI MACIEJ WRONKI MAGISTER 70 km 08:28:50.57 12:27:05.16 70 km 03:58:14.59 PDF PNG
431 ĆWIK KAROLINA GDYNIA MATURA 50 km 09:51:52.38 14:21:02.54 50 km 04:29:10.16 PDF PNG
433 ĆWIK DAMIAN GDYNIA MATURA 50 km 09:51:51.69 14:21:02.98 50 km 04:29:11.29 PDF PNG
432 ĆWIK LEONARD GDYNIA MATURA 50 km 09:51:50.92 14:21:02.48 50 km 04:29:11.56 PDF PNG
20 ĆWIKAŁOWSKI KRZYSZTOF KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:58.41 17:05:34.96 200 km 10:54:36.55 PDF PNG
434 DALECKI BARTŁOMIEJ RUMIA DOKTOR 125 km 09:32:00.29 16:26:22.47 125 km 06:54:22.18 PDF PNG
435 DAMRATH ŁUKASZ TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:35.18 12:11:50.70 70 km 03:33:15.52 PDF PNG
437 DĄBROWSKI WOJCIECH ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:37:25.77 13:16:26.63 70 km 04:39:00.86 PDF PNG
436 DĄBROWSKI KRZYSZTOF RUMIA ASSECO ACTIVE TEAM MATURA 50 km 09:38:38.31 12:41:42.81 50 km 03:03:04.50 PDF PNG
274 DE BURGH LAURENCE GDANSK INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:52:18.77 14:23:29.99 125 km 04:31:11.22 PDF PNG
438 DEMCZUK PAWEŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:43.31 16:30:40.34 125 km 06:20:57.03 PDF PNG
439 DEMCZUK PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:42.04 16:30:39.14 125 km 06:20:57.10 PDF PNG
21 DOBROLINSKI DANIEL GDYNIA PROFESOR 200 km 06:38:45.55 15:01:45.65 200 km 08:23:00.10 PDF PNG
22 DOBRZANSKI JAREK GDANSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:25.15 16:22:31.81 200 km 09:56:06.66 PDF PNG
441 DOKRZEWSKA KATARZYNA GDYNIA DOKTOR 125 km 08:56:04.24 15:07:26.94 125 km 06:11:22.70 PDF PNG
442 DOKRZEWSKI ANDRZEJ GDYNIA DOKTOR 125 km 08:56:05.60 15:07:28.34 125 km 06:11:22.74 PDF PNG
443 DOLATA MARCIN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:54:14.87 13:38:20.93 70 km 04:44:06.06 PDF PNG
444 DOLNY PAWEŁ GDAŃSK JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:06:32.62 13:55:02.29 70 km 04:48:29.67 PDF PNG
23 DOMAŃSKI JACEK GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:24:05.25 15:28:51.50 200 km 09:04:46.25 PDF PNG
445 DOMASCHKE EMANUEL KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:11:54.92 13:01:13.73 50 km 03:49:18.81 PDF PNG
446 DRABCZYK DARIA ŁĘGOWO DOKTOR 125 km 09:15:52.80 16:58:11.90 125 km 07:42:19.10 PDF PNG
DRAFZ ŁUKASZ LEŚNIEWO ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:41:08.46 12:36:44.93 50 km 02:55:36.47 PDF PNG
447 DRAPELLA DARIUSZ GDAŃSK CTS DOKTOR 125 km 08:56:17.72 12:57:13.16 125 km 04:00:55.44 PDF PNG
448 DROZDZ IZABELA MISZEWKO „DELLNER TEAM” MATURA 50 km 09:01:51.76 12:48:42.51 50 km 03:46:50.75 PDF PNG
24 DRZEWICKI MARCIN GDAŃSK PKLA MASTERS PROFESOR 200 km 06:59:14.70 15:19:16.39 200 km 08:20:01.69 PDF PNG
25 DRZEWOWSKA CECYLIA WARSZAWA KKT WIRAŻ PROFESOR 200 km 06:48:43.08 17:26:25.59 200 km 10:37:42.51 PDF PNG
449 DRZYZGA EWA LUBLEWO GDAŃSKIE SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:48.60 13:51:13.64 50 km 04:05:25.04 PDF PNG
276 DUDA MICHAŁ BARTOSZYCE INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:49:15.11 13:49:43.43 125 km 04:00:28.32 PDF PNG
235 DUDA ALICJA GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:01:49.08 13:25:52.22 70 km 04:24:03.14 PDF PNG
234 DUDA PRZEMYSLAW GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:01:43.62 13:25:52.52 70 km 04:24:08.90 PDF PNG
240 DUŁAWA ROBERT PROFESOR 200 km 06:18:50.09 12:30:06.88 200 km 06:11:16.79 PDF PNG
277 DUNAJSKA PAULINA GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:46:07.13 17:08:14.83 125 km 07:22:07.70 PDF PNG
450 DUNAJSKI BARTOSZ GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:46:07.86 17:08:14.15 125 km 07:22:06.29 PDF PNG
452 DUNAL PIOTR WALDOWO KRÓLEWSKIE MATURA 50 km 09:51:56.79 14:13:07.32 50 km 04:21:10.53 PDF PNG
451 DUNAL EWA WAŁDOWO KRÓLEWSKIE MATURA 50 km 09:51:47.16 14:13:05.98 50 km 04:21:18.82 PDF PNG
453 DUNOWSKI ŁUKASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:04:51.15 12:01:02.42 50 km 02:56:11.27 PDF PNG
454 DURAJEWSKI MATEUSZ CHOJNICE DOKTOR 125 km 09:43:15.89 15:30:02.53 125 km 05:46:46.64 PDF PNG
455 DUZOWSKI RAFAŁ ŁUBIANA OSP KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:00:03.47 11:25:32.12 50 km 02:25:28.65 PDF PNG
456 DYJECIŃSKI ADRIAN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:17.72 14:41:00.43 70 km 05:26:42.71 PDF PNG
457 DYL KONRAD GDYNIA MPRO AUTOMATION DOKTOR 125 km 09:30:24.41 14:45:45.08 125 km 05:15:20.67 PDF PNG
458 DYLEWSKI ADAM ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:52:45.05 13:16:27.65 70 km 04:23:42.60 PDF PNG
461 DYRLICO WIKTOR RUMIA MAGISTER 70 km 08:35:46.28 15:05:25.97 70 km 06:29:39.69 PDF PNG
459 DYRLICO JAGODA RUMIA MAGISTER 70 km 08:35:45.73 15:05:25.86 70 km 06:29:40.13 PDF PNG
460 DYRLICO JAKUB RUMIA MAGISTER 70 km 08:35:45.32 15:05:27.18 70 km 06:29:41.86 PDF PNG
462 DZIEDZIC SLAWOMIR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:06:31.10 12:31:44.10 70 km 03:25:13.00 PDF PNG
463 DZIEMIDOWICZ JAKUB STRASZYN ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:16.06 13:30:18.40 70 km 04:27:02.34 PDF PNG
26 DZIERZGOWSKI PIOTR WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:13:46.79 17:36:52.83 200 km 11:23:06.04 PDF PNG
464 DZIURBAS AGNIESZKA GDAŃSK ATEM POLSKA MAGISTER 70 km 08:48:13.21 13:02:28.54 70 km 04:14:15.33 PDF PNG
465 ELŻANOWSKI RAFAŁ GDAŃSK ELHURT ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:28:48.98 12:18:59.80 70 km 03:50:10.82 PDF PNG
27 ENGEL MICHAŁ GRODZISK MAZOWIECKI PROFESOR 200 km 06:43:45.92 16:55:09.52 200 km 10:11:23.60 PDF PNG
466 ESPITIA ORTEGA ORLANDO GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:51.98 13:05:54.01 70 km 03:53:02.03 PDF PNG
467 FEDOROWICZ TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:15.14 14:40:47.74 70 km 05:26:32.60 PDF PNG
1394 FERENS MARTA DOKTOR 125 km 09:26:28.59 15:58:22.02 125 km 06:31:53.43 PDF PNG
468 FICEK ANNA GDAŃSK LYRECO MATURA 50 km 09:28:47.03 13:27:32.05 50 km 03:58:45.02 PDF PNG
469 FIJAŁKOWSKA ALEKSANDRA GDYNIA MAGISTER 70 km 09:09:33.38 13:51:22.69 70 km 04:41:49.31 PDF PNG
470 FILIPCZYK JAN GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MAGISTER 70 km 08:52:50.15 13:52:28.69 70 km 04:59:38.54 PDF PNG
471 FOLTYŃSKI PRZEMYSŁAW GDYNIA DOKTOR 125 km 09:26:25.29 15:25:16.66 125 km 05:58:51.37 PDF PNG
473 FRANK OLAF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:07:58.47 12:20:34.69 70 km 04:12:36.22 PDF PNG
475 FRASZ JACEK NIEMCZ DOKTOR 125 km 10:06:32.49 17:12:44.32 125 km 07:06:11.83 PDF PNG
474 FRASZ ANNA NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:35:11.76 14:52:45.01 70 km 05:17:33.25 PDF PNG
28 FRĄCKOWIAK KRYSTIAN GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:24:00.41 13:59:10.91 200 km 07:35:10.50 PDF PNG
476 FRĄCZEK TOMASZ TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY DOKTOR 125 km 09:36:22.33 15:39:10.80 125 km 06:02:48.47 PDF PNG
29 FRĄCZKOWSKI MARCIN OLSZTYN INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:36:19.89 15:20:41.04 200 km 08:44:21.15 PDF PNG
30 FULBISZEWSKI ARTUR FULBISZEWSKI WIĘCBORK PROFESOR 200 km 06:12:30.76 14:46:26.49 200 km 08:33:55.73 PDF PNG
477 FÜNFHAUSEN DIRK KATOWICE DOKTOR 125 km 09:28:14.45 14:18:22.60 125 km 04:50:08.15 PDF PNG
478 GABRYŚ MICHAŁ KOSZALIN MEDIA EXPERT MAGISTER 70 km 09:07:52.08 12:46:33.41 70 km 03:38:41.33 PDF PNG
479 GACKOWSKI WOJCIECH GDYNIA WODNIACY GARCZYN MATURA 50 km 09:07:51.63 11:50:26.96 50 km 02:42:35.33 PDF PNG
481 GAJKOWSKI DARIUSZ GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:03:21.58 11:23:54.70 70 km 03:20:33.12 PDF PNG
482 GALEK BARTLOMIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:58:25.38 13:06:47.49 70 km 04:08:22.11 PDF PNG
483 GALIKOWSKI JACEK GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM DOKTOR 125 km 09:43:12.64 14:58:39.65 125 km 05:15:27.01 PDF PNG
484 GAŁĄZKA JULIA MALBORK MAGISTER 70 km 08:31:02.38 12:59:59.07 70 km 04:28:56.69 PDF PNG
485 GAŁĄZKA MAGDALENA MALBORK MAGISTER 70 km 08:31:04.11 15:12:22.98 70 km 06:41:18.87 PDF PNG
486 GAŁUSZEWSKI MACIEJ GDYNIA DOKTOR 125 km 09:38:05.63 15:01:27.65 125 km 05:23:22.02 PDF PNG
487 GAŁUSZEWSKI ROMAN GDYNIA DOKTOR 125 km 09:38:05.58 16:47:22.60 125 km 07:09:17.02 PDF PNG
488 GAMBOWSKI PIOTR PUCK HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:30:27.53 14:53:07.46 70 km 05:22:39.93 PDF PNG
490 GAMLA MICHALINA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:35:43.55 12:56:05.88 70 km 04:20:22.33 PDF PNG
491 GAMLA MIROSŁAW ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:35:42.24 12:56:05.36 70 km 04:20:23.12 PDF PNG
492 GAMLA ZOFIA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:35:43.81 12:56:05.53 50 km 04:20:21.72 PDF PNG
489 GAMLA IWONA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:35:43.73 12:56:05.82 50 km 04:20:22.09 PDF PNG
493 GAN JAKUB GDAŃSK MOWI CYCLING TEAM DOKTOR 125 km 10:17:19.53 16:36:34.89 125 km 06:19:15.36 PDF PNG
494 GARCZEWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:38:07.22 13:44:53.32 125 km 04:06:46.10 PDF PNG
495 GASIK AGNIESZKA BORKOWO MAGISTER 70 km 08:02:02.22 12:11:08.01 70 km 04:09:05.79 PDF PNG
496 GASIK MICHAŁ BORKOWO MAGISTER 70 km 08:01:59.33 12:11:08.26 70 km 04:09:08.93 PDF PNG
497 GAWEŁ MACIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:43:18.74 15:52:24.30 125 km 06:09:05.56 PDF PNG
31 GAWLIK JAKUB SOPOT PROFESOR 200 km 06:30:08.21 16:33:37.25 200 km 10:03:29.04 PDF PNG
32 GAZOWSKI MARCIN WROCŁAW MONKO.COFFEE PROFESOR 200 km 06:40:47.16 15:38:16.63 200 km 08:57:29.47 PDF PNG
498 GĄSIOR MALWINA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:15:03.58 11:49:02.98 50 km 03:33:59.40 PDF PNG
499 GERVAIS NICOLAS ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:15:52.29 14:51:07.38 125 km 05:35:15.09 PDF PNG
500 GEZELE ALICJA GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:11.60 14:49:12.04 70 km 06:24:00.44 PDF PNG
501 GIERSZEWSKI KACPER KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 09:23:32.05 13:02:13.69 125 km 03:38:41.64 PDF PNG
502 GILEWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ MAGISTER 70 km 09:16:49.30 14:53:57.34 70 km 05:37:08.04 PDF PNG
503 GLUGLA DARIUSZ BANINO DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:02:08.44 10:49:51.81 70 km 02:47:43.37 PDF PNG
504 GŁADYSZ ARKADIUSZ GDAŃSK SIGMA-PROJEKT DOKTOR 125 km 09:09:38.45 15:08:36.08 125 km 05:58:57.63 PDF PNG
505 GŁAZ PAWEŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:54:25.37 13:19:04.70 50 km 04:24:39.33 PDF PNG
279 GŁODOWSKI KAROL REDA ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:07:53.02 11:33:51.43 50 km 02:25:58.41 PDF PNG
506 GŁOWACKI TOMASZ GDYNIA KS ISKRA AMW DOKTOR 125 km 09:46:05.21 14:46:35.00 125 km 05:00:29.79 PDF PNG
507 GŁOWIŃSKI SZYMON GDAŃSK PORNO DOKTOR DOKTOR 125 km 09:47:37.39 15:51:53.44 125 km 06:04:16.05 PDF PNG
1398 GŁOWIŃSKI JAROSŁAW DOKTOR 125 km 09:47:37.99 15:53:26.08 125 km 06:05:48.09 PDF PNG
508 GNATOWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:38:36.60 12:25:30.62 50 km 02:46:54.02 PDF PNG
280 GODLEWSKI JULIAN GDYNIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:01.18 16:14:17.25 125 km 06:38:16.07 PDF PNG
509 GODLEWSKI ARTUR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:25:20.07 12:20:33.50 70 km 03:55:13.43 PDF PNG
511 GOIKE SYLWESTER CHARBROWO DOKTOR 125 km 09:02:05.72 14:58:12.23 125 km 05:56:06.51 PDF PNG
512 GOLEC WIESŁAW USTKA MATURA 50 km 09:32:12.17 11:52:21.10 50 km 02:20:08.93 PDF PNG
33 GOLL KAMIL GDYNIA PROFESOR 200 km 06:32:24.19 14:54:39.67 200 km 08:22:15.48 PDF PNG
513 GOŁASZEWSKA MARTA GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:34:26.92 17:05:10.14 125 km 07:30:43.22 PDF PNG
34 GOŁAWSKI ŁUKASZ GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:27.18 16:22:35.71 200 km 09:56:08.53 PDF PNG
514 GOŁĄBEK MARCIN TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:38.68 12:11:51.15 70 km 03:33:12.47 PDF PNG
516 GOŁOMBIEWSKI MICHAŁ MALBORK ASSEL DOKTOR 125 km 09:34:33.30 15:10:11.65 125 km 05:35:38.35 PDF PNG
517 GOŁUCHOWSKA JOANNA GDAŃSK MATURA 50 km 09:09:31.97 12:13:04.02 50 km 03:03:32.05 PDF PNG
518 GOŁUCHOWSKI MACIEJ GDAŃSK INVICTA POWER TEAM MATURA 50 km 09:09:31.29 12:13:04.63 50 km 03:03:33.34 PDF PNG
35 GOMUŁKIEWICZ FILIP WROCŁAW MONKO.COFFEE PROFESOR 200 km 06:40:48.10 15:40:03.64 200 km 08:59:15.54 PDF PNG
519 GONTAR OLEKSANDR GDYNIA HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:10:39.22 14:53:07.50 70 km 05:42:28.28 PDF PNG
36 GONTARZ RAFAŁ KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:57.98 15:29:27.08 200 km 09:18:29.10 PDF PNG
211 GORGOL TOMASZ GORGOL BYDGOSZCZ FORDON BIKERS PROFESOR 200 km 06:47:45.94 13:47:26.26 200 km 06:59:40.32 PDF PNG
520 GORLIKOWSKA NATALIA GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:09:42.55 16:17:36.41 125 km 07:07:53.86 PDF PNG
37 GOSTKOWSKA ALICJA KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:11:02.58 17:00:00.31 200 km 10:48:57.73 PDF PNG
1503 GOSTYŃSKA JOLANTA MATURA 50 km 09:27:30.85 11:44:11.16 50 km 02:16:40.31 PDF PNG
283 GOŚCINIAK TOMASZ ALIOR BANK DOKTOR 125 km 08:44:32.65 14:29:54.97 125 km 05:45:22.32 PDF PNG
521 GOŚCIŃSKI ŁUKASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:07:58.17 12:20:35.46 70 km 04:12:37.29 PDF PNG
229 GÓRAJ MACIEJ DRZEWICA BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:47:27.12 13:28:54.01 125 km 03:41:26.89 PDF PNG
230 GÓRAJ SŁAWOMIR DRZEWICA BLACHY PRUSZYŃSKI MATURA 50 km 09:38:38.21 11:57:16.61 50 km 02:18:38.40 PDF PNG
522 GÓRNIAK ZOFIA GDAŃSK POLPHARMA BIOLOGICS MATURA 50 km 09:42:00.61 12:42:30.22 50 km 03:00:29.61 PDF PNG
524 GROBELSKI MARCIN CHEŁMNO MAGISTER 70 km 08:06:44.99 12:13:49.15 70 km 04:07:04.16 PDF PNG
39 GROCH WALDEMAR GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM PROFESOR 200 km 06:51:09.45 15:16:35.68 200 km 08:25:26.23 PDF PNG
40 GRUCHAŁA KRYSTYNA KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA MAGISTER 70 km 08:06:41.52 13:37:29.80 70 km 05:30:48.28 PDF PNG
525 GRUCHOWSKI MAREK GDAŃSK DOKTOR 125 km 08:48:18.95 13:19:31.86 125 km 04:31:12.91 PDF PNG
526 GRUNDKOWSKI JACEK GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:43:13.99 14:58:07.78 125 km 05:14:53.79 PDF PNG
527 GRUNDKOWSKI LESŁAW GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:43:14.17 15:01:46.65 125 km 05:18:32.48 PDF PNG
528 GRUSZECKI MACIEJ REDA NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:33:58.56 14:10:21.42 70 km 04:36:22.86 PDF PNG
529 GRUŻALSKI PAWEŁ GDAŃSK FRANKE DOKTOR 125 km 09:26:31.25 17:12:26.43 125 km 07:45:55.18 PDF PNG
530 GRZESZCZUK MAREK GDAŃSK DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:48:16.86 13:41:49.41 70 km 04:53:32.55 PDF PNG
532 GRZYBCZYK ADAM RYBNIK DOKTOR 125 km 09:12:03.19 14:49:53.27 125 km 05:37:50.08 PDF PNG
533 GRZYBOWSKA ANETA KIEKRZ DOKTOR 125 km 09:59:01.23 14:57:20.28 125 km 04:58:19.05 PDF PNG
41 GUREVICH VLADIMIR WARSZAWA KKT WIRAŻ PROFESOR 200 km 06:48:44.16 17:25:24.62 200 km 10:36:40.46 PDF PNG
534 GUSTAWSKI KONRAD ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:43:17.11 15:59:30.79 125 km 06:16:13.68 PDF PNG
42 GUTMAŃSKI ŁUKASZ KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:11:01.00 14:59:30.86 200 km 08:48:29.86 PDF PNG
535 GUTOWSKA-KORTUS AGNIESZKA BORKOWO SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 08:40:29.77 12:52:58.12 50 km 04:12:28.35 PDF PNG
285 GWIZDAŁA MACIEJ GDAŃSK DGT SP. Z O.O. MAGISTER 70 km 08:44:40.20 12:39:08.09 70 km 03:54:27.89 PDF PNG
43 GWIZDAŁA ADAM TERESPOL POMORSKI BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:42.92 16:57:18.20 200 km 10:39:35.28 PDF PNG
536 HABRAT MAŁGORZATA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 08:40:29.77 12:52:59.75 50 km 04:12:29.98 PDF PNG
286 HALLMANN ADRIAN BOLSZEWO ZOELLER TECH MATURA 50 km 09:20:04.07 13:16:45.39 50 km 03:56:41.32 PDF PNG
537 HARTEL ANNA MIKOŁÓW VOXEL MATURA 50 km 09:24:38.33 13:40:12.29 50 km 04:15:33.96 PDF PNG
44 HARTEL MARCIN MIKOŁÓW VOXEL PROFESOR 200 km 06:17:40.19 16:16:10.10 200 km 09:58:29.91 PDF PNG
538 HARTUNA MARIUSZ KOWALE ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:18.13 12:32:54.04 70 km 03:29:35.91 PDF PNG
45 HEIZIG TOMASZ GDAŃSK INDUSTRIA PROFESOR 200 km 06:15:20.65 14:33:56.23 200 km 08:18:35.58 PDF PNG
540 HERSZTEK SZYMON GDAŃSK WEBD.PL DOKTOR 125 km 09:49:11.81 16:21:27.00 125 km 06:32:15.19 PDF PNG
287 HILDEBRANDT CEZARY KARTUZY EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:00.95 15:39:12.88 125 km 06:03:11.93 PDF PNG
541 HILLAR MARCIN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:27:33.75 13:45:53.43 50 km 04:18:19.68 PDF PNG
543 HINC DAMIAN KORONOWO DOKTOR 125 km 09:28:10.91 14:51:54.29 125 km 05:23:43.38 PDF PNG
46 HOP MACIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:18:59.65 15:00:31.13 200 km 08:41:31.48 PDF PNG
544 HOPE PRZEMYSŁAW GDAŃSK PLAY DOKTOR 125 km 09:49:13.43 16:24:17.01 125 km 06:35:03.58 PDF PNG
1383 HORECZKO MICHAŁ MATURA 50 km 09:00:12.14 12:01:25.96 50 km 03:01:13.82 PDF PNG
545 HOSZOWSKI MICHAŁ KATOWICE DOKTOR 125 km 09:28:13.80 14:20:06.07 125 km 04:51:52.27 PDF PNG
546 IGNACIUK TOMASZ GDYNIA MATURA 50 km 09:24:42.09 13:21:43.13 50 km 03:57:01.04 PDF PNG
547 IWAŃCZAK KRZYSZTOF SOCHACZEW DOKTOR 125 km 09:09:40.34 14:58:14.76 125 km 05:48:34.42 PDF PNG
548 JABŁOŃSKI PIOTR GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:06:43.67 10:32:41.07 70 km 02:25:57.40 PDF PNG
549 JACHIMOWICZ BARTOSZ GDANSK MAGISTER 70 km 08:58:23.38 12:35:23.45 70 km 03:37:00.07 PDF PNG
232 JACHOWICZ DARIUSZ DRUŻYNA ASE DOKTOR 125 km 09:31:55.22 15:10:21.03 125 km 05:38:25.81 PDF PNG
231 JACHOWICZ ADAM DRUŻYNA ASE MATURA 50 km 08:52:54.65 12:03:01.73 50 km 03:10:07.08 PDF PNG
48 JACKIEWICZ MAREK GDAŃSK UMWP PROFESOR 200 km 06:21:10.95 15:08:57.17 200 km 08:47:46.22 PDF PNG
552 JAKIELSKA ELWIRA SOPOT SALTUS SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:55:53.70 14:10:35.34 70 km 05:14:41.64 PDF PNG
553 JAKIELSKI ADAM GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:55:52.59 14:10:37.35 70 km 05:14:44.76 PDF PNG
49 JAKÓBCZAK DARIUSZ KOSZALIN PROFESOR 200 km 06:32:18.41 16:37:54.53 200 km 10:05:36.12 PDF PNG
554 JAKUBOWSKI PAWEŁ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:15:54.17 14:15:27.86 125 km 04:59:33.69 PDF PNG
50 JAMROZ MACIEJ GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA PROFESOR 200 km 06:38:47.91 15:01:43.14 200 km 08:22:55.23 PDF PNG
555 JANAKOWSKA ANNA GDAŃSK YAMEO MAGISTER 70 km 09:14:12.59 13:59:58.65 70 km 04:45:46.06 PDF PNG
288 JANC ALEKSANDRA PIŁA #POSTDATATEAM MATURA 50 km 09:00:11.02 12:25:07.40 50 km 03:24:56.38 PDF PNG
557 JANICKI TOMASZ GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:40:28.72 11:36:38.80 70 km 02:56:10.08 PDF PNG
556 JANICKI MARCIN TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:41.58 13:01:21.89 70 km 04:22:40.31 PDF PNG
51 JANIK PAULINA KOŁOBRZEG #DZIEWCZYNYMINISTRY PROFESOR 200 km 06:32:16.00 17:38:25.93 200 km 11:06:09.93 PDF PNG
560 JANKIEWICZ JERZY GDYNIA MATURA 50 km 09:16:44.74 15:23:56.41 50 km 06:07:11.67 PDF PNG
559 JANKIEWICZ DANIEL GDYNIA MATURA 50 km 09:16:45.64 15:24:18.53 50 km 06:07:32.89 PDF PNG
561 JANKOWSKA KAROLINA WARSZAWA BDB ZNAJOMI OD SERCA DOKTOR 125 km 09:23:25.34 17:15:50.88 125 km 07:52:25.54 PDF PNG
562 JANKOWSKI GRZEGORZ WARSZAWA DRINK TEAM DOKTOR 125 km 09:11:55.13 13:30:30.82 125 km 04:18:35.69 PDF PNG
564 JANKOWSKI SEBASTIAN GŁUCHOŁAZY WATERPRIME MAGISTER 70 km 08:55:44.45 12:13:51.63 70 km 03:18:07.18 PDF PNG
563 JANKOWSKI MAREK GDANSK MAGISTER 70 km 08:54:29.67 12:44:03.32 70 km 03:49:33.65 PDF PNG
565 JANKOWSKI TYMOTEUSZ GDYNIA MAGISTER 70 km 08:32:11.09 12:28:52.88 70 km 03:56:41.79 PDF PNG
566 JANOWSKI PIOTR OLSZTYN NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:49.10 12:28:49.59 70 km 03:16:00.49 PDF PNG
567 JANUS PAWEL TORUŃ MAGISTER 70 km 08:32:12.03 11:32:22.24 70 km 03:00:10.21 PDF PNG
568 JANUSIEWICZ PAWEŁ GDAŃSK HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:09:36.19 12:52:15.20 70 km 03:42:39.01 PDF PNG
569 JANUSZEWSKI MARCIN GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:07:46.60 14:59:15.53 70 km 05:51:28.93 PDF PNG
53 JANUSZEWSKI TOMASZ GŁOSKÓW PROFESOR 200 km 06:48:42.74 16:46:49.44 200 km 09:58:06.70 PDF PNG
570 JARMAKOWSKA IWONA GDYNIA GCT DOKTOR 125 km 10:03:52.10 15:49:37.13 125 km 05:45:45.03 PDF PNG
571 JARMAKOWSKI JAN GDYNIA GCT DOKTOR 125 km 10:03:51.37 15:49:39.65 125 km 05:45:48.28 PDF PNG
54 JAROŃ-WACHUŁKA AGNIESZKA BANINO GRUBA EKIPA PROFESOR 200 km 06:15:17.68 15:02:07.21 200 km 08:46:49.53 PDF PNG
572 JARZEMBIŃSKI MATEUSZ GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:38:43.29 13:45:41.47 70 km 05:06:58.18 PDF PNG
573 JASNOWSKA HANNA TORUŃ MATURA 50 km 09:11:58.61 12:21:26.09 50 km 03:09:27.48 PDF PNG
574 JASTRZĘBSKI KAMIL GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:03.68 13:03:21.99 70 km PDF PNG
55 JASZEWSKI JAROSŁAW MOSTY PROFESOR 200 km 06:13:44.15 12:34:32.89 200 km 06:20:48.74 PDF PNG
575 JAŚKIEWICZ ŁUKASZ OSP ŁUBIANA MAGISTER 70 km 08:30:03.68 13:03:21.98 70 km 04:33:18.30 PDF PNG
577 JAŚKIEWICZ WERONIKA OSP ŁUBIANA MAGISTER 70 km 08:12:13.41 13:10:07.13 70 km 04:57:53.72 PDF PNG
1382 JAŚKIEWICZ ŁUKASZ GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM MATURA 50 km 09:38:37.39 12:41:41.67 50 km 03:03:04.28 PDF PNG
56 JAŚKIEWICZ AGNIESZKA WROCŁAW PROFESOR 200 km 06:13:44.49 16:40:24.12 200 km 10:26:39.63 PDF PNG
578 JATKIEWICZ JAN GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:09:43.41 16:14:47.00 125 km 07:05:03.59 PDF PNG
579 JEKA KAMIL STARZYNO ZOELLER TECH DOKTOR 125 km 09:02:07.14 13:03:52.65 125 km 04:01:45.51 PDF PNG
580 JELITTO BEATA GDAŃSK MATURA 50 km 09:26:40.57 12:22:22.31 50 km 02:55:41.74 PDF PNG
581 JERECZEK SYLWIA PRUSZCZ GDAŃSKI ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:12.60 14:51:33.99 70 km 05:48:21.39 PDF PNG
582 JERZAK BARTOSZ GDYNIA DOKTOR 125 km 08:52:59.82 14:56:02.16 125 km 06:03:02.34 PDF PNG
583 JĘDRUCH MARCIN RYBNIK DOKTOR 125 km 09:12:03.16 15:07:30.76 125 km 05:55:27.60 PDF PNG
584 JĘDRYSIAK MARCIN BANINO SEACON ENGINEERING MATURA 50 km 09:33:53.17 12:38:35.17 50 km 03:04:42.00 PDF PNG
585 JĘDRZEJEWSKI MATEUSZ STRASZYN DOKTOR 125 km 08:56:01.05 14:37:08.15 125 km 05:41:07.10 PDF PNG
586 JODEL JERZY GDANSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:44.82 13:21:40.46 70 km 04:36:55.64 PDF PNG
221 JÓŹWIAK PATRYK GDAŃSK BOEING DOKTOR 125 km 08:44:41.40 12:56:43.34 125 km 04:12:01.94 PDF PNG
588 JURKIEWICZ MACIEJ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:26.50 15:48:38.22 125 km 05:52:11.72 PDF PNG
589 KABACINSKI PIOTR GDYNIA TRI KABA TEAM DOKTOR 125 km 08:53:01.81 14:56:05.52 125 km 06:03:03.71 PDF PNG
1381 KABAJA DARIUSZ HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:38.42 14:25:50.11 70 km 05:18:11.69 PDF PNG
58 KACZMAREK MARCIN KOSCIAN KOŚCIAN TEAM PROFESOR 200 km 06:12:27.30 14:24:04.07 200 km 08:11:36.77 PDF PNG
590 KACZMARZ MAREK JUSZKOWO MAGISTER 70 km 08:35:44.31 14:08:37.34 70 km 05:32:53.03 PDF PNG
591 KACZYŃSKI MATEUSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:17.51 14:42:13.81 70 km 05:27:56.30 PDF PNG
592 KALAMON JAKUB GDAŃSK DWA, GÓRA OSIEM PIW! DOKTOR 125 km 09:39:47.77 17:04:08.65 125 km 07:24:20.88 PDF PNG
59 KALIMOW PATRYK KĄTY WROCŁAWSKIE PROFESOR 200 km 06:26:37.49 14:32:22.50 200 km 08:05:45.01 PDF PNG
593 KALINOWSKI ADAM GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 08:48:13.87 15:14:08.80 125 km 06:25:54.93 PDF PNG
594 KALKOWSKI PIOTR KOSZALIN DOKTOR 125 km 09:18:46.22 14:08:45.71 125 km 04:49:59.49 PDF PNG
595 KAMIŃSKI IRENEUSZ GDYNIA KS ISKRA AMW DOKTOR 125 km 09:46:02.97 14:43:00.92 125 km 04:56:57.95 PDF PNG
596 KAMIŃSKI JAKUB WEJHEROWO DOKTOR 125 km 09:47:34.27 17:00:21.47 125 km 07:12:47.20 PDF PNG
1511 KAMMER KRZYSZTOF DOKTOR 125 km 10:06:28.74 15:02:45.54 125 km 04:56:16.80 PDF PNG
598 KAMOLA MIROSŁAW GDAŃSK ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:32:17.27 12:52:55.49 70 km 04:20:38.22 PDF PNG
597 KAMOLA KRZYSZTOF GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:32:15.59 13:01:55.78 70 km 04:29:40.19 PDF PNG
599 KAMZOL MAREK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:01.51 14:47:20.57 70 km 05:33:19.06 PDF PNG
292 KANIA JOLA GDYNIA #POSTDATATEAM MATURA 50 km 09:00:10.86 12:25:05.01 50 km 03:24:54.15 PDF PNG
245 KANIGOWSKA ADA MAGISTER 70 km 08:52:47.91 14:57:03.23 70 km 06:04:15.32 PDF PNG
246 KANIGOWSKA IZA MATURA 50 km 08:52:46.93 12:43:39.14 50 km 03:50:52.21 PDF PNG
600 KANIGOWSKI LECH SŁUPSK DOKTOR 125 km 09:05:57.04 14:21:45.82 125 km 05:15:48.78 PDF PNG
601 KANIGOWSKI MARIAN SŁUPSK DOKTOR 125 km 09:09:34.97 14:57:04.37 125 km 05:47:29.40 PDF PNG
60 KANIGOWSKI GRZEGORZ GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:10:59.23 13:41:08.14 200 km 07:30:08.91 PDF PNG
602 KAPARSKI PAWEŁ GDAŃSK PLAY DOKTOR 125 km 09:49:12.41 16:24:16.33 125 km 06:35:03.92 PDF PNG
603 KAPCZYŃSKI DAMIAN GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 09:00:02.07 13:16:41.11 70 km 04:16:39.04 PDF PNG
604 KAPUSTA AGATA GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 09:14:01.51 12:46:37.73 70 km 03:32:36.22 PDF PNG
606 KARBOWSKI JAN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:48:20.61 15:08:21.71 125 km 06:20:01.10 PDF PNG
607 KARBOWSKI WOJCIECH ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:48:20.76 15:08:30.48 125 km 06:20:09.72 PDF PNG
608 KARCZ BEATA KOSZWAŁY ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:12.80 13:06:12.30 70 km 04:02:59.50 PDF PNG
609 KARCZEWSKI WIKTOR CZERNIKÓWKO MAGISTER 70 km 09:32:10.35 14:06:48.99 70 km 04:34:38.64 PDF PNG
610 KAROLEWSKI HUBERT GDANSK BOEING MAGISTER 70 km 08:43:23.41 13:43:11.95 70 km 04:59:48.54 PDF PNG
294 KAROLEWSKI IGOR GDAŃSK BOEING PROFESOR 200 km 06:30:10.04 13:47:01.07 200 km 07:16:51.03 PDF PNG
611 KARPINSKI MARCIN GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:31:07.93 12:34:23.85 70 km 04:03:15.92 PDF PNG
612 KARPIŃSKI JĘDRZEJ SOPOT SWAROVSKI TEAM DOKTOR 125 km 09:28:09.35 15:16:43.11 125 km 05:48:33.76 PDF PNG
613 KARPIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK DOKTOR 125 km 10:17:23.31 17:03:58.68 125 km 06:46:35.37 PDF PNG
614 KASICA MICHAŁ ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WILKI DOKTOR 125 km 08:44:31.02 14:33:58.18 125 km 05:49:27.16 PDF PNG
615 KASPRZAK GABRIELA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:58.22 14:29:17.50 70 km 05:24:19.28 PDF PNG
616 KASPRZYCKA JUSTYNY STRASZYNA ASSEL MATURA 50 km 09:26:34.36 13:32:16.80 50 km 04:05:42.44 PDF PNG
618 KASPRZYCKI WOJCIECH STRASZYN ASSEL MATURA 50 km 09:26:35.35 13:30:20.49 50 km 04:03:45.14 PDF PNG
617 KASPRZYCKI RAFAL STRASZYN ASSEL MATURA 50 km 09:26:33.03 13:32:16.64 50 km 04:05:43.61 PDF PNG
295 KASZUBOWSKI PAWEŁ GDAŃSK PLAY MATURA 50 km 09:30:29.08 13:18:41.52 50 km 03:48:12.44 PDF PNG
620 KATA MARCIN NOWE BIELICE MEDIA EXPERT MAGISTER 70 km 09:07:54.32 14:34:56.61 70 km 05:27:02.29 PDF PNG
1512 KAWECKI MICHAŁ DOKTOR 125 km 10:06:27.88 15:02:47.56 125 km 04:56:19.68 PDF PNG
61 KAWSKI BARTŁOMIEJ KISIELICE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ PROFESOR 200 km 06:18:56.40 15:38:07.61 200 km 09:19:11.21 PDF PNG
621 KAZANA DANIEL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:26:22.83 14:07:41.30 125 km 04:41:18.47 PDF PNG
622 KAZIMIERCZYK-PIOTROWSKA MARIETA GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:25:14.87 13:50:07.85 70 km 05:24:52.98 PDF PNG
623 KAZIMIERSKI MICHAEL BYTOW KB GOCH BYTÓW DOKTOR 125 km 09:41:45.63 15:14:45.73 125 km 05:33:00.10 PDF PNG
624 KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF GDYNIA GCT DOKTOR 125 km 10:03:53.94 16:51:25.25 125 km 06:47:31.31 PDF PNG
625 KĘDER RADOSŁAW GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:30:02.31 13:01:58.81 70 km 04:31:56.50 PDF PNG
626 KĘPKA DOMINIK GDAŃSK JIT TEAM DOKTOR 125 km 09:32:02.46 14:27:22.62 125 km 04:55:20.16 PDF PNG
627 KHOMYK DARYNA GDYNIA NORDEA MATURA 50 km 09:10:38.66 14:53:23.51 50 km 05:42:44.85 PDF PNG
628 KIEDROWSKI MICHAŁ GDYNIA LSN DOKTOR 125 km 09:31:56.08 15:53:01.76 125 km 06:21:05.68 PDF PNG
629 KIEGLERSKI KAROL GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:54:28.77 12:47:08.50 70 km 03:52:39.73 PDF PNG
630 KIELAK MAKSYMILIAN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:35:17.86 12:36:57.98 50 km 03:01:40.12 PDF PNG
631 KIELAK PAWEŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:35:17.43 12:36:58.08 50 km 03:01:40.65 PDF PNG
632 KIEŁB MICHAŁ GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:54.09 13:01:08.77 70 km 03:48:14.68 PDF PNG
633 KIERAŚ SEWERYN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:38:01.23 15:09:03.18 125 km 05:31:01.95 PDF PNG
634 KIERSKA-TOMCZYK SYLWIA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:46:04.16 16:41:09.77 125 km 06:55:05.61 PDF PNG
635 KIERZNIKOWICZ TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:02:13.91 15:52:49.46 125 km 06:50:35.55 PDF PNG
256 KIIASHKO IEVGEN DELLNER MAGISTER 70 km 08:41:10.85 13:51:06.23 70 km PDF PNG
1510 KIJAS-KWIATKOWSKA DARIA MAGISTER 70 km 10:20:07.53 17:54:18.29 70 km 07:34:10.76 PDF PNG
62 KILIJAŃCZYK PIOTR NEKLA PROFESOR 200 km 06:13:44.37 12:34:32.75 200 km 06:20:48.38 PDF PNG
63 KITTA ADAM REDA FRANKE PROFESOR 200 km 06:17:43.02 16:41:59.80 200 km 10:24:16.78 PDF PNG
638 KLASA PIOTR GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:43:21.29 12:21:03.72 70 km 03:37:42.43 PDF PNG
64 KLAWIKOWSKI SEBASTIAN GRABOWO KOŚCIERSKIE AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:55.80 14:47:39.19 200 km 08:36:43.39 PDF PNG
639 KLIMAS WITOLD GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:52.89 13:16:10.20 70 km 04:03:17.31 PDF PNG
640 KLIMECKA KLARA GDYNIA ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:46:11.82 14:43:01.65 125 km 04:56:49.83 PDF PNG
641 KLIMEK ALEKSANDRA GDAŃSK NORTHVOLT MATURA 50 km 09:14:13.37 50 km PDF PNG
642 KLIMOWICZ ARTUR SADKOW DOKTOR 125 km 08:44:37.72 14:06:53.63 125 km 05:22:15.91 PDF PNG
65 KLUFCZYŃSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:18:55.00 13:47:27.91 200 km 07:28:32.91 PDF PNG
643 KŁOSOWSKI GRZEGORZ TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:31.44 13:01:11.93 70 km 04:22:40.49 PDF PNG
644 KMIECIAK MARCIN GDYNIA ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:18.82 12:32:58.41 70 km 03:29:39.59 PDF PNG
645 KOJAK PATRYK GDAŃSK SPIE SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:57:13.40 12:45:14.42 70 km 03:48:01.02 PDF PNG
1507 KOKOSZCZYŃSKI KRZYSZTOF DOKTOR 125 km 09:58:59.37 125 km PDF PNG
646 KOKOWSKI KUBA BYDGOSZCZ MAGISTER 70 km 09:16:49.35 14:53:56.01 70 km 05:37:06.66 PDF PNG
647 KOLLAR MIKOŁAJ GDAŃSK OLPI MAGISTER 70 km 08:43:24.45 13:47:01.83 70 km 05:03:37.38 PDF PNG
296 KOMOROWSKI ARKADIUSZ GDYNIA KS ISKRA DOKTOR 125 km 09:46:04.18 14:42:59.34 125 km 04:56:55.16 PDF PNG
649 KOMÓR RAFAŁ TORUŃ TORUNSKI KLUB TRIATHLONOWY DOKTOR 125 km 09:36:14.92 15:41:20.53 125 km 06:05:05.61 PDF PNG
650 KONDRATOWICZ KRZYSZTOF DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 09:10:36.30 14:15:51.56 70 km 05:05:15.26 PDF PNG
651 KONIECZNY MACIEJ TCZEW NORTHVOLT DOKTOR 125 km 09:28:19.45 14:49:49.93 125 km 05:21:30.48 PDF PNG
66 KONKOL ŁUKASZ BANINO RYCERZE ABDUŻAPAROWA PROFESOR 200 km 06:12:32.73 15:50:46.41 200 km 09:38:13.68 PDF PNG
652 KONONENKO VITALII ŁÓDŹ MATURA 50 km 09:21:06.31 15:02:44.44 50 km 05:41:38.13 PDF PNG
210 KONOPIŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ FORDON BIKERS PROFESOR 200 km 06:47:44.02 13:47:28.99 200 km 06:59:44.97 PDF PNG
653 KOPEĆ KATARZYNA GDANSK DOKTOR 125 km 10:17:21.56 17:12:05.38 125 km 06:54:43.82 PDF PNG
654 KOPEĆ PIOTR GDAŃSK DOKTOR 125 km 10:17:20.93 17:12:06.44 125 km 06:54:45.51 PDF PNG
67 KOPEĆ KONRAD GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA PROFESOR 200 km 06:38:48.94 15:01:44.43 200 km 08:22:55.49 PDF PNG
655 KOPER KRZYSZTOF GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:31:52.59 15:00:15.87 125 km 05:28:23.28 PDF PNG
656 KOPERSKI MICHAŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:40:26.89 12:27:13.55 70 km 03:46:46.66 PDF PNG
657 KOPKO KACPER ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:34.46 16:30:31.50 125 km 06:20:57.04 PDF PNG
658 KOPYT ARKADIUSZ WILCZE TUŁOWSKIE 7 DOKTOR 125 km 09:15:59.77 13:48:27.00 125 km 04:32:27.23 PDF PNG
69 KORBANEK WITOLD POZNAŃ POZYTYWNIE ZAKRĘCENI PROFESOR 200 km 06:23:58.05 16:43:39.86 200 km 10:19:41.81 PDF PNG
68 KORBANEK EMILIA POZNAŃ POZYTYWNIE ZAKRĘCENI/OWOCBIEGA PROFESOR 200 km 06:23:55.89 16:43:38.82 200 km 10:19:42.93 PDF PNG
659 KOREN ARIE WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:29.10 15:31:15.55 125 km 05:34:46.45 PDF PNG
660 KORNATOWSKA JULIA WARSZAWA MATURA 50 km 09:31:00.55 16:00:50.04 50 km 06:29:49.49 PDF PNG
661 KORONIECKI ARKADIUSZ WARSZAWA VOXEL MAGISTER 70 km 08:57:09.43 14:32:19.66 70 km 05:35:10.23 PDF PNG
70 KORONOWSKI KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:12:34.40 17:39:32.78 200 km 11:26:58.38 PDF PNG
662 KORTHALS WALENTY PUCK ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:09.00 14:33:42.47 125 km 05:31:33.47 PDF PNG
663 KORYBUT-ORLOWSKI MACIEJ GDAŃSK ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:14.03 12:35:31.84 70 km 03:32:17.81 PDF PNG
297 KORZENIOWSKA NATALIA GDAŃSK PLAY MATURA 50 km 09:32:08.92 13:21:08.84 50 km 03:48:59.92 PDF PNG
664 KOSEDA ANNA KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:28:52.38 50 km PDF PNG
71 KOSIDOWSKI STANISŁAW CHOJNICE ZTPL.CC PROFESOR 200 km 06:15:24.34 14:45:11.78 200 km 08:29:47.44 PDF PNG
72 KOSIN JAROSŁAW BARCZEWO PROFESOR 200 km 06:17:37.22 15:01:48.13 200 km 08:44:10.91 PDF PNG
73 KOSIŃSKI BARTEK WARSZAWA BROBIKE PROFESOR 200 km 06:30:00.71 15:01:49.71 200 km 08:31:49.00 PDF PNG
74 KOSSAKOWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:13:47.17 14:32:01.98 200 km 08:18:14.81 PDF PNG
75 KOSTRA MAGDALENA GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA PROFESOR 200 km 06:38:46.19 15:01:45.84 200 km 08:22:59.65 PDF PNG
665 KOSTUCH WOJCIECH KOŚCIERZYNA MAGISTER 70 km 08:02:01.83 12:23:35.94 70 km 04:21:34.11 PDF PNG
76 KOSTUCH MICHAŁ KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:15:25.69 13:18:47.87 200 km 07:03:22.18 PDF PNG
244 KOSTUCH JAN PROFESOR 200 km 06:12:33.68 15:59:19.12 200 km 09:46:45.44 PDF PNG
77 KOSZEL MAREK JAGODOWO ZTPL.CC / VISTULA FORDON PROFESOR 200 km 06:13:43.52 12:34:29.66 200 km 06:20:46.14 PDF PNG
666 KOT KRZYSZTOF PRUSZCZ GDAŃSKI GWARD KWIDZYN MAGISTER 70 km 08:37:23.98 11:57:21.95 70 km 03:19:57.97 PDF PNG
667 KOTŁOWSKI MAREK GDYNIA SOLWIT MAGISTER 70 km 08:31:03.05 12:34:34.33 70 km 04:03:31.28 PDF PNG
668 KOTOWSKI DAREK GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:30:32.50 14:42:06.03 70 km 05:11:33.53 PDF PNG
669 KOWALCZYK JAKUB WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:26:21.94 14:26:31.36 125 km 05:00:09.42 PDF PNG
298 KOWALCZYK ANDRZEJ GDAŃSK, POMORSKIE EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:07.08 15:40:54.43 125 km 06:04:47.35 PDF PNG
670 KOWALCZYK JOANNA WARSZAWA MATURA 50 km 09:31:00.47 16:00:49.96 50 km 06:29:49.49 PDF PNG
242 KOWALCZYK MATEUSZ PROFESOR 200 km 06:30:02.94 15:01:45.67 200 km 08:31:42.73 PDF PNG
672 KOWALEC EWA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:55.57 13:56:09.54 70 km 04:51:13.97 PDF PNG
673 KOWALEWSKA-KIEGLERSKA JUSTYNA GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:54:28.26 12:47:08.55 70 km 03:52:40.29 PDF PNG
238 KOWALEWSKI ROMAN MAGISTER 70 km 08:18:55.78 12:12:20.72 70 km 03:53:24.94 PDF PNG
674 KOWALEWSKI MICHAŁ GDAŃSK NORDEA MAGISTER 70 km 08:52:49.93 12:47:33.57 70 km 03:54:43.64 PDF PNG
675 KOWALSKA IZABELA SKÓRKA #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:21:11.86 11:59:18.00 70 km 03:38:06.14 PDF PNG
299 KOWALSKI PAWEŁ REDA ZOELLER TEAM MAGISTER 70 km 08:03:21.13 10:58:50.32 70 km 02:55:29.19 PDF PNG
676 KOWALSKI MARCIN SKÓRKA #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:21:13.50 11:59:18.78 70 km 03:38:05.28 PDF PNG
677 KOWALSKI MICHAŁ GDAŃSK PZU SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:33:28.04 12:47:57.36 70 km 04:14:29.32 PDF PNG
300 KOWALSKI JULIUSZ GDAŃSK DGT MATURA 50 km 09:44:28.33 14:47:01.60 50 km 05:02:33.27 PDF PNG
80 KOWALSKI MICHAŁ KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:43:43.82 12:53:41.70 200 km 06:09:57.88 PDF PNG
79 KOWALSKI MARCIN WARSZAWA BROBIKE PROFESOR 200 km 06:30:05.44 14:54:35.86 200 km 08:24:30.42 PDF PNG
679 KOWNATKE CZESŁAW WERBLINIA ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:08.78 14:33:41.76 125 km 05:31:32.98 PDF PNG
680 KOZACZUK BOHDAN GDYNIA GCT DOKTOR 125 km 10:03:52.96 15:49:34.87 125 km 05:45:41.91 PDF PNG
681 KOZAK TOMASZ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:29.39 16:09:35.23 125 km 06:13:05.84 PDF PNG
682 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 09:00:04.76 14:57:03.10 70 km 05:56:58.34 PDF PNG
81 KOZEL ALEH GDAŃSK DYNATRACE PROFESOR 200 km 06:30:02.43 17:42:34.57 200 km 11:12:32.14 PDF PNG
684 KOZŁOWSKI ARKADIUSZ SZCZYTNIKI DOKTOR 125 km 09:12:00.09 13:26:20.73 125 km 04:14:20.64 PDF PNG
683 KOZŁOWSKI ALEKSANDER KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:00:05.88 11:25:32.06 50 km 02:25:26.18 PDF PNG
685 KRAIUKHINA TAISIIA GDYNIA DOKTOR 125 km 10:06:31.61 16:44:30.87 125 km 06:37:59.26 PDF PNG
1378 KRAJEWSKI DARIUSZ MAGISTER 70 km 08:33:29.50 11:25:45.22 70 km 02:52:15.72 PDF PNG
82 KRAJEWSKI MACIEJ GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM PROFESOR 200 km 06:17:39.50 15:19:04.90 200 km 09:01:25.40 PDF PNG
686 KRALJEVIC NIKOLA GDAŃSK MERITO UNIVERSITY DOKTOR 125 km 10:30:06.37 14:38:02.03 125 km 04:07:55.66 PDF PNG
687 KRAŚNICKI KRZYSZTOF NIEMCZ MAGISTER 70 km 09:39:58.26 14:50:28.60 70 km 05:10:30.34 PDF PNG
688 KREFFT ŁUKASZ BOJANO ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:23:21.93 12:36:26.29 70 km 04:13:04.36 PDF PNG
689 KREŃSKA ALDONA KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:06:37.64 12:22:54.30 50 km 03:16:16.66 PDF PNG
690 KRÓL GRZEGORZ MIŃSK MAZOWIECKI DOKTOR 125 km 09:15:54.86 16:04:45.74 125 km 06:48:50.88 PDF PNG
83 KRÓL MARIOLA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:18:59.14 15:00:31.17 200 km 08:41:32.03 PDF PNG
84 KRUPCZYŃSKI MATEUSZ WARSZAWA/WROCŁAW PROFESOR 200 km 06:47:42.84 15:17:23.86 200 km 08:29:41.02 PDF PNG
691 KRUSZYŃSKA MAGDALENA GDYNIA DOKTOR 125 km 08:56:02.64 15:04:14.27 125 km 06:08:11.63 PDF PNG
692 KRUSZYŃSKI MARCIN GDYNIA DOKTOR 125 km 08:56:03.87 15:04:15.53 125 km 06:08:11.66 PDF PNG
693 KRYCZKA KLAUDIUSZ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:15:56.50 13:17:09.15 125 km 04:01:12.65 PDF PNG
694 KRYGIER KACPER GDANSK PROFESOR 200 km 06:23:59.87 14:18:41.06 200 km 07:54:41.19 PDF PNG
695 KRYGROWSKI JAROSŁAW GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:10.54 14:49:46.04 70 km 06:24:35.50 PDF PNG
697 KRYNICKI WOJCIECH ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:37:59.91 15:33:12.20 125 km 05:55:12.29 PDF PNG
696 KRYNICKI ARTUR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:37:59.79 15:33:14.04 125 km 05:55:14.25 PDF PNG
698 KRYSTOSIAK JULIA DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 09:10:34.75 14:16:03.35 70 km 05:05:28.60 PDF PNG
699 KRZEMIŃSKI MIKOŁAJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:12.00 14:33:16.44 70 km 05:19:04.44 PDF PNG
700 KRZEMIŃSKI TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:10.76 14:33:15.98 70 km 05:19:05.22 PDF PNG
701 KRZESZOWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:45:52.02 12:42:53.83 50 km 02:57:01.81 PDF PNG
703 KRZYKWA ADAM SOPOT DOKTOR 125 km 09:30:24.74 14:45:44.69 125 km 05:15:19.95 PDF PNG
704 KRZYSZKOWSKI HUBERT BANINO MAGISTER 70 km 09:32:10.48 14:06:49.60 70 km 04:34:39.12 PDF PNG
1301 KRZYŻANOWSKI TOMASZ REDA ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:10:37.80 11:52:46.75 50 km 02:42:08.95 PDF PNG
705 KRZYŻYŃSKI MARCIN ŚWINOUJŚCIE PLAY DOKTOR 125 km 09:49:13.22 16:24:16.78 125 km 06:35:03.56 PDF PNG
85 KUBAJ PIOTR GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:21:13.74 15:58:52.57 200 km 09:37:38.83 PDF PNG
707 KUBAN TOMASZ GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:06:43.67 12:25:50.96 70 km 04:19:07.29 PDF PNG
706 KUBAN ANTONINA GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:06:42.94 12:25:51.09 70 km 04:19:08.15 PDF PNG
86 KUBLIK PAWEL WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:13:42.83 15:39:24.15 200 km 09:25:41.32 PDF PNG
207 KUBOWICZ PIOTR BYDGOSZCZ FORDON BIKERS PROFESOR 200 km 06:47:44.96 14:38:38.52 200 km 07:50:53.56 PDF PNG
708 KUBRYŃSKI BARTOSZ BANINO LPP TEAM MAGISTER 70 km 09:04:50.07 12:40:47.77 70 km 03:35:57.70 PDF PNG
710 KUCHARSKA SYLWIA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:34.21 15:03:17.17 125 km 06:18:42.96 PDF PNG
1302 KUCHCIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK #POSTDATATEAM MATURA 50 km 10:02:37.42 14:02:55.79 50 km 04:00:18.37 PDF PNG
87 KUCHNOWSKI SEBASTIAN WŁADYSŁAWOWO ZOELLER TEAM PROFESOR 200 km 06:12:33.75 15:45:48.69 200 km 09:33:14.94 PDF PNG
88 KUDZI ANDREI SOPOT HAPAG-LLOYD PROFESOR 200 km 06:13:48.16 14:23:41.31 200 km 08:09:53.15 PDF PNG
711 KUJAWA ADAM BNIN MAGISTER 70 km 08:03:23.02 11:45:12.81 70 km 03:41:49.79 PDF PNG
89 KUJAWA PRZEMYSŁAW KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:11:03.12 16:57:58.63 200 km 10:46:55.51 PDF PNG
712 KULASZEWSKI KAROL GRUDZIĄDZ MAGISTER 70 km 08:32:10.82 12:28:51.51 70 km 03:56:40.69 PDF PNG
713 KULASZEWSKI PATRYK GRUDZIĄDZ MAGISTER 70 km 08:32:10.45 12:28:52.69 70 km 03:56:42.24 PDF PNG
714 KULESZA SZYMON GDAŃSK POLPHARMA BIOLOGICS MATURA 50 km 09:42:01.94 12:42:31.16 50 km 03:00:29.22 PDF PNG
715 KULETA BARTOSZ MALBORK DOKTOR 125 km 09:46:05.94 15:46:53.61 125 km 06:00:47.67 PDF PNG
716 KULETA GRZEGORZ MALBORK DOKTOR 125 km 09:46:06.81 15:49:37.93 125 km 06:03:31.12 PDF PNG
717 KULPA ANDRZEJ KORSZE DOKTOR 125 km 09:09:35.63 14:43:44.80 125 km 05:34:09.17 PDF PNG
718 KULWICKI ŁUKASZ STARY TORUŃ TDB - TYLKO DUŻE BANANY DOKTOR 125 km 09:34:25.38 14:47:05.60 125 km 05:12:40.22 PDF PNG
1303 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW WEJHEROWO EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:00.13 17:06:15.48 125 km 07:30:15.35 PDF PNG
1386 KUPIEC MAREK MATURA 50 km 09:27:30.12 11:21:42.62 50 km 01:54:12.50 PDF PNG
1304 KUPRJANIUK KAMIL GDAŃSK BOEING MAGISTER 70 km 08:03:18.94 11:42:31.96 70 km 03:39:13.02 PDF PNG
719 KURCZEK ALEKSANDRA GLIWICE MATURA 50 km 09:24:40.36 13:40:14.36 50 km 04:15:34.00 PDF PNG
91 KURCZEK TOMASZ GLIWICE PROFESOR 200 km 06:17:40.94 16:16:09.04 200 km 09:58:28.10 PDF PNG
720 KURŁOWICZ JAKUB ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:37:25.21 12:52:57.91 70 km 04:15:32.70 PDF PNG
721 KURPET JOANNA BOLSZEWO DOKTOR 125 km 09:32:00.00 16:26:22.98 125 km 06:54:22.98 PDF PNG
722 KURYLONEK ANNA BORKOWO SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:49.12 12:41:53.92 50 km 02:56:04.80 PDF PNG
723 KURZAWA DAWID GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:54:41.06 16:43:52.94 125 km 06:49:11.88 PDF PNG
724 KURZAWA NATALIA GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:54:39.96 16:43:54.43 125 km 06:49:14.47 PDF PNG
725 KUTKOWSKI JANUSZ GDAŃSK SEACON ENGINEERING MATURA 50 km 09:33:50.48 12:35:28.66 50 km 03:01:38.18 PDF PNG
1305 KWASIBORSKI KRZYSZTOF PRUSZCZ GDAŃSKI BOEING MAGISTER 70 km 08:33:32.37 13:23:51.20 70 km 04:50:18.83 PDF PNG
726 KWASNIK JOANNA KWASNIK WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:26:23.58 14:26:31.91 125 km 05:00:08.33 PDF PNG
92 KWAŚNIK TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:18:58.96 14:54:37.90 200 km 08:35:38.94 PDF PNG
727 KWIATKOWSKA AGATA WARSZAWA MAGISTER 70 km 08:23:27.29 12:45:25.61 70 km 04:21:58.32 PDF PNG
729 KWIATKOWSKI SŁAWOMIR GDYNIA SOLOTEAM DOKTOR 125 km 09:30:20.34 14:13:32.36 125 km 04:43:12.02 PDF PNG
728 KWIATKOWSKI BARTOSZ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:29.13 15:45:54.75 125 km 05:49:25.62 PDF PNG
1306 KWIDZINSKI KAROL LEŚNIEWO ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:41:11.85 13:58:09.05 50 km 04:16:57.20 PDF PNG
730 LACH MACIEJ BIELSKO BIAŁA VOXEL DOKTOR 125 km 09:28:13.30 14:23:40.92 125 km 04:55:27.62 PDF PNG
731 LAL PAWEŁ GDYNIA DOKTOR 125 km 09:43:14.32 14:58:36.68 125 km 05:15:22.36 PDF PNG
732 LANGE ADAM WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:31:58.54 15:56:24.21 125 km 06:24:25.67 PDF PNG
733 LANGE WIESŁAW GLINKA DOKTOR 125 km 09:31:57.07 15:56:23.48 125 km 06:24:26.41 PDF PNG
93 LANKAUF MICHAŁ BANINO VETOQUINOL PROFESOR 200 km 06:21:13.03 14:18:44.08 200 km 07:57:31.05 PDF PNG
734 LASKOWSKI JAKUB GDANSK DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:43:20.00 14:01:38.54 70 km 05:18:18.54 PDF PNG
94 LASKOWSKI RADOSŁAW GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA PROFESOR 200 km 06:10:54.69 13:55:18.39 200 km 07:44:23.70 PDF PNG
735 LASSAK BARTOSZ STRZELCE GÓRNE DOKTOR 125 km 09:05:45.47 14:43:51.36 125 km 05:38:05.89 PDF PNG
95 LEDWOROWSKI JAKUB GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:18:57.19 14:53:24.84 200 km 08:34:27.65 PDF PNG
736 LEHMAN HENRYK KARTUZY MAGISTER 70 km 08:03:25.54 12:05:59.41 70 km 04:02:33.87 PDF PNG
738 LEMCZAK KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:06:38.66 11:06:29.46 50 km 02:59:50.80 PDF PNG
737 LEMCZAK KATARZYNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:06:38.49 11:06:44.40 50 km 03:00:05.91 PDF PNG
739 LENARCZYK ADAM WARSZAWA NSP 81 WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:06:30.08 14:48:24.92 70 km 05:41:54.84 PDF PNG
740 LENARCZYK PIOTR WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:06:26.80 14:48:25.52 70 km 05:41:58.72 PDF PNG
96 LENART JOANNA GDYNIA PROFESOR 200 km 06:40:54.72 15:20:10.16 200 km 08:39:15.44 PDF PNG
741 LENDZINSKI JAKUB GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:41.62 13:00:58.64 70 km 04:16:17.02 PDF PNG
97 LEON LUIS GDANSK NORTHVOLT PROFESOR 200 km 06:36:23.29 15:42:24.56 200 km 09:06:01.27 PDF PNG
223 LEWANDOWSKI TOMASZ KANIE BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:41.81 13:41:07.71 125 km 03:59:25.90 PDF PNG
742 LEWANDOWSKI KAJETAN SOPOT ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:05:48.82 14:17:57.15 125 km 05:12:08.33 PDF PNG
1308 LEWANDOWSKI RAFAL BANINO EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:02.43 17:06:14.66 125 km 07:30:12.23 PDF PNG
1307 LEWANDOWSKI MARCIN STARZYNO ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:36:28.61 12:36:45.85 50 km 03:00:17.24 PDF PNG
743 LEWANDROWSKI ADAM SOPOT SALTUS SPORT TEAM MAGISTER 70 km 09:04:52.60 14:32:31.88 70 km 05:27:39.28 PDF PNG
744 LEWICKA ALICJA PUCK DOKTOR 125 km 08:48:24.31 15:07:26.92 125 km 06:19:02.61 PDF PNG
745 LEWICKI TOMASZ PUCK DOKTOR 125 km 08:48:24.31 15:06:33.56 125 km 06:18:09.25 PDF PNG
746 LICHS JAROSŁAW GDAŃSK PORNO DOKTOR DOKTOR 125 km 09:47:37.67 125 km PDF PNG
747 LIEDTKE MONIKA GDAŃSK PLAY DOKTOR 125 km 09:49:11.62 16:24:17.18 125 km 06:35:05.56 PDF PNG
98 LIPCZYŃSKI ŁUKASZ WARSZAWA BROBIKE PROFESOR 200 km 06:30:06.48 16:41:57.83 200 km 10:11:51.35 PDF PNG
748 LIPETSKAYA ANZHELIKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:05:00.70 14:29:23.97 70 km 05:24:23.27 PDF PNG
749 LIPIŃSKA-PTASZEK MARTA GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:43:16.13 14:01:36.83 70 km 05:18:20.70 PDF PNG
750 LIPSKI MAREK GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:00.23 13:03:55.43 70 km 04:33:55.20 PDF PNG
233 LISIECKI TOMASZ DRUŻYNA ASE DOKTOR 125 km 09:31:53.89 15:01:46.21 125 km 05:29:52.32 PDF PNG
751 LISIECKI ŁUKASZ GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. MAGISTER 70 km 09:12:58.03 14:27:35.67 70 km 05:14:37.64 PDF PNG
753 LISOWSKI BOGUSŁAW KOSZALIN DOKTOR 125 km 09:30:18.99 14:12:56.86 125 km 04:42:37.87 PDF PNG
755 LISOWSKI PAWEŁ GDAŃSK NORTHVOLT DOKTOR 125 km 09:26:29.79 14:51:09.40 125 km 05:24:39.61 PDF PNG
754 LISOWSKI PAWEŁ KOSZALIN DOKTOR 125 km 09:30:19.66 14:59:00.89 125 km 05:28:41.23 PDF PNG
756 LISS MAREK RUMIA ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:09.68 13:29:55.82 125 km 04:27:46.14 PDF PNG
757 LISZEWSKI MARCIN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:32.93 15:19:41.37 125 km 06:35:08.44 PDF PNG
758 LITERA WOJCIECH RUMIA DOKTOR 125 km 09:09:37.32 14:20:07.43 125 km 05:10:30.11 PDF PNG
99 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:11:00.19 16:12:44.20 200 km 10:01:44.01 PDF PNG
100 LUBIŃSKA- KAISER ADRIANA KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:56.44 14:47:38.30 200 km 08:36:41.86 PDF PNG
759 ŁADZIAK ŁUKASZ GDAŃSK DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:48:13.34 13:50:48.38 70 km 05:02:35.04 PDF PNG
760 ŁAJEWSKI MAKSYM GDYNIA NORDEA MAGISTER 70 km 09:10:40.21 13:28:50.05 70 km 04:18:09.84 PDF PNG
101 ŁASZEWSKI TOMASZ ŚWIECIE BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:40.93 16:57:19.18 200 km 10:39:38.25 PDF PNG
761 ŁASZKOWSKI TOMASZ LESZNO TBMASTERS DOKTOR 125 km 08:48:24.31 15:17:26.62 125 km 06:29:02.31 PDF PNG
1310 ŁAZAREWICZ MIROSŁAW PEPOWO INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:16:41.23 12:52:05.96 70 km 03:35:24.73 PDF PNG
1309 ŁAZAREWICZ ANDRZEJ PEPOWO INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:16:41.08 12:53:42.41 70 km 03:37:01.33 PDF PNG
762 ŁĄCKA WERONIKA BIELKÓWKO ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 09:20:07.45 15:56:12.95 70 km 06:36:05.50 PDF PNG
102 ŁOBACZEWSKI MAKSYMILIAN WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:30:07.76 16:33:44.37 200 km 10:03:36.61 PDF PNG
763 ŁOSINSKI SŁAWOMIR ŁUBNA 65 KSP CZERSK DOKTOR 125 km 09:28:12.05 13:20:43.95 125 km 03:52:31.90 PDF PNG
764 ŁOSIŃSKA GOSIA ŁUBIANA MAGISTER 70 km 08:01:59.38 11:05:31.59 70 km 03:03:32.21 PDF PNG
103 ŁUCZAK MARIUSZ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:30:03.77 13:48:03.73 200 km 07:17:59.96 PDF PNG
765 ŁUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:23:19.99 12:32:14.32 70 km 04:08:54.33 PDF PNG
766 ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK ELHURT ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:28:45.43 11:59:26.59 70 km 03:30:41.16 PDF PNG
767 ŁUKASZEK ALICJA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:15:01.02 14:18:18.98 70 km 06:03:17.96 PDF PNG
768 ŁUKAWSKA ANNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:05:49.15 14:22:28.98 125 km 05:16:39.83 PDF PNG
769 ŁUKAWSKI MACIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:09:38.87 13:12:25.78 70 km 04:02:46.91 PDF PNG
770 ŁUKOWICZ RYSZARD POZNAŃ DOKTOR 125 km 08:56:00.15 15:13:08.19 125 km 06:17:08.04 PDF PNG
104 ŁUKOWICZ KATARZYNA POZNAŃ BIKETOP TEAM PROFESOR 200 km 06:26:45.65 16:11:27.00 200 km 09:44:41.35 PDF PNG
772 MACIASZEK MACIEJ SASINO DOKTOR 125 km 09:21:07.38 14:12:03.55 125 km 04:50:56.17 PDF PNG
773 MACIOCHA PATRYCJA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:36.92 15:47:15.86 125 km 07:02:38.94 PDF PNG
774 MACIOŁEK AGNIESZKA WARSZAWA MAGISTER 70 km 08:58:27.50 14:45:16.38 70 km 05:46:48.88 PDF PNG
775 MACIOSZEK SZYMON GDAŃSK LYRECO DOKTOR 125 km 09:31:59.84 17:13:32.00 125 km 07:41:32.16 PDF PNG
778 MADEJ PIOTR STRASZYN DOKTOR 125 km 09:43:15.43 16:58:14.85 125 km 07:14:59.42 PDF PNG
779 MADEJ-HORAŁA MARTA SOPOT SALTUS SPORT TEAM MAGISTER 70 km 09:04:52.59 14:32:30.44 70 km 05:27:37.85 PDF PNG
780 MADERSKI RAFAŁ SOPOT DOKTOR 125 km 09:02:03.67 13:26:15.18 125 km 04:24:11.51 PDF PNG
105 MADZIĄG MARCIN MADZIĄG GDYNIA PROFESOR 200 km 06:32:22.86 15:17:51.79 200 km 08:45:28.93 PDF PNG
781 MAGNUCKI MIROSŁAW PIŁA #POSTDATATEAM MATURA 50 km 08:31:11.10 12:01:42.30 50 km 03:30:31.20 PDF PNG
106 MAJCHRZAKOWSKI PAWEŁ GDAŃSK FRANKE PROFESOR 200 km 06:40:46.08 17:13:01.27 200 km 10:32:15.19 PDF PNG
782 MAKARA ANDRZEJ GDYNIA DOKTOR 125 km 09:38:04.51 16:47:21.73 125 km 07:09:17.22 PDF PNG
783 MAKOWSKI PRZEMEK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:47:38.48 15:11:41.85 125 km 05:24:03.37 PDF PNG
784 MALINOWSKA MONIKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:18:59.64 14:17:34.14 70 km 05:58:34.50 PDF PNG
785 MALINOWSKI MARCIN GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:30:23.78 13:39:49.95 125 km 04:09:26.17 PDF PNG
786 MALISZEWSKI SZYMON DĘBOGÓRZE FRANKE DOKTOR 125 km 09:26:31.23 17:12:27.87 125 km 07:45:56.64 PDF PNG
788 MALOTTKI DARIUSZ LĘBORK MAGISTER 70 km 08:02:04.73 12:10:51.47 70 km 04:08:46.74 PDF PNG
787 MALOTTKI ANNA LĘBORK MAGISTER 70 km 08:02:03.10 12:11:08.13 70 km 04:09:05.03 PDF PNG
1376 MAŁECKI RAFAŁ MAGISTER 70 km 08:33:27.17 12:47:57.35 70 km 04:14:30.18 PDF PNG
789 MAŁKOWSKI PAWEŁ GDYNIA MAGISTER 70 km 08:03:19.11 12:24:48.58 70 km 04:21:29.47 PDF PNG
790 MAŁOLEPSZY WOJCIECH ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:56.25 13:56:10.47 70 km 04:51:14.22 PDF PNG
107 MAMZA JÓZEF GDAŃSK SOLWIT PROFESOR 200 km 06:43:56.51 15:14:46.57 200 km 08:30:50.06 PDF PNG
108 MANISTA PAWEŁ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:36:19.79 14:54:35.67 200 km 08:18:15.88 PDF PNG
241 MANKIEWICZ RADOSŁAW DOKTOR 125 km 08:44:33.93 14:26:36.40 125 km 05:42:02.47 PDF PNG
791 MANKIEWICZ TOMASZ GDAŃSK NORDEA DOKTOR 125 km 08:44:31.81 14:33:31.01 125 km 05:48:59.20 PDF PNG
109 MANTUREWICZ MACIEJ GDYNIA FERRO VITELLO PROFESOR 200 km 06:36:22.09 16:22:45.19 200 km 09:46:23.10 PDF PNG
792 MAŃSKI PAWEŁ GDYNIA NORDEA MAGISTER 70 km 08:52:52.05 12:47:33.59 70 km 03:54:41.54 PDF PNG
794 MARCZUK RAFAL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:32.78 15:03:21.91 125 km 06:18:49.13 PDF PNG
1311 MARKO ANDRZEJ GDAŃSK DGT SP. Z O.O. MAGISTER 70 km 08:44:37.32 12:38:55.17 70 km 03:54:17.85 PDF PNG
1312 MAROSZEK MICHAŁ GDAŃSK PLAY MATURA 50 km 09:30:30.86 13:21:09.09 50 km 03:50:38.23 PDF PNG
795 MARSZALOWICZ KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:06:30.01 12:31:08.28 70 km 03:24:38.27 PDF PNG
796 MARSZAŁEK NATALIA GDAŃSK POLPHARMA BIOLOGICS MATURA 50 km 09:42:02.52 12:48:00.61 50 km 03:05:58.09 PDF PNG
797 MASZKA KAROL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:35:39.96 13:32:28.98 70 km 04:56:49.02 PDF PNG
799 MATERNY PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:35.23 15:48:41.51 125 km 07:04:06.28 PDF PNG
798 MATERNY ELŻBIETA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:35.88 15:51:00.60 125 km 07:06:24.72 PDF PNG
224 MATYSIAK RAFAŁ GDANSK BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:42.79 13:41:09.07 125 km 03:59:26.28 PDF PNG
110 MAZEK KATARZYNA WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:18:53.47 15:20:30.79 200 km 09:01:37.32 PDF PNG
1316 MAZURKIEWICZ ADRIAN GDAŃSK CURRENDA MAGISTER 70 km 08:30:08.07 13:33:42.85 70 km 05:03:34.78 PDF PNG
801 MAZURKIEWICZ DIANA GDYNIA NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:30:33.69 14:42:38.56 70 km 05:12:04.87 PDF PNG
802 MĄKOSA AGNIESZKA DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 09:27:35.65 11:14:11.59 70 km 01:46:35.94 PDF PNG
803 MĄKOSA MAREK DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 09:27:35.23 70 km PDF PNG
804 MEGER TOMASZ KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:20:06.77 12:28:20.58 50 km 03:08:13.81 PDF PNG
805 MEISNER JAKUB KRAKÓW MAGISTER 70 km 08:15:05.97 12:35:26.24 70 km 04:20:20.27 PDF PNG
216 MEJER ANNA MAGISTER 70 km 08:06:40.86 13:37:31.19 70 km 05:30:50.33 PDF PNG
1317 MEJZA PIOTR GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:14:01.51 13:49:43.50 70 km 04:35:41.99 PDF PNG
806 MENKES NATALIA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:36.81 13:01:34.89 125 km 04:16:58.08 PDF PNG
807 MĘŻYK ŁUKASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:14:57.31 14:18:18.40 70 km 06:03:21.09 PDF PNG
808 MĘŻYK TATIANA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:14:58.27 14:18:19.46 70 km 06:03:21.19 PDF PNG
809 MICHALCZUK MICHAŁ GDAŃSK MAGISTER 70 km 09:24:45.13 13:06:11.30 70 km 03:41:26.17 PDF PNG
810 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ MAGISTER 70 km 08:55:51.31 12:17:27.65 70 km 03:21:36.34 PDF PNG
811 MICHNIK BARTOSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:54:18.36 13:38:23.32 70 km 04:44:04.96 PDF PNG
111 MIECZKOWSKA ANNA GDAŃSK DYNATRACE PROFESOR 200 km 06:21:11.58 14:27:52.68 200 km 08:06:41.10 PDF PNG
813 MIERZWA KRZYSZTOF GDAŃSK PROJEKT1000UP MAGISTER 70 km 08:58:22.42 12:35:23.92 70 km 03:37:01.50 PDF PNG
812 MIERZWA GUSTAW KRAKÓW MAGISTER 70 km 08:58:20.60 12:35:24.35 70 km 03:37:03.75 PDF PNG
814 MIGDALSKA EDYTA ŁABISZYN MATURA 50 km 09:51:38.71 14:18:58.61 50 km 04:27:19.90 PDF PNG
815 MIGDALSKI ARKADIUSZ ŁABISZYN MATURA 50 km 09:51:40.69 14:19:01.74 50 km 04:27:21.05 PDF PNG
112 MILCARZ EMIL BOLESŁAWICE ZTPL.CC PROFESOR 200 km 06:12:35.15 13:48:20.08 200 km 07:35:44.93 PDF PNG
113 MILEWSKI BARTOSZ CHEŁMNO PROFESOR 200 km 06:47:46.40 16:43:07.16 200 km 09:55:20.76 PDF PNG
816 MINCEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK MATURA 50 km 09:24:42.39 13:30:00.48 50 km 04:05:18.09 PDF PNG
114 MIRANIUK DZIANIS WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:13:41.15 15:44:57.61 200 km 09:31:16.46 PDF PNG
1318 MIROŃCZUK MICHAŁ ALIOR BANK MAGISTER 70 km 08:32:12.03 12:09:38.16 70 km 03:37:26.13 PDF PNG
817 MISIAK WŁODZIMIERZ CHWASZCZYNO MAGISTER 70 km 08:03:22.30 11:45:12.23 70 km 03:41:49.93 PDF PNG
818 MISIEJKO ARTUR GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:09:40.73 16:11:23.72 125 km 07:01:42.99 PDF PNG
819 MISTAT MAGDALENA GDANSK MATURA 50 km 09:41:17.97 14:16:50.96 50 km 04:35:32.99 PDF PNG
820 MISZEWSKI GRZEGORZ GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:13.78 12:49:25.69 70 km 04:24:11.91 PDF PNG
115 MISZKE MICHAL GDYNIA FRANKE PROFESOR 200 km 06:17:44.43 16:42:01.67 200 km 10:24:17.24 PDF PNG
821 MOCZARSKI KACPER ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:14:58.39 14:11:47.71 70 km 05:56:49.32 PDF PNG
822 MŚCICHOWSKA PATRYCJA GDYNIA ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 07:57:25.31 14:18:50.18 125 km 06:21:24.87 PDF PNG
823 MŚCICHOWSKI MARIUSZ GDYNIA ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 07:57:25.07 14:18:59.05 125 km 06:21:33.98 PDF PNG
1319 MUCHLIŃSKA ANNA GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:34:30.19 16:41:50.89 125 km 07:07:20.70 PDF PNG
1320 MUCHLIŃSKI MACIEJ GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:34:30.98 16:41:52.03 125 km 07:07:21.05 PDF PNG
824 MUNDALE JOHN KIEKRZ MATURA 50 km 09:26:44.19 12:39:59.28 50 km 03:13:15.09 PDF PNG
118 MURAK PAWEŁ WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:32:18.04 16:33:04.93 200 km 10:00:46.89 PDF PNG
119 MUZYKA TOMASZ WARSZAWA GRUPETTO WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:30:01.85 14:54:36.64 200 km 08:24:34.79 PDF PNG
120 MZYK JAKUB BORONÓW PROFESOR 200 km 06:15:23.47 14:46:36.72 200 km 08:31:13.25 PDF PNG
825 NABERGOJ TOMAZ GDYNIA DOKTOR 125 km 09:34:31.82 16:41:53.78 125 km 07:07:21.96 PDF PNG
827 NADRATOWSKI KAMIL GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:01.68 13:04:18.64 70 km 04:34:16.96 PDF PNG
828 NADROWSKI TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:38:05.25 16:20:30.74 125 km 06:42:25.49 PDF PNG
829 NAGELSKI PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:47:36.39 15:11:39.38 125 km 05:24:02.99 PDF PNG
121 NAGELSKI MICHAL PRUSZCZ GDAŃSKI PROFESOR 200 km 06:21:19.05 15:39:13.70 200 km 09:17:54.65 PDF PNG
122 NAJDOWSKI ADAM 14-200 IŁAWA PROFESOR 200 km 06:13:42.44 14:29:49.83 200 km 08:16:07.39 PDF PNG
831 NAJMOWICZ WOJCIECH GDAŃSK DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:41:10.79 13:14:50.24 70 km 04:33:39.45 PDF PNG
830 NAJMOWICZ BARTEK GDAŃSK DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:41:10.37 13:14:51.41 70 km 04:33:41.04 PDF PNG
832 NAWROCKA-LASKUS EWA MONIKA WARSZAWA MATURA 50 km 09:24:37.11 15:28:53.66 50 km 06:04:16.55 PDF PNG
833 NECEL PIOTR GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:47:33.18 12:56:58.74 125 km 03:09:25.56 PDF PNG
123 NIEDZIAŁEK KAROL SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ PROFESOR 200 km 06:12:31.41 14:12:30.34 200 km 07:59:58.93 PDF PNG
834 NIEDŹWIECKA KATARZYNA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MAGISTER 70 km 08:52:47.70 13:45:37.27 70 km 04:52:49.57 PDF PNG
835 NIEMIEC ADAM SOCHACZEW DOKTOR 125 km 08:44:30.49 15:26:56.39 125 km 06:42:25.90 PDF PNG
836 NIESIOŁOWSKA MONIKA GDAŃSK LYRECO MATURA 50 km 09:28:50.81 13:27:34.53 50 km 03:58:43.72 PDF PNG
837 NIEZGODA MAKSYMILIANA KOŚCIERZYNA NORDEA MAGISTER 70 km 09:10:40.21 13:34:06.47 70 km 04:23:26.26 PDF PNG
838 NIGMATULIN OSKAR ROTMANKA ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:16.08 12:37:08.68 70 km 03:33:52.60 PDF PNG
839 NISKOWSKI MICHAŁ KOLNIK JIT TEAM MAGISTER 70 km 10:05:52.42 14:26:22.55 70 km 04:20:30.13 PDF PNG
1396 NOWACKA BOGUMIŁA PRUSZCZ GDAŃSKI DOKTOR 125 km 09:26:27.65 17:06:32.41 125 km 07:40:04.76 PDF PNG
841 NOWACKI MARCIN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:09:37.80 15:17:55.87 125 km 06:08:18.07 PDF PNG
842 NOWACKI PAWEŁ PRUSZCZ GDAŃSKI DOKTOR 125 km 09:26:25.41 17:06:34.40 125 km 07:40:08.99 PDF PNG
845 NOWAK RAFAŁ GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:07.83 12:48:53.82 70 km 04:23:45.99 PDF PNG
843 NOWAK ADAM ROTMANKA NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:30:32.97 14:32:15.59 70 km 05:01:42.62 PDF PNG
844 NOWAK ERNEST GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:12.52 14:51:24.93 70 km 06:26:12.41 PDF PNG
258 NOWAK MACIEJ PROFESOR 200 km 06:15:20.24 14:54:38.45 200 km 08:39:18.21 PDF PNG
124 NOWAK MICHAŁ GDYNIA SOLWIT PROFESOR 200 km 06:26:25.15 16:23:36.04 200 km 09:57:10.89 PDF PNG
1322 NOWAKOWSKI PIOTR GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:52:17.33 14:23:29.16 125 km 04:31:11.83 PDF PNG
1397 NOWICKA ANNA MAGISTER 70 km 09:38:43.03 14:51:50.34 70 km 05:13:07.31 PDF PNG
847 NOWICKI TOMASZ BYTÓW DOKTOR 125 km 09:31:59.41 14:43:25.27 125 km 05:11:25.86 PDF PNG
125 NOWICKI LUKASZ WARSZAWA RYCERZE ABDUŻAPAROWA PROFESOR 200 km 06:12:33.18 15:50:46.80 200 km 09:38:13.62 PDF PNG
848 NOWOCIEN MICHAL NOWOCIEN BIAŁOBRZEGI DOKTOR 125 km 09:56:25.23 15:45:54.93 125 km 05:49:29.70 PDF PNG
849 NOWOCIEŃ ŁUKASZ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:22.63 16:13:45.62 125 km 06:17:22.99 PDF PNG
850 OBREMSKI DAWID GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:56.61 13:01:37.10 70 km 03:48:40.49 PDF PNG
851 OCHRYNIK TOMASZ DĄBRÓWKA DOKTOR 125 km 09:28:17.29 15:56:29.46 125 km 06:28:12.17 PDF PNG
1380 OGÓRKIEWICZ JAROSŁAW KOŚCIERZYNA MAGISTER 70 km 08:40:29.65 13:13:59.45 70 km 04:33:29.80 PDF PNG
215 OKONIEWSKI ANDRZEJ KOŚCIERZYNA OUTDOORLIFE KASZUBY MAGISTER 70 km 08:06:39.61 11:14:05.36 70 km 03:07:25.75 PDF PNG
126 OLENDER SEBASTIAN GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:21:12.56 14:55:59.55 200 km 08:34:46.99 PDF PNG
852 OLKOWSKI PIOTR WARSZAWA DLA PIPER DOKTOR 125 km 09:56:23.64 14:47:34.37 125 km 04:51:10.73 PDF PNG
854 ONOSZKO JAKUB GDYNIA NIKE POLAND MATURA 50 km 09:16:42.50 12:11:25.80 50 km 02:54:43.30 PDF PNG
1323 ORESZKE SZYMON BRUDZEWO ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:36:30.82 12:36:30.29 50 km 02:59:59.47 PDF PNG
857 ORŁOWSKI MICHAŁ RUMIA DOKTOR 125 km 09:23:25.43 14:25:19.43 125 km 05:01:54.00 PDF PNG
855 ORŁOWSKI BARTOSZ GDYNIA FRANKE DOKTOR 125 km 09:49:16.53 16:41:19.32 125 km 06:52:02.79 PDF PNG
856 ORŁOWSKI KAMIL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:15:03.58 14:12:23.08 50 km 05:57:19.50 PDF PNG
858 ORZECHOWSKA MARTA NOWY TOMYŚL DOKTOR 125 km 08:48:15.48 15:33:01.74 125 km 06:44:46.26 PDF PNG
859 ORZECHOWSKI PAWEŁ KOWALEWO POMORSKIE DŁUGIE SZTYCE TORUŃ MATURA 50 km 10:02:38.31 15:25:53.66 50 km 05:23:15.35 PDF PNG
860 ORZECHOWSKI MIKOŁAJ KOWALEWO POMORSKIE DŁUGIE SZTYCE TORUŃ MATURA 50 km 10:02:38.46 15:25:55.41 50 km 05:23:16.95 PDF PNG
861 ORZESZEK MARTYNA GDAŃSK HAPAG-LLOYD DOKTOR 125 km 09:36:05.30 16:21:25.55 125 km 06:45:20.25 PDF PNG
862 OSIŃSKI ADAM BYDGOSZCZ CHŁOPAKI TO MY. DOKTOR 125 km 09:05:45.80 14:37:07.31 125 km 05:31:21.51 PDF PNG
863 OSSOWSKI JANUSZ CZERSK KSP CZERSK DOKTOR 125 km 09:28:11.94 13:20:46.00 125 km 03:52:34.06 PDF PNG
864 OSTANÓWKO MATEUSZ GDYNIA JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:44:33.41 13:40:34.96 70 km 03:56:01.55 PDF PNG
127 OSTROWICKI PIOTR SWARZĘDZ PROFESOR 200 km 06:26:43.83 16:11:27.44 200 km 09:44:43.61 PDF PNG
866 OSTROWSKI ZBYSZEK SIEDLCE YULO RUN TEAM SIEDLCE DOKTOR 125 km 09:16:01.89 13:37:18.05 125 km 04:21:16.16 PDF PNG
1324 OSTROWSKI SŁAWOMIR GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK DOKTOR 125 km 09:43:15.53 16:12:01.57 125 km 06:28:46.04 PDF PNG
865 OSTROWSKI DANIEL WARSZAWA LEGION SERWIS DOKTOR 125 km 09:54:43.86 16:59:42.10 125 km 07:04:58.24 PDF PNG
128 OŚKA MACIEJ GDYNIA ZDROWY ROWER PROFESOR 200 km 06:40:51.21 15:40:59.19 200 km 09:00:07.98 PDF PNG
867 PACAK MARTYNA TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:37.51 13:06:13.34 70 km 04:27:35.83 PDF PNG
868 PACAN TOMASZ RUMIA LSN DOKTOR 125 km 09:31:57.30 15:53:00.11 125 km 06:21:02.81 PDF PNG
869 PACH-RUDNICKI MAREK GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:30:03.68 12:43:20.76 70 km 04:13:17.08 PDF PNG
1375 PACHULSKI LESZEK PROFESOR 200 km 06:47:41.54 15:17:26.20 200 km 08:29:44.66 PDF PNG
870 PACZYŃSKI DAWID REDA FRANKE DOKTOR 125 km 09:49:16.05 17:54:16.81 125 km 08:05:00.76 PDF PNG
871 PAKULA ARTUR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:15:02.06 14:20:39.14 70 km 06:05:37.08 PDF PNG
1325 PALACHOWSKI MIROSŁAW PUCK ZOELLER TEAM MATURA 50 km 09:41:13.04 13:57:15.22 50 km 04:16:02.18 PDF PNG
872 PALIMĄKA KRZYSZTOF LWÓWEK ŚLĄSKI DOKTOR 125 km 09:56:30.99 16:09:35.48 125 km 06:13:04.49 PDF PNG
873 PALUCH TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:59.18 14:29:02.86 70 km 05:24:03.68 PDF PNG
874 PAŁASZYŃSKA DARIA CZARNKÓW DOKTOR 125 km 09:34:28.88 15:14:00.87 125 km 05:39:31.99 PDF PNG
875 PAŁASZYŃSKI BARTOSZ CZARNKÓW DOKTOR 125 km 09:34:28.43 15:14:01.59 125 km 05:39:33.16 PDF PNG
1501 PAŁCZYŃSKI MAREK KLIMOR MATURA 50 km 09:27:30.24 12:07:12.84 50 km 02:39:42.60 PDF PNG
876 PANCER WOJCIECH GDAŃSK DIGITEX TEAM MAGISTER 70 km 08:57:03.21 12:59:14.34 70 km 04:02:11.13 PDF PNG
130 PANKAU RAFAŁ GDAŃSK INDUSTRIA PROFESOR 200 km 06:15:21.01 14:33:58.68 200 km 08:18:37.67 PDF PNG
877 PANKIEWICZ KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:37:25.89 12:52:57.26 70 km 04:15:31.37 PDF PNG
879 PAŃCZAK MACIEJ GDAŃSK NORTHVOLT DOKTOR 125 km 10:17:22.65 17:03:50.28 125 km 06:46:27.63 PDF PNG
880 PARNOWSKI BARTOSZ GDAŃSK YAMEO MAGISTER 70 km 09:14:15.10 13:59:58.63 70 km 04:45:43.53 PDF PNG
881 PASTERSKI SEBASTIAN GÓRA KALWARIA DOKTOR 125 km 09:56:24.20 15:01:03.55 125 km 05:04:39.35 PDF PNG
882 PASTWA JACEK TCZEW MAGISTER 70 km 09:03:09.16 14:41:12.81 70 km 05:38:03.65 PDF PNG
883 PASTWA MAREK TCZEW ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:10.61 14:44:58.73 70 km 05:41:48.12 PDF PNG
131 PASZKOWSKI MIKOŁAJ GDYNIA ZDROWY ROWER PROFESOR 200 km 06:40:48.20 15:38:12.56 200 km 08:57:24.36 PDF PNG
132 PATYNA JACEK ŚWIECIE BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:40.37 16:57:17.59 200 km 10:39:37.22 PDF PNG
884 PAWEL PAWEL SOPOT MAGISTER 70 km 09:33:53.22 14:29:04.02 70 km 04:55:10.80 PDF PNG
887 PAWLAK MARIUSZ CHOJNICE DOKTOR 125 km 08:44:38.31 15:34:40.11 125 km 06:50:01.80 PDF PNG
886 PAWLAK BŁAŻEJ MISZEWKO DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:41:13.51 12:38:27.69 70 km 03:57:14.18 PDF PNG
885 PAWLAK ANNA CHOJNICE MAGISTER 70 km 08:07:55.70 12:33:45.56 70 km 04:25:49.86 PDF PNG
888 PAWLAK ZUZANNA GDAŃSK LYRECO MATURA 50 km 09:28:42.50 13:22:03.30 50 km 03:53:20.80 PDF PNG
133 PAWLAK KINGA CHOJNICE PROFESOR 200 km 06:15:21.11 14:46:35.85 200 km 08:31:14.74 PDF PNG
134 PAWLAK RAFAŁ REDA FRANKE PROFESOR 200 km 06:17:43.80 16:42:02.19 200 km 10:24:18.39 PDF PNG
889 PAWLIK PIOTR CZAPLE MATURA 50 km 09:28:39.78 12:41:47.26 50 km 03:13:07.48 PDF PNG
890 PAWŁOWICZ ALEKSANDRA KOSZALIN ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:30:20.18 14:57:07.74 125 km 05:26:47.56 PDF PNG
891 PAWŁOWICZ RYSZARD KOSZALIN ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:30:21.29 14:57:15.25 125 km 05:26:53.96 PDF PNG
1379 PEISERT ALEKSANDRA MATURA 50 km 09:09:28.71 11:57:01.08 50 km 02:47:32.37 PDF PNG
892 PEÑALOZA CELIS HUBERT AURELIO GDANSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:53.19 13:01:59.88 70 km 03:49:06.69 PDF PNG
893 PENKALA RAFAŁ DOBRZEWINO HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:44.79 14:31:04.59 70 km 05:23:19.80 PDF PNG
895 PESTA PIOTR GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 09:09:32.50 11:30:09.49 70 km 02:20:36.99 PDF PNG
894 PESTA IRENEUSZ GDAŃSK ELHURT ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:28:46.14 11:59:27.06 70 km 03:30:40.92 PDF PNG
136 PĘSIEK ADAM WARSZAWA BROBIKE PROFESOR 200 km 06:30:04.24 14:54:42.89 200 km 08:24:38.65 PDF PNG
897 PIASECKI LESZEK WARSZAWA VOXEL DOKTOR 125 km 09:28:15.42 14:51:55.49 125 km 05:23:40.07 PDF PNG
898 PIĄSTKA ŁUKASZ GDYNIA #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 09:00:03.41 13:20:14.38 70 km 04:20:10.97 PDF PNG
899 PIĄTKOWSKI MACIEK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:16.71 14:40:47.36 70 km 05:26:30.65 PDF PNG
900 PIECHOWSKA EWA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:45.62 17:11:31.25 125 km 07:01:45.63 PDF PNG
901 PIECHOWSKI MATEUSZ BYTÓW MATURA 50 km 09:24:38.06 11:38:59.81 50 km 02:14:21.75 PDF PNG
137 PIEKARCZYK ADAM GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:25.44 16:22:32.14 200 km 09:56:06.70 PDF PNG
902 PIEKARSKA LUCYNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:52.79 14:18:01.53 50 km 04:38:08.74 PDF PNG
903 PIEKARSKA MAJA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:45.89 14:18:00.30 50 km 04:38:14.41 PDF PNG
904 PIEKARSKI TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:53.90 14:18:03.99 50 km 04:38:10.09 PDF PNG
905 PIELKA KATARZYNA GDAŃSK POLPHARMA BIOLOGICS MATURA 50 km 09:41:59.95 12:42:28.38 50 km 03:00:28.43 PDF PNG
138 PIENCZYN AGNIESZKA LNISKA AKBISPORT BMC RACING PROFESOR 200 km 06:47:42.17 15:47:36.11 200 km 08:59:53.94 PDF PNG
906 PIERNIKOWSKI TOMASZ GDAŃSK LSN DOKTOR 125 km 09:30:26.29 15:53:00.92 125 km 06:22:34.63 PDF PNG
139 PIERRE LUDOVIC GDAŃSK NORTHVOLT PROFESOR 200 km 06:36:23.02 15:42:24.55 200 km 09:06:01.53 PDF PNG
907 PIETRAS WOJCIECH PRUSZCZ GDAŃSKI VOXEL MAGISTER 70 km 08:37:23.64 11:57:22.08 70 km 03:19:58.44 PDF PNG
908 PIETRASZEWSKI JAKUB GDAŃSK JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:19:11.94 13:01:44.45 70 km 03:42:32.51 PDF PNG
909 PIETRUSZEWSKA MIROSŁAWA KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 09:38:07.42 16:43:46.64 125 km 07:05:39.22 PDF PNG
910 PIETRUSZEWSKI SZYMON KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 09:38:06.64 16:43:46.64 125 km 07:05:40.00 PDF PNG
911 PIETRUSZKIEWICZ WALDEMAR SUWAŁKI POSTDATA PRZYJACIELE DOKTOR 125 km 09:43:16.74 15:46:24.12 125 km 06:03:07.38 PDF PNG
1328 PIĘTKA EMILIA BANINO PLAY MATURA 50 km 09:30:29.48 13:18:40.07 50 km 03:48:10.59 PDF PNG
140 PIGULA AGNIESZKA POZNAŃ IRONWOMANPROJECT PROFESOR 200 km 06:21:12.65 16:13:33.11 200 km 09:52:20.46 PDF PNG
913 PILARSKA MONIKA RUMIA MAGISTER 70 km 08:35:45.98 15:05:25.55 70 km 06:29:39.57 PDF PNG
1516 PILAS RAFAŁ DOKTOR 125 km 10:09:57.75 13:48:57.87 125 km 03:39:00.12 PDF PNG
914 PILECKI JACEK GDAŃSK SIGMA-PROJEKT MAGISTER 70 km 08:55:50.24 12:45:06.10 70 km 03:49:15.86 PDF PNG
915 PILEWICZ-ŁUCZAK JOANNA WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:15:58.58 14:18:56.74 125 km 05:02:58.16 PDF PNG
141 PIOTRKOWSKI PAWEŁ GDAŃSK SIGMA-PROJEKT PROFESOR 200 km 06:26:24.30 16:34:36.56 200 km 10:08:12.26 PDF PNG
916 PIOTROWSKI MACIEJ GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:25:15.62 13:49:43.27 70 km 05:24:27.65 PDF PNG
917 PIÓRO ALICJA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:59.02 14:29:33.94 70 km 05:24:34.92 PDF PNG
918 PIÓRO BEATA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:57.83 14:29:38.88 70 km 05:24:41.05 PDF PNG
1508 PIRAMOWICZ MACIEJ RUMIA CURRENDA MATURA 50 km 09:39:59.95 12:18:53.52 50 km 02:38:53.57 PDF PNG
920 PLEWIŃSKA MALWINA RUMIA MAGISTER 70 km 08:31:08.95 11:32:22.89 70 km 03:01:13.94 PDF PNG
142 PLIŃSKI ALEKSANDER GDANSK DYNATRACE PROFESOR 200 km 06:36:21.41 16:22:46.44 200 km 09:46:25.03 PDF PNG
923 PLUCINSKA DOMINIKA WARSZAWA VOXEL DOKTOR 125 km 09:28:16.13 15:57:57.04 125 km 06:29:40.91 PDF PNG
924 PLUKIS JEDRZEJ GDANSK MAGISTER 70 km 08:02:09.66 10:33:41.04 70 km 02:31:31.38 PDF PNG
218 PŁACHECKI TOMASZ GDAŃSK #POSTDATATEAM PROFESOR 200 km 06:18:55.22 14:36:51.24 200 km 08:17:56.02 PDF PNG
925 PŁAWCZYK TOMASZ GDAŃSK DYNATRACE DOKTOR 125 km 09:49:14.20 17:06:52.36 125 km 07:17:38.16 PDF PNG
926 PŁUCIENNIK BARTŁOMIEJ REDA TDB - TYLKO DUŻE BANANY DOKTOR 125 km 09:34:27.36 14:28:19.66 125 km 04:53:52.30 PDF PNG
143 PNIEWSKA MARTA OŻARÓW MAZOWIECKI PROFESOR 200 km 06:12:29.10 16:27:28.90 200 km 10:14:59.80 PDF PNG
928 PNIEWSKI PIOTR PRUSZKÓW DOKTOR 125 km 06:48:38.66 16:46:49.19 125 km 09:58:10.53 PDF PNG
1329 POBŁOCKI ARTUR LĘBORK CURRENDA MAGISTER 70 km 09:39:58.53 14:32:32.79 70 km 04:52:34.26 PDF PNG
144 POCHRON-FRANKOWSKI LESZEK GDANSK PROFESOR 200 km 06:47:42.07 15:17:25.40 200 km 08:29:43.33 PDF PNG
929 POCHYLUK MACIEJ GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:05.97 11:35:07.79 70 km 03:05:01.82 PDF PNG
145 PODGURSKI PIOTR ŚWIECIE BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:42.53 16:49:42.47 200 km 10:31:59.94 PDF PNG
930 POKOJSKI WOJCIECH GDAŃSK SPIE SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:57:07.86 12:48:23.90 70 km 03:51:16.04 PDF PNG
146 POLAŃSKI KAROL PRUSZKÓW KROLUS REX PROFESOR 200 km 06:48:41.98 15:47:37.32 200 km 08:58:55.34 PDF PNG
931 POŁEDNIOK CZESŁAW KATOWICE DOKTOR 125 km 09:28:18.19 14:29:31.80 125 km 05:01:13.61 PDF PNG
933 POPEK MARCIN BORKOWO ASSEL DOKTOR 125 km 09:34:31.88 15:10:09.48 125 km 05:35:37.60 PDF PNG
934 POPIELUCH PAWEŁ TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:39.84 13:06:16.67 70 km 04:27:36.83 PDF PNG
935 POPŁAWSKA SANDRA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:46.62 13:52:27.22 50 km 04:06:40.60 PDF PNG
936 POPŁAWSKI TADEUSZ GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/ DOKTOR 125 km 09:43:11.74 14:58:36.46 125 km 05:15:24.72 PDF PNG
937 POPOWICZ GRZEGORZ GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:41:12.72 13:51:05.75 70 km PDF PNG
938 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA GDAŃSK ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:10.28 14:39:58.06 70 km 05:36:47.78 PDF PNG
147 POREBSKI PAWEL GDANSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:53:11.08 17:26:19.67 200 km 10:33:08.59 PDF PNG
1330 PORZUCEK MARCIN GDAŃSK #POSTDATATEAM MATURA 50 km 10:02:39.46 14:02:58.28 50 km 04:00:18.82 PDF PNG
939 POSEŁEK TOMASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:54:20.58 14:28:46.57 70 km 05:34:25.99 PDF PNG
148 POŚWIATA JAREK GDYNIA INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:27.45 15:56:55.34 200 km 09:30:27.89 PDF PNG
940 POTULSKA KAROLINA GDYNIA MAGISTER 70 km 08:02:05.49 12:00:09.37 70 km 03:58:03.88 PDF PNG
941 POTULSKI JACEK POTULSKI GDYNIA MAGISTER 70 km 08:02:05.19 12:00:07.00 70 km 03:58:01.81 PDF PNG
942 POWIERŻA PRZEMYSŁAW WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:26.88 15:19:23.86 125 km 05:22:56.98 PDF PNG
943 POZARZYCKI MARCIN GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:40:32.92 13:31:19.88 70 km 04:50:46.96 PDF PNG
944 PÓŁROLNICZAK - SIEMIOŃCZYK KATARZYNA WARSZAWA MAGISTER 70 km 09:01:46.12 12:50:06.58 70 km 03:48:20.46 PDF PNG
945 PRESICH OLEKSANDR GDYNIA NIKE POLAND DOKTOR 125 km 09:47:34.87 16:13:48.52 125 km 06:26:13.65 PDF PNG
946 PROKORYM DAMIAN GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:47.65 13:00:58.51 70 km 04:16:10.86 PDF PNG
947 PROKURAT TOMASZ PROKURAT GDAŃSK HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:46.49 12:32:05.20 70 km 03:24:18.71 PDF PNG
948 PRZĄDA KRZYSZTOF GDYNIA MAGISTER 70 km 09:03:05.67 13:29:00.21 70 km 04:25:54.54 PDF PNG
949 PRZEGIĘTKA MATEUSZ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:39:52.63 17:46:18.73 125 km 08:06:26.10 PDF PNG
950 PSZCZOŁA PATRYK JAKSICE DOKTOR 125 km 09:30:22.93 15:18:52.69 125 km 05:48:29.76 PDF PNG
951 PUCKOWSKI DANIEL TCZEW NORTHVOLT MATURA 50 km 09:45:51.86 14:21:48.57 50 km 04:35:56.71 PDF PNG
952 PUŁKA JAKUB GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:04.67 13:03:20.83 70 km 04:33:16.16 PDF PNG
954 PYKAŁÓW SZYMON GDYNIA DOKTOR 125 km 09:21:06.31 16:05:54.78 125 km 06:44:48.47 PDF PNG
953 PYKAŁÓW MAREK GDYNIA DOKTOR 125 km 09:21:06.40 16:05:55.38 125 km 06:44:48.98 PDF PNG
955 PYTKO MARCIN GDYNIA GCT DOKTOR 125 km 10:03:52.03 16:52:44.16 125 km 06:48:52.13 PDF PNG
956 RACINIEWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK MATURA 50 km 08:44:46.21 12:44:04.55 50 km 03:59:18.34 PDF PNG
957 RACINIEWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:44.62 12:44:02.11 70 km 03:59:17.49 PDF PNG
958 RAJSKA ANNA GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:31:59.41 17:15:05.78 125 km 07:43:06.37 PDF PNG
149 RAJSKA DOROTA WARSZAWA KKT WIRAŻ PROFESOR 200 km 06:48:40.48 16:46:43.34 200 km 09:58:02.86 PDF PNG
959 RAJSKI ANDRZEJ GDAŃSK LSN DOKTOR 125 km 09:31:57.06 17:13:17.80 125 km 07:41:20.74 PDF PNG
960 RAKOWSKI PAWEL GDAŃSK HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:43.50 14:31:03.79 70 km 05:23:20.29 PDF PNG
961 RALCEWICZ ANNA PĘPOWO ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:52:44.74 13:27:07.01 70 km 04:34:22.27 PDF PNG
962 RAMCZYK KAMIL GDAŃSK SOLWIT DOKTOR 125 km 09:39:50.61 14:51:23.99 125 km 05:11:33.38 PDF PNG
963 RATAJCZAK PATRYK NAPACHANIE DOKTOR 125 km 09:18:46.79 15:00:12.65 125 km 05:41:25.86 PDF PNG
964 RATUSIŃSKI RADOSŁAW KONSTANCIN JEZIORNA DOKTOR 125 km 09:15:56.09 13:26:18.70 125 km 04:10:22.61 PDF PNG
965 RATZKE AGNIESZKA ROKITNICA LYRECO MATURA 50 km 09:28:43.97 13:22:02.95 50 km 03:53:18.98 PDF PNG
966 RATZKE ALEKSANDER ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:54:23.07 13:20:18.75 50 km 04:25:55.68 PDF PNG
968 RAŹNIEWSKI ŁUKASZ DYWITY DOKTOR 125 km 09:05:42.71 14:43:51.93 125 km 05:38:09.22 PDF PNG
969 RAŹNY DARIUSZ NEKLA DRINK TEAM MAGISTER 70 km 08:55:47.14 11:20:54.79 70 km 02:25:07.65 PDF PNG
970 RAŹNY LIDIA NEKLA DRINK TEAM MATURA 50 km 08:55:48.11 11:37:42.70 50 km 02:41:54.59 PDF PNG
826 RĄBCA DAWID GDAŃSK SOLWIT MAGISTER 70 km 10:06:41.19 14:47:51.95 70 km 04:41:10.76 PDF PNG
971 RĄCZKA SYLWIA NOWE PIEŚCIROGI MATURA 50 km 09:11:52.71 11:22:41.34 50 km 02:10:48.63 PDF PNG
972 RĄCZKA ZBIGNIEW NOWE PIEŚCIROGI MATURA 50 km 09:11:52.89 11:22:42.00 50 km 02:10:49.11 PDF PNG
973 REDA TOMASZ GDYNIA MAGISTER 70 km 08:58:31.92 12:37:32.58 70 km 03:39:00.66 PDF PNG
974 REDMANN ADAM GDYNIA ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:23:24.74 12:32:56.87 70 km 04:09:32.13 PDF PNG
150 REMIZOWICZ STANISŁAW GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:27.15 16:22:32.84 200 km 09:56:05.69 PDF PNG
151 REMLINGER KRZYSZTOF GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:12:32.18 14:32:25.78 200 km 08:19:53.60 PDF PNG
252 RESZKA MAGDALENA GDAŃSK DELLNER TEAM MATURA 50 km 09:01:54.44 12:48:40.86 50 km 03:46:46.42 PDF PNG
976 RODA RADOSŁAW GDAŃSK SPIE SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:35:40.74 13:32:26.98 70 km 04:56:46.24 PDF PNG
975 RODA PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:35:40.59 13:32:28.43 70 km 04:56:47.84 PDF PNG
152 ROGALSKI SZYMON KORNE AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:57.74 14:50:32.63 200 km 08:39:34.89 PDF PNG
977 ROGOŚ BARTOSZ GDAŃSK SOLWIT MAGISTER 70 km 08:31:05.08 12:34:33.84 70 km 04:03:28.76 PDF PNG
980 ROGOWSKI LESZEK GDAŃSK POLPHARMA BIOLOGICS DOKTOR 125 km 09:26:27.17 13:09:26.18 125 km 03:42:59.01 PDF PNG
979 ROGOWSKI BARTOSZ GDANSK DOKTOR 125 km 09:49:13.94 16:13:22.86 125 km 06:24:08.92 PDF PNG
981 ROGOWSKI RAFAŁ PRUSZCZ GDAŃSKI ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:19.09 12:32:58.99 70 km 03:29:39.90 PDF PNG
982 ROGUSKI DOMINIK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 08:44:31.88 15:15:49.09 125 km 06:31:17.21 PDF PNG
983 ROMANEK JAROSŁAW GDYNIA FRANKE MATURA 50 km 09:32:05.45 11:52:20.65 50 km 02:20:15.20 PDF PNG
984 ROMANOWICZ MONIKA KOSZALIN MEDIA EXPERT MAGISTER 70 km 09:07:53.54 14:34:56.50 70 km 05:27:02.96 PDF PNG
985 ROMAŃCZUK MAREK GNIEZNO DOKTOR 125 km 09:34:28.57 17:17:50.23 125 km 07:43:21.66 PDF PNG
153 ROSA GRZEGORZ LUZINO PROFESOR 200 km 06:21:17.71 14:54:57.99 200 km 08:33:40.28 PDF PNG
986 ROSZMANN SŁAWOMIR PUCK ZOELLER TECH DOKTOR 125 km 09:02:08.28 14:33:45.98 125 km 05:31:37.70 PDF PNG
987 ROWICKA EWA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:09:38.02 15:17:55.00 125 km 06:08:16.98 PDF PNG
988 ROWICKI ROBERT ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:09:35.72 12:38:30.44 125 km 03:28:54.72 PDF PNG
989 ROZBIEGAŁA HUBERT GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:40:35.09 13:41:17.06 70 km 05:00:41.97 PDF PNG
1331 ROZTKOWSKI PIOTR GDAŃSK BOEING MAGISTER 70 km 08:43:26.02 14:05:22.80 70 km 05:21:56.78 PDF PNG
154 ROŻANKOWSKA JOLANTA WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:32:18.26 16:37:54.40 200 km 10:05:36.14 PDF PNG
990 RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:45.30 13:08:26.93 70 km 04:29:41.63 PDF PNG
991 RUDNICKI GRZEGORZ OTWOCK MAGISTER 70 km 08:58:23.99 14:32:21.21 70 km 05:33:57.22 PDF PNG
992 RUDNICKI PAWEŁ SOPOT MATURA 50 km 09:16:43.46 12:15:52.21 50 km 02:59:08.75 PDF PNG
993 RUDZIK STANISLAV GDYNIA „DELLNER TEAM” MATURA 50 km 09:01:55.44 13:48:40.07 50 km 04:46:44.63 PDF PNG
994 RULKO BARTOSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:03:26.60 11:50:23.39 70 km 03:46:56.79 PDF PNG
1332 RUSZKIEWICZ DAMIAN GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:03.78 15:40:54.25 125 km 06:04:50.47 PDF PNG
995 RUTKOWSKI SEBASTIAN ŚWIECIE DOKTOR 125 km 09:11:55.57 13:02:12.33 125 km 03:50:16.76 PDF PNG
155 RYBICKI DAWID ŚWIECIE BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:42.32 16:57:18.61 200 km 10:39:36.29 PDF PNG
996 RYBKA JOANNA GDAŃSK LSYP ACTIVE! DOKTOR 125 km 09:39:43.52 17:11:04.66 125 km 07:31:21.14 PDF PNG
156 RYBKOWSKA KATARZYNA WARSZAWA KKT WIRAŻ PROFESOR 200 km 06:48:43.40 17:26:25.99 200 km 10:37:42.59 PDF PNG
997 RYDEL SEBASTIAN GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:59:57.36 14:56:58.91 70 km 05:57:01.55 PDF PNG
998 RYMARCZUK EDYTA NEKLA DRINK TEAM MATURA 50 km 08:55:46.28 11:37:43.76 50 km 02:41:57.48 PDF PNG
999 RYMARCZUK JACEK NEKLA DRINK TEAM MATURA 50 km 08:55:43.63 11:37:43.91 50 km 02:42:00.28 PDF PNG
1000 RYNKOWSKI MICHAŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:09:38.04 13:08:29.36 70 km 03:58:51.32 PDF PNG
1001 RYŃ JACEK GDYNIA WWW.JACEKRYN.PL DOKTOR 125 km 09:36:03.04 15:39:12.82 125 km 06:03:09.78 PDF PNG
1002 RYWALSKI ROBERT GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:31:06.31 12:33:22.61 70 km 04:02:16.30 PDF PNG
217 RZECZYCKI MICHAŁ DOKTOR 125 km 09:52:16.68 14:23:33.11 125 km 04:31:16.43 PDF PNG
1004 RZENTKOWSKI GRZEGORZ OSIELSKO DOKTOR 125 km 09:05:42.82 14:54:23.21 125 km 05:48:40.39 PDF PNG
1005 RZEPA MICHAL WEJHEROWO GCT DOKTOR 125 km 10:03:53.08 16:52:44.65 125 km 06:48:51.57 PDF PNG
1006 SABA MARTYNA GDYNIA MATURA 50 km 09:55:28.63 15:19:06.60 50 km 05:23:37.97 PDF PNG
1007 SADOWSKA KAMILA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:47.36 50 km PDF PNG
1008 SADOWSKI RADOSŁAW ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:51.58 50 km PDF PNG
157 SAJDAK JAKUB WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:18:54.83 15:20:29.35 200 km 09:01:34.52 PDF PNG
1010 SAJNAJ KAROL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:58:30.02 12:04:33.87 50 km 03:06:03.85 PDF PNG
1009 SAJNAJ BARTEK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:58:28.20 12:04:34.77 50 km 03:06:06.57 PDF PNG
1390 SAKŁAK WOJCIECH DOKTOR 125 km 09:05:50.41 14:12:10.99 125 km 05:06:20.58 PDF PNG
1011 SALAMON MATEUSZ SALAMON GDYNIA MSALAMON.PL DOKTOR 125 km 09:47:39.69 16:45:16.71 125 km 06:57:37.02 PDF PNG
1012 SAMP-BEDNARSKA BOGUMIŁA GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 09:00:01.65 13:23:17.32 70 km 04:23:15.67 PDF PNG
158 SARNOWSKI MACIEJ CHEŁMŻA PROFESOR 200 km 06:13:46.59 15:37:17.36 200 km 09:23:30.77 PDF PNG
159 SAWKA JACEK KOWALE PROFESOR 200 km 06:30:08.97 16:37:52.15 200 km 10:07:43.18 PDF PNG
160 SCHILLING RAFAŁ MIKOŁAJKI POMORSKIE SWM PROFESOR 200 km 06:36:18.93 14:36:52.23 200 km 08:00:33.30 PDF PNG
1013 SCHMIDT BEATA GDYNIA OPEN WATERS TEAM SOPOT DOKTOR 125 km 09:56:34.69 15:18:51.34 125 km 05:22:16.65 PDF PNG
1014 SEMEGIN ANNA GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:02:07.14 12:23:08.78 70 km 04:21:01.64 PDF PNG
161 SENCZENKO WALDEMAR BYTOM VOXEL PROFESOR 200 km 06:17:38.56 16:16:09.84 200 km 09:58:31.28 PDF PNG
1015 SERAFIN TOMASZ POZNAŃ PKO BANK POLSKI DOKTOR 125 km 09:21:06.92 14:08:44.38 125 km 04:47:37.46 PDF PNG
1016 SEROKA PAWEŁ OTOMINO DOKTOR 125 km 09:30:24.92 14:07:54.79 125 km 04:37:29.87 PDF PNG
1333 SHCHIRSKA LIUDMYLA GDANSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:09:28.55 15:21:00.39 70 km 06:11:31.84 PDF PNG
1334 SHCHIRSKYI OLEKSANDR GDANSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:09:30.15 15:21:02.37 70 km 06:11:32.22 PDF PNG
228 SICIŃSKI MACIEJ GDAŃSK BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:40.73 13:41:00.12 125 km 03:59:19.39 PDF PNG
1018 SICZEK BARBARA GDAŃSK DYNATRACE MATURA 50 km 08:44:43.50 12:13:11.59 50 km 03:28:28.09 PDF PNG
1019 SIDOREK DOROTA WARSZAWA BDB ZNAJOMI OD SERCA DOKTOR 125 km 09:23:26.90 17:15:50.88 125 km 07:52:23.98 PDF PNG
1020 SIDOROWICZ BARTOSZ GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:54:41.31 16:43:56.32 125 km 06:49:15.01 PDF PNG
1021 SIEMIOŃCZYK JAROSŁAW CZARNA BIAŁOSTOCKA MAGISTER 70 km 09:01:45.06 12:57:58.31 70 km 03:56:13.25 PDF PNG
1023 SIKORSKA MONIKA GDAŃSK MAGISTER 70 km 09:04:49.10 13:50:35.95 70 km 04:45:46.85 PDF PNG
1022 SIKORSKA MAGDALENA JUSZKOWO SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:44.39 14:10:18.88 50 km 04:24:34.49 PDF PNG
1024 SIKORSKI ROBERT GDAŃSK MAGISTER 70 km 09:04:49.16 13:50:35.26 70 km 04:45:46.10 PDF PNG
1025 SINIUK GRZEGORZ GDAŃSK DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:38:33.70 12:11:25.68 50 km 02:32:51.98 PDF PNG
1026 SIROCKI PATRYK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:09:36.93 15:16:37.56 125 km 06:07:00.63 PDF PNG
1392 SIWEK PAWEŁ DYNATRECE MAGISTER 70 km 08:58:33.89 13:05:19.09 70 km 04:06:45.20 PDF PNG
1030 SIWEK MICHAŁ GDAŃSK HAPAG-LLOYD MAGISTER 70 km 09:07:39.76 14:30:57.16 70 km 05:23:17.40 PDF PNG
1029 SIWEK IGOR GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:28:51.94 14:15:49.86 70 km 05:46:57.92 PDF PNG
1027 SIWEK ARTUR GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:28:48.65 14:17:07.65 70 km 05:48:19.00 PDF PNG
1028 SIWEK BOGUMIŁA GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:28:51.43 14:18:48.85 70 km 05:49:57.42 PDF PNG
1032 SKOCZEK MICHAŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:04:55.98 14:29:00.06 70 km 05:24:04.08 PDF PNG
1033 SKOP MATEUSZ ELBLĄG DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:37.32 13:00:58.97 70 km 04:16:21.65 PDF PNG
1034 SKOTARCZAK MARIKA KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:28:53.56 13:17:57.29 50 km 03:49:03.73 PDF PNG
1035 SKOWRONEK JACEK GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:40:32.79 13:56:30.40 70 km 05:15:57.61 PDF PNG
1036 SKOWROŃSKI MATEUSZ GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM DOKTOR 125 km 09:09:42.13 16:17:35.50 125 km 07:07:53.37 PDF PNG
163 SKRUCH SŁAWOMIR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES PROFESOR 200 km 06:32:25.62 15:49:48.77 200 km 09:17:23.15 PDF PNG
1387 SKRZECZOWSKA MARIA HAPPAG-LLOYD MATURA 50 km 09:24:46.51 13:36:51.19 50 km 04:12:04.68 PDF PNG
1037 SKRZECZOWSKI KACPER GDAŃSK MATURA 50 km 09:24:48.58 13:33:19.29 50 km 04:08:30.71 PDF PNG
1038 SKRZYPKOWSKA SYLWIA GDAŃSK JIT TEAM MATURA 50 km 09:16:48.06 12:50:15.21 50 km 03:33:27.15 PDF PNG
1039 SKWIOT JAROSŁAW ROTMANKA SEACON ENGINEERING MATURA 50 km 09:33:52.57 12:35:09.91 50 km 03:01:17.34 PDF PNG
236 SLOMINSKI MAREK DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:23:26.44 12:45:27.06 70 km 04:22:00.62 PDF PNG
1041 SŁODZINKA ADRIAN GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:29:59.91 13:05:39.43 70 km 04:35:39.52 PDF PNG
1384 SŁOMIŃSKI ŁUKASZ BRUSY DOKTOR 125 km 10:06:28.74 13:48:18.45 125 km 03:41:49.71 PDF PNG
1042 SŁOMIŃSKI LESZEK KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 09:39:46.03 17:01:41.73 125 km 07:21:55.70 PDF PNG
1043 SMEREKA IRA LIPINKI PRYWATNIE MATURA 50 km 08:23:29.37 13:35:10.08 50 km 05:11:40.71 PDF PNG
1044 SMOLAREK ADAM ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:44:25.02 13:37:22.28 50 km 03:52:57.26 PDF PNG
1045 SMOLAREK MACIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:44:25.27 13:37:23.46 50 km 03:52:58.19 PDF PNG
1046 SMOLARZ PAWEŁ RUMIA NORDEA MAGISTER 70 km 09:00:08.79 12:50:36.16 70 km 03:50:27.37 PDF PNG
1048 SOBASZKIEWICZ MICHAŁ KOŚCIERZYNA OSP KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:00:05.13 11:00:38.90 50 km 02:00:33.77 PDF PNG
1049 SOBCZYK KAROL KAMIONKI DOKTOR 125 km 09:59:00.89 14:51:21.54 125 km 04:52:20.65 PDF PNG
1336 SOBIERAJ ARKADIUSZ GDYNIA KS ISKRA DOKTOR 125 km 09:46:02.16 14:46:34.99 125 km 05:00:32.83 PDF PNG
253 SOBIERAJSKA BEATA REDA DELLNER TEAM MATURA 50 km 09:01:49.97 11:50:24.63 50 km 02:48:34.66 PDF PNG
1050 SOBOLAK MATEUSZ GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:40:35.56 11:41:49.12 70 km 03:01:13.56 PDF PNG
1051 SOBSTYL TOMASZ KOBYŁKA DOKTOR 125 km 09:56:24.01 15:39:42.58 125 km 05:43:18.57 PDF PNG
1052 SOCHACKI TOMASZ GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:31:01.29 14:17:22.58 70 km 05:46:21.29 PDF PNG
1337 SOKÓŁ MAGDALENA GDAŃSK PLAY MATURA 50 km 09:32:06.67 13:24:52.40 50 km 03:52:45.73 PDF PNG
1338 SOŁTYSEK ROBERT GDAŃSK PLAY MATURA 50 km 09:30:26.92 12:23:11.91 50 km 02:52:44.99 PDF PNG
1053 SONNBERG JAROSŁAW REKOWO GÓRNE ZOELLER TEAM MAGISTER 70 km 09:41:11.19 13:58:38.12 70 km 04:17:26.93 PDF PNG
166 SOPIŃSKI KONRAD WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:18:56.21 16:05:12.38 200 km 09:46:16.17 PDF PNG
1054 SOROKA GRZEGORZ SIANÓW ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:52:39.26 13:30:07.71 70 km 04:37:28.45 PDF PNG
1339 SOSIŃSKI KRZYSZTOF RUMIA BOEING MAGISTER 70 km 08:43:22.46 13:41:37.15 70 km 04:58:14.69 PDF PNG
1055 SOSNOWSKA KATARZYNA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:46.29 13:45:37.43 50 km 03:59:51.14 PDF PNG
167 SOSNOWSKI ŁUKASZ WIĘCBORK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:26:26.35 16:22:13.11 200 km 09:55:46.76 PDF PNG
1340 SOWA BARTŁOMIEJ GDAŃSK BOEING MAGISTER 70 km 08:40:33.77 12:56:41.20 70 km 04:16:07.43 PDF PNG
1057 SOYKA ALICJA GDANSK MATURA 50 km 09:41:19.97 14:16:51.83 50 km 04:35:31.86 PDF PNG
1058 SPANILY PATRYK GDAŃSK LSN DOKTOR 125 km 09:31:52.59 13:19:28.42 125 km 03:47:35.83 PDF PNG
1059 SPORNY PAWEŁ GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:05.73 13:02:27.60 70 km 04:32:21.87 PDF PNG
222 SPYCHAŁA PRZEMYSŁAW ALIOR BANK DOKTOR 125 km 09:39:44.77 14:49:50.49 125 km 05:10:05.72 PDF PNG
168 STACHIEWICZ DOMINIK WARSZAWA HOWDEN PROFESOR 200 km 06:13:42.01 15:39:23.17 200 km 09:25:41.16 PDF PNG
1502 STACHOWIAK JOANNA KLIMOR MATURA 50 km 09:27:28.67 12:07:11.76 50 km 02:39:43.09 PDF PNG
1061 STANISŁAWSKI WOJCIECH GDAŃSK DYNATRACE DOKTOR 125 km 10:09:47.22 16:21:25.19 125 km 06:11:37.97 PDF PNG
1063 STANKIEWICZ BARTŁOMIEJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:44.72 17:11:32.45 125 km 07:01:47.73 PDF PNG
1062 STANKIEWICZ AGATA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:15:00.04 14:12:59.84 70 km 05:57:59.80 PDF PNG
1064 STAŃKOWSKI KAROL WEJHEROWO DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:43:18.44 13:42:44.36 70 km 04:59:25.92 PDF PNG
1341 STASIEWICZ DENIS GDYNIA PLAY MATURA 50 km 09:30:30.42 12:23:13.83 50 km 02:52:43.41 PDF PNG
1065 STASZEWSKI PIOTR GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:47:35.33 13:28:53.84 125 km 03:41:18.51 PDF PNG
1066 STASZKIEWICZ MARIUSZ USTKA DOKTOR 125 km 09:12:00.42 13:23:38.45 125 km 04:11:38.03 PDF PNG
1067 STEFANIUK JAKUB GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:06.69 13:06:58.21 70 km 04:36:51.52 PDF PNG
1068 STEFANOWSKI DAWID GDAŃSK MATURA 50 km 09:16:46.76 11:39:57.06 50 km 02:23:10.30 PDF PNG
1342 STEFAŃSKA ALEKSANDRA STRASZYN DGT SP. Z O.O. DOKTOR 125 km 09:02:05.02 125 km PDF PNG
1343 STEFAŃSKA MARCELINA GDAŃSK DGT MATURA 50 km 09:44:26.36 14:46:52.80 50 km 05:02:26.44 PDF PNG
1344 STEFAŃSKI MICHAŁ GDAŃSK DGT SP. Z O.O. DOKTOR 125 km 09:02:06.75 125 km PDF PNG
1069 STEGIENTA MARCIN DOBRZEWINO POLPHARMA BIOLOGICS MATURA 50 km 09:42:03.98 12:48:00.86 50 km 03:05:56.88 PDF PNG
1071 STEMPNIEWSKI TOMASZ KAMIONKI MAGISTER 70 km 08:03:23.55 11:45:12.76 70 km 03:41:49.21 PDF PNG
1072 STENCEL JOANNA GDAŃSK DYNATRACE DOKTOR 125 km 09:49:11.14 125 km PDF PNG
1073 STĘPIEŃ MAŁGORZATA MIĘKOWO DOKTOR 125 km 09:59:02.20 15:47:12.12 125 km 05:48:09.92 PDF PNG
1075 STOKŁOSA JAROSŁAW GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:43:13.64 14:58:38.71 125 km 05:15:25.07 PDF PNG
1076 STOLC ARTUR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:40:26.50 12:27:15.30 70 km 03:46:48.80 PDF PNG
1077 STOLTMAN DAMIAN GDAŃSK DIGITEX TEAM MATURA 50 km 09:38:39.60 12:18:39.75 50 km 02:40:00.15 PDF PNG
257 STRONIAWSKI MATEUSZ GDANSK INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 08:43:21.38 12:21:02.70 70 km 03:37:41.32 PDF PNG
1079 STRUŻYŃSKA EWELINA GDYNIA HAPAG-LLOYD DOKTOR 125 km 09:36:05.83 16:22:51.97 125 km 06:46:46.14 PDF PNG
1080 STRZYŻEWSKI ROBERT GRABY DRINK TEAM MAGISTER 70 km 08:55:43.97 11:33:48.17 70 km 02:38:04.20 PDF PNG
169 STUBIŃSKI PIOTR GDYNIA PROFESOR 200 km 06:11:02.70 13:55:19.11 200 km 07:44:16.41 PDF PNG
1082 STYP-REKOWSKI WOJCIECH KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 10:03:49.47 16:40:52.31 125 km 06:37:02.84 PDF PNG
1081 STYP-REKOWSKI FRANCISZEK WIELE DOKTOR 125 km 10:03:49.99 16:40:55.41 125 km 06:37:05.42 PDF PNG
1083 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK ELHURT ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:28:47.69 12:18:52.23 70 km 03:50:04.54 PDF PNG
1085 SULEJEWSKI LESZEK RADZYMIN DOKTOR 125 km 09:56:27.86 15:39:42.52 125 km 05:43:14.66 PDF PNG
1084 SULEJEWSKI ARKADIUSZ KOBYŁKA DOKTOR 125 km 09:56:16.40 15:39:42.94 125 km 05:43:26.54 PDF PNG
170 SULIK AGNIESZKA WARSZAWA DEAD ON ARRIVAL PROFESOR 200 km 06:48:41.57 15:45:51.91 200 km 08:57:10.34 PDF PNG
1345 SULKOWSKA MARTA GDAŃSK DGT MATURA 50 km 09:44:30.26 15:08:08.32 50 km 05:23:38.06 PDF PNG
1346 SULKOWSKI STANISŁAW GDAŃSK DGT MATURA 50 km 09:44:29.60 14:46:49.50 50 km 05:02:19.90 PDF PNG
1347 SULLEY-KAWAŁA AGNIESZKA GDAŃSK WNS GLOBAL SERVICES MATURA 50 km 09:10:35.49 12:29:08.21 50 km 03:18:32.72 PDF PNG
1086 SUSZEK ROMAN SOPOT DOKTOR 125 km 09:39:49.44 14:52:23.11 125 km 05:12:33.67 PDF PNG
1087 SUWART MARCIN POZNAŃ DOKTOR 125 km 09:38:08.95 13:49:57.43 125 km 04:11:48.48 PDF PNG
1088 SYNOWIEC MICHAŁ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:56:25.03 15:50:32.79 125 km 05:54:07.76 PDF PNG
1089 SYPNIEWSKI MICHAŁ PĘPOWO MAGISTER 70 km 08:52:43.39 13:27:08.64 70 km 04:34:25.25 PDF PNG
1090 SZAJNER JOANNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:07:54.18 12:24:05.19 70 km 04:16:11.01 PDF PNG
1091 SZALA LESZEK ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:18:42.74 16:43:32.99 125 km 07:24:50.25 PDF PNG
171 SZAŁUCHA ADAM WARSZAWA VOLUP WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:21:19.95 13:48:03.15 200 km 07:26:43.20 PDF PNG
247 SZAREK HENRYK MATURA 50 km 08:52:47.25 12:43:49.86 50 km 03:51:02.61 PDF PNG
1505 SZARMACH MAGDA JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:26:34.96 13:58:38.28 70 km 04:32:03.32 PDF PNG
1393 SZCZEPANKOWSKI JAN GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:43:11.20 14:57:58.79 125 km 05:14:47.59 PDF PNG
237 SZCZEPANOWSKI PIOTR GDYNIA WITOMINO WNS GLOBAL SERVICES MATURA 50 km 09:14:27.62 12:21:03.05 50 km 03:06:35.43 PDF PNG
1093 SZCZEPAŃSKI JAKUB CHOJNICE MAGISTER 70 km 08:07:54.06 12:33:46.48 70 km 04:25:52.42 PDF PNG
172 SZCZESNY ROBERT GDANSK PROFESOR 200 km 06:24:06.12 15:28:50.90 200 km 09:04:44.78 PDF PNG
1095 SZCZĘCH-NISKOWSKA MARTYNA KOLNIK JIT TEAM MAGISTER 70 km 10:05:50.21 14:26:19.11 70 km 04:20:28.90 PDF PNG
165 SZCZĘSNY ŁUKASZ PROFESOR 200 km 06:47:43.71 15:17:26.61 200 km 08:29:42.90 PDF PNG
1096 SZCZUREK PRZEMYSŁAW ŚWIĘTOCHŁOWICE VOXEL DOKTOR 125 km 09:28:11.98 14:23:28.99 125 km 04:55:17.01 PDF PNG
1097 SZCZUTKOWSKA ALEKSANDRA WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:39:54.68 17:46:20.25 125 km 08:06:25.57 PDF PNG
1098 SZMIDT ANNA MISZEWKO DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:48:15.31 13:51:04.42 70 km 05:02:49.11 PDF PNG
1099 SZOPA CEZARY GDYNIA NORDEA DOKTOR 125 km 09:47:33.40 17:00:19.80 125 km 07:12:46.40 PDF PNG
173 SZOPINSKA JUSTYNA SEROCK #DZIEWCZYNYMINISTRY PROFESOR 200 km 06:32:17.23 15:37:42.69 200 km 09:05:25.46 PDF PNG
174 SZOPIŃSKI WOJTEK SEROCK PZUSPORTTEAM PROFESOR 200 km 06:32:17.60 15:37:43.21 200 km 09:05:25.61 PDF PNG
1100 SZOSTKOWSKI ARTUR GDANSK HAPAG-LLOYD DOKTOR 125 km 09:36:06.57 16:21:24.42 125 km 06:45:17.85 PDF PNG
1101 SZÓSTKIEWICZ ARKADIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA DOKTOR 125 km 09:11:55.16 16:17:08.58 125 km 07:05:13.42 PDF PNG
1102 SZÓSTKIEWICZ TERESA DĄBROWA GÓRNICZA DOKTOR 125 km 09:11:53.62 16:17:10.73 125 km 07:05:17.11 PDF PNG
1349 SZPAKOWSKI WAWRZYNIEC SOPOT ZOELLER TEAM MAGISTER 70 km 08:28:46.80 12:06:49.09 70 km 03:38:02.29 PDF PNG
1103 SZPRĘGEL JAKUB GDAŃSK DOKTOR 125 km 10:17:22.35 14:26:00.34 125 km 04:08:37.99 PDF PNG
175 SZREDER AGNIESZKA GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:15:22.70 14:32:02.42 200 km 08:16:39.72 PDF PNG
176 SZTYK PATRYK WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:30:05.54 14:54:35.06 200 km 08:24:29.52 PDF PNG
1105 SZUCA LUKASZ SZUCA GDAŃSK MAGISTER 70 km 09:24:44.31 13:06:12.40 70 km 03:41:28.09 PDF PNG
1515 SZULC ANDRZEJ DOKTOR 125 km 10:17:19.96 16:36:34.32 125 km 06:19:14.36 PDF PNG
1106 SZWEDEK PAULINA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MAGISTER 70 km 09:07:47.83 12:32:05.08 70 km 03:24:17.25 PDF PNG
1385 SZWICHTENBERG ZOFIA MAGISTER 70 km 09:06:33.92 13:56:10.52 70 km 04:49:36.60 PDF PNG
1107 SZYMANEK GRZEGORZ PĘPOWO MATURA 50 km 09:28:42.89 12:41:46.68 50 km 03:13:03.79 PDF PNG
1109 SZYMCZAK JOANNA RUMIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:43:16.24 13:43:20.77 70 km 05:00:04.53 PDF PNG
177 SZYMKOWIAK TOMASZ BANINO RYCERZE ABDUŻAPAROWA PROFESOR 200 km 06:12:31.68 15:50:46.04 200 km 09:38:14.36 PDF PNG
1110 SZYNTAR KRZYSZTOF GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 09:09:42.04 14:27:58.88 70 km 05:18:16.84 PDF PNG
1111 SZYNTAR ULA GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 09:09:40.82 14:27:57.76 70 km 05:18:16.94 PDF PNG
178 ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY PROFESOR 200 km 06:21:16.95 15:38:52.25 200 km 09:17:35.30 PDF PNG
1112 ŚMIERSKI PIOTR WARSZAWA KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKA DOKTOR 125 km 09:16:00.52 16:14:18.17 125 km 06:58:17.65 PDF PNG
1113 ŚWIĄTKOWSKI REMIGIUSZ GDAŃSK LSN DOKTOR 125 km 09:30:26.05 15:52:55.46 125 km 06:22:29.41 PDF PNG
1114 ŚWIEŻAK PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:07:56.02 13:24:11.84 70 km 05:16:15.82 PDF PNG
1115 TALAŚKA ŁUKASZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:54:24.00 13:19:04.69 50 km 04:24:40.69 PDF PNG
1116 TARAJKIEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK IK ENGINEERING MAGISTER 70 km 08:30:01.31 13:05:39.54 70 km 04:35:38.23 PDF PNG
1399 TATAREWICZ MACIEJ 662035257 FRANKE! MAGISTER 70 km 09:32:06.21 14:36:17.70 70 km 05:04:11.49 PDF PNG
1351 TELACZYŃSKI RAFAŁ GDYNIA PLAY MATURA 50 km 09:32:08.04 13:24:53.20 50 km 03:52:45.16 PDF PNG
1118 TELEPSKI KACPER BANINO SOLWIT DOKTOR 125 km 09:39:50.80 14:51:22.06 125 km 05:11:31.26 PDF PNG
1119 TELĘGA JAN GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:26:24.87 14:26:31.44 125 km 05:00:06.57 PDF PNG
179 TELSZEWSKA MONIKA MAŁA PIAŚNICA WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA PROFESOR 200 km 06:17:38.05 16:54:23.12 200 km 10:36:45.07 PDF PNG
180 TELSZEWSKI MACIEJ MAŁA PIAŚNICA PROFESOR 200 km 06:17:37.21 16:54:22.10 200 km 10:36:44.89 PDF PNG
254 THOMPSON LAURA GDYNIA DELLNER TEAM MATURA 50 km 09:01:53.01 12:38:22.54 50 km 03:36:29.53 PDF PNG
255 THOMPSON MARTIN GDYNIA DELLNER TEAM MATURA 50 km 09:01:51.81 12:38:26.84 50 km 03:36:35.03 PDF PNG
1120 TIMOFEEV ANDREY GDANSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:44:41.40 12:56:39.81 70 km 04:11:58.41 PDF PNG
1121 TOCHENOV ANDREY GDYNIA DOKTOR 125 km 10:06:29.85 16:43:24.24 125 km 06:36:54.39 PDF PNG
1122 TOKARCZYK MAGDALENA GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:37:59.21 16:12:11.00 125 km 06:34:11.79 PDF PNG
1123 TOKARCZYK WOJCIECH GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:37:59.87 16:12:31.99 125 km 06:34:32.12 PDF PNG
1124 TOMASIK-RUDNICKA GRAŻYNA OTWOCK MATURA 50 km 09:24:37.11 15:27:23.15 50 km 06:02:46.04 PDF PNG
1127 TOMASZEWICZ MIKOŁAJ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:51.12 14:18:06.09 50 km 04:38:14.97 PDF PNG
1125 TOMASZEWICZ AGNIESZKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:53.07 14:18:08.56 50 km 04:38:15.49 PDF PNG
1126 TOMASZEWICZ DARIUSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:39:55.31 14:18:22.03 50 km 04:38:26.72 PDF PNG
1128 TOMASZEWSKA JOANNA GDAŃSK SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:12:00.61 12:57:05.55 50 km 03:45:04.94 PDF PNG
182 TOMASZEWSKI MICHAŁ GDAŃSK SOLWIT PROFESOR 200 km 06:13:45.47 13:14:00.75 200 km 07:00:15.28 PDF PNG
275 TOMCZAK DANIEL KAMIONKI DOKTOR 125 km 09:41:11.85 12:36:44.93 125 km 02:55:33.08 PDF PNG
1131 TOMCZAK TOMASZ GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:12:55.33 12:59:14.83 70 km 03:46:19.50 PDF PNG
1130 TOMCZAK MACIEJ GDAŃSK ASSECO ACTIVE TEAM MAGISTER 70 km 08:23:23.91 12:34:51.93 70 km 04:11:28.02 PDF PNG
1132 TOMCZYK RAFAŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:46:03.25 16:41:08.95 125 km 06:55:05.70 PDF PNG
1133 TRACICHLEB MATEUSZ ŻELISTRZEWO ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:10.80 13:28:50.15 125 km 04:26:39.35 PDF PNG
183 TRAMOWSKI PRZEMEK GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:15:21.65 14:47:24.57 200 km 08:32:02.92 PDF PNG
184 TROCKI GRZEGORZ BOZEPOLE WIELKIE FRANKE PROFESOR 200 km 06:15:17.25 12:34:29.22 200 km 06:19:11.97 PDF PNG
1134 TROJANOWSKI MILOSZ GDAŃSK NIKE POLAND DOKTOR 125 km 09:47:36.17 16:21:24.11 125 km 06:33:47.94 PDF PNG
1135 TRZCIŃSKI MARCIN GDAŃSK DOKTOR 125 km 09:39:44.95 17:01:41.02 125 km 07:21:56.07 PDF PNG
1352 TRZCIONKOWSKI WOJCIECH GDAŃSK DGT SP. Z O.O. DOKTOR 125 km 09:41:44.14 15:44:48.43 125 km 06:03:04.29 PDF PNG
1136 TRZEBIŃSKI PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:52:53.21 13:38:18.09 70 km 04:45:24.88 PDF PNG
1137 TUL SŁAWOMIR GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 09:32:12.11 13:46:28.08 70 km 04:14:15.97 PDF PNG
1138 TURŁO MACIEJ WARSZAWA BDB ZNAJOMI OD SERCA DOKTOR 125 km 09:23:26.37 17:15:51.55 125 km 07:52:25.18 PDF PNG
1140 TUSK DOMINIK SOPOT DOKTOR 125 km 09:39:48.24 13:59:10.71 125 km 04:19:22.47 PDF PNG
1353 TUTAJEWICZ ALEKSANDRA GDAŃSK BOEING MAGISTER 70 km 08:40:34.04 12:56:41.56 70 km 04:16:07.52 PDF PNG
1354 TWAROWSKI MICHAŁ STRASZYN BOEING PROFESOR 200 km 06:55:20.81 14:00:32.15 200 km 07:05:11.34 PDF PNG
239 TYBEL TYMON MAGISTER 70 km 08:52:57.99 12:03:03.44 70 km 03:10:05.45 PDF PNG
226 TYBORA ŁUKASZ PRUSZKÓW BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:41.98 13:40:59.21 125 km 03:59:17.23 PDF PNG
250 TYBURCZY MATEUSZ PROFESOR 200 km 06:18:57.68 13:48:17.71 200 km 07:29:20.03 PDF PNG
1141 TYMIŃSKI WOJCIECH POZNAŃ MAGISTER 70 km 09:00:07.57 12:01:26.48 70 km 03:01:18.91 PDF PNG
1142 TYMROWSKI MATEUSZ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 10:09:43.06 16:30:41.39 125 km 06:20:58.33 PDF PNG
1143 TYSZKIEWICZ PIOTR GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. MAGISTER 70 km 09:12:57.26 14:27:35.82 70 km 05:14:38.56 PDF PNG
1144 TYWOŃSKI MARCIN GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:59:58.93 14:57:01.37 70 km 05:57:02.44 PDF PNG
1145 UBECKI JAKUB DZIEMIONNA BYDGOSKA GRUPA KOLARSKA DOKTOR 125 km 09:34:30.09 14:28:19.01 125 km 04:53:48.92 PDF PNG
1147 UŁAN MICHAŁ KOSZALIN ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:58:18.11 12:39:51.16 70 km 03:41:33.05 PDF PNG
1146 UŁAN EMILIA KOSZALIN ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:58:18.75 12:39:54.62 70 km 03:41:35.87 PDF PNG
214 URBAN PATRYK KOŚCIERZYNA NADLEŚNICTWO KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:43:44.11 12:53:40.94 200 km 06:09:56.83 PDF PNG
1149 UŚCIŃSKI JAROSLAW RUMIA ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:09.97 14:33:43.33 125 km 05:31:33.36 PDF PNG
1150 VASILEUSKI ANTONI GDAŃSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 08:18:56.37 11:04:57.12 70 km 02:46:00.75 PDF PNG
1355 WACH MONIKA REDA #POSTDATATEAM MATURA 50 km 10:02:39.65 14:02:59.00 50 km 04:00:19.35 PDF PNG
185 WACHUŁKA RAFAŁ BANINO GRUBA EKIPA PROFESOR 200 km 06:15:17.76 15:02:06.67 200 km 08:46:48.91 PDF PNG
1151 WAJER SYLWIA KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:20:05.32 12:28:21.69 50 km 03:08:16.37 PDF PNG
186 WALASIK PAWEŁ MROKÓW PROFESOR 200 km 06:48:39.39 15:45:41.89 200 km 08:57:02.50 PDF PNG
1152 WALASZKOWSKI PATRYK GDYNIA MATURA 50 km 09:55:30.33 15:19:08.06 50 km 05:23:37.73 PDF PNG
187 WALCZAK MARIUSZ BOLSZEWO ZTPL.CC PROFESOR 200 km 06:32:23.41 14:54:39.66 200 km 08:22:16.25 PDF PNG
1154 WANIELEWSKI PAWEŁ GDYNIA DELLNER TEAM DOKTOR 125 km 09:30:25.06 14:39:48.94 125 km 05:09:23.88 PDF PNG
1155 WARACHEWICZ MARIUSZ GDAŃSK DOKTOR 125 km 08:48:18.03 13:19:35.16 125 km 04:31:17.13 PDF PNG
1156 WARASIECKI ŁUKASZ GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:03:26.13 10:38:07.23 70 km 02:34:41.10 PDF PNG
1157 WARCZAK KAMIL GDYNIA DIGITEX TEAM MAGISTER 70 km 08:57:03.74 13:00:23.74 70 km 04:03:20.00 PDF PNG
1158 WARNKE PIOTR BRUSY DOKTOR 125 km 09:05:47.69 13:57:15.95 125 km 04:51:28.26 PDF PNG
1159 WASZYŃSKA RENATA OLSZTYN MATURA 50 km 09:24:39.66 13:40:15.49 50 km 04:15:35.83 PDF PNG
1160 WAWRZAK WOJCIECH ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:25:20.03 14:07:22.14 70 km 05:42:02.11 PDF PNG
1161 WAWRZYNIAK TOMASZ GDAŃSK LSN DOKTOR 125 km 09:31:55.08 13:20:24.58 125 km 03:48:29.50 PDF PNG
1357 WAWRZYNIAK MARCIN GDYNIA KS ISKRA AMW DOKTOR 125 km 09:46:05.35 14:43:01.18 125 km 04:56:55.83 PDF PNG
1162 WAŻNY MACIEJ GDAŃSK JIT TEAM MATURA 50 km 09:16:47.61 12:50:15.84 50 km 03:33:28.23 PDF PNG
188 WAŻNY ADAM WARSZAWA KKT WIRAŻ PROFESOR 200 km 06:48:37.24 16:46:43.70 200 km 09:58:06.46 PDF PNG
1513 WĄDOŁOWSKA NATALIA DOKTOR 125 km 09:49:12.07 16:59:17.49 125 km 07:10:05.42 PDF PNG
1514 WĄDOŁOWSKI MATEUSZ DOKTOR 125 km 09:49:15.04 16:59:17.61 125 km 07:10:02.57 PDF PNG
1506 WĄSIEWSKA OKTAWIA JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:26:37.20 13:58:09.01 70 km 04:31:31.81 PDF PNG
1358 WELFLER MACIEJ KĘBŁOWO ZOELLER TECH MATURA 50 km 09:20:02.37 13:02:10.19 50 km 03:42:07.82 PDF PNG
1163 WEREDA ROBERT GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM MAGISTER 70 km 08:41:15.69 12:31:29.96 70 km 03:50:14.27 PDF PNG
189 WERNICKI KAMIL ŚWIECIE NAD WISŁĄ BART BIKE TEAM SULNOWO PROFESOR 200 km 06:17:41.32 16:49:41.96 200 km 10:32:00.64 PDF PNG
190 WEROCHOWSKI WLODZIMIERZ CHWASZCZYNO INDUSTRIA PROFESOR 200 km 06:15:19.31 14:33:55.65 200 km 08:18:36.34 PDF PNG
1164 WĘDRYCHOWSKI JAN WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:46:01.67 16:44:45.58 125 km 06:58:43.91 PDF PNG
1165 WĘDRYCHOWSKI KUBA WARSZAWA KLUB KOLARSTWA TOROWEGO „WIRAŻ” DOKTOR 125 km 09:45:56.56 16:44:51.33 125 km 06:58:54.77 PDF PNG
1166 WĘDRYCHOWSKI MICHAŁ WARSZAWA DOKTOR 125 km 09:46:00.60 16:55:39.58 125 km 07:09:38.98 PDF PNG
1167 WĘSIERSKI MARCIN GDAŃSK NORTHVOLT DOKTOR 125 km 09:18:47.14 13:55:35.25 125 km 04:36:48.11 PDF PNG
192 WICHERKIEWICZ MARCIN WARSZAWA LEGION SERWIS PROFESOR 200 km 06:30:03.94 13:38:30.32 200 km 07:08:26.38 PDF PNG
1359 WICHERT PATRYK REDA ZOELLER TECH MATURA 50 km 09:20:03.29 13:02:10.40 50 km 03:42:07.11 PDF PNG
1360 WIDZIŃSKI DAWID PĘPOWO INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:16:42.22 12:54:43.70 70 km 03:38:01.48 PDF PNG
1168 WIERCZYŃSKI TOMASZ GDAŃSK MAGISTER 70 km 09:03:05.74 13:28:56.51 70 km 04:25:50.77 PDF PNG
1169 WIERESKA MAGDALENA WIELISZEW DOKTOR 125 km 09:18:44.78 16:41:55.85 125 km 07:23:11.07 PDF PNG
1170 WIERZBOWSKI BŁAŻEJ GDAŃSK SIGMA-PROJEKT DOKTOR 125 km 09:09:38.79 15:08:15.31 125 km 05:58:36.52 PDF PNG
1171 WIĘCKI MICHAŁ WARSZAWA BDB ZNAJOMI OD SERCA DOKTOR 125 km 09:23:24.66 17:15:50.26 125 km 07:52:25.60 PDF PNG
1172 WILK SEBASTIAN PIERWOSZYNO ERGO HESTIA BIKE TEAM MAGISTER 70 km 08:58:31.40 12:33:59.84 70 km 03:35:28.44 PDF PNG
1173 WISNIEWSKI MATEUSZ GDAŃSK DOKTOR 125 km 08:55:59.83 14:37:08.33 125 km 05:41:08.50 PDF PNG
1174 WISZNIEWSKI MATEUSZ GDAŃSK JIT TEAM MAGISTER 70 km 09:06:31.76 13:55:03.74 70 km 04:48:31.98 PDF PNG
1175 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:46:16.95 14:43:01.70 125 km 04:56:44.75 PDF PNG
1177 WIŚNIEWSKI RAFAŁ ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:09:35.16 15:11:14.30 125 km 06:01:39.14 PDF PNG
1176 WIŚNIEWSKI LECH NEKLA DRINK TEAM MAGISTER 70 km 08:55:47.11 11:33:48.62 70 km 02:38:01.51 PDF PNG
1361 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF SOPOT INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 09:01:48.83 13:28:25.19 70 km 04:26:36.36 PDF PNG
1362 WIŚNIEWSKI WOJCIECH ALIOR BANK MAGISTER 70 km 08:54:26.40 13:39:41.32 70 km 04:45:14.92 PDF PNG
1178 WITEK AGNIESZKA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:15:02.82 14:20:38.43 70 km 06:05:35.61 PDF PNG
1179 WITKA_JEŻEWSKI TADEUSZ REDA FRANKE MATURA 50 km 09:32:03.97 12:48:15.61 50 km 03:16:11.64 PDF PNG
193 WITKOWIAK MICHAŁ GDYNIA SOLWIT PROFESOR 200 km 06:43:47.27 16:08:02.68 200 km 09:24:15.41 PDF PNG
1180 WITKOWSKA DOMINIKA GDAŃSK LYRECO MATURA 50 km 09:28:46.13 13:23:15.33 50 km 03:54:29.20 PDF PNG
1181 WITKOWSKI ADAM GDANSK MATURA 50 km 09:28:47.74 13:23:14.87 50 km 03:54:27.13 PDF PNG
194 WITUCKI DAMIAN STOLNO PROFESOR 200 km 06:40:46.00 15:29:42.06 200 km 08:48:56.06 PDF PNG
1363 WLAZŁY RAFAŁ BORKOWO EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. DOKTOR 125 km 09:36:05.76 17:06:13.42 125 km 07:30:07.66 PDF PNG
195 WLEKŁY GERARD KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM PROFESOR 200 km 06:12:27.19 13:46:13.77 200 km 07:33:46.58 PDF PNG
196 WLOCH MICHAL WARSZAWA GOELETT PROFESOR 200 km 06:43:45.48 16:55:09.90 200 km 10:11:24.42 PDF PNG
249 WŁOCH ADAM PROFESOR 200 km 06:18:58.63 13:55:22.81 200 km 07:36:24.18 PDF PNG
1182 WŁODARCZAK MAGDALENA GDANSK NORTHVOLT MAGISTER 70 km 09:33:57.65 14:32:15.87 70 km 04:58:18.22 PDF PNG
1185 WNUK RADOSŁAW ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:43:18.89 11:12:24.35 50 km 02:29:05.46 PDF PNG
1187 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ KOSZALIN ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:30:21.49 14:56:46.23 125 km 05:26:24.74 PDF PNG
1189 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ GDAŃSK NORTHVOLT DOKTOR 125 km 10:17:23.47 17:03:58.51 125 km 06:46:35.04 PDF PNG
1188 WOJCIECHOWSKI MARCIN GDYNIA ERGO HESTIA BIKE TEAM MATURA 50 km 08:54:26.56 12:11:48.07 50 km 03:17:21.51 PDF PNG
1190 WOJNA-POSELEK ALEKSANDRA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:54:19.12 14:28:45.21 70 km 05:34:26.09 PDF PNG
1364 WOJTASIK MARCIN RUMIA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES DOKTOR 125 km 09:36:01.94 14:30:32.78 125 km 04:54:30.84 PDF PNG
1191 WOJTERA PIOTR GDAŃSK NORDEA DOKTOR 125 km 09:23:27.74 15:03:15.85 125 km 05:39:48.11 PDF PNG
1366 WOŁKOWICKA MAGDALENA GDAŃSK CURRENDA MATURA 50 km 09:28:49.93 14:22:10.72 50 km 04:53:20.79 PDF PNG
1192 WOŁKOWICKI PIOTR GDAŃSK SKARPA MATURA 50 km 09:28:48.68 14:22:09.09 50 km 04:53:20.41 PDF PNG
1193 WOŁOCHOWSKI STANISŁAW GŁUCHOŁAZY BIRELL MAGISTER 70 km 08:55:45.85 12:13:45.75 70 km 03:17:59.90 PDF PNG
1194 WOŁYNIEC WOJCIECH GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:33:29.58 11:25:44.89 70 km 02:52:15.31 PDF PNG
1195 WORZAŁA ALEKSANDRA GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:25:17.11 13:45:04.46 70 km 05:19:47.35 PDF PNG
197 WOSIŃSKA MAGDALENA WARSZAWA PROFESOR 200 km 06:32:18.61 16:33:04.64 200 km 10:00:46.03 PDF PNG
1198 WOŹNIAK SŁAWOMIR ŁÓDŹ MAGISTER 70 km 08:01:59.06 11:05:34.48 70 km 03:03:35.42 PDF PNG
1197 WOŹNIAK JAKUB GDAŃSK ASSEL MAGISTER 70 km 09:03:08.35 12:37:08.55 70 km 03:34:00.20 PDF PNG
1196 WOŹNIAK ANNA ŁÓDŹ MAGISTER 70 km 08:02:00.99 12:23:33.94 70 km 04:21:32.95 PDF PNG
198 WOŹNIAK KACPER GDYNIA PROFESOR 200 km 06:41:07.88 15:20:09.53 200 km 08:39:01.65 PDF PNG
1367 WOŹNICA ŁUKASZ MIŃSK MAZOWIECKI BOEING MAGISTER 70 km 08:03:19.92 11:42:31.72 70 km 03:39:11.80 PDF PNG
1200 WÓJCICKI RAFAŁ GDAŃSK SOLWIT MAGISTER 70 km 08:46:39.85 12:34:36.45 70 km 03:47:56.60 PDF PNG
1201 WÓJCIK DANIEL KARWIA ZOELLER TEAM DOKTOR 125 km 09:02:10.24 14:26:45.60 125 km 05:24:35.36 PDF PNG
1202 WRESE ŁUKASZ BOLSZEWO DOKTOR 125 km 08:48:17.79 15:52:07.76 125 km 07:03:49.97 PDF PNG
225 WROSZ PIOTR KOWALE BLACHY PRUSZYŃSKI DOKTOR 125 km 09:41:41.13 13:41:06.51 125 km 03:59:25.38 PDF PNG
1205 WRÓBEL ŁUKASZ KOŚCIERZYNA DOKTOR 125 km 08:56:06.61 16:31:48.08 125 km 07:35:41.47 PDF PNG
1204 WRÓBEL JACEK BYDGOSZCZ MATURA 50 km 09:51:49.39 14:13:10.25 50 km 04:21:20.86 PDF PNG
1203 WRÓBEL IWONA BYDGOSZCZ MATURA 50 km 09:51:46.38 14:13:13.19 50 km 04:21:26.81 PDF PNG
1206 WRÓBLEWSKI PIOTR GDANSK MAGISTER 70 km 08:03:24.97 10:48:09.61 70 km 02:44:44.64 PDF PNG
1207 WSZOŁEK DAWID TCZEW EATON TEAM MAGISTER 70 km 08:38:41.05 13:01:16.71 70 km 04:22:35.66 PDF PNG
1208 WYPASEK KRYSTYNA GDAŃSK #POSTDATATEAM MAGISTER 70 km 08:25:16.12 12:45:43.07 70 km 04:20:26.95 PDF PNG
1209 WYRZYKOWSKA KATARZYNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:41:16.68 13:38:06.14 50 km 03:56:49.46 PDF PNG
1210 WYRZYKOWSKI ADAM ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:41:14.02 14:11:58.49 70 km 04:30:44.47 PDF PNG
1211 WYRZYKOWSKI PIOTR ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:41:18.66 13:38:03.50 50 km 03:56:44.84 PDF PNG
243 WYSIECKI MARCIN DOKTOR 125 km 09:18:48.06 15:14:27.10 125 km 05:55:39.04 PDF PNG
1212 WYSOCKI TOMASZ GDAŃSK CIKLUM MAGISTER 70 km 08:51:23.39 11:36:38.06 70 km 02:45:14.67 PDF PNG
1213 WYSZKOWSKA ANNA GDYNIA DELLNER TEAM MAGISTER 70 km 08:48:16.02 13:42:43.46 70 km 04:54:27.44 PDF PNG
1214 YEULAKOU SIARHEI GDAŃSK CIKLUM DOKTOR 125 km 09:49:17.00 14:09:50.22 125 km 04:20:33.22 PDF PNG
1215 ZABŁOTNY ARTUR GDAŃSK SEACON ENGINEERING MATURA 50 km 09:33:51.49 12:35:24.34 50 km 03:01:32.85 PDF PNG
1216 ZAJK PAWEŁ GDYNIA MAGISTER 70 km 08:57:13.41 13:52:17.14 70 km 04:55:03.73 PDF PNG
1217 ZAJK PIOTR GDYNIA MAGISTER 70 km 08:57:12.17 13:52:17.26 70 km 04:55:05.09 PDF PNG
1218 ZAKRZEWSKA EDYTA DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:28:56.84 14:17:17.39 70 km 05:48:20.55 PDF PNG
1219 ZAKRZEWSKA JOANNA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:27:31.71 13:46:34.13 50 km 04:19:02.42 PDF PNG
1223 ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 08:37:26.42 13:16:27.11 70 km 04:39:00.69 PDF PNG
1221 ZAKRZEWSKI JAKUB DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:28:54.09 14:04:26.26 70 km 05:35:32.17 PDF PNG
1225 ZAKRZEWSKI NORBERT DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:28:55.06 14:17:16.95 70 km 05:48:21.89 PDF PNG
1220 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:28:58.06 14:21:05.57 70 km 05:52:07.51 PDF PNG
1224 ZAKRZEWSKI MATEUSZ DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:28:55.85 14:21:04.49 70 km 05:52:08.64 PDF PNG
1226 ZAKRZEWSKI SEBASTIAN ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 09:27:32.60 13:45:46.39 50 km 04:18:13.79 PDF PNG
199 ZAKRZEWSKI RADOSŁAW GDAŃSK PROFESOR 200 km 06:26:29.35 15:39:13.18 200 km 09:12:43.83 PDF PNG
1227 ZALEWSKA GOSIA GDAŃSK IRON TEAM/PROJEKT1000UP MAGISTER 70 km 08:58:22.30 12:35:22.37 70 km 03:37:00.07 PDF PNG
1228 ZALEWSKI ROBERT ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:41:15.51 12:24:26.54 50 km 03:43:11.03 PDF PNG
1230 ZAWADZKA AGNIESZKA GDAŃSK DELLNER TEAM MATURA 50 km 08:41:12.93 13:51:06.02 50 km 05:09:53.09 PDF PNG
1391 ZAWODNIAK MAŁGORZATA ETAS MAGISTER 70 km 09:03:19.49 13:15:17.24 70 km 04:11:57.75 PDF PNG
200 ZBROJA FILIP GDYNIA ZDROWY ROWER PROFESOR 200 km 06:40:47.91 15:38:11.95 200 km 08:57:24.04 PDF PNG
1232 ZDANOWICZ TOMASZ ZDANOWICZ PRUSZCZ GDAŃSKI ATEM POLSKA MAGISTER 70 km 08:33:31.11 12:59:12.90 70 km 04:25:41.79 PDF PNG
1231 ZDANOWICZ IGNACY ZDANOWICZ PRUSZCZ GDAŃSKI ATEM POLSKA MAGISTER 70 km 08:33:31.07 12:59:13.73 70 km 04:25:42.66 PDF PNG
201 ZDANOWICZ ZBIGNIEW GDAŃSK INTEL CYCLING GDANSK PROFESOR 200 km 06:23:53.67 16:38:51.98 200 km 10:14:58.31 PDF PNG
1233 ZDRODOWSKI ANDRZEJ BARCZEWO MAGISTER 70 km 08:33:25.46 12:47:58.65 70 km 04:14:33.19 PDF PNG
1234 ZGOLIŃSKI KRZYSZTOF CZARNE BŁOTO DOKTOR 125 km 09:54:42.11 15:36:22.97 125 km 05:41:40.86 PDF PNG
1371 ZIELEZIŃSKA LUCYNA RADOM INTEL CYCLING GDANSK MAGISTER 70 km 08:38:44.10 13:49:53.11 70 km 05:11:09.01 PDF PNG
1235 ZIELINSKI MICHAL ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MATURA 50 km 08:54:23.74 13:20:22.08 50 km 04:25:58.34 PDF PNG
1377 ZIELIŃSKA MARTA MAGISTER 70 km 08:25:17.17 13:24:40.42 70 km 04:59:23.25 PDF PNG
202 ZIELIŃSKI ANDRZEJ KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA PROFESOR 200 km 06:10:58.61 17:05:14.42 200 km 10:54:15.81 PDF PNG
203 ZIELONKA MACIEJ ZIELONKA BANINO :) PROFESOR 200 km 06:21:12.30 13:53:35.59 200 km 07:32:23.29 PDF PNG
1236 ZIĘBA RENATA CEDRY WIELKIE DOKTOR 125 km 09:26:27.03 17:06:02.40 125 km 07:39:35.37 PDF PNG
1237 ZIMOCH NATALIA ŁÓDŹ SWAROVSKI TEAM MATURA 50 km 09:45:44.34 13:45:38.22 50 km 03:59:53.88 PDF PNG
1238 ZŁOTOGÓRSKA-KRZEMIŃSKA KARINA ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MAGISTER 70 km 09:14:09.42 14:33:38.91 70 km 05:19:29.49 PDF PNG
1239 ZOSZCZAK SŁAWEK GDAŃSK MAGISTER 70 km 08:02:07.69 10:40:14.16 70 km 02:38:06.47 PDF PNG
205 ŻARLIŃSKA OLGA BYDGOSZCZ BIKE SALON TEAM PROFESOR 200 km 06:11:00.88 13:43:54.82 200 km 07:32:53.94 PDF PNG
1240 ŻOCHOWSKI JAKUB DRUŻYNA ASE MAGISTER 70 km 08:57:06.59 13:25:54.63 70 km 04:28:48.04 PDF PNG
1241 ŻOŁNOWSKI MICHAŁ GDAŃSK DYNATRACE MAGISTER 70 km 08:30:56.61 14:17:47.35 70 km 05:46:50.74 PDF PNG
1242 ŻÓŁTOWSKI WOJCIECH GDAŃSK WOJTARTS MATURA 50 km 09:28:47.47 13:27:32.59 50 km 03:58:45.12 PDF PNG
1243 ŻUCHOWSKI TOMASZ GDAŃSK ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 09:02:12.66 14:32:00.48 125 km 05:29:47.82 PDF PNG
1244 ŻUKOWSKI LESZEK GDYNIA ERGO HESTIA BIKE TEAM DOKTOR 125 km 08:48:14.83 15:14:07.57 125 km 06:25:52.74 PDF PNG
1245 ŻYWICKA ZUZANNA GDAŃSK OSP KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:26:31.36 13:06:40.24 50 km 03:40:08.88 PDF PNG
1246 ŻYWICKI SEBASTIAN GDAŃSK OSP KOŚCIERZYNA MATURA 50 km 09:26:31.13 13:06:41.23 50 km 03:40:10.10 PDF PNG
206 ŻYWUSZKO PATRYK RUMIA PROFESOR 200 km 06:32:21.42 14:54:28.12 200 km 08:22:06.70 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ