Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Przygocka Anna Przygocka Smętowo Graniczne Polska 2,5 km Nordic Walking
2 Lemke Krystian Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
3 Krajnik Oskar Pelplin Polska 5 km bieg Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice / BBL Pelplin
4 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 5 km bieg KS Sokół Zblewo
5 Wróblewska Iwona Pruszcz Gdański Polska 5 km bieg
6 Klunder -Kwiatkowska Marta Rożental 5 km bieg BBL Pelplin
7 Gachewicz Milena Szembruk Polska 5 km bieg
8 Shust-Wojcicka Valeryia Bobrowiec Polska 5 km bieg
9 Kaliszewska Beata Leśna Jania Polska 5 km bieg
10 HALMAN GABRIELA SULMIN Polska 2,5 km Nordic Walking
11 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska 5 km bieg MM Team Kwidzyn
12 Wesierska Małgorzata Nowe Polska 5 km bieg
13 Jóźwiak Barbara Nowe Polska 5 km bieg
14 Karwasz Paweł Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
15 Karwasz Katarzyna Leśna Jania Polska 2,5 km Nordic Walking OSP Leśna Jania
16 Godlewski Rafał Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
17 Godlewska Angelika Leśna Jania Polska 2,5 km Nordic Walking OSP Leśna Jania
18 Czajka Bartłomiej Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
19 Chyła Joanna Leśna Jania Polska 2,5 km Nordic Walking OSP Leśna Jania
20 Zamorowska Marta Leśna Jania Polska 2,5 km Nordic Walking OSP Leśna Jania
21 Szczepiński Oskar Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
22 Damrath Miłosz Kościelna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
23 Kurek Krzysztof Płock Polska 2,5 km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM
24 Braun Beata Lignowy Szlacheckie Polska 2,5 km Nordic Walking
25 Pielecka Angelika Lignowy Szlacheckie Polska 2,5 km Nordic Walking
26 Rajkowska Jolanta Rajkowy Polska 2,5 km Nordic Walking
27 Lewandowska Izabela Rajkowy Polska 2,5 km Nordic Walking
28 Kłos Angelika Lignowy Szlacheckie Polska 2,5 km Nordic Walking
29 Lewandowska Katarzyna Gręblin Polska 5 km bieg
30 Żurawski Jakub Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
31 Trun Marcin Smętowo Graniczne Polska 5 km bieg
32 Kleszczyńska Renata Kopytkowo Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
33 Wełnowski Jan Luchowo Polska 2,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa w Smętowie klasa 4
34 Wełnowska Alicja Luchowo Polska 2,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa w Smętowie klasa 2
35 Kopytkowski Marcin Kopytkowo Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
36 Kowalska Ewa Kopytkowo Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
37 Wawrzonkowski Damian Bobrowiec Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
38 Gutowski Patryk Lalkowy Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
39 Knop Andrzej Frąca Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
40 Ziemba Joanna Ocypel Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
41 Chyła Ewelina Skórcz Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
42 Muszyńska Izabela Lalkowy Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
43 Wełnowska Dorota Luchowo Polska 2,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza w Lalkowy
44 Zamorowski Wojciech Leśna Jania Polska 5 km bieg OSP Leśna Jania
45 Jączyńska Jolanta Łęgowo Polska 5 km bieg Team Tapflo
46 Jączyński Jakub Łęgowo Polska 5 km bieg Team Tapflo
47 Szulc Anna Włosienica Polska 2,5 km Nordic Walking
48 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Polska 5 km bieg
49 Zielonka Mouzaika Anna Nowe Polska 2,5 km Nordic Walking Rondo na obrotach
50 MOUZAIKA Abdelalatif Nowe Polska 2,5 km Nordic Walking Rondo na obrotach
51 Jakubowska Izabela Szembruk Polska 5 km bieg Jaqubki biegają
52 Jakubowski Leszek Szembruk Polska 5 km bieg Jaqubki biegają
53 Bujanowska Marta Milewo Polska 2,5 km Nordic Walking
54 Ania Kolodziejczak Ania Milewo Polska 2,5 km Nordic Walking
55 Kołodziejczak Kinga Milewo Polska 2,5 km Nordic Walking
56 Kotowska Wiktoria Lalkowy Polska 2,5 km Nordic Walking OSP Kamionka
57 Pavlov Dmitri Tczew 5 km bieg Latif team
58 Kargól Lucjan Tczew Polska 5 km bieg
59 Markowski Aleksander Kolonia Ostrowicka Polska 2,5 km Nordic Walking
60 Markowski Krzysztof Kolonia Ostrowicka Polska 2,5 km Nordic Walking
61 Markowska Zofia Kolonia Ostrowicka Polska 2,5 km Nordic Walking
62 Markowska Alina Kolonia Ostrowicka Polska 2,5 km Nordic Walking
63 Domian Roman Pelplin Polska 5 km bieg BBL Pelplin
64 Sawka Adam Kwidzyn Polska 2,5 km Nordic Walking Amatorska Grupa Rowerowa Tczew
65 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 5 km bieg
66 Zawacka Zuzanna Tczew Polska 2,5 km Nordic Walking Amatorska Grupa Rowerowa Tczew
67 Zawacka Antonina Tczew Polska 2,5 km Nordic Walking Amatorska Grupa Rowerowa Tczew
68 Zawacki Adam Tczew Polska 2,5 km Nordic Walking Amatorska Grupa Rowerowa Tczew
69 Klonowski Miłosz Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
70 Kalinowska Marta Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
71 Pałkowski Filip Swarożyn Polska 5 km bieg Team Tapflo
72 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 5 km bieg Team Tapflo
73 Żurawski Mariusz Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
74 Gdaniec Lena Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
75 Gdaniec Ewa Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
76 Gdaniec Artur Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
77 Gdaniec Oliwier Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
78 Grundman Dariusz Tczew Polska 5 km bieg Team Tapflo
79 Lerka Weronika Łódź Polska 2,5 km Nordic Walking LERKI
80 Lerka Monika Łódź Polska 2,5 km Nordic Walking LERKI
81 Lerka Piotr Łódź Polska 2,5 km Nordic Walking LERKI
82 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 2,5 km Nordic Walking ELBLĄG
83 Kania Krzysztof Kwidzyn Polska 5 km bieg Urbex Team Kwidzyn
84 Żuk ,,Redzi"Grzegorz Kwidzyn Polska 5 km bieg Urbex Team Kwidzyn
85 HAPKE TOMASZ Wilkowo Polska 5 km bieg Kwidzyn biega
86 Kozioł Anna Kozioł Pelplin Polska 5 km bieg BBL Pelplin
87 szarmach Sylwia ocypel Polska 5 km bieg
88 Miesiarczyk Janusz Rożental Polska 5 km bieg BBL Pelplin
89 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Polska 5 km bieg
90 Kunz Mieczysław Toruń Polska 5 km bieg AZS UMK Toruń
91 Sieniek Krzysztof Licze Polska 5 km bieg
92 MAJNA Kazimierz Gdynia Polska 5 km bieg Parkrun Gdynia
93 Szwedowski Łukasz Kulice Polska 5 km bieg KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin
94 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 2,5 km Nordic Walking
95 Kordecki Robert Starogard Gdański Polska 2,5 km Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz
96 Kurajk Ewa Gdansk Polska 5 km bieg
97 KURAJk MARIAN GDANSK Polska 5 km bieg
98 Kowalska Aleksandra Gdynia Polska 5 km bieg
99 Bordewicz Łukasz Nowe Polska 5 km bieg
100 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 5 km bieg Dotruchtać do mety


Wyświetleń: 4536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ