Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalczyk Anna Sosnowiec Polska 5 km
2 Leśniewski Michał Sosnowiec Polska 5 km
3 Kruz Agnieszka Sosnowiec Polska 5 km
4 Świerczewski Jan Sosnowiec Polska 5 km Biegowa kuźnia
5 Koźmiński Mirosław Będzin Polska 5 km W pogoni za duchem
6 Miklas-Kożuszek Agnieszka Będzin Polska 5 km
7 Kożuszek Dominik Będzin Polska 5 km
8 Kożuszek Andrzej Będzin Polska 5 km
9 Kożuszek Maurycy Będzin Polska 5 km
10 Mordziołek Mateusz Sosnowiec Polska 5 km
11 Rubin Patryk Sosnowiec Polska 5 km
12 Madejek Anna Sosnowiec Polska 5 km
13 Przybylski Łukasz Sosnowiec Polska 5 km W pogoni za duchem
14 Randak Marek Będzin Polska 5 km W pogoni za duchem
15 Szylak Karolina Bąków Polska 5 km
16 Szylak Rafał Bąków Polska 5 km
17 Wiśniewski Michał Gliwice 5 km
18 Wiśniewska Paulina Gliwice Polska 5 km
19 Kornas Kacper Brzeszcze Polska 5 km
20 Budniak Wojciech Sosnowiec Polska 5 km
21 Woźniak Paweł Sosnowiec Polska 5 km
22 Dyssy Antoni Sosnowiec Polska 5 km
23 Dyssy Nikodem Sosnowiec Polska 5 km
24 Kapuścik Liwia Sosnowiec Polska 5 km
25 Wojsa Zdzisława Dągrowa Górnicza Polska 5 km W pogoni za duchem
26 Uroda Patrycja Sosnowiec Polska 5 km
27 Białek Marcin Sosnowiec Polska 5 km
28 Turchan Michał Turchan Sosnowiec Polska 5 km
29 Turchan Katarzyna Turchan Sosnowiec Polska 5 km Biegowa kuźnia
30 Kawczyński Ksawery Sosnowiec Polska 5 km
31 Bugaj Katarzyna Sosnowiec Polska 5 km
32 Kumon Dawid Gliwice Polska 5 km
33 Osika Damian Sosnowiec Polska 5 km
34 Grolik Paulina Katowice Polska 5 km FitFactory studio treningu personalnego
35 Grolik Marcin Katowice Polska 5 km FitFactory studio treningu personalnego
36 Kaziród Wojciech Sosnowiec Polska 5 km BZ Training System/Krakowska Akademia Lekkoatletyki
37 Święcicka Daria Gliwice Polska 5 km
38 Święcicki Krzysztof Gliwice Polska 5 km
39 Majcherczyk Mateusz Sosnowiec Polska 5 km biegaj z Grażyną
40 Biniek Adrian Siemianowice Śląskie Polska 5 km
41 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Polska 5 km
42 Waldun Agata Sosnowiec Polska 5 km Marelli
43 Lipińska Natalia Będzin Polska 5 km
44 Wiesiołek Paweł Katowice Polska 5 km BAGNO
45 Trepiak Szymon Mysłowice Polska 5 km
46 Wysokiński Adam Katowice Polska 5 km
47 Wojciechowska Beata Sosnowiec Polska 5 km
48 Tumiński Bartłomiej Sosnowiec Polska 5 km
49 JANKOWSKA BEATA SOSNOWIEC Polska 5 km WIRUSY
50 Majewski Andrzej Dąbrowa Górnicza Polska 5 km W Pogoni za Duchem
51 Góralczyk AGNIESZKA Sosnowiec Polska 5 km
52 Cwynar Anna Sosnowiec Polska 5 km
53 Piekarska Katarzyna Będzin Polska 5 km
54 Orłowski Arkadiusz Bielsko-Biała Polska 5 km
55 Nowak Paulina Sosnowiec Polska 5 km Spartan Training Group Sosnowiec
56 Kowalik Marcin Sosnowiec Polska 5 km Spartan Training Group Sosnowiec
57 Kochański Paweł Trzebinia Polska 5 km
58 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Polska 5 km
59 Strzępka Kamila Sosnowiec Polska 5 km Spartan Training Group Sosnowiec
60 Ćwikliński Jakub Sosnowiec Polska 5 km
61 Bujnowski Arek Sosnowiec Polska 5 km CamperTeam Polska
62 Gutowski Robert Sosnowiec Polska 5 km
63 Wołczyk Mariusz Czeladź Polska 5 km Carbon Silesia Sport
64 Anasz Jolanta Sosnowiec Polska 5 km Ostro Run Team
65 Krukowski Rafał Sosnowiec Polska 5 km
66 Krukowska Monika Sosnowiec Polska 5 km
67 Robakowska Beata Dąbrowa Górnicza Polska 5 km Pogoria Biega
68 Boynuince Monika SOSNOWIEC Polska 5 km
69 Herczak Grzegorz Sosnowiec Polska 5 km
70 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Polska 5 km
71 Niedbała-Żurecka Paulina Psary Polska 5 km
72 Strójwąs Magdalena Sosnowiec Polska 5 km
73 Chmura Bartosz Katowice Polska 5 km
74 Bartula Sylwia Sosnowiec Polska 5 km
75 Pastuszka Agata Sosnowiec Polska 5 km
76 Drabek Paweł Sosnowiec Polska 5 km
77 Musiał Tomasz Sosnowiec Polska 5 km
78 Pisarek Paweł Sosnowiec Polska 5 km
79 Podsiadło Jarosław Sosnowiec Polska 5 km Alchemia Biegania
80 Bryliński Przemek Sosnowiec Polska 5 km
81 Maczek-Gądek Monika Sosnowiec Polska 5 km Aktywni
82 Barwiński Piotr Sonowiec Polska 5 km FitFactory studio treningu personalnego
83 Jaruszowiec Patrycja Sosnowiec Polska 5 km FitFactory studio treningu personalnego
84 Nafalska Anna Katowice Polska 5 km
85 Płoszaj Julia Sosnowiec Polska 5 km
86 Królikowski Robert Rybnik Polska 5 km
87 Brostek Mariusz Sosnowiec Polska 5 km
88 cieślik paweł sosnowiec Polska 5 km
89 Kaszuba Katarzyna Czeladź Polska 5 km
90 Wola Joanna Sosnowiec Polska 5 km
91 Zachariasz Marek Sosnowiec Polska 5 km Zabiegani
92 Surma Weronika Sosnowiec Polska 5 km
93 Surma Dawid Sosnowiec Polska 5 km
94 KAWCZYŃSKI Radosław KAWCZYŃSKI Sosnowiec Polska 5 km
95 Kempa Tomasz Sosnowiec Polska 5 km
96 Kuźniak-Kempa Katarzyna Sosnowiec Polska 5 km
97 Cioch Damian Dąbrowa Górnicza Polska 5 km
98 Mosler Martyna Katowice Polska 5 km
99 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Polska 5 km
100 Gałęza Łukasz Dąbrowa Górnicza Polska 5 km Marelli


Wyświetleń: 6401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ