Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 LAZAR ANNA Tychy Polska Marsz NW opłacono on-line
2 Tabor Agata Tychy Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
3 Mitręga Maciej Katowice Polska Bieg na 5 km Green Belt Runner opłacono on-line
4 Zieliński Dawid Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
5 PTAK KRZYSZTOF ŻORY Polska Bieg na 10 km Hrmax Żory
6 Gajewska Martyna Rybnik Polska Bieg na 5 km RMKS Rybnik opłacono on-line
7 Magiera Robert Rybnik Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
8 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Polska Bieg na 10 km Viking Training Center opłacono
9 Jeżyk Krzysztof Gliwice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
10 Tyczewski Jacek Gliwice Polska Marsz NW opłacono on-line
11 Witor Marek Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km
12 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Polska Bieg na 10 km Csc Adventure Academy opłacono on-line
13 Kędzior Paweł Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
14 Szyguła Anna Katowice Polska Marsz NW MK Team opłacono
15 Niewiadomski Marcin Warszawa Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
16 Zoń Andrzej Racibórz Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
17 Teichmann Łukasz Będzin Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
18 Eisler Tomasz Cięcina Polska Bieg na 10 km Mobility opłacono on-line
19 Strzałka Joanna Ruda Śląska Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
20 Batoryna Katarzyna Będzin Polska Marsz NW opłacono on-line
21 Sołtysik Tomasz Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
22 Bijoch Marian Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
23 Tomczyk Tomasz Katowice Polska Marsz NW opłacono
24 Myrda Rafał Mysłowice Polska Bieg na 5 km Karpiorze opłacono
25 Leśniak Patrycja Świętochłowice Polska Bieg na 5 km opłacono
26 Leśniak Marcin Świętochłowice Polska Bieg na 5 km opłacono
27 Borowska Żaneta Chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
28 Tyndel Eryk Jaworzno Polska Bieg na 5 km #dozrobienia opłacono on-line
29 Borowska Karina Chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
30 Złotnik Piotr Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
31 Jankowski Mateusz Bytom Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
32 Jankowska Barbara Bytom Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
33 Szymański Kamil Chorzów Polska Bieg na 5 km Csc Adventure Academy opłacono on-line
34 Figlus Mateusz Imielin Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
35 Fliegert Mateusz Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
36 BUDZYŃ RAFAŁ DĄBROWA GÓRNICZA Polska Bieg na 5 km Wyciaramciamciane Dziamdziaki
37 Dziedzic Katarzyna Katowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
38 Kula Krzysztof Radzionkow Polska Bieg na 5 km ING Bank Śląski opłacono
39 Jabłoński Damian Czeladź Polska Bieg na 5 km
40 Raczek Sebastian Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 5 km MK Team opłacono
41 Stolecki Artur Imielin Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
42 Lewicki Maksymilian Mikołów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
43 Masłowska Angela Zabrze Polska Bieg na 10 km opłacono
44 Drabik Krzysztof Bytom Polska Bieg na 10 km opłacono
45 Błania Krzysztof Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
46 Larisz Paweł Bełk Polska Bieg na 5 km BARCA_POLSKA opłacono
47 Korzeniewski Roman Jaworzno Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
48 Juraszczyka Marta Łubowice Polska Marsz NW opłacono on-line
49 Pysz Tomasz Ornontowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
50 Pysz Kinga Ornontowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
51 Muskała Mateusz Chorzów Polska Bieg na 10 km Furgający Kartofel opłacono on-line
52 Grela Jagoda Włodowice Polska Bieg na 10 km opłacono
53 Budziosz Michał Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
54 Piekielnik Marian Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
55 Piekielnik Klaudiusz Stanowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
56 Bochyński Adam Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
57 Worytkiewicz Małgorzata Kraków Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
58 Szopa Beniamin Chrzanów Polska Bieg na 5 km CABANY Z CHRZANOWA opłacono on-line
59 Białowąs Rafał Sosnowiec Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
60 Gaweł Agata Kraków Polska Bieg na 10 km Najmniejsza Wataha Świata Z:.F opłacono on-line
61 Gwizdała Łukasz Krzeszowice Polska Bieg na 10 km Najmniejsza Wataha Świata Z:.F opłacono on-line
62 Piątek Julia Knurów Polska Bieg na 5 km KB Orły z Knurowa opłacono
63 Kowolik Kinga Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
64 Sensuła-Nowak Agnieszka Zielonki Polska Marsz NW Biegająca Rodzinka opłacono on-line
65 Pawełczyk Małgorzata Katowice Polska Marsz NW Wolna
66 Szymańska Adrianna Chorzów Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
67 Pawełczyk Adam Katowice Polska Bieg na 5 km Adik -team
68 Kurzyńska Katarzyna Rogoźnik Polska Bieg na 10 km Pogoria Biega opłacono on-line
69 Kadłubicki Bartosz Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
70 Koscinska Marzena Krakow Polska Marsz NW Walkirie Kijowa Wataha - Skawina i okolice opłacono
71 Koscinski Mariusz Krakow Polska Marsz NW Walkirie Kijowa Wataha - Skawina i okolice opłacono
72 Krajewski Paweł Bytom Polska Marsz NW Fuchs Oil Team opłacono on-line
73 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Polska Marsz NW Fuchs Oil Team opłacono on-line
74 Walter Janusz Mikołów Polska Marsz NW Malinowe Gwiazdy opłacono
75 Gryc Janusz Tychy Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
76 Prusaczyk Adam Siemianowice Śląskie Polska Bieg na 10 km ING Bank Śląski opłacono
77 Jaworski Marcin Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
78 Prychodko Patryk Gliwice Polska Marsz NW opłacono
79 Wójcik Ewa Sosnowiec Polska Marsz NW opłacono on-line
80 Legutki Arkadiusz Siemianowice Slaskie Polska Bieg na 10 km MK Team opłacono
81 Waligórski Damian Ruda Śląska Polska Bieg na 5 km KUŹNICA GANG
82 Soczawa Anna Sosnowiec Polska Marsz NW
83 Niespodziewany Dorian Mysłowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
84 Szafron Łukasz Chorzów Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
85 Kozłowski Artur Rybnik Polska Bieg na 5 km opłacono
86 Nabrdalik Artur Dąbie Polska Marsz NW RUDA biega jak SZALONA opłacono on-line
87 Liashenko Valentyna Ruda Śląska Ukraina Marsz NW RUDA biega jak SZALONA opłacono on-line
88 Cieślik Jarosław Gliwice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
89 Trzaska Krystyna Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
90 Godzieba Katarzyna Katowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
91 Kuczyński Przemek Jaworzno Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
92 Jamińska Justyna Tychy Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
93 Jamiński Grzegorz Tychy Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
94 Tarnowska Ada Jaworzno Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
95 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice Polska Bieg na 5 km opłacono on-line
96 Gruchel Sara Mikołów Polska Bieg na 5 km Rowerowe Dętki opłacono on-line
97 Stasiszyn Ireneusz Myslowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
98 Stasiszyn Anna Mysłowice Polska Bieg na 10 km opłacono on-line
99 Mochnacz Joanna Opole Polska Bieg na 5 km CLIRO Run Team opłacono on-line
100 Piecha-Gryc Magdalena Czerwionka-Leszczyny Polska Bieg na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 18961

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ