Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Karabin Anetta Dzierzgoń Polska 5km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
2 Cichosz Anna Dzierzgoń Polska 400m 0-6 lat
3 Piotrowski Lech Sztum Polska 5km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
4 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 5km Bieg
5 Nosal Maciej Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
6 Lauryn Magdalena Szymankowo Polska 5km Marsz NW opłacono
7 Kołtunik Zuzanna Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
8 Czyżo Liliana Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
9 Krasiński Cezary Rodowo Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Rodowie opłacono
10 Krasińska Justyna Rodowo Polska 5km Marsz NW opłacono
11 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska 5km Bieg
12 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska 5km Marsz NW
13 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
14 Kajdasz Kornelia Elbląg Polska 400m 7-12 lat
15 Truszkowska Ilona Dobrzyki Polska 5km Bieg opłacono
16 Truszkowski Przemysław Dobrzyki Polska 5km Bieg opłacono
17 Ogrodowicz Iwona Gdynia Polska 5km Marsz NW
18 Golińska Adriana Gdynia Polska 5km Marsz NW
19 Bieńkowski Dawid Malbork Polska 5km Bieg Fundacja First Malbork Team
20 Giza Daniel Elbląg Polska 5km Bieg
21 Jaroszewski Szymon Olsztynek Polska 400m 7-12 lat
22 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 5km Bieg
23 Kajdasz Agnieszka Elbląg Polska 5km Marsz NW TEAM ROBACZKI
24 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 5km Bieg
25 Kuszowski Adam Malbork Polska 5km Bieg
26 Gibas Sławomir Elbląg Polska 5km Bieg TEAM ROBACZKI
27 Majewski Wojciech Dzierzgon Polska 5km Bieg opłacono
28 Strzelecki Olaf Malbork Polska 400m 0-6 lat
29 Strzelecka Kaja Malbork Polska 400m 7-12 lat
30 Strzelecki Sylwester Malbork Polska 5km Marsz NW
31 Strzelecka Paulina Malbork Polska 5km Marsz NW
32 Stańczak Edward Malbork Polska 5km Marsz NW Nordic Walking Malbork opłacono
33 Miłkowska Jolanta Gdynia Polska 5km Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
34 NEUBAUER ALEKSANDER STANOWO Polska 5km Bieg opłacono
35 Gorczyński Adam Malbork Polska 5km Marsz NW opłacono
36 Gorczyńska Anna Malbork Polska 5km Marsz NW opłacono
37 Szewczun Anna Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
38 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
39 Giembicki Jan Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum
40 Pluta Adam Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
41 Burdyńska Monika Dzierzgoń Polska 5km Bieg Dzierzgoń Team
42 Želvys Kęstutis Gargždai Litwa 5km Marsz NW Victoria
43 HAPKE TOMASZ Wilkowo Polska 5km Bieg Kwidzyn biega
44 Rychłowski Andrzej Pelplin Polska 5km Bieg
45 PIETRULEWICZ ALEKSANDRA KOŚCIELECZKI Polska 5km Marsz NW NORDIC WALKING MALBORK opłacono
46 BOGDANOWICZ EWA Malbork Polska 5km Marsz NW NORDIC WALKING MALBORK opłacono
47 Majewska Marcelina Dzierzgoń Polska 400m 7-12 lat DKS Powiśle Dzierzgoń opłacono
48 Piskorski Jerzy Pelplin Polska 5km Bieg
49 Fos Andrzej Różany 11A Polska 5km Bieg opłacono
50 Zima Jan Minięta Polska 5km Bieg BYŁY MIESZKANIEC BRUKU opłacono
51 Rac Zofia Dzierzgoń Polska 5km Marsz NW opłacono
52 Rac Beata Dzierzgoń Polska 5km Marsz NW opłacono
53 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska 5km Marsz NW
54 Lipiński Fabian Minięta 27/5 Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
55 Pluta Michał Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
56 Mackiewicz Mateusz Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
57 Sawicka Oliwia Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
58 Małachowski Jakub Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
59 Żemijdzin Amelia Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
60 Marczuk Krystian Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
61 Marczuk Kaja Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
62 Mackiewicz Filip Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
63 Tietz Zofia Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
64 Parafiński Jakub Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
65 Paw Michał Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
66 Chwesiuk Igor Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
67 Skowroński Julian Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
68 Żemojdzin Damian Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
69 Schmidt Zuzanna Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
70 Sawicki Hubert Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
71 Kalinowski Wiktor Bruk Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
72 Huderewicz Błażej Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
73 Chwesiuk Lena Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku
74 Mackiewicz Szymon Bruk Polska 400m 13-18 lat Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
75 Burda PATRYK Malbork Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
76 Zegadło Antek Dzierzgoń Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
77 Weremczuk Liliana Minięta Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
78 Weremczuk Martyna Minięta Polska 400m 13-18 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
79 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Polska 5km Bieg
80 Jasiulewicz Marek Elbląg Polska 5km Marsz NW ELBLĄG
81 Jasiulewicz Marta Elbląg Polska 5km Marsz NW ELBLĄG
82 Rozpędowski Szymon Śliwa Polska 5km Bieg Happy Runners opłacono
83 Zyska Wioletta Żuławka sztumska Polska 5km Marsz NW OSP ŻUŁAWKA SZTUMSKA opłacono
84 Królikowska Zuzanna Stare pole Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
85 Bośko Joanna Żuławka Sztumska Polska 5km Marsz NW OSP Żuławka Sztumska opłacono
86 Kłosek Małgorzata Żuławka Sztumska Polska 5km Marsz NW OSP ŻUŁAWKA SZTUMSKA opłacono
87 Kłosek Karolina ŻUŁAWKA SZTUMSKA Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
88 Kowal Nadia Dzierzgoń Polska 400m 7-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
89 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 5km Marsz NW ELBLĄG
90 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Polska 400m 7-12 lat Szkoła Podstawowa nr 19
91 Jasiulewicz Zofia Elbląg Polska 400m 0-6 lat Przedszkole nr 17
92 Rozenberg Sławomir Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum
93 Zawadzka Wiktoria Nowiec Polska 5km Marsz NW DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
94 Zawadzki Hubert Nowiec Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
95 Zawadzka Ewa Nowiec Polska 5km Bieg Dzierzgoń Team/ Dks Powisle Dzierzgoń opłacono
96 Branecka Emilia Jasna 44 Polska 5km Marsz NW
97 Wierzbicki Jakub Malbork Polska 5km Bieg STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK opłacono
98 Rycąbel Bogdan Licze Polska 5km Marsz NW LKS ZANTYR SZTUM opłacono
99 Rycąbel Bogdan Licze Polska 5km Marsz NW
100 Korzec Anna Licze Polska 5km Marsz NW opłacono


Wyświetleń: 6617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ