Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Skonieczka Radosław Biskupiec Pomorski Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
2 Kendziorska Hanna Skarlin Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
3 Mitręga Daria Olsztyn Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) Pszczółkowski Team
4 Główczewski Stanisław Łąkorz Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
5 Główczewska Karolina Lipinki Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
6 Ławicka Marta Kurzętnik Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
7 Rogowska Monika Kurzętnik Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
8 Kogut Sławomir Szafarnia Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Kurzętnik Biega
9 Kotewicz Kinga Mikołajki Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
10 Suchecka Klaudia Grodziska Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) MDP Targowo
11 Bieńkowska Patrycja Targowalo Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) MDP Targowo
12 Stefańska Martyna Sumin Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
13 Januszewski Dawid Nowe miasto lubawskie Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
14 Nadstawna Weronika Targowo Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) MDP Targowo
15 Jarzynka Ewa Sumin Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
16 Okońska Marlena Sumin Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
17 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
18 Jankowska Patrycja Osetno Polska Bieg kobiet (ok. 3 km)
19 Szwejka Paulina Lipinki Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
20 Jankowski Piotr Krzemieniewo Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
21 Kopczyńska Justyna Lipinki Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
22 Skonecka Paulina Brodnica Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) Zefirus Team
23 Łukaszewski Kamil Biskupiec Pomorski Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
24 Bober Joanna Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
25 Bober Wojciech Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
26 Kirzeniewski Pawel Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
27 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Kurzętnik Biega / Fabio Team
28 Krotowski Robert Iława Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
29 Krotowski Błażej Iława Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
30 Zarecki Szymon Biskupiec Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
31 Prass Martin Olsztyn Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Zefirus Team
32 Wadecki Tomasz Kurzętnik Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Kurzętnik Biega
33 Wadecka Magdalena Kurzętnik Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) Kurzętnik Biega
34 Szylakowski Damian Czachówki Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
35 Gurzyński Dawid Bielice Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Zefirus Team
36 Tretalski Piotr Czachówki Polska Spacer,marsz(ok. 3 km) Poza klasyfikacją
37 Smarz Patryk Lipinki Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km)
38 Szczepański Mateusz Szembruk Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Start Team Wąbrzeźno
39 Kopczyńska Agata Ostrowite Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) Zefirus Team
40 Żuchowska Paulina Krotoszyny Polska Bieg kobiet (ok. 3 km) AZS UMK Toruń
41 Truszczynski Krzysztof Szwarcenowo Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) PND Running Team
42 Kopczyński Piotr Ostrowite Polska Bieg mężczyzn (ok. 7 km) Zefirus Team


Wyświetleń: 3306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ