Zapraszamy na VIII edycję Pruszczanskiego Biegu dla WOŚP, który odbędzie się w Pruszczu Gdańskim na bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcacych nr 1 przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1.

START i META biegu zlokalizowane będą na bieżni lekkoatletycznej przy ZSO nr 1 w godzinach od 11:00 do 13:00. Każdy uczestnik wydarzenia musi pokonać minimalnie 1 okrążenie  bieżni jest to dystans ok. 360 metrów, dla wytrzymałych dystans max. to ok. 12 500 metrów (12,5 km) czyli 32 okrążenia naszej bieżni.

Udział w biegu jest odpłatny minimum 32,00 złote płatne do puszki WOŚP w biurze biegu zorganizowanym w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1, lub do e-skarbonki WOŚP pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jacalyraga

Biuro zawodów czynne będzie w dniu biegu od godziny 10:00 do 12:30. Dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz mając na uwadze miejsce gdzie organizowany jest bieg, zabroniony jest udział osób poruszających się na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach itp. Limit zapisanych zawodników to 200 osób. Więcej szczegółów w regulaminie wydarzenia.

Wyświetleń: 3153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ