II Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'
Po powtórnym rozważeniu sytuacji postanowiliśmy jednak, że w sobotę 16 września przeprowadzimy tylko Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego.
------------------------------------------------------------------
Po prawej stronie do pobrania plik z wizualizacją tegorocznego medalu. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla osób, które ukończą Bieg i Maraton Północy - medale z obu startów można będzie połączyć w jedną całość!
------------------------------------------------------------------
Zapraszamy na aktywny weekend nad morze!
W sobotę, 16 września o godz. 10:00 zorganizujemy we Władysławowie coroczny bieg po lesie u nasady Półwyspu Helskiego w ramach Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego (dzieci 2,5 km - dorośli 5 km). Miejsce zapisów: kemping "Małe Morze". Udział i kiełbaski pieczone nad ogniskiem - za darmo!
W niedzielę za to królewski dystans tylko dla odważnych - spod latarni morskiej w Helu, przez półwysep z przepięknymi widokami w okolicach Jastarni, aż do latarni morskiej w Rozewiu.
Za dodatkową opłatą 40 zł będzie można zamówić koszulkę techniczną z maratonu (w formularzu zgłoszeniowym należy zaznaczyć opcję 'Zamawiam okolicznościową koszulkę').

Wyświetleń: 8425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ