10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto
1 120 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 GRUDZIĄDZ ROGIEWICZ RUNNING TEAM M 30-39 10 km 00:33:52.04
2 158 GŁOGOWSKI ADAM M 2 GDYNIA MIZUNO TEAM | GŁODNY ZWYCIĘSTWA TEAM M 30-39 10 km 00:34:17.69
3 113 PRZYBYŁA ADRIAN M 3 IŁAWA M 30-39 10 km 00:35:10.88
4 163 TOMASZEWSKI MIŁOSZ M 4 TORUŃ M 30-39 1 10 km 00:00:01.61 00:35:41.79
5 42 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/GARBOTEAM M 30-39 2 10 km 00:00:00.43 00:37:57.62
6 145 TOCHA ANDRZEJ M 6 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 1 10 km 00:00:02.16 00:39:22.25
7 63 KARPIŃSKI JĘDRZEJ M 7 SOPOT SWAROVSKI TEAM M 30-39 3 10 km 00:00:02.35 00:39:36.59
8 125 SADOWSKI ROBERT M 8 TCZEW M 30-39 4 10 km 00:00:01.82 00:39:45.88
9 99 NAWROCKI DARIUSZ M 9 GDAŃSK M 40-49 2 10 km 00:00:02.62 00:41:21.26
10 80 LENKIEWICZ TOMASZ M 10 MĄTOWY WIELKIE M 30-39 5 10 km 00:00:02.53 00:41:36.69
11 79 KUJACH AGNIESZKA K 1 GDAŃSK K 30-39 10 km 00:41:49.70
12 156 ŻURAWSKI MARIUSZ M 11 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 3 10 km 00:00:01.87 00:42:12.73
13 89 MALINOWSKI ADAM M 12 NIEBĘDZINO TEAM ADAŚKO M 30-39 6 10 km 00:00:01.88 00:42:35.15
14 95 MICHALAK MAREK M 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 1 10 km 00:00:03.50 00:44:02.35
15 73 KOTUŁA SEBASTIAN M 14 ZAJĄCZKOWO2 START TEAM WĄBRZEŻNO M 40-49 4 10 km 00:00:03.79 00:44:23.46
16 115 RAMBOWSKI MAREK M 15 STAROGARD GDAŃSKI M 50-59 2 10 km 00:00:02.30 00:44:43.26
17 114 PRZYBYŁA AGNIESZKA K 2 IŁAWA RUN GOKU TEAM K 30-39 10 km 00:44:44.32
18 23 CZYSZAK MICHAŁ M 16 TCZEW M 30-39 7 10 km 00:00:03.11 00:44:51.00
19 46 GDANIEC OLIWIER M 17 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 1 10 km 00:00:01.60 00:45:05.32
20 160 GÓRSKI KAMIL M 18 GNIEW M 40-49 5 10 km 00:00:03.40 00:45:13.21
21 59 KACZMAR BŁAŻEJ M 19 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 8 10 km 00:00:01.65 00:45:21.91
22 107 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 3 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 40-49 10 km 00:45:22.91
23 45 GDANIEC KAMIL M 20 TCZEW HUBER+SUHNER M 30-39 9 10 km 00:00:03.07 00:45:51.82
24 139 SZRAMKA ŁUKASZ M 21 GNIEW M 40-49 6 10 km 00:00:09.86 00:45:55.78
25 133 STENCEL TOMASZ M 22 PINCZYN MORSY ZBLEWO M 40-49 7 10 km 00:00:03.72 00:45:57.08
26 28 DEPKA ADAM M 23 TCZEW HUBER+SUHNER , ANTYRAMY TCZEW (FB) M 40-49 8 10 km 00:00:03.13 00:46:01.17
27 54 HINZ WOJCIECH M 24 GNIEW BALTIC HUB TEAM M 50-59 3 10 km 00:00:02.96 00:46:17.63
28 37 DZIEDZIC SZYMON M 25 TCZEW TEAM TAPFLO M 16-29 2 10 km 00:00:03.17 00:46:33.12
29 12 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 26 KWIDZYN M 16-29 3 10 km 00:00:05.03 00:47:10.38
30 110 PITUŁA DOMINIK M 27 BYDGOSZCZ PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE M 16-29 4 10 km 00:00:07.29 00:47:13.48
31 109 PIEKUT ANNA K 4 TCZEW K 40-49 1 10 km 00:00:03.58 00:47:21.08
32 2 BALBUSA MATEUSZ M 28 TCZEW M 30-39 10 10 km 00:00:02.26 00:48:01.13
33 129 SOBOLEWSKA JOANNA K 5 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO K 30-39 1 10 km 00:00:02.44 00:48:27.40
34 11 BORZYCH MATEUSZ M 29 SZTUM M 16-29 5 10 km 00:00:06.86 00:49:16.34
35 52 GUZ ROBERT M 30 TCZEW M 40-49 9 10 km 00:00:03.79 00:49:24.80
36 31 DUBIELA HALINA K 6 TCZEW BIEGAJACY TCZEW K 60+ 1 10 km 00:00:02.84 00:49:56.42
37 86 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 31 NIEBĘDZINO M 40-49 10 10 km 00:00:02.23 00:50:19.02
38 77 KRYGOWSKI TOMASZ M 32 TUCHOLA M 50-59 4 10 km 00:00:03.58 00:50:52.47
39 72 KOTUŁA PAWEŁ M 33 TRZCIANO START TEM WĄBRZEŻNO M 40-49 11 10 km 00:00:06.96 00:51:01.47
40 83 ŁUBECKI PATRYK M 34 TORUŃ M 30-39 11 10 km 00:00:07.03 00:51:02.90
41 90 MALINOWSKI MATEUSZ M 35 WIELGŁOWY M 30-39 12 10 km 00:00:05.19 00:51:19.58
42 17 BUJANOWSKA KATARZYNA K 7 LIPINKI SZLACHECKIE BBL PELPLIN K 30-39 2 10 km 00:00:03.22 00:51:30.06
43 138 SZCZECH ZDZISLAW M 36 PREGOWO DOLNE EMERYT M 70+ 1 10 km 00:00:03.30 00:51:35.62
44 40 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 37 SOPOT M 30-39 13 10 km 00:00:04.87 00:51:41.50
45 159 DERING FILIP M 38 GNIEW M 30-39 14 10 km 00:00:06.48 00:51:42.53
46 167 DZIUBAN MICHAŁ M 39 GDAŃSK M 30-39 15 10 km 00:00:09.12 00:51:44.29
47 148 TYBUŚ WOJCIECH M 40 STAROGARD GDAŃSKI M 40-49 12 10 km 00:00:03.76 00:51:58.10
48 154 WOLSKI JAROSŁAW M 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 13 10 km 00:00:07.75 00:52:03.24
49 74 KOWALEWICZ PAWEŁ M 42 BOLESŁAWOWO YAMEO M 30-39 16 10 km 00:00:08.33 00:52:10.57
50 50 GRUBICH BARTLOMIEJ M 43 TCZEW EATON RUNNING TEAM M 40-49 14 10 km 00:00:08.31 00:52:27.35
51 34 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 44 RUMIA M 50-59 5 10 km 00:00:08.41 00:52:53.34
52 88 MALINOWSKA KAROLINA K 8 GNIEW K 16-29 1 10 km 00:00:03.27 00:52:53.55
53 9 BOCZEK DAGMARA K 9 GRUDZIĄDZ ROGIEWICZ RUNNING TEAM K 16-29 2 10 km 00:00:00.95 00:53:10.82
54 1 ACKERMANN TOMASZ M 45 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 15 10 km 00:00:07.20 00:53:16.49
55 127 SIWCZAK MARIUSZ M 46 SOBOWIDZ LPP TEAM M 40-49 16 10 km 00:00:04.64 00:53:17.44
56 36 DZIADZIO ŁUKASZ M 47 GNIEW M 40-49 17 10 km 00:00:11.24 00:53:18.81
57 100 NELKE ELIASZ M 48 TCZEW LINKEDIN.COM/IN/ELIASZ-NELKE/ M 40-49 18 10 km 00:00:02.98 00:53:27.66
58 142 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M 49 JELEŃ TEAM TAPFLO M 16-29 6 10 km 00:00:08.04 00:53:47.00
59 93 MARKOWSKI WIESŁAW M 50 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 6 10 km 00:00:02.69 00:53:47.59
60 118 REZMER RYSZARD M 51 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU M 40-49 19 10 km 00:00:11.07 00:54:14.84
61 164 SZWEDOWSKI KACPER M 52 KULICE BBL PELPLIN M 16-29 7 10 km 00:00:06.99 00:54:16.68
62 84 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 53 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE M 40-49 20 10 km 00:00:06.90 00:54:27.11
63 66 KŁOS MICHAŁ M 54 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 17 10 km 00:00:05.98 00:54:27.45
64 85 ŁUDCZAK SYLWIA K 10 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE K 50-59 1 10 km 00:00:06.55 00:54:27.53
65 162 DELEWSKA HANNA K 11 ROŻENTAL SPRINT KULICE K 16-29 3 10 km 00:00:07.51 00:55:10.63
66 140 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 55 KULICE KS GP SPRINT KULICE / BBL PELPLIN M 40-49 21 10 km 00:00:04.46 00:55:11.88
67 62 KARAŚ ARTUR M 56 GNIEW M 40-49 22 10 km 00:00:11.16 00:55:47.20
68 53 HARDT PIOTR M 57 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 50-59 7 10 km 00:00:12.52 00:56:00.47
69 131 STEINKA JUSTYNA K 12 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO K 30-39 3 10 km 00:00:07.69 00:56:00.53
70 108 PAŁKOWSKI FILIP M 58 SWAROŻYN TEAM TAPFLO M 40-49 23 10 km 00:00:07.73 00:56:00.96
71 82 LORYS SEBASTIAN M 59 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 24 10 km 00:00:08.04 00:56:01.78
72 22 CZAJKA BARTŁOMIEJ M 60 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 18 10 km 00:00:06.55 00:56:02.04
73 26 DANOWSKI DAWID M 61 GNIEW M 30-39 19 10 km 00:57:00.69
74 161 DELEWSKI PIOTR M 62 ROŻENTAL SPRINT KULICE M 50-59 8 10 km 00:00:07.19 00:57:45.86
75 128 SKOROWSKA BEATA K 13 HASKA LPP TEAM K 30-39 4 10 km 00:00:08.34 00:58:11.84
76 3 BARTOSIAK RYSZARD M 63 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA M 60-69 1 10 km 00:00:06.50 00:58:13.78
77 132 STEINKA MARIUSZ M 64 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO M 16-29 8 10 km 00:00:08.29 00:58:25.40
78 155 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 65 TCZEW BIEGAM I WSPIERAM PRESS GLASS TCZEW M 40-49 25 10 km 00:00:05.63 00:58:43.28
79 70 KOPER ANTONINA K 14 BAŁDOWO BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 5 10 km 00:00:02.72 00:58:43.79
80 117 REZMER DAWID M 66 GNIEW PROFIL SOFTWARE M 16-29 9 10 km 00:00:10.40 00:59:17.29
81 21 CYRULEWSKA MALGORZATA CYRULEWSKA K 15 GLINNIK K 50-59 2 10 km 00:00:06.28 00:59:30.07
82 152 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ M 67 NICPONIA M 16-29 10 10 km 00:00:10.40 00:59:34.97
83 149 WIATROWSKA IGA K 16 GNIEW K 16-29 4 10 km 00:00:03.70 00:59:42.95
84 157 ŻYWIECKI MIKOŁAJ M 68 TCZEW M 16-29 11 10 km 00:00:08.50 00:59:43.41
85 13 BRUCHMANN ANDRZEJ M 69 TCZEW M 30-39 20 10 km 00:00:05.96 01:00:32.79
86 122 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 17 SUSZ K 50-59 3 10 km 00:00:04.67 01:00:32.93
87 121 ROGOWSKI WOJCIECH M 70 PELPLIN M 50-59 9 10 km 00:00:07.51 01:00:41.93
88 141 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 71 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 2 10 km 00:00:13.82 01:00:50.01
89 153 WIŚNIEWSKI WIESŁAW M 72 NICPONIA M 50-59 10 10 km 00:00:13.81 01:02:22.40
90 30 DOROTIN MIROSŁAW M 73 GNIEW M 40-49 26 10 km 00:00:13.32 01:02:25.04
91 61 KALINOWSKI MICHAŁ M 74 SUBKOWY SUBKOWSKIE ŁEPY M 16-29 12 10 km 00:00:04.81 01:02:44.78
92 10 BOROŚ PATRYCJA K 18 TCZEW SUBKOWSKIE ŁEPY K 16-29 5 10 km 00:00:03.10 01:02:46.42
93 101 NOWAK ARKADIUSZ M 75 SZPRUDOWO M 30-39 21 10 km 00:00:05.09 01:02:53.76
94 24 DALKE JOWITA K 19 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 40-49 2 10 km 00:00:12.21 01:03:12.24
95 165 DETKO GABRIELA K 20 KWIDZYN K 40-49 3 10 km 00:00:03.91 01:03:18.89
96 146 TROCHOWSKA ANIA K 21 TCZEW BIEGAJACY TCZEW/FEX RUNERS K 40-49 4 10 km 00:00:02.48 01:03:50.44
97 6 BELECKI SŁAWOMIR M 76 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 27 10 km 00:00:03.47 01:04:05.90
98 57 JANIK ROMAN M 77 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 70+ 2 10 km 00:00:05.38 01:04:20.79
99 116 REKOWSKI KAZIMIERZ M 78 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW M 60-69 3 10 km 00:00:17.13 01:04:26.81
100 123 SADOWSKA AGNIESZKA K 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 6 10 km 00:00:03.45 01:05:06.38
101 76 KREJA DARIUSZ M 79 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 28 10 km 00:00:08.66 01:05:24.94
102 104 NOWAK KATARZYNA K 23 TCZEW HUBER + SUHNER / BIEGAJĄCY TCZEW K 30-39 7 10 km 00:00:06.05 01:05:35.70
103 47 GŁODOWSKA DOROTA K 24 KWIDZYN K 50-59 4 10 km 00:00:11.43 01:05:49.16
104 33 DYDYMSKA MONIKA K 25 RUMIA K 50-59 5 10 km 00:00:09.95 01:06:27.53
105 119 RĘBACZ KAMILA K 26 TCZEW K 40-49 5 10 km 00:00:03.60 01:06:45.70
106 96 MROCZEK ROBERT M 80 RUMIA PARKRUN RUMIA M 50-59 11 10 km 00:00:08.87 01:07:10.07
107 25 DAMRATH -MARNIKOWSKI ZBIGNIEW M 81 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 22 10 km 00:00:09.68 01:07:26.67
108 130 SOLKA NATALIA K 27 SKOWARCZ TEAM TAPFLO K 30-39 8 10 km 00:00:05.04 01:07:31.24
109 137 SZALATY MARCIN M 82 SIEMIROWICE BAZA44 M 40-49 29 10 km 00:00:05.93 01:08:30.07
110 136 SZALATY ANGELIKA K 28 TYMAWA K 40-49 6 10 km 00:00:05.78 01:08:30.37
111 134 SUCHOMSKI PRZEMYSŁAW M 83 GDAŃSK M 40-49 30 10 km 00:00:09.57 01:08:38.30
112 65 KLAMAN JÓZEF M 84 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 4 10 km 00:00:07.39 01:08:46.56
113 126 SIMON JULIA K 29 GNIEW HUBER+SUHNER K 16-29 6 10 km 00:00:06.35 01:08:47.70
114 147 TROJANOWSKI MACIEJ M 85 GDAŃSK BIEGUSY GDAŃSK/BBL GDAŃSK M 30-39 23 10 km 00:00:05.21 01:08:55.18
115 97 MROCZEK SYLWIA K 30 RUMIA PARKRUN RUMIA K 50-59 6 10 km 00:00:08.81 01:09:31.96
116 7 BINISZKIEWICZ MARCIN M 86 TCZEW M 40-49 31 10 km 00:00:12.70 01:09:47.54
117 71 KORDUNOWSKI TOMASZ M 87 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 24 10 km 00:00:17.75 01:10:10.01
118 78 KUCZORA ARTUR M 88 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40-49 32 10 km 00:00:11.50 01:10:16.25
119 27 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 31 GDAŃSK TAKA RYBA K 40-49 7 10 km 00:00:07.07 01:10:17.47
120 102 NOWAK DARIUSZ M 89 TCZEW GK GRYF TCZEW M 40-49 33 10 km 00:00:06.91 01:10:17.88
121 69 KOMOROWSKI RAFAŁ M 90 GNIEW FIT KREMÓWKI M 30-39 25 10 km 00:00:04.48 01:10:38.60
122 91 MAŁKIEWICZ DARIA K 32 GNIEW FIT KREMÓWKI K 16-29 7 10 km 00:00:04.16 01:10:38.83
123 75 KOWALEWSKI ŁUKASZ KOWALEWSKI M 91 TCZEW AMATORSKA GRUPA ROWEROWO TCZEW M 40-49 34 10 km 00:00:04.73 01:11:03.54
124 48 GŁODOWSKI TOMASZ M 92 KWIDZYN M 60-69 5 10 km 00:00:11.21 01:11:28.02
125 105 PACHOTA PAWEŁ M 93 GNIEW NA PRZYPALE ALBO WCALE!!! M 30-39 26 10 km 00:00:11.61 01:12:12.49
126 4 BĄKOWSKI MICHAŁ M 94 GNIEW KP KERAMZYT M 40-49 35 10 km 00:00:11.55 01:12:12.65
127 35 DYWELSKI MIROSŁAW M 95 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60-69 6 10 km 00:00:12.95 01:12:27.70
128 5 BELECKA KATARZYNA K 33 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40-49 8 10 km 00:00:11.15 01:12:49.27
129 16 BUCZYŃSKI PAWEŁ M 96 TRĄBKI MAŁE M 50-59 12 10 km 00:00:03.90 01:13:17.02
130 19 CHWALISZ LESZEK M 97 RUMIA PARKRUN RUMIA M 70+ 3 10 km 00:00:10.65 01:13:52.37
131 68 KOCERBA WERONIKA K 34 TCZEW TEAM TAPFLO K 16-29 8 10 km 00:00:08.95 01:14:34.08
132 56 JANECZEK DAMIAN M 98 TCZEW M 30-39 27 10 km 00:00:10.10 01:15:01.43
133 29 DORN SANDR K 35 GNIEW K 16-29 9 10 km 00:00:04.67 01:15:02.65
134 87 MALEK ANDRZEJ M 99 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM M 70+ 4 10 km 00:00:10.25 01:15:05.62
135 151 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 36 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 50-59 7 10 km 00:00:12.29 01:15:15.80
136 49 GOLICKI ADAM M 100 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW, PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M 30-39 28 10 km 00:00:13.86 01:15:45.12
137 14 BRUCHMANN MAŁGORZATA K 37 TCZEW K 30-39 9 10 km 00:00:07.32 01:16:28.40
138 20 CHWALISZ SABINA K 38 RUMIA PARKRUN RUMIA K 60+ 2 10 km 00:00:10.18 01:17:12.18
139 15 BRZEZIŃSKA ANNA K 39 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO K 50-59 8 10 km 00:00:06.64 01:17:17.31
140 44 GDANIEC EWA K 40 TCZEW TEAM TAPFLO K 40-49 9 10 km 00:00:04.38 01:19:20.59
141 43 GDANIEC ARTUR M 101 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 36 10 km 00:00:03.98 01:19:21.07
142 168 ŚLEDŹ BRONISŁAW M 102 BRODY POMORSKIE SENIOR M 60-69 7 10 km 00:00:09.81 01:23:00.60
143 32 DYDYMSKA KSENIA K 41 GDYNIA K 16-29 10 10 km 00:00:09.83 01:24:08.91
144 92 MAŁKOWSKA MARZENA K 42 TCZEW BIEGAJACY TCZEW K 50-59 9 10 km 00:00:13.33 01:24:39.07
145 18 CHORĄŻEWSKA AGNIESZKA K 43 TCZEW K 40-49 10 10 km 00:00:13.12 01:24:39.20
146 94 MICHALAK JANINA K 44 GIECZNO K 50-59 10 10 km 00:00:06.80 01:24:45.48
DNF 111 POŁOMSKI JAROSŁAW M DNF GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU M 60-69 DNF 10 km 00:00:04.22
DNF 112 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K DNF GDAŃSK BIEGUSY/ BBL GDAŃSK K 40-49 DNF 10 km 00:00:04.71

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ