Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pokorzyńska Aneta Czernikowo Polska Bieg 5 km opłacono BM
2 Mikołajczyk Piotr Dąbrówka Polska Bieg 5 km opłacono BM
3 Przybylski Rafał Kutno Polska Bieg 5 km opłacono BM
4 Kozłowska Julita Czernikowo Polska Bieg 5 km opłacono BM
5 Wyciechowski Norbert Włocławek Polska Bieg 10 km Iron House Włocławek opłacono BM
6 Szarkowski Adrian Zbójno Polska Bieg 5 km Endo Golub-Dobrzyń opłacono BM
7 Karpiński Paweł Golub-Dobrzyń Polska Bieg 5 km #ZakolaTeam
8 Czachorowski Kamil Bożewo Polska Bieg 10 km BiegnęPodPrąd opłacono BM
9 Durmowicz Aneta Czernikowo Polska Bieg 5 km opłacono BM
10 Zduniak Anna Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
11 Malarski Radosław Toruń Polska Bieg 10 km opłacono BM
12 Zatorska Paulina Toruń Polska Bieg 10 km opłacono BM
13 Płatek Weronika Lisewo Polska Bieg 5 km opłacono BM
14 Podbielska Alina Toruń Polska Bieg 10 km KM UMK Toruń opłacono BM
15 Piwoński Robert Toruń Polska Bieg 10 km Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek opłacono BM
16 Szajer Katarzyna Gdańsk Polska Bieg 5 km
17 Szarko Maciej Elbląg Polska Bieg 10 km
18 Łazarska Alicja Działowo Polska Nordic walking 5 km Start Team Wąbrzeźno
19 Łazarski Marian Działowo Polska Bieg 5 km Start Team Wąbrzeźno
20 Kotuła Paweł Trzciano Polska Bieg 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
21 Kudła Agnieszka Toruń Polska Bieg 10 km opłacono BM
22 Grabarczyk Alicja Mochowo Polska Bieg 5 km Szkoła Podstawowa Mochowo opłacono BM
23 Butowska Monika Toruń Polska Bieg 10 km Studio Nieruchomości opłacono BM
24 Butowski Krzysztof Toruń Polska Bieg 10 km Toruński Klub Triathlonowy opłacono BM
25 Kułakowski Robert Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
26 Grabowski Dawid Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
27 Bekier Wioletta Brodnica Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
28 Paszkowski Janusz Brodnica Polska Bieg 10 km opłacono BM
29 Kotuła Sebastian Zajączkowo2 Polska Bieg 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
30 Brzezińska Anna Wąbrzeźno Polska Bieg 5 km START TEAM WĄBRZEŹNO opłacono BM
31 Rzepecki Patryk Czernikowo Polska Bieg 10 km Zabiegani Czernikowo opłacono
32 Masalski Romuald Masalski Czernikowo Polska Bieg 10 km Zabiegani Czernikowo opłacono
33 Niewczyk Grzegorz Szembekowo Polska Bieg 10 km opłacono BM
34 Kozłowski Piotr Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10 km opłacono BM
35 Orciuch Andrzej Rypin Polska Bieg 5 km RKS Lech Rypin opłacono BM
36 Gerka Krzysztof Brzuze Polska Nordic walking 5 km RKS Lech Rypin opłacono BM
37 Wallis Patrick Radomin Polska Bieg 10 km Dogrunners opłacono BM
38 Niewczyk Ewelina Szemekowo Polska Bieg 10 km opłacono BM
39 Opaczyk Maciej Osówka Polska Bieg 5 km opłacono BM
40 Maćkiewicz Wioleta Dąbrówka Polska Bieg 5 km opłacono BM
41 Želvys Kęstutis Gargždai Litwa Nordic walking 5 km Victoria
42 Szuflewska Karolina Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 10 km POLKRYS TEAM opłacono BM
43 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 10 km POLKRYS TEAM opłacono BM
44 Gralla Piotr Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
45 Krzywdzińska Lidia Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
46 BEDNAREK PIOTR BRODNICA Polska Bieg 5 km opłacono BM
47 Woźny Agnieszka Osiek Polska Bieg 10 km opłacono BM
48 Konwerska Natalia Toruń Polska Bieg 5 km opłacono BM
49 Antonowicz Sylwia Toruń Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
50 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 5 km Malborskie morsy
51 Lassota Tomasz Toruń Polska Nordic walking 5 km Toruń Nordic Team opłacono BM
52 Warlikowska Karolina Toruń Polska Bieg 10 km SPC opłacono BM
53 Sikorska Magda Aleksandrów kujawski Polska Bieg 10 km opłacono BM
54 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Polska Bieg 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
55 Kurdubski Daniel Włocławek Polska Nordic walking 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
56 Duszynski Łukasz Mazowsze Polska Bieg 5 km opłacono BM
57 Sakeris Rimantas Gargždai Litwa Nordic walking 5 km Victoria
58 Berebecki Roman Rypin Polska Bieg 10 km RKS Lech Rypin
59 URBANSKA Kamila URBANSKA Obrowo Polska Bieg 10 km Zabiegani Czernikowo opłacono
60 Masalska Anna Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
61 Ziemkiewicz Marcin Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
62 Ryłowicz Jarosław Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
63 POKORZYŃSKI PAWEŁ CZERNIKOWO Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
64 Dudkowska Renata Włocławek Polska Bieg 10 km opłacono BM
65 Reszkowski Mariusz Toruń Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
66 Hussein Abdalla Kawęczyn Polska Bieg 10 km
67 Hussein Anna Kawęczyn Polska Bieg 5 km
68 Wiśniewski Arkadiusz Sierpc Polska Bieg 10 km BiegnęPodPrąd opłacono BM
69 Stankiewicz Ilona Włocławek Polska Bieg 10 km Fuck The Pesel opłacono BM
70 Lenczewski Tomasz Obrowo Polska Bieg 10 km Kolano biegacza opłacono BM
71 Piórowska Beata Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
72 Nowicka Alicja Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono
73 Pietrzak Monika Toruń Polska Nordic walking 5 km Toruń Nordic Team opłacono BM
74 Augustyniak Marcin Ligowo Polska Bieg 10 km BiegnęPodPrąd opłacono BM
75 Wachnik Dawid Czernikowo Polska Bieg 5 km Zabiegani Czernikowo opłacono BM
76 Marcinkowska Marzena Ciechocin Polska Nordic walking 5 km opłacono BM
77 Kalinowski Piotr Mazowsze Polska Bieg 10 km opłacono BM
78 Aleksandrovich Natallia Torun Polska Nordic walking 5 km EMIC opłacono BM
79 Szmigiro Julia Toruń Polska Nordic walking 5 km EMIC opłacono BM
80 Winnik Dominika Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
81 Dąbrowska Sylwia Plywaczewo Polska Bieg 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
82 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Polska Bieg 10 km Toruński Klub Triathlonowy opłacono BM
83 Kuratnik Olga Toruń Polska Nordic walking 5 km EMIC opłacono BM
84 Safonova Tatiana Toruń Polska Bieg 5 km Emic opłacono BM
85 Kuchynskaya Lina Toruń Polska Bieg 5 km EMIC opłacono BM
86 Pankiewicz Piotr Zbójno Polska Bieg 5 km opłacono BM
87 Pankiewicz Ewelina Zbójno Polska Bieg 5 km opłacono BM
88 Żuchowski Józef Płonne Polska Bieg 10 km Eko-opał Płonne opłacono BM
89 Wojewoda Tomasz TORUŃ Polska Bieg 10 km RunCross Rozgarty opłacono BM
90 Kuźmiński Rafał Włocławek Polska Bieg 10 km opłacono BM
91 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Polska Nordic walking 5 km Life Balance Place opłacono BM
92 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Polska Nordic walking 5 km Life Balance Place opłacono BM
93 Trejderowska Sława Golub-Dobrzyń Polska Nordic walking 5 km Golub-Dobrzyń
94 Jabłoński Marek Golub-Dobrzyń Polska Bieg 5 km ENDO
95 Drawert Ewa Łubki Polska Bieg 10 km opłacono BM
96 Dobrowolski Stanisław Plebanka Polska Bieg 5 km Sadownik opłacono BM
97 Klimek Justyna Łódź Polska Bieg 5 km opłacono BM
98 Raczkowski Łukasz Czernikowo Polska Bieg 5 km opłacono BM
99 Węcławek Dariusz Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10 km EnDo Golub-Dobrzyń opłacono BM
100 Kiełbowicz Marcin Golub-Dobrzyń Polska Bieg 10 km opłacono BM


Wyświetleń: 5146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ