Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Patelczyk Karol Demlin Polska Bieg 8km opłacono on-line
2 Patelczyk Sławomir Demlin Polska Bieg 8km opłacono on-line
3 Dering Marcin Demlin Polska Bieg 8km opłacono on-line
4 Segar Kajetan Lubichowo Polska Bieg 8km Uks Olimpik 50.00 PLN
5 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Polska Bieg 8km Start Team Wąbrzeźno 50.00 PLN
6 Król Benedykt Werblinia Polska Bieg 8km opłacono on-line
7 Rubaj Dominik Świecie Polska Bieg 8km Świecie 50.00 PLN
8 Rubaj Piotr Świecie Polska Bieg 8km Świecie 50.00 PLN
9 Papierowski Adam Świecie Polska Bieg 8km opłacono on-line
10 Gębka Witold Skowarcz Polska Bieg 8km MHC opłacono on-line
11 Gajdus Leon Skórcz Polska Bieg 8km 50.00 PLN
12 Gębka Krystyna Skowarcz Polska Bieg 8km MHC opłacono on-line
13 Czyżewska Paulina Skórcz Polska Bieg 8km opłacono on-line
14 Wiak Bartłomiej Pokrzywno Polska Bieg 8km opłacono on-line
15 Klejna Wiesława Zblewo Polska Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
16 Pachota Paweł Gniew Polska Bieg 8km NA PRZYPALE ALBO WCALE!!! opłacono on-line
17 Łada Marcin Żukowo Polska Bieg 8km opłacono on-line
18 Łepek Teresa Grudziądz Polska Bieg 8km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
19 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska Bieg 8km Lechia Gdańsk 50.00 PLN
20 Kleisa Sylwia KOLBUDY Polska Bieg 8km opłacono on-line
21 Meller Mariusz Starogard Gdański Polska Bieg 8km 71blp opłacono on-line
22 Lemańczyk Michał Lemańczyk Jeżewo Polska Bieg 8km opłacono on-line
23 Fankidejski Robert Markocin Polska Bieg 8km opłacono on-line
24 Noga Grzegorz Skórcz Polska Bieg 8km Skórcz opłacono on-line
25 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Polska Bieg 8km TRI STAROGARD GDAŃSKI 50.00 PLN
26 Gdaniec Artur Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
27 Gdaniec ewa Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
28 Gdaniec Oliwier Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
29 Krynicki Maciej Starogard Gdański Polska Bieg 8km 50.00 PLN
30 Witt Grażyna Sopot Polska Bieg 8km MaratonyPolskie.PL TEAM 50.00 PLN
31 Witt Henryk Sopot Polska Bieg 8km Norbsoft 50.00 PLN
32 Marciniak Anna Gotelp Polska Bieg 8km opłacono on-line
33 Krysiak-Kołatka Katarzyna Gotelp Polska Bieg 8km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
34 Kułakowski Artur Chojnice Polska Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
35 Gosieniecki Konrad Dólsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
36 Skosolas Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
37 Skosolas Janusz Gdańsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
38 Prus Katarzyna Susz Polska Bieg 8km Rozbiegany Susz opłacono on-line
39 Osowski Kamil Lubichowo Polska Bieg 8km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
40 Żardecki Dawid Starogard Gdański Polska Bieg 8km Niemczykteam opłacono on-line
41 Rużała Katarzyna PELPLIN Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
42 Spręga aurelia starogard gdański Polska Bieg 8km 50.00 PLN
43 LUDWIK Andrzej Sztum Polska Bieg 8km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
44 Lotarska Wioletta Iława Polska Bieg 8km Zbyszko opłacono on-line
45 Mróz Michał Mosty Polska Bieg 8km Zbyszko opłacono on-line
46 Okon Przemysław Gnieżdżewo Polska Bieg 8km Zbyszko opłacono on-line
47 Dziedzic Szymon Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
48 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 8km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 50.00 PLN
49 Ciesiński Łukasz Pruszcz Gdański Polska Bieg 8km Iron Team opłacono on-line
50 Kamińska Kamila Gdansk Polska Bieg 8km Iron Team opłacono on-line
51 Sowiński Paweł Skórcz Polska Bieg 8km opłacono on-line
52 Miesiarczyk Janusz Rożental Polska Bieg 8km BBL Pelplin 50.00 PLN
53 Roczyński Krzysztof Gdańsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
54 Wszelak Filip Kulice Polska Bieg 8km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
55 Remus Sandra Bydgoszcz Polska Bieg 8km opłacono on-line
56 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg 8km Stowarzyszenie Prawy Starogard 50.00 PLN
57 Czajka Bartłomiej Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
58 Krzyżanowski Bogusz Jeleń Polska Bieg 8km opłacono on-line
59 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Polska Bieg 8km 50.00 PLN
60 Kunz Mieczysław Toruń Polska Bieg 8km AZS UMK Toruń 50.00 PLN
61 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Polska Bieg 8km Grudziądz biega 50.00 PLN
62 Jaskulska Mirela Grudziądz Polska Bieg 8km Grudziądz biega 50.00 PLN
63 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 8km Malborskie morsy opłacono on-line
64 Pawłowski Michał Bytonia Polska Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
65 Piskorski Jerzy Pelplin Polska Bieg 8km opłacono on-line
66 LABON MAGDALENA Koteże Polska Bieg 8km opłacono on-line
67 Dydymski Krzysztof Rumia Polska Bieg 8km opłacono on-line
68 Dydymska Monika Rumia Polska Bieg 8km opłacono on-line
69 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska Bieg 8km opłacono on-line
70 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg 8km opłacono on-line
71 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska Bieg 8km opłacono on-line
72 Trzciński Krzysztof Tczew Polska Bieg 8km opłacono on-line
73 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Bieg 8km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin opłacono on-line
74 Barabasz Mariusz Kaliska Kościerskie Polska Bieg 8km opłacono on-line
75 Tocha Zbigniew Skórcz Polska Bieg 8km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
76 Grzonka Kamila Bytonia Polska Bieg 8km Klein Team Zblewo opłacono on-line
77 Wolski Jarosław Tczew Polska Bieg 8km Biegający Tczew opłacono on-line
78 Lehmann Dawid Gdańsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
79 Klunder-Kwiatkowska Marta Rożental Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
80 Kosecka Dorota Rożental Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
81 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
82 JANIK Roman KWIDZYN Polska Bieg 8km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
83 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg 8km Dotruchtać do mety 50.00 PLN
84 Migowski Wojciech Starogard Gdański Polska Bieg 8km opłacono on-line
85 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska Bieg 8km 50.00 PLN
86 Babiński Łukasz Kolincz Polska Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
87 Śliwiński Marcin Gdańsk Polska Bieg 8km opłacono on-line
88 Muszyńska Magdalena Pelplin Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
89 Langowski Tomasz Skórcz Polska Bieg 8km opłacono on-line
90 Alaszkiewicz Marta Pelplin Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
91 Kozioł Anna Pelplin Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
92 Wachowska Monika Rajkowy Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
93 Bujanowska Katarzyna PELPLIN Polska Bieg 8km BBL Pelplin opłacono on-line
94 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska Bieg 8km Traktor team gmina Kwidzyn 50.00 PLN
95 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska Bieg 8km emeryt opłacono on-line
96 Kocerba Mateusz Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
97 Kocerba Weronika Tczew Polska Bieg 8km Team Tapflo opłacono on-line
98 Kosicki Arnold Zblewo Polska Bieg 8km Sami Sowi ZBLEWO opłacono on-line
99 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg 8km OSP POGRODZIE opłacono on-line
100 Zakrzewska Jolanta Elbląg Polska Bieg 8km opłacono on-line


Wyświetleń: 2800

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ