# Nazwa
1. Dąbrówka gm.Lelis pow.ostrołęcki, "Kurpie MTB - Dąbrówka" Zapisz się
2. Jednaczewo k. Łomży, "I Jednaczewska Dycha " Zapisz się
3. Wiele, "Autokar na Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
4. Bytom, "1 bieg Regatta CROSS-MOL" Zapisz się
5. Wiele, "Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
6. Gdynia, "MAD NIGHT Challenge Gdynia 2016" Zapisz się
7. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - wrzesień" Zapisz się
8. Gdynia, "CYKLO Gdynia - wyścig szosowy " Zapisz się
9. Gdynia, "CYKLO Gdynia Kids - wyścigi dla Dzieci " Zapisz się
10. Bielsk Podlaski, "III Półmaraton Bielski" Zapisz się
11. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Barlinku" Zapisz się
12. Czarna Białostocka, "I Podlaski Duathlon GSzR " Zapisz się
13. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
14. Lubiewo, "IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami" Zapisz się
15. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej" Zapisz się
16. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
17. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
18. Pisz, Ul. Kwiatowa 2, "Pływanie - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
19. Sztum, "V Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sztum w ramach Dni Ziemi Sztumskiej" Zapisz się
20. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Rowery - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
21. Bydgoszcz, "ROLL and RUN 3/3" Zapisz się
22. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych" Zapisz się
23. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - wrzesień" Zapisz się
24. Przystań, gm. Olszewo-Borki, "3P " Zapisz się
25. Częstochowa, "Bieg Rodzinny Zabieganych" Zapisz się
26. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Biegi - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
27. Kraków, "„Iron Dragon”" Zapisz się
28. Pelplin, "I Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin" Zapisz się
29. Malbork, "Piątka dla Moniki" Zapisz się
30. Ostrzeszów, "IV Bieg 10 Profi" Zapisz się
31. Wieżyca-Koszałkowo/Gdańsk - Sopot, "II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
32. Kosakowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/4" Zapisz się
33. Złota Góra, "III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
34. Więcbork, "V Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork" Zapisz się
35. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci" Zapisz się
36. Żukowo, "Family MTB dla osób poniżej 18r.ż." Zapisz się
37. Żukowo, "Family MTB dla jednego rodzica z dzieckiem" Zapisz się
38. Żukowo, "Family MTB dla dwóch rodziców z dzieckiem" Zapisz się
39. Żukowo, "XCROSS MTB Żukowo" Zapisz się
40. Rogoźno, Rożnowice, "Korona Wielkopolski 2/6" Zapisz się
41. Słupsk, Lasek Północny, "Lekkoatletyka łączy pokolenia "Pożegnanie lata" " Zapisz się
42. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" 10 km" Zapisz się
43. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Wschód" Zapisz się
44. Zapowiednik k. Skarszew, "IV MARATON FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU" Zapisz się
45. Oleśnica, "VI Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking" Zapisz się
46. Przodkowo, "Duathlon Przodkowo" Zapisz się
47. Słupsk, "Półmaraton Słupsk" Zapisz się
48. Gdańsk, "GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka)" Zapisz się
49. Elbląg, "VII Elbląski Półmaraton – Bażant 2016" Zapisz się
50. Rumia, "XXXII BIEG POKOJU" Zapisz się
51. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
52. Owidz (koło Starogardu Gdańskiego), "IV Bieg GRODZISKO CROSS" Zapisz się
53. Kikół, "KIKOLSKI RAJD ROWEROWY" Zapisz się
54. Gdynia, "Testowa z limitem" Zapisz się
55. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
56. Gdańsk, "GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
57. Wołów, "II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW" Zapisz się
58. Gniew, "III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
59. Prabuty, "VIII Bieg uliczny „Liwa Cup – Prabuty 2016”" Zapisz się
60. Kiełpino, "Mały Arasmus - biegi dla dzieci i młodzieży podczas 1. BIEGU ARASMUSA " Zapisz się
61. Kiełpino, "1. BIEG ARASMUSA " Zapisz się
62. Kiełpino, "Marsz Arasmusa - marsz nordic walking na dystansie 5km" Zapisz się
63. Szczecin, "Szczeciński charytatywny bieg „Bieg poMOC”" Zapisz się
64. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
65. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Czwórki" Zapisz się
66. Giełczyn k. Łomży , "III Bieg Łomża-Giełczyn 2016" Zapisz się
67. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Śniadaniowy" Zapisz się
68. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Rodzinny" Zapisz się
69. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg z psem" Zapisz się
70. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Romantyczny" Zapisz się
71. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Sztafetowy" Zapisz się
72. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Główny i Marsz Nordic Walking" Zapisz się
73. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
74. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
75. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
76. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
77. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
78. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
79. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
80. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
81. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
82. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
83. Kościerzyna, "XXII Kościerskich Biegów Ulicznych" Zapisz się
84. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
85. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
86. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
87. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
88. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
89. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
90. Mysłowice, "XXIV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
91. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
92. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
93. Brenna, "I Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 1" Zapisz się
94. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
95. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
96. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
97. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
98. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
99. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
100. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
101. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
102. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
103. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
104. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
105. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
106. Dąbki, "Nadmorska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 2" Zapisz się
107. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
108. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
109. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
110. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
111. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
112. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
113. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
114. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
115. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
116. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
117. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
118. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
119. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
120. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
121. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
122. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
123. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
124. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
125. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
126. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
127. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
128. Gdynia, "Test drużyna" Zapisz się
129. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
130. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
131. Lipnica, "Kaszubska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 3" Zapisz się
132. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
133. tu, "test" Zapisz się
134. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
135. Warszawa, "Warszawska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 4" Zapisz się
136. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
137. Węgorzyno, "Węgorzyńska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 5" Zapisz się
138. Brenna, "II Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - FINAŁ" Zapisz się