# Nazwa
1. Władysławowo-Puck, "VIII Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera"" Zapisz się
2. Sokółka, "Aqua aerobik na Pływalni OSiR w Sokółce" Zapisz się
3. Katowice, ""IX PARKOWE HERCKLEKOTY" Bieg dla dzieci" Zapisz się
4. Katowice, "IX PARKOWE HERCKLEKOTY" Zapisz się
5. Rewa, "V Walentynkowy Bieg Parami" Zapisz się
6. Sokółka, "Zajęcia doskonalenia pływania OSIR w Sokółce" Zapisz się
7. Radzionków, "VIII Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku" Zapisz się
8. Kobylnica, "Bieg Pączka" Zapisz się
9. Trójmiasto, "Bieg Po Pączka 2023" Zapisz się
10. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
11. Łódź, "Pączek Run 2023 z Putką" Zapisz się
12. Słupsk, "Sztafeta Walentynkowa 2023" Zapisz się
13. Szczytno, "7 Walentynkowy Piknik Morsów" Zapisz się
14. Malbork, "POWIATOWA MALBORSKA LIGA BIEGOWA I NORDIC WALKING ETAP 4/4 - FINAŁ" Zapisz się
15. Cała Polska, "Pączek Run 2023 VR" Zapisz się
16. Dzierzgoń, "IV Zlot Morsów nad Jeziorem Kuksy - Dzierzgoń Team z Fundacją TVN #MORSYZSERCEM" Zapisz się
17. Gdańsk, "#RUNGDN Sobieszewo i Nordic Walking" Zapisz się
18. Lubowidz, "Lubowidz Czelendż" Zapisz się
19. Białystok, "Pietrasze Cross Country 2/4" Zapisz się
20. Ustka, "Baltic Challenge – Nadmorskie Ogólnopolskie Mistrzostwa Nordic Walking" Zapisz się
21. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XI - luty" Zapisz się
22. Garczyn k/Kościerzyny, "X Bieg Morsa" Zapisz się
23. Ciechlin, "IV Bieg Wyklętych, Pniewy 2023" Zapisz się
24. Malbork, "12 godzinne morsowanie - charytatywna sztafeta morsów dla Hani i Weroniki" Zapisz się
25. Sopot, "Sopocki Bieg INKI" Zapisz się
26. Jaworzno, "„Piątka” dla Kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet" Zapisz się
27. Katowice, "RUNgnarok - bieg Wikingów. Podróżniczy Festiwal Biegowy (2.edycja)" Zapisz się
28. Tczew, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
29. Rypin, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
30. Annopol, "Nordikowy spacer z historią w tle " Zapisz się
31. Warząchewka Polska, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
32. Piła, "VIII Bieg Tropem Wilczym w Pile" Zapisz się
33. Lubice, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
34. Koszalin, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Koszalin 2023" Zapisz się
35. Elbląg, "XI BIEG TROPEM WILCZYM W ELBLĄGU" Zapisz się
36. BIAŁYSTOK, "XI EDYCJA BIEGU PAMIĘCI ZOŁNIERZY WYKLĘTYCH " TROPEM WILCZYM "" Zapisz się
37. Dzierzgoń, "Tropem Wilczym II Bieg w Dzierzgoniu, Pamięci Żołnierzy Wyklętych " Zapisz się
38. Kisielice, "Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
39. Puławy, "Bieg Tropem Wilczym " Zapisz się
40. Bolesławiec, ""Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bolesławiec 2023"" Zapisz się
41. Leżajsk, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym 2023”" Zapisz się
42. Chlebowo, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
43. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
44. Wysoka Kamieńska, "Wysoka Kamieńska "Bieg Tropem Wilczym 2023"" Zapisz się
45. Giełczyn k. Łomży , "Bieg po Miód + Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
46. Rożno-Parcele , "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2023" Zapisz się
47. Drogosze, "Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Drogosze 2023 " Zapisz się
48. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
49. Reda, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Zapisz się
50. Sobienie Jeziory, "Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
51. Wisznice, "Bieg Tropem Wilczym " Zapisz się
52. Skórcz, "VII Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps. ”Żelazny” - II Kociewski Cykl Biegowy" Zapisz się
53. Gdańsk, "Ladies Run 2023" Zapisz się
54. Kuchary Królewskie, "Bieg Zimowy - I Bieg Kwartetu Biegowego 4 Pory Roku 2023 " Zapisz się
55. Gmina Łyse Serafin, " #05 Kurpiowski Bieg Morsa oraz Nordic Walking" odwołano
56. Chudaczewko, "PAZUR GRYFA 2023" Zapisz się
57. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Pruszcz Gdański i Piątka nad Radunią" Zapisz się
58. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Pruszcz Gdański - sztafeta 3 osobowa" Zapisz się
59. Białystok, "Pietrasze Cross Country 3/4" Zapisz się
60. Sosnowiec, "III HARPAGAŃSKA CROSSOWA DYCHA " Zapisz się
61. Skarszewy, "VIII Borówno Cross - bieg wokół jeziora Borówno" Zapisz się
62. Elbląg, "VII Wiosenny Półmaraton Elaktywnych" Zapisz się
63. Sopot, "Zlot Morsów w Sopocie " Zapisz się
64. Starogard Gdański, "39. Bieg Szpęgawski - Bieg na milę" Zapisz się
65. Podkowa Leśna., "Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i Nordic Walking." Zapisz się
66. Starogard Gdański, "39. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
67. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2023" Zapisz się
68. Jastrzębia Góra, "II Bieg po Schodach 1/2" Zapisz się
69. Rumia, "Bieg i Marsz Zająca" Zapisz się
70. Rumia, "Biegi dzieci - Dogoń Zająca" Zapisz się
71. Strzembowo, "VI Bieg Wiosny – Tustań 2023" Zapisz się
72. Łomża , "V Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym." Zapisz się
73. Bełchatów, "III Urodzinowy Maraton Super Mario i Bolące Piszczele Bełchatów" Zapisz się
74. Sopot, "Bieg Granicami Sopotu" Zapisz się
75. Mońki, "XXII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne" Zapisz się
76. Białystok, "Pietrasze Cross Country 4/4" Zapisz się
77. Stilo, "Ultra Stilo 3 - 2 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się
78. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" Zapisz się
79. Bakałarzewo, "Bieganie w Dolinie Rospudy - VII Półmaraton Doliną Rospudy " Zapisz się
80. Bakałarzewo, "Bieganie w Dolinie Rospudy - Bieg Bakałarza" Zapisz się
81. Grajewo, "24 Bieg Wilka" Zapisz się
82. Tczew, "Silgan Ćwierćmaraton" Zapisz się
83. Świecie, "VII Bieg Rycerski - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
84. Rezerwat Rycerski Kierz k. Jednaczewa, "Bieg Stacha Konwy " Zapisz się
85. Susiec, "More Ultra Race Roztocze" Zapisz się
86. Trójmiasto, "ANOmaila 2023" Zapisz się
87. Wisła, "Podium Extreme Duathlon" Zapisz się
88. Kościelna Jania, "XXVIII biegi Jana z Jani" Zapisz się
89. Tczew, "I Bieg Tapflo – Dycha z pompą" Zapisz się
90. Wejherowo, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2023" Zapisz się
91. Tarnowskie Góry, "XI Tarnogórski Bieg Przełajowy" Zapisz się
92. Zblewo, "Mistrzostwa Polski Marynarzy - 5 km - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
93. Hajnówka, "14 Hajnowska Dwunastka" Zapisz się
94. Chłapowo, "II Bieg po Schodach 2/2" Zapisz się
95. Warszawa, "VI Krwiobieg 5 km,10 km i 50 km" Zapisz się
96. Warszawa, "VI Krwiobieg - sztafety" Zapisz się
97. Warszawa, "VI Krwiobieg - Idę - biegnę - wspieram!" Zapisz się
98. Warszawa, "VI Krwiobieg - biegi dziecięce" Zapisz się
99. Olecko, "X Jubileuszowa Olecka Trzynastka" Zapisz się
100. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 1/3" Zapisz się
101. Szpęgawsk, "Bieg Ofiar Szpęgawska" Zapisz się
102. Luzino, "Luzińska Dziesiątka" Zapisz się
103. Gdańsk, "#RUNGDN Oliwa" Zapisz się
104. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk" Zapisz się
105. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk - sztafety 2 osobowe" Zapisz się
106. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk - sztafety 3 osobowe" Zapisz się
107. Gdańsk, "Rajd CYKLO "Climate Classic"" Zapisz się
108. Sopot, "Supersprint Triathlon Sopot" Zapisz się
109. Gdańsk, "Bieg Piracki 2023" Zapisz się
110. Ocypel, "VIII Leśne Wandry - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
111. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyka" Zapisz się
112. Puck, "PGK Stoneman Triathlon Puck 2023 - sztafety" Zapisz się
113. Puck, "PGK Stoneman Triathlon Puck 2023" Zapisz się
114. Elbląg, "XIV Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka" Zapisz się
115. Lipusz, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/3" Zapisz się
116. Gniew, "Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - IV edycja - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
117. Władysławowo, "X Bieg Północy i V Marsz Północy" Zapisz się
118. Żywiec, "Diablak Beskid Extreme Triathlon " Zapisz się
119. Ostrołęka , "III Love’Las Run" Zapisz się
120. Szpęgawsk - Leśniczówka, "V Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2023" Zapisz się
121. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/3" Zapisz się
122. Kurzętnik, "Triathlon Kurzętnik" Zapisz się
123. Sopot, "I Sopocki Festiwal Biegowy" Zapisz się
124. Władysławowo, "Gwiazda Morza Stoneman Triathlon Władysławowo 2023- sztafety" Zapisz się
125. Władysławowo, "Gwiazda Morza Stoneman Triathlon Władysławowo 2023" Zapisz się
126. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2023" Zapisz się
127. Żarnowiec, "VIII Krokowska '10" Zapisz się
128. Lidzbark, "GRAVELIADA LIDZBARK 2023 - ULTRAMARATON" Zapisz się
129. Warszawa, "Mistrzostwa Europy w Nordic Walking" Zapisz się
130. Skórcz, "Iglotex XVI Bieg Czterech Jezior 15 km" Zapisz się
131. Warszawa, "Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - sztafety" Zapisz się
132. Szemud, "Luk-Connect Stoneman Triathlon Szemud 2023" Zapisz się
133. Szemud, "Luk-Connect Stoneman Triathlon Szemud 2023 - sztafety" Zapisz się
134. Rozewie, "IV Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" Zapisz się
135. Szklarska Poręba, "Gravmageddon. Karkonosze - Izery Gravel Race 2023" Zapisz się
136. Gądno, "XI Rajd Rowerowy "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika"" Zapisz się
137. Jastarnia , "Poland Ultra Triathlon " Zapisz się
138. Frombork, "2-4-8 Narusa Triathlon" Zapisz się
139. Frombork, "2-4-8 Narusa Triathlon SZTAFETY" Zapisz się
140. Półwysep Helski, "XIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VIII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
141. Półwysep Helski, "XIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza - bieg dzieci" Zapisz się
142. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu – 10 km Mistrzostwa Polski Kolejarzy" Zapisz się
143. Reda, "Redzki Bieg" Zapisz się
144. Zblewo, "V Bieg o Puchar Wójta - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
145. Skarszewy, "XXV Biegi im. Jana Kielasa - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
146. Giełczyn k. Łomży, "VII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
147. Lubichowo, "II Bieg Inki" Zapisz się
148. Władysławowo, "II Bieg Bohaterów Kaszubskich" Zapisz się
149. Owidz, "X Grodzisko Cross - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
150. Polańczyk, "Wataha Bieszczady Extreme Triathlon " Zapisz się
151. Sopot, "II Sopocki Festiwal Biegowy" Zapisz się
152. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VI Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
153. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VI Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
154. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VIII Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
155. Skórcz, "VII Bieg Jurka V Brygady Wileńskiej" Zapisz się
156. Kuźnica - Rozewie, "V Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
157. Skórcz, "III Bieg Wilka Kociewskiego - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
158. Gdańsk, "III Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" Zapisz się
159. Gliwice, "6 Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
160. Warlubie, "XXXX Biegi Pamięci Bronisława Malinowskiego - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
161. Osie, "XXXIII Oskie Biegi - Leśna zadyszka - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
162. Kocierz, "Kocierz Extreme Triathlon" Zapisz się
163. Milanówek, "Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Ulicznych i Nartorolkach." Zapisz się
164. Sopot, "Sopocka Jesień na 7" Zapisz się
165. Gdańsk, "#RUNGDN Orunia" Zapisz się
166. Stara Kiszewa, "II Kiszewski Bieg Przełajowy - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
167. Osiek, "Bieg Osiecki" Zapisz się
168. Gdańsk, "#RUNGDN Hevelianum" Zapisz się
169. Tczew, "XI Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VI Maraton Powiatu Tczewskiego" Zapisz się
170. Sopot, "Bieg Niepodległości" Zapisz się
171. Wielki Bukowiec, "Bieg Niepodległości" Zapisz się
172. Starogard Gdański, "IV Kociewski Bieg Niepodległości - VI Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
173. Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" Zapisz się
174. Sopot, "Bieg w pi#du 2023" Zapisz się
175. Gniew, "VI Kociewska Gala Biegowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ