# Nazwa
1. Stowięcino (gm. Główczyce), "Pieszy Rajd na Orientację Maczuga Stolema" Zapisz się
2. Bąkowo k. Kolbud, "Małe Kaszuby Biegają VI" Zapisz się
3. Czernin k/Sztumu (woj. pomorskie), "Leśny rajd na Orientację zButa IV edycja Czernin" Zapisz się
4. Krzynia, "Triathlon Towarzyski o Mistrzostwo Słupska" odwołano
5. Bąkowo k. Kolbud, "IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
6. Tłuszcz, "7 Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
7. Gądno, "Rajd Rowerowy "Na szlaku Pana Samochodzika"" Zapisz się
8. Stara Kiszewa, "Bieg Wierzycą w ramach Dożynek Parafialnych W Starej Kiszewie" Zapisz się
9. Środa Wielkopolska, "Rajd NA KONIEC LATA (WAKACJI)" Zapisz się
10. Dąbrówka gm.Lelis pow.ostrołęcki, "Kurpie MTB - Dąbrówka" Zapisz się
11. Jednaczewo k. Łomży, "I Jednaczewska Dycha " Zapisz się
12. Wiele, "Autokar na Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
13. Bytom, "1 bieg Regatta CROSS-MOL" Zapisz się
14. Wiele, "Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
15. Gdynia, "MAD NIGHT Challenge Gdynia 2016" Zapisz się
16. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - wrzesień" Zapisz się
17. Gdynia, "CYKLO Gdynia - wyścig szosowy " Zapisz się
18. Gdynia, "CYKLO Gdynia Kids - wyścigi dla Dzieci " Zapisz się
19. Bielsk Podlaski, "III Półmaraton Bielski" Zapisz się
20. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Barlinku" Zapisz się
21. Czarna Białostocka, "I Podlaski Duathlon GSzR " Zapisz się
22. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
23. Lubiewo, "IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami" Zapisz się
24. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej" Zapisz się
25. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
26. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
27. Pisz, Ul. Kwiatowa 2, "Pływanie - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
28. Sztum, "V Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sztum w ramach Dni Ziemi Sztumskiej" Zapisz się
29. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Rowery - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
30. Bydgoszcz, "ROLL and RUN 3/3" Zapisz się
31. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych" Zapisz się
32. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - wrzesień" Zapisz się
33. Przystań, gm. Olszewo-Borki, "3P " Zapisz się
34. Częstochowa, "Bieg Rodzinny Zabieganych" Zapisz się
35. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Biegi - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
36. Kraków, "„Iron Dragon”" Zapisz się
37. Pelplin, "I Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin" Zapisz się
38. Malbork, "Piątka dla Moniki" Zapisz się
39. Ostrzeszów, "IV Bieg 10 Profi" Zapisz się
40. Wieżyca-Koszałkowo/Gdańsk - Sopot, "II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
41. Kosakowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/4" Zapisz się
42. Złota Góra, "III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
43. Więcbork, "V Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork" Zapisz się
44. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci" Zapisz się
45. Żukowo, "Family MTB dla osób poniżej 18r.ż." Zapisz się
46. Żukowo, "Family MTB dla jednego rodzica z dzieckiem" Zapisz się
47. Żukowo, "Family MTB dla dwóch rodziców z dzieckiem" Zapisz się
48. Żukowo, "XCROSS MTB Żukowo" Zapisz się
49. Rogoźno, Rożnowice, "Korona Wielkopolski 2/6" Zapisz się
50. Słupsk, Lasek Północny, "Lekkoatletyka łączy pokolenia "Pożegnanie lata" " Zapisz się
51. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" 10 km" Zapisz się
52. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Wschód" Zapisz się
53. Zapowiednik k. Skarszew, "IV MARATON FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU" Zapisz się
54. Oleśnica, "VI Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking" Zapisz się
55. Przodkowo, "Duathlon Przodkowo" Zapisz się
56. Słupsk, "Półmaraton Słupsk" Zapisz się
57. Gdańsk, "GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka)" Zapisz się
58. Elbląg, "VII Elbląski Półmaraton – Bażant 2016" Zapisz się
59. Rumia, "XXXII BIEG POKOJU" Zapisz się
60. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
61. Owidz (koło Starogardu Gdańskiego), "IV Bieg GRODZISKO CROSS" Zapisz się
62. Kikół, "KIKOLSKI RAJD ROWEROWY" Zapisz się
63. Gdynia, "Testowa z limitem" Zapisz się
64. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
65. Gdańsk, "GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
66. Wołów, "II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW" Zapisz się
67. Gniew, "III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
68. Prabuty, "VIII Bieg uliczny „Liwa Cup – Prabuty 2016”" Zapisz się
69. Kiełpino, "Mały Arasmus - biegi dla dzieci i młodzieży podczas 1. BIEGU ARASMUSA " Zapisz się
70. Kiełpino, "1. BIEG ARASMUSA " Zapisz się
71. Kiełpino, "Marsz Arasmusa - marsz nordic walking na dystansie 5km" Zapisz się
72. Szczecin, "Szczeciński charytatywny bieg „Bieg poMOC”" Zapisz się
73. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
74. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Czwórki" Zapisz się
75. Giełczyn k. Łomży , "III Bieg Łomża-Giełczyn 2016" Zapisz się
76. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Śniadaniowy" Zapisz się
77. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Rodzinny" Zapisz się
78. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg z psem" Zapisz się
79. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Romantyczny" Zapisz się
80. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Sztafetowy" Zapisz się
81. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Główny i Marsz Nordic Walking" Zapisz się
82. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
83. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
84. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
85. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
86. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
87. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
88. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
89. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
90. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
91. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
92. Kościerzyna, "XXII Kościerskich Biegów Ulicznych" Zapisz się
93. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
94. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
95. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
96. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
97. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
98. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
99. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
100. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
101. Brenna, "I Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 1" Zapisz się
102. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
103. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
104. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
105. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
106. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
107. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
108. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
109. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
110. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
111. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
112. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
113. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
114. Dąbki, "Nadmorska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 2" Zapisz się
115. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
116. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
117. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
118. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
119. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
120. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
121. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
122. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
123. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
124. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
125. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
126. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
127. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
128. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
129. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
130. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
131. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
132. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
133. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
134. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
135. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
136. Gdynia, "Test drużyna" Zapisz się
137. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
138. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
139. Lipnica, "Kaszubska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 3" Zapisz się
140. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
141. tu, "test" Zapisz się
142. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
143. Warszawa, "Warszawska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 4" Zapisz się
144. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
145. Węgorzyno, "Węgorzyńska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 5" Zapisz się
146. Brenna, "II Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - FINAŁ" Zapisz się