# Nazwa
1. Gdynia, "Czwartkowe Biegi Śledzia (CBŚ) " Zapisz się
2. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
3. Parlin, "DZIECIĘCE BIEGI ULICZNE – II EDYCJA" Zapisz się
4. Brzeszcze, "Światowy Dzień Marszu" Zapisz się
5. Grudziądz, "Bieg "Przegoń niemoc"" Zapisz się
6. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
7. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
8. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
9. Środa Wielkopolska, "Rajd na koniec sezonu - Pij Mleko" Zapisz się
10. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
11. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
12. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
13. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
14. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
15. Sępólno Krajeńskie, "XV Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
16. Czeladź, "Międzypokoleniowy Marsz Nordic Walking" Zapisz się
17. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Północ" Zapisz się
18. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
19. Kościerzyna, "XXII Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
20. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
21. Lgota Murowana, "Zawody Sztafet i Półmaraton Indywidualny Nordic Walking" Zapisz się
22. Sopot, "Piwna Mila 2016" Zapisz się
23. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
24. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
25. Giełczyn k. Łomży, "Pobiegnij dla Adama" Zapisz się
26. DĄBROWA GÓRNICZA, "VI BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND" Zapisz się
27. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
28. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy - biegi młodzieżowe" Zapisz się
29. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
30. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
31. Mysłowice, "XXIV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
32. Siedlce, "III Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
33. Katowice, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
34. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
35. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
36. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
37. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
38. Kosakowo, "Zawody w Pięcioboju Nowoczesnym Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kosakowo" Zapisz się
39. Brenna, "I Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 1" Zapisz się
40. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
41. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
42. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
43. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
44. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
45. Straszyn-Juszkowo, "V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
46. Puck, "Rozpoczęcie sezonu morsowego 2016/2017 - zaczyna się w Pucku" Zapisz się
47. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
48. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
49. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
50. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
51. Sedranki k. Olecka, "IV Leśny Cross Niepodległości - Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
52. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
53. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
54. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
55. Dąbki, "Nadmorska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 2" Zapisz się
56. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
57. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
58. Pruszcz Gdański, "Pruszczański bieg niepodległości" Zapisz się
59. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
60. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
61. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #1" Zapisz się
62. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
63. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
64. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
65. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
66. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
67. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
68. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
69. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
70. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
71. Mikołajki, "XII Mikołajkowe Biegi Uliczne" Zapisz się
72. Mikołajki, "IV Półmaraton Mikołajkowy" Zapisz się
73. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
74. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
75. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
76. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
77. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
78. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #2" Zapisz się
79. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
80. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
81. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #3" Zapisz się
82. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
83. Lipnica, "Kaszubska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 3" Zapisz się
84. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #4" Zapisz się
85. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
86. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #5" Zapisz się
87. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
88. Warszawa, "Warszawska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 4" Zapisz się
89. Stare Pole, "II Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
90. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
91. Węgorzyno, "Węgorzyńska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 5" Zapisz się
92. Opalenie, "IV Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu" Zapisz się
93. Brenna, "II Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - FINAŁ" Zapisz się