# Nazwa
1. Rumia, "5. Wakacyjny Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
2. Grudziądz, "BIEG UŁAŃSKI " Zapisz się
3. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”" Zapisz się
4. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
5. Kraków, "II Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami DOG RUN - rusz cztery łapy" Zapisz się
6. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
7. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #4" Zapisz się
8. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego" Zapisz się
9. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
10. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
11. Żukowo, "Turniej Siatkówki Plażowej w Żukowie" Zapisz się
12. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
13. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3" Zapisz się
14. Nowogard, "V Rowerowy Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - RODZINNY " Zapisz się
15. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie" Zapisz się
16. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
17. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Zapisz się
18. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
19. Rumia, "6. Wakacyjny Cykliczny Bieg Śledzia " Zapisz się
20. Włocławek, "II Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
21. Dzierzgoń, "Bieg Pamięci " Zapisz się
22. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
23. Gdańsk, "Crushmageddon 2018" Zapisz się
24. Swarzewo, "I Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Zapisz się
25. Gniezno, "I Otwarty Marsz Nordic Walking na Dalkach" Zapisz się
26. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
27. Bytom - Miechowice, "III Kieta CROSS-MOL " Zapisz się
28. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
29. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
30. Katowice, "„KATO BIKE FESTIVAL” - PARK ZADOLE" Zapisz się
31. Warszawa, "Wyprzedź Meningokoki" Zapisz się
32. Nowe Skalmierzyce, "II Rajd Rowerowy na Koniec Świata" Zapisz się
33. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
34. Pruszcz Gdański, "II Bieg na zakończenie lata" Zapisz się
35. Warszawa, "Zabiegana mama" Zapisz się
36. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
37. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
38. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
39. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
40. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
41. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
42. Rybaki k. Narwi, "7. Bieg dla Hospicjum Eliasza" Zapisz się
43. Przywidz, "Przywidzka pętelka" Zapisz się
44. Ostrołęka, "Kolarskie Kryterium Uliczne "MELDUJĘ POLSKO"" Zapisz się
45. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów" Zapisz się
46. CZARNA BIAŁOSTOCKA, "1 BIEG HUBERTUSA " Zapisz się
47. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
48. Nowa Góra, "I Bieg przez Paryż" Zapisz się
49. Połczyno, "IV Bieg Zemi Puckiej na 10km" Zapisz się
50. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
51. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
52. Nowa Góra, "Czerwony berecik (bieg z przeszkodami dla dzieci)" Zapisz się
53. Nowa Góra, "Odkryj zakątki Paryża - Bieg rodzinny/ zespołowy" Zapisz się
54. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Zapisz się
55. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
56. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
57. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
58. Sosnówka k. Grudziądza, "1. Bieg Sosny" Zapisz się
59. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
60. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Zapisz się
61. Pelplin, "Lotto Bieg Cysterski" Zapisz się
62. Solec Kujawski, "Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami" Zapisz się
63. Wieżyca-Koszałkowo, "KASZUBSKA PONIEWIERKA – BIEGI DLA DZIECI " Zapisz się
64. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
65. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Zapisz się
66. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
67. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
68. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 3-osobowe" Zapisz się
69. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
70. Niegowa, "III Rajd z Kijami przez Jaskinie " Zapisz się
71. Ostrołęka, "TEST COOPERA dla Wszystkich" Zapisz się
72. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
73. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
74. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" odwołano
75. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
76. Częstochowa, "V Bieg Rodzinny Zabieganych" Zapisz się
77. MALBORK, "2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
78. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
79. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
80. Mściwojów, "II SpontanRace - Mściwojów" Zapisz się
81. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Zapisz się
82. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
83. Kiełpino, "Koszulka okolicznościowa 3. Biegu Arasmusa" Zapisz się
84. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
85. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
86. Grudziądz, "PRZEGOŃ PRZEMOC – WYBIERZ POMOC" Zapisz się
87. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
88. Katowice, "BIEG „UBiegamy się o Zdrowie2” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
89. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
90. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
91. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Zapisz się
92. Giełczyn k. Łomży, "V Leśny Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
93. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Zapisz się
94. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Zapisz się
95. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
96. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
97. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Zapisz się
98. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Zapisz się
99. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
100. Tychy, "I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci " Zapisz się
101. Dąbrowa Górnicza, "VIII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2018" Zapisz się
102. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
103. Straszyn-Juszkowo, "VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
104. Tychy, "I Bieg z Sercem" Zapisz się
105. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
106. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
107. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
108. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Zapisz się
109. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Zapisz się
110. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
111. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" Zapisz się
112. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Zapisz się
113. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie" Zapisz się
114. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Zapisz się
115. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
116. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
117. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
118. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Zapisz się
119. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Zapisz się
120. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Zapisz się
121. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Zapisz się
122. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" Zapisz się
123. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
124. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
125. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
126. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
127. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
128. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
129. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
130. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Zapisz się
131. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
132. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
133. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Zapisz się
134. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " Zapisz się
135. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Zapisz się
136. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
137. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
138. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
139. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Zapisz się
140. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" Zapisz się
141. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
142. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
143. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
144. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #3" Zapisz się
145. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
146. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
147. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Zapisz się
148. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Zapisz się
149. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Zapisz się
150. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Zapisz się
151. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ