# Nazwa
1. Gdańsk, "Aktywuj się na wodzie 6" Zapisz się
2. Elbląg, "ENDURO MAN Elbląg 2016 - Bieg" Zapisz się
3. Sztum, "IV Sztumski Aquathlon" Zapisz się
4. Lipusz, "IV Pętla Tuszkowska Matka - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
5. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka" Zapisz się
6. Dąbki, "III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy " Zapisz się
7. Elbląg, "ENDURO MAN Elbląg 2016 - Pływanie" Zapisz się
8. Gdańsk, "Aktywuj się na wodzie 7" Zapisz się
9. Rudawka (k.Augustów), "Maraton na Orientację JASZCZUR - GRANICZNA WODA" Zapisz się
10. Wdzydze, "Małe Kaszuby Biegają V" Zapisz się
11. Wdzydze, "IV Półmaraton Stolema - Bieg Kościerskiego Browaru" Zapisz się
12. Warszawa, "Parkowe Mistrzostwa Warszawy w Nordic Walking" Zapisz się
13. Kleszczele, " Królewski Bieg Uliczny. Mistrzostwa Straży Granicznej na dystansie 10 km" Zapisz się
14. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - sierpień" Zapisz się
15. Białogóra, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
16. Mysłowice, "ECO MARATON RADOŚCI" Zapisz się
17. Gdańsk, "Aktywuj się na wodzie 8" Zapisz się
18. Rybaki, "Charytatywna Jedenastka. V Bieg Dla Hospicjum" Zapisz się
19. Łężyce, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
20. Pomlewo, "Otwarty Rajd Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Przywidz" Zapisz się
21. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - sierpień" Zapisz się
22. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
23. Dąbki, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 4/5" Zapisz się
24. Gdynia Bulwar Nadmorski , "CYKLO Gdynia ELIMINATOR - XCE" Zapisz się
25. Pisz, " I Nocny Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego" Zapisz się
26. Mrągowo, "V Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Zapisz się
27. Mrągowo, "Biegi dla dzieci przy V Mrągowskim Biegu - Piknik Wojskowy" Zapisz się
28. Rozłazino, "II Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami" Zapisz się
29. Rzekuń pow.ostrołęcki, "Kurpie MTB czas SZOSA" Zapisz się
30. Chmielno, "II Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Chmielno " Zapisz się
31. Wińsko, "I BIEG SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY" Zapisz się
32. Pasłęk, "VII Bieg Wokół Pasłęckich Murów Oobronnych" Zapisz się
33. Gdańsk, "Aktywuj się na wodzie 9" Zapisz się
34. Łeba, "Pielgrzymka Biegiem - 2x św. Jakub" Zapisz się
35. Nowogard, "III Maraton Rowerowy MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego " Zapisz się
36. Nowogard, "III Maraton Rowerowy MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - RODZINNY" Zapisz się
37. Mikołajki Pomorskie, "III Bieg o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie" Zapisz się
38. Lubikówko, "10 Kilometrów Do „Folwarku Amalia”" Zapisz się
39. Borzytuchom, "IV Bieg i Marsz Nordic Walking „Diabelska Góra”" Zapisz się
40. Siedlce, "VII Triathlon Siedlecki - Sprint 750/20/5" Zapisz się
41. Tczew, "III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły”" Zapisz się
42. Gdańsk, "Aktywuj się na wodzie 10" Zapisz się
43. Stowięcino (gm. Główczyce), "Regulamin Rajdu na Orientację Maczuga Stolema" Zapisz się
44. Kolbudy, "Małe Kaszuby Biegają VI" Zapisz się
45. Czernin, "Leśny rajd na Orientację zButa IV edycja Czernin" Zapisz się
46. Kolbudy, "IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
47. Tłuszcz, "7 Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
48. Jednaczewo k. Łomży, "I Jednaczewska Dycha " Zapisz się
49. Wiele, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
50. Bytom, "1 bieg Regatta CROSS-MOL" Zapisz się
51. Gdynia, "MAD NIGHT Challenge Gdynia 2016" Zapisz się
52. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - wrzesień" Zapisz się
53. Gdynia, "CYKLO Gdynia - wyścig szosowy " Zapisz się
54. Bielsk Podlaski, "III Półmaraton Bielski" Zapisz się
55. Czarna Białostocka, "I Podlaski Duathlon GSzR " Zapisz się
56. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
57. Lubiewo, "IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami" Zapisz się
58. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
59. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
60. Bydgoszcz, "ROLL and RUN 3/3" Zapisz się
61. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych" Zapisz się
62. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - wrzesień" Zapisz się
63. Przystań, gm. Olszewo-Borki, "3P " Zapisz się
64. Kraków, "„Iron Dragon”" Zapisz się
65. Pelplin, "I Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin" Zapisz się
66. Ostrzeszów, "IV Bieg 10 Profi" Zapisz się
67. Wieżyca-Koszałkowo/Gdańsk - Sopot, "II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
68. Kosakowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/4" Zapisz się
69. Złota Góra, "III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
70. Więcbork, "V Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork" Zapisz się
71. Rogoźno, Rożnowice, "Korona Wielkopolski 2/6" Zapisz się
72. Giełczyn k. Łomży , "III Bieg Łomża-Giełczyn 2016" Zapisz się
73. Zapowiednik k. Skarszew, "IV MARATON FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU" Zapisz się
74. Oleśnica, "VI Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking" Zapisz się
75. Przodkowo, "Duathlon Przodkowo" Zapisz się
76. Słupsk, "Półmaraton Słupsk" Zapisz się
77. Gdańsk, "GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka)" Zapisz się
78. Elbląg, "VII Elbląski Półmaraton – Bażant 2016" Zapisz się
79. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
80. Owidz (koło Starogardu Gdańskiego), "IV Bieg GRODZISKO CROSS" Zapisz się
81. Gdynia, "Testowa z limitem" Zapisz się
82. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
83. Gdańsk, "GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
84. Wołów, "II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW" Zapisz się
85. Gniew, "III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
86. Kiełpino, "Mały Arasmus - biegi dla dzieci i młodzieży podczas 1. BIEGU ARASMUSA " Zapisz się
87. Kiełpino, "1. BIEG ARASMUSA " Zapisz się
88. Kiełpino, "Marsz Arasmusa - marsz nordic walking na dystansie 5km" Zapisz się
89. Szczecin, "Szczeciński charytatywny bieg „Bieg poMOC”" Zapisz się
90. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
91. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Czwórki" Zapisz się
92. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
93. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
94. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
95. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
96. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
97. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
98. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
99. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
100. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
101. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
102. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy" Zapisz się
103. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
104. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
105. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
106. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
107. Gdynia, "II Mors Sportowy" Zapisz się
108. Gdynia, "Małe Kaszuby Biegają VIII" Zapisz się
109. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
110. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
111. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
112. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
113. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy" Zapisz się
114. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
115. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
116. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
117. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
118. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
119. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
120. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
121. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
122. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
123. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
124. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
125. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
126. Reda, "III Zimowe Grand Prix Redy "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
127. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
128. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
129. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
130. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
131. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
132. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
133. Gdynia, "Test drużyna" Zapisz się
134. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
135. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
136. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
137. tu, "test" Zapisz się
138. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
139. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się