# Nazwa
1. Stowięcino (gm. Główczyce), "Pieszy Rajd na Orientację Maczuga Stolema" Zapisz się
2. Bąkowo k. Kolbud, "Małe Kaszuby Biegają VI" Zapisz się
3. Białystok, "HERO RUN" Zapisz się
4. Jastarnia, " VII Bałtycki Maraton brzegiem morza III Bałtycki Półmaraton brzegiem morza" Zapisz się
5. Czernin k/Sztumu (woj. pomorskie), "Leśny rajd na Orientację zButa IV edycja Czernin" Zapisz się
6. Krzynia, "Triathlon Towarzyski o Mistrzostwo Słupska" odwołano
7. Bąkowo k. Kolbud, "IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
8. Tłuszcz, "7 Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
9. Gądno, "Rajd Rowerowy "Na szlaku Pana Samochodzika"" Zapisz się
10. Stara Kiszewa, "Bieg Wierzycą w ramach Dożynek Parafialnych W Starej Kiszewie" Zapisz się
11. Środa Wielkopolska, "Rajd NA KONIEC LATA (WAKACJI)" Zapisz się
12. Dąbrówka gm.Lelis pow.ostrołęcki, "Kurpie MTB - Dąbrówka" Zapisz się
13. Jednaczewo k. Łomży, "I Jednaczewska Dycha " Zapisz się
14. Wiele, "Autokar na Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
15. Bytom, "1 bieg Regatta CROSS-MOL" Zapisz się
16. Wiele, "Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
17. Gdynia, "MAD NIGHT Challenge Gdynia 2016" Zapisz się
18. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - wrzesień" Zapisz się
19. Gdynia, "CYKLO Gdynia - wyścig szosowy " Zapisz się
20. Gdynia, "CYKLO Gdynia Kids - wyścigi dla Dzieci " Zapisz się
21. Bielsk Podlaski, "III Półmaraton Bielski" Zapisz się
22. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Barlinku" Zapisz się
23. Czarna Białostocka, "I Podlaski Duathlon GSzR " Zapisz się
24. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
25. Lubiewo, "IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami" Zapisz się
26. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej" Zapisz się
27. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
28. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
29. Pisz, Ul. Kwiatowa 2, "Pływanie - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
30. Sztum, "V Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sztum w ramach Dni Ziemi Sztumskiej" Zapisz się
31. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Rowery - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
32. Bydgoszcz, "ROLL and RUN 3/3" Zapisz się
33. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych" Zapisz się
34. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - wrzesień" Zapisz się
35. Przystań, gm. Olszewo-Borki, "3P " Zapisz się
36. Częstochowa, "Bieg Rodzinny Zabieganych" Zapisz się
37. Pisz, Park Miejski, Ul. Parkowa, "Biegi - I Piski Triathlon na Raty" Zapisz się
38. Kraków, "„Iron Dragon”" Zapisz się
39. Pelplin, "I Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin" Zapisz się
40. Malbork, "Piątka dla Moniki" Zapisz się
41. Ostrzeszów, "IV Bieg 10 Profi" Zapisz się
42. Wieżyca-Koszałkowo/Gdańsk - Sopot, "II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
43. Kosakowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/4" Zapisz się
44. Złota Góra, "III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
45. Więcbork, "V Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork" Zapisz się
46. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci" Zapisz się
47. Żukowo, "Family MTB dla osób poniżej 18r.ż." Zapisz się
48. Żukowo, "Family MTB dla jednego rodzica z dzieckiem" Zapisz się
49. Żukowo, "Family MTB dla dwóch rodziców z dzieckiem" Zapisz się
50. Żukowo, "XCROSS MTB Żukowo" Zapisz się
51. Rogoźno, Rożnowice, "Korona Wielkopolski 2/6" Zapisz się
52. Słupsk, Lasek Północny, "Lekkoatletyka łączy pokolenia "Pożegnanie lata" " Zapisz się
53. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" 10 km" Zapisz się
54. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Wschód" Zapisz się
55. Zapowiednik k. Skarszew, "IV MARATON FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU" Zapisz się
56. Oleśnica, "VI Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking" Zapisz się
57. Przodkowo, "Duathlon Przodkowo" Zapisz się
58. Słupsk, "Półmaraton Słupsk" Zapisz się
59. Gdańsk, "GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka)" Zapisz się
60. Elbląg, "VII Elbląski Półmaraton – Bażant 2016" Zapisz się
61. Rumia, "XXXII BIEG POKOJU" Zapisz się
62. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
63. Owidz (koło Starogardu Gdańskiego), "IV Bieg GRODZISKO CROSS" Zapisz się
64. Kikół, "KIKOLSKI RAJD ROWEROWY" Zapisz się
65. Gdynia, "Testowa z limitem" Zapisz się
66. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
67. Gdańsk, "GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
68. Wołów, "II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW" Zapisz się
69. Gniew, "III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
70. Prabuty, "VIII Bieg uliczny „Liwa Cup – Prabuty 2016”" Zapisz się
71. Kiełpino, "Mały Arasmus - biegi dla dzieci i młodzieży podczas 1. BIEGU ARASMUSA " Zapisz się
72. Kiełpino, "1. BIEG ARASMUSA " Zapisz się
73. Kiełpino, "Marsz Arasmusa - marsz nordic walking na dystansie 5km" Zapisz się
74. Szczecin, "Szczeciński charytatywny bieg „Bieg poMOC”" Zapisz się
75. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
76. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Czwórki" Zapisz się
77. Giełczyn k. Łomży , "III Bieg Łomża-Giełczyn 2016" Zapisz się
78. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Śniadaniowy" Zapisz się
79. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Rodzinny" Zapisz się
80. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg z psem" Zapisz się
81. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Romantyczny" Zapisz się
82. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Sztafetowy" Zapisz się
83. Bytów, "Pomoc dla Kuby - Bieg Główny i Marsz Nordic Walking" Zapisz się
84. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
85. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
86. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
87. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
88. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
89. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
90. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
91. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
92. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
93. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
94. Kościerzyna, "XXII Kościerskich Biegów Ulicznych" Zapisz się
95. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
96. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
97. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
98. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
99. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
100. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
101. Mysłowice, "XXIV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
102. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
103. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
104. Brenna, "I Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 1" Zapisz się
105. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
106. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
107. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
108. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
109. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
110. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
111. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
112. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
113. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
114. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
115. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
116. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
117. Dąbki, "Nadmorska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 2" Zapisz się
118. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
119. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
120. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
121. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
122. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
123. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
124. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
125. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
126. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
127. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
128. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
129. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
130. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
131. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
132. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
133. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
134. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
135. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
136. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
137. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
138. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
139. Gdynia, "Test drużyna" Zapisz się
140. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
141. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
142. Lipnica, "Kaszubska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 3" Zapisz się
143. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
144. tu, "test" Zapisz się
145. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
146. Warszawa, "Warszawska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 4" Zapisz się
147. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
148. Węgorzyno, "Węgorzyńska Wielka Włóczęga z Jadzią - etap 5" Zapisz się
149. Brenna, "II Beskidzka Wielka Włóczęga z Jadzią - FINAŁ" Zapisz się