# Nazwa
1. Włocławek, "V Bieg Cudu nad Wisłą" Zapisz się
2. Suwałki, "Rodzinny Bieg Śniadaniowy" Zapisz się
3. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
4. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" odwołano
5. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Zapisz się
6. Gądno, "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika- Gądno" Zapisz się
7. Swornegacie, "SworneRace 2020 Alpina bieg trailowy 10 km" Zapisz się
8. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Zapisz się
9. Włocławek, "4 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
10. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Zapisz się
11. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy " Zapisz się
12. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Zapisz się
13. Łódź, "III Bieg Głodomora" Zapisz się
14. Sztum, "IV SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" Zapisz się
15. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Zapisz się
16. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
17. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Zapisz się
18. Pabianice , "II etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice " Zapisz się
19. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
20. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
21. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
22. Mątowy Wielkie k. Miłoradza, "II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking im. Błogosławionej Doroty " Zapisz się
23. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Zapisz się
24. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Zapisz się
25. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
26. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Zapisz się
27. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
28. Czosnów, "XIV Czosnowski Rajd Rowerowy" Zapisz się
29. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
30. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Zapisz się
31. Jurata, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" odwołano
32. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
33. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
34. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" odwołano
35. Czosnów, "MOC Muzyki vol. 2" Zapisz się
36. Cała Polska, "Wirtualny V Charytatywny Koci Bieg. Bieg dla Krystiana" Zapisz się
37. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Zapisz się
38. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
39. Cedry Wielkie , "Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie" Zapisz się
40. Żukowo, "Turniej Siatkówki Plażowej #2" Zapisz się
41. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
42. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
43. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" odwołano
44. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE K2 - Bieg Wirtualny" Zapisz się
45. Augustów - Studzieniczna , "Augustowski Rajd Rowerowy" Zapisz się
46. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Zapisz się
47. Katowice, "Cała Polska #wyprzedźPrezesa - Wyścig z okazji 30 - lecia Hospicjum Cordis" Zapisz się
48. Sopot, "Sierpniowe Wyzwanie z MOSiR Sopot" Zapisz się
49. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Zapisz się
50. Augustów, "Rodzinny Rowerowy Rajd Wirtualny" Zapisz się
51. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Zapisz się
52. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km)" Zapisz się
53. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
54. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" odwołano
55. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" odwołano
56. Jarosław, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - III Etap - Jarosław" Zapisz się
57. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
58. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Zapisz się
59. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Zapisz się
60. Krokowa, "1# CYKLO Krokowa - wyścig szosowy " Zapisz się
61. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - 100 Maratonów Artura" Zapisz się
62. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
63. Kalisz, "Rodzinny Rajd Rowerowy Rowerowej Stolicy Polski" Zapisz się
64. Łódź, "TMLS # 12 + SETNY MARATON MICHAŁA KARWOWSKIEGO I PRZEMKA STUPNOWICZA" Zapisz się
65. Dąbrowa Górnicza, "Express Run" Zapisz się
66. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
67. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
68. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
69. Puszcza Darzlubska - Darzlubie - Połczyno, "VI BIEG ZIEMI PUCKIEJ NA 10 KM" Zapisz się
70. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
71. Czerwonak, "I Gminne Mistrzostwa Nordic Walking" Zapisz się
72. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
73. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" odwołano
74. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
75. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
76. Sopot, "Piwna Mila 2020" odwołano
77. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
78. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Zapisz się
79. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Zapisz się
80. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
81. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
82. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
83. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
84. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
85. Barlinek, "Wielka Barlinecka 7-ka - Start Wirtualny" Zapisz się
86. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
87. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
88. Handzlówka, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - IV Etap - Handzlówka" Zapisz się
89. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Zapisz się
90. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
91. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
92. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" odwołano
93. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/2- Zaspa Młyniec - dzieci " Zapisz się
94. Solec Kujawski, "IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK" Zapisz się
95. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Zapisz się
96. Cała Polska, "Wirtualny Pizza Run 2020" Zapisz się
97. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Zapisz się
98. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
99. Gmina Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy " Zapisz się
100. Gmina Filipów, "Filipowskiego Biegu Jaćwinga - 12.5km" Zapisz się
101. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" odwołano
102. Sopot, "NucleaRUN" Zapisz się
103. Cała Polska, "Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu" Zapisz się
104. Dąbrowa Górnicza, "XXV BIEG HUTNIKÓW 2020" Zapisz się
105. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Zapisz się
106. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Zapisz się
107. Polanów, "CZARNA COBRA 2020 - MP w Długodystansowych Rajdach na Orientację" Zapisz się
108. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Zapisz się
109. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Zapisz się
110. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich w Ostrołęce" Zapisz się
111. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
112. Reda, "VII Redzki Bieg na Jubileusz 30-lecia Samorządu" Zapisz się
113. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Zapisz się
114. Kartuzy, "2# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Zapisz się
115. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Zapisz się
116. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Zapisz się
117. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
118. Cała Polska, "Back to school " Zapisz się
119. Polska , "50+ km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora!" Zapisz się
120. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE " STUKILOMETROWY BIEGACZ ZAWODOWY "" Zapisz się
121. Pasłęk, "Korona Północy - Pasłęk - WIRTUALNIE" Zapisz się
122. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Zapisz się
123. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" odwołano
124. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" odwołano
125. Hajnówka, "XI Hajnowska Dwunastka" Zapisz się
126. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Zapisz się
127. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
128. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
129. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
130. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
131. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Zapisz się
132. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Zapisz się
133. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Zapisz się
134. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Zapisz się
135. Grójec, "Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Zapisz się
136. Gdańsk, "przeRUNbane" Zapisz się
137. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Zapisz się
138. Jastarnia - Władysławowo, "XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
139. Trójmiasto, "Adventure Challenge - Madness 100 QR" Zapisz się
140. Cała Polska, "HEHESZKI - bieg wirtualny" Zapisz się
141. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
142. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
143. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Zapisz się
144. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Zapisz się
145. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Zapisz się
146. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Zapisz się
147. Cała Polska, "WIRTUALNA Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Zapisz się
148. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Zapisz się
149. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
150. Katowice, "I Bieg Charytatywny BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA!" Zapisz się
151. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE LHOTSE" Zapisz się
152. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
153. Lubuń gm. Kobylnica, "Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km" Zapisz się
154. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km WIRTUALNIE" Zapisz się
155. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
156. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Zapisz się
157. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
158. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
159. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE DZIKA " Powalcz z czasem"" Zapisz się
160. Cała Polska, "PanDa 3" Zapisz się
161. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
162. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
163. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Zapisz się
164. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
165. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
166. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
167. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
168. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
169. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Zapisz się
170. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
171. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
172. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
173. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
174. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
175. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
176. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
177. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Zapisz się
178. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
179. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
180. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ