# Nazwa
1. Biskupiec, "Great Lakes Gravel" Zapisz się
2. Katowice, "Bieg Automatyka - Bieg Falownika [Impreza wirtualna]" Zapisz się
3. Korzybie, "Bieg Charytatywny - „Bieg o Honor Żołnierza - Tobie Ojczyzno...Przysięgam!" " Zapisz się
4. Mysłowice, "II Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
5. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
6. Nieporęt, "Aqua Speed Open Water Series - Etap 3" Zapisz się
7. Olecko, "V Mazurska Pętla Biegowa -Olecko" Zapisz się
8. Kalisz, "V Rodzinny Rajd po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej - 18 września 2021 r." Zapisz się
9. Bytom, Chorzów, Katowice, "Projekt Dobra Mobilność - rajd rowerowy" Zapisz się
10. Złoty Potok , "III etap XI Jurajski Puchar Nordic Walking " Zapisz się
11. Lubiewo, "XIV Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Krainy Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
12. Solec Kujawski, "V Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk”" Zapisz się
13. Swornegacie, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 10 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
14. KIEŁPINO (powiat kartuski), "V BIEG ŻELAZNEGO Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. ppor. Zdzisława Badochy „Żelaznego” -Tropem Wilczym." Zapisz się
15. Nowy Staw, "I Żuławski Bieg oraz Marsz Nordic Walking w ramach Światowego Dnia Sybiraka" Zapisz się
16. Sopot, "UV ColoRUN 2021" odwołano
17. Toruń, "Nocny Bieg ulicami Torunia" Zapisz się
18. Bąkowo - koło Gdańska, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
19. Cewice, "Bieg Pocztyliona" Zapisz się
20. Sopot, "Bieg Po Piwo III" Zapisz się
21. Sosnowiec, "HARPAGAŃSKA CROSSOWA DYCHA " Zapisz się
22. Łódź, "Pizza Run z Fiero!" Zapisz się
23. Jakubowice gm. Annopol, "Nadwiślański Marsz Nordic Walking - Chodzimy z SZANSĄ" Zapisz się
24. Bolszewo, "Bieg i Marsz Nordic Walking "Uratuj Ratowniczkę Olgę"" Zapisz się
25. Gdańsk, "GP Kokoszki - Kiełpino Górne" Zapisz się
26. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2021 #5" Zapisz się
27. Żukowo, "II Sztafetowy Bieg i Marsz Żukowski" Zapisz się
28. Nieporęt, "Garmin Iron Triathlon" Zapisz się
29. Szpęgawsk, "III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2021" Zapisz się
30. Gliwice, ""Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Gliwicach 2021" Zapisz się
31. Skórcz, "I Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5 km - trasa z atestem PZLA" Zapisz się
32. Rozłazino, "VII Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce" Zapisz się
33. Żukowo, "29 Żukowski Przełaj - Biegi Dzieci" Zapisz się
34. Reda, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” Reda" Zapisz się
35. Święta Woda, "3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody " Zapisz się
36. Połczyno, "VII Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
37. Waplewo Wielkie, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z HISTORIA W TLE - MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ W WAPLEWIE WIELKIM" Zapisz się
38. Cewice, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
39. Cała Polska, "Pizza Run 2021 - VR" Zapisz się
40. Malesowizna-Turtul, "Ultra Hańcza 2021 - Jesień" Zapisz się
41. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
42. Jelenia Góra - Parking pod Wzgórzem Krzywoustego, "EKO RUN II – bieg charytatywny!" Zapisz się
43. Rożnowice, "Korona Polski 2021 - Rożnowice" Zapisz się
44. Władysławowo, "V Bieg i Marsz NW na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
45. Malesowizna 24, "Ultra Hańcza 45 o Puchar Suwalskiego Parku Krajobrazowego" Zapisz się
46. Gdańsk, "Na nogach i kołach wokół Pachołka - biegi cross country" Zapisz się
47. Świetlino, "I Biegu i Marszu Nordic Walking „ ŚWIETLIŃSKA GÓRKA’’ " Zapisz się
48. Stegna, "BIEG ORAZ MARSZ NW PN. „LAURY MORZA BAŁTYCKIEGO” - EDYCJA STEGNA 1/3" Zapisz się
49. Wrocław, "Race Through Poland" Zapisz się
50. Kaszuby, "Szuter Master " Zapisz się
51. Piątnica, Fort II, "Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica" Zapisz się
52. Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
53. Prabuty, "XII Bieg uliczny Liwa Cup – Prabuty 2021" Zapisz się
54. Wydminy, "Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka" Zapisz się
55. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich" Zapisz się
56. Dzierzgoń, "II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team" Zapisz się
57. Gliwice, "4 Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
58. Kalisz, "SMAKI JESIENI NA KOŃCU ŚWIATA - rajd rowerowy" Zapisz się
59. Kazimierz Dolny, "NORDIKIADA 2021 - Zamek w Kazimierzu Dolnym" Zapisz się
60. Gdańsk, "Na nogach i kołach wokół Pachołka - wyścigi kolarskie MTB XC" Zapisz się
61. Sieradz, "Rudy Rajd do Rudy" Zapisz się
62. Zblewo, "III BIEG O PUCHAR WÓJTA GMINY ZBLEWO - 14 km" Zapisz się
63. Gdańsk, "GP Wrzeszcz Dolny" Zapisz się
64. Przytoczna, "XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
65. Gdańsk, "Race for the Cure 2021" Zapisz się
66. Gdańsk, "#RUNGDN w parku" Zapisz się
67. Będomin, "XXXIX Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
68. Chmielno, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 10 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
69. Przytoczna, "XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA" Zapisz się
70. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2021" Zapisz się
71. Cała Polska i zagranica, "I Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP" Zapisz się
72. Cała Polska, "Bieg Belfrów Wild Teacher" Zapisz się
73. Łeba, "Ultra Wydma - Tour De Zbój" Zapisz się
74. Kobylnica, "TNE Gravel - Kobylnica" Zapisz się
75. Łobez, "III Terenowy Łobeski Bieg Wilka" Zapisz się
76. Szerominek gm. Płońsk, "I Unitarny Bieg Terenowo-Strzelecki Zawsze Sprawni" Zapisz się
77. Giżycko, "V Mazurska Pętla Biegowa -Giżycko ( Las Miejski w Gajewie Gmina Giżycko)" Zapisz się
78. Lubuń gm. Kobylnica, "MTB Kobylnica" Zapisz się
79. Osie, "XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km" Zapisz się
80. Będzin, "II Powiatowy Bieg Rodzinny 2021 - rywalizacja indywidualna" Zapisz się
81. Będzin, "II Powiatowy Bieg Rodzinny 2021 - rywalizacja rodzinna" Zapisz się
82. Gdańsk, "PrzeRUNbane 2021" Zapisz się
83. Brzeszcze, "Polska Biega - Brzeszcze 2021" Zapisz się
84. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2021" Zapisz się
85. Hajnówka, "XII Hajnowska Dwunastka" Zapisz się
86. Grójec, "Grójecka Dycha 2021" Zapisz się
87. Skuły, "7 Dycha Strażacka" Zapisz się
88. Gdynia, "Formoza Challenge" Zapisz się
89. Zduny - Podłęże, "Cykl rajdów NW po woj. łódzkim - 3. Zduny - Podłęże" Zapisz się
90. Somonino, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 i 10 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
91. Starogard Gdański, "29. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
92. Słowik, "IV etap XI Jurajski Puchar Nordic Walking " Zapisz się
93. Jantar, "BIEG ORAZ MARSZ NW PN. „LAURY MORZA BAŁTYCKIEGO” - EDYCJA JANTAR 2/3" Zapisz się
94. Jastarnia - Władysławowo, "XVIII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
95. Radomsko, "Radomszczańskie 69" Zapisz się
96. Katowice, "BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA! " Zapisz się
97. Przyjaźń, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 i 10 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
98. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dzieci" Zapisz się
99. Sopot, "Sopocka Jesień - bieg na 7 km" Zapisz się
100. Kościerzyna, "XXVI Kościerskich Biegów Ulicznych" Zapisz się
101. Barłomino, "Pomerania Trail 2021" Zapisz się
102. Dęblin, "NORDIKIADA 2021 - Rajd Orlich Skrzydeł" Zapisz się
103. Olsztyn, "LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn" Zapisz się
104. Władysławowo, "III Charytatywny Koci Bieg i Marsz "Mrucząca Piątka"" Zapisz się
105. Borówno, "Borówno Cross 2021" Zapisz się
106. Mikszewo, "BIEG ORAZ MARSZ NW PN. „LAURY MORZA BAŁTYCKIEGO” - EDYCJA MIKOSZEWO 3/3" Zapisz się
107. Pniewo k. Łomży, "Charytatywny Bieg Strażaka Pniewo k. Łomży" Zapisz się
108. Warszawa, "Korona Himalajów i Karakorum - Mount Everest" Zapisz się
109. Grójec, "Wirtualna Grójecka Dycha 2021" Zapisz się
110. Pobiedziska, "Korona Polski 2021 - Pobiedziska" Zapisz się
111. Rumia, "Bieg Pokoju, Marsz Pokoju - Kaszubskie GPX" Zapisz się
112. Gdańsk, "#RUNGDN Bieg do gwiazd" Zapisz się
113. Gdańsk, "IV Bieg Papieski" Zapisz się
114. Siedlce, ""VII Siedlecki Bieg "prawie" Górski"" Zapisz się
115. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę" Zapisz się
116. Rumia, "Biegi dzieci i młodzieży przy XXXVI Biegu Pokoju" Zapisz się
117. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #15" Zapisz się
118. Piekary Śląskie, "Bieg dla dzieci w ramach Pomagamy Durś" Zapisz się
119. Skórcz, "VI Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 10 km" Zapisz się
120. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi dla dzieci" Zapisz się
121. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
122. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - marsz Nordic Walking 5 km" Zapisz się
123. Piekary Śląskie, "V Charytatywny Pomagamy Durś" Zapisz się
124. Siemianowice Śląskie + dowolna, "VII Siemianowickie Nocne Marki - wersja wirtualna" Zapisz się
125. Kobylnica, "Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Kobylnica 2021 - Korona Polski " Zapisz się
126. Tuchola, "XII Bieg Św. Huberta" Zapisz się
127. Trójmiasto, "ANOmaila #10" Zapisz się
128. Sztum, "XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 1/3" Zapisz się
129. Tuchola, "XII Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
130. Bojano, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
131. Miastko, "IMPREZA BIEGOWA BUKOWA DYCHA HAMERA " Zapisz się
132. Sierakowice, "Cykl Kaszuby Biegają - VI Sierakowicka '15" Zapisz się
133. Siemianowice Śląskie, "VII Siemianowickie Nocne Marki - Biegi dla Dzieci (bieg tradycyjny)" Zapisz się
134. Siemianowice Śląskie, "VII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
135. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
136. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
137. Parchatka, "NORDIKIADA 2021 - Karczma Parchatka" Zapisz się
138. LIPOWY MOST, "LIPOWA ULTRA DOBA" Zapisz się
139. Kicin, "III Kiciński Marsz Niepodległości" Zapisz się
140. Żuławka Sztumska, "Bieg, Marsz NW z okazji Narodowego Święta Niepodległości - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 3" Zapisz się
141. Cała Polska, "Moja Niepodległa" Zapisz się
142. Osiek, "II Kociewski Bieg Niepodległości - 5 km" Zapisz się
143. Płońsk, "IX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI PŁOŃSK 2021" odwołano
144. Pleszew, "Korona Polski 2021 - Pleszew" Zapisz się
145. Kościerzyna, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
146. Pasłęk, "Korona Polski 2021 - Pasłęk" Zapisz się
147. Giełczyn k. Łomży, "Bieg Niepodległości " Zapisz się
148. Sopot, "Bieg w pi#du" Zapisz się
149. Sztum, "XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 2/3" Zapisz się
150. Łeba, "Korona Polski 2021 - Łeba" Zapisz się
151. Olandia, "Korona Polski 2021 - Olandia" Zapisz się
152. Chwaszczyno, "Cykl Kaszuby Biegają - mikołajkowy bieg 5 km + nordic walking 5 km" Zapisz się
153. Skarszewy, "IV Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
154. Sztum, "XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 3/3" Zapisz się
155. Gdynia, "Impreza do nowych funkcji" Zapisz się
156. Cała Polska, "Wirtualny Bieg "O, Choinka"" Zapisz się
157. Gdynia, "Sylwester nr 1" Zapisz się
158. Wejherowo, "Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way" Zapisz się
159. Baranów pow. grodziski, "7. GRODZISKI BIEG PAR." Zapisz się
160. Gdynia, "Bieg Po Jajo" Zapisz się
161. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
162. Bartkowa, "Ultra Lajkonik 2022" Zapisz się
163. Stilo, "Ultra Stilo 2 - złam stówkę na majówkę" Zapisz się
164. Stare Pole, "V STAROPOLSKI BIEG I MARSZ NORDIC WALKING" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ