# Nazwa
1. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" odwołano
2. Gdańsk, "TPK Gdańska Piątka" Zapisz się
3. Pabianice , "X Jurajski Puchar Nordic Walking - Pabianice " Zapisz się
4. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" Zapisz się
5. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Zapisz się
6. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km" Zapisz się
7. Stara Łomża nad Rzeką, "I Bieg na Królową Bonę" Zapisz się
8. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km bieg" Zapisz się
9. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE" Zapisz się
10. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus" Zapisz się
11. Bajerze, "Wirtualna impreza charytatywna "Piątka dla Szymona"" Zapisz się
12. Starogard Gdański, "Run Gym Classic - Hardcorowy Trening Obwodowy" Zapisz się
13. Starogard Gdański, "Run Gym Kids - Hardcorowy Trening Obwodowy" Zapisz się
14. Włocławek, "V Bieg Cudu nad Wisłą" Zapisz się
15. Suwałki, "Rodzinny Bieg Śniadaniowy" Zapisz się
16. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
17. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" odwołano
18. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Zapisz się
19. Gądno, "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika- Gądno" Zapisz się
20. Swornegacie, "SworneRace 2020 Alpina bieg trailowy 10 km" Zapisz się
21. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Zapisz się
22. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Zapisz się
23. Włocławek, "4 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
24. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Zapisz się
25. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy " Zapisz się
26. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Zapisz się
27. Łódź, "III Bieg Głodomora" Zapisz się
28. Sztum, "IV SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" Zapisz się
29. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Zapisz się
30. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
31. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Zapisz się
32. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
33. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
34. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
35. Mątowy Wielkie k. Miłoradza, "II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking im. Błogosławionej Doroty " Zapisz się
36. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Zapisz się
37. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Zapisz się
38. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
39. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Zapisz się
40. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
41. Czosnów, "XIV Czosnowski Rajd Rowerowy" Zapisz się
42. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
43. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Zapisz się
44. Jurata, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" odwołano
45. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
46. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
47. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" odwołano
48. Czosnów, "MOC Muzyki vol. 2" Zapisz się
49. Cała Polska, "Wirtualny V Charytatywny Koci Bieg. Bieg dla Krystiana" Zapisz się
50. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Zapisz się
51. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
52. Cedry Wielkie , "Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie" Zapisz się
53. Żukowo, "Turniej Siatkówki Plażowej #2" Zapisz się
54. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
55. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
56. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" odwołano
57. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE K2 - Bieg Wirtualny" Zapisz się
58. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Zapisz się
59. Katowice, "Cała Polska #wyprzedźPrezesa - Wyścig z okazji 30 - lecia Hospicjum Cordis" Zapisz się
60. Sopot, "Sierpniowe Wyzwanie z MOSiR Sopot" Zapisz się
61. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Zapisz się
62. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km)" Zapisz się
63. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
64. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" Zapisz się
65. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Zapisz się
66. Jarosław, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - III Etap" Zapisz się
67. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
68. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Zapisz się
69. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Zapisz się
70. Krokowa, "1# CYKLO Krokowa - wyścig szosowy " Zapisz się
71. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - 100 Maratonów Artura" Zapisz się
72. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
73. Łódź, "TMLS # 12 + SETNY MARATON MICHAŁA KARWOWSKIEGO I PRZEMKA STUPNOWICZA" Zapisz się
74. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
75. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
76. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
77. Puszcza Darzlubska - Darzlubie - Połczyno, "VI BIEG ZIEMI PUCKIEJ NA 10 KM" Zapisz się
78. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
79. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
80. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" odwołano
81. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
82. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
83. Sopot, "Piwna Mila 2020" odwołano
84. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
85. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Zapisz się
86. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Zapisz się
87. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
88. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
89. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
90. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
91. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
92. Barlinek, "Wielka Barlinecka 7-ka - Start Wirtualny" Zapisz się
93. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
94. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
95. Handzlówka, "Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2020 - IV Etap" Zapisz się
96. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Zapisz się
97. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
98. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
99. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Zapisz się
100. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/2- Zaspa Młyniec - dzieci " Zapisz się
101. Solec Kujawski, "IV Bieg Najeżonego Przeszkodami JEŻYK" Zapisz się
102. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Zapisz się
103. Cała Polska, "Wirtualny Pizza Run 2020" Zapisz się
104. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Zapisz się
105. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
106. Gmina Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy " Zapisz się
107. Gmina Filipów, "Filipowskiego Biegu Jaćwinga - 12.5km" Zapisz się
108. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Zapisz się
109. Sopot, "NucleaRUN" Zapisz się
110. Cała Polska, "Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu" Zapisz się
111. Dąbrowa Górnicza, "XXV BIEG HUTNIKÓW 2020" Zapisz się
112. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Zapisz się
113. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Zapisz się
114. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Zapisz się
115. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Zapisz się
116. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
117. Reda, "VII Jubileuszowy Redzki Bieg na 30-lecie samorzadu" Zapisz się
118. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Zapisz się
119. Kartuzy, "2# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Zapisz się
120. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Zapisz się
121. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Zapisz się
122. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
123. Cała Polska, "Back to school " Zapisz się
124. Polska , "50+ km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora!" Zapisz się
125. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE " STUKILOMETROWY BIEGACZ ZAWODOWY "" Zapisz się
126. Pasłęk, "Korona Północy - Pasłęk - WIRTUALNIE" Zapisz się
127. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Zapisz się
128. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" Zapisz się
129. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Zapisz się
130. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Zapisz się
131. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
132. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
133. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
134. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
135. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Zapisz się
136. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Zapisz się
137. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Zapisz się
138. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Zapisz się
139. Gdańsk, "przeRUNbane" Zapisz się
140. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Zapisz się
141. Jastarnia - Władysławowo, "XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
142. Cała Polska, "HEHESZKI - bieg wirtualny" Zapisz się
143. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
144. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
145. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Zapisz się
146. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Zapisz się
147. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Zapisz się
148. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Zapisz się
149. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Zapisz się
150. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
151. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE LHOTSE" Zapisz się
152. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
153. Lubuń gm. Kobylnica, "Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km" Zapisz się
154. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km WIRTUALNIE" Zapisz się
155. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
156. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Zapisz się
157. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
158. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
159. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE DZIKA " Powalcz z czasem"" Zapisz się
160. Cała Polska, "PanDa 3" Zapisz się
161. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
162. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
163. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Zapisz się
164. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
165. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
166. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
167. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
168. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
169. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Zapisz się
170. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
171. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
172. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
173. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
174. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
175. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
176. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
177. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Zapisz się
178. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
179. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
180. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ