# Nazwa
1. Czempiń, "Coccodrillo ChampionKids Duathlon" Zapisz się
2. Zabierzów, "II Ogólnopolski Iron Dragon Cross Triathlon" Zapisz się
3. Szczenurze k. Łeby, "III Rajd Nordic Walking o Puchar Wójta gminy Wicko" Zapisz się
4. Grajewo, "XVIII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Zapisz się
5. Dąbrowa Górnicza, "Szóstka Pogorii - Nordic Walking" Zapisz się
6. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - maj" Zapisz się
7. Dąbrowa Górnicza, "Szóstka Pogorii - indywidualny bieg na czas" Zapisz się
8. Leśniczówka Szpęgawsk, "IV Maraton MTB „Kociewie Szlakiem”" Zapisz się
9. Sztum, "Leśny Rajd na Orientację zButa III edycja, Parpary (Drewutnia w Gapiorach) koło Sztumu" Zapisz się
10. Pisz, "XIII Otwarte Mistrzostwa Pisza w Pływaniu Rodzinnym i Indywidualnym o Puchar Burmistrza Pisza" Zapisz się
11. Siedlce, "III Siedlecki Maraton na Raty" Zapisz się
12. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12h" Zapisz się
13. Wejherowo, "XIII Leśny Maraton Rowerowy" Zapisz się
14. Olecko, "IV Olecka Trzynastka" Zapisz się
15. Wilkowo, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 1/4" Zapisz się
16. Sztutowo, "Wiosenny Rajd Nordic Walking" Zapisz się
17. Gdynia, "IV BIEG PIĘĆ MIL o Puchar Dowódcy Dywizjonu Okrętów Bojowych" Zapisz się
18. Gdynia, "BIEG DRUŻYNOWY W RAMACH BIEGU PIĘĆ MIL - zapisuje kapitan drużyny" Zapisz się
19. Brzeszcze, "Polska Biega 2016 " Zapisz się
20. Ukta, "VI Strażacka Akcja Sprzątania Dna Rzeki Krutyni" Zapisz się
21. Ostrzyce, Centrum Rekreacji "u Stolema", "XIV PUCHAR STOLËMA XC" Zapisz się
22. Świdwin, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 2/5" Zapisz się
23. Warcino, "I Rajd Śladami Warcisława- Bieg, nordic walking" Zapisz się
24. Częstochowa, "Polska Biega, Częstochowa też!" Zapisz się
25. Gdańsk, "GP Zaspa Młyniec – Święto Zaspy" Zapisz się
26. Sierakowice, "Małe Kaszuby Biegają II" Zapisz się
27. Ostrołęka, "Marsz o Poranku - Nordic Walking" Zapisz się
28. Gdynia Kamienna Góra, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra Biega" Zapisz się
29. Pisz, "Ogólnopolski Test Coopera" Zapisz się
30. Białystok, "VII Białostocki Bieg Masowy w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega"" Zapisz się
31. Skarszewy, "XIX Biegi uliczne im. Jana Kielasa" Zapisz się
32. Sierakowice, "II Sierakowicka 15' - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
33. Gdynia, "Bieg studenta - "Delfinalia 2016"" Zapisz się
34. Starogard Gdański, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 2/4" Zapisz się
35. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton" Zapisz się
36. Gdańsk, "XI Rodzinny Bieg Gdańszczan" Zapisz się
37. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
38. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2/4" Zapisz się
39. Lisewo, "II Lisewski Bieg Jaszczurczy" Zapisz się
40. Dąbrowa Górnicza, "Cross Błędowa" Zapisz się
41. Rozłazino, "III Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łeczyce" Zapisz się
42. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - maj" Zapisz się
43. Solec Kujawski, "IV Biegi Uliczne + Solec Kujawski za 50 %" Zapisz się
44. Warcino, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" odwołano
45. Krępa Kaszubska, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 3/4" Zapisz się
46. Gdańsk, "III Bieg do Źródeł - Bieg Rodzinny 3km" Zapisz się
47. Gdańsk, "III Bieg do Źródeł - Bieg Główny 10km" Zapisz się
48. Skorzewo, "VIII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
49. Bytów, "XXXVI Półmaraton Gochów" Zapisz się
50. Opalenie, "III Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu" Zapisz się
51. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energią Odnawialną" Zapisz się
52. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - czerwiec" Zapisz się
53. Władysławowo, "IV Bieg Północy" Zapisz się
54. Kobylnica, "Inauguracja Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
55. Reda, "III Redzki Bieg" Zapisz się
56. Legnica, "Kobiety Na Start - Bieg Dla Prawdziwych Kobiet" Zapisz się
57. Gdańsk, "VII Gdański Bieg Lekarzy" Zapisz się
58. Gdynia, "Karlskrona Bike Maraton" Zapisz się
59. Szemud, "Kaszubski Bieg Lesoków - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
60. Sopot, "Sopockie Lato na Pętli Reja" Zapisz się
61. Suchań, "Mistrzostwa Suchania w Nordic Walking " odwołano
62. Suchań, "III Bieg Kusego" odwołano
63. Niemcz, "Biegaj w Niemczu" Zapisz się
64. Gdynia, "MAD NIGHT Challenge Gdynia 2016" Zapisz się
65. Gdynia Orłowo, "Puchar Gdyni - Orłowo Biega" Zapisz się
66. Białystok, "Electrum Ekiden - Sztafeta Maratońska" Zapisz się
67. Górowo Iławeckie, "I Bieg „Wspólnie rozbiegajmy Górowo” z okazji XXV Dni Górowa Iławeckiego" Zapisz się
68. Nowe Skalmierzyce, "II Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
69. Bielsk Podlaski, "V Tur de Bielsk" Zapisz się
70. Kłodzko, "II Bieg do Serca" Zapisz się
71. Kosakowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/4" Zapisz się
72. Kartuzy, "Małe Kaszuby Biegają III" Zapisz się
73. Tarnowskie Góry, "V Tarnogórski Bieg Przełajowy" Zapisz się
74. Gdynia Babie Doły, "Puchar Gdyni - Babie Doły" Zapisz się
75. Kartuzy, "Kartuskie Biegi Uliczne - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
76. Wiśniowa Góra, "III Bieg i Marsz Lasem Kraszewskim" Zapisz się
77. Słupsk, "Bieg Sobótkowy imienia Mieczysława Wiśniewskiego" Zapisz się
78. Gdynia Dąbrowa, "Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa" Zapisz się
79. Sopot, "Elite Gym CYKLO Sopot" Zapisz się
80. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - czerwiec" Zapisz się
81. Sędziszów, "IV Sędziszowskiego Biegu Po Zdrowie" Zapisz się
82. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
83. Mielnik, "Mielnicka Dycha" Zapisz się
84. Grudziądz, "V Bieg Trzech Plaż" Zapisz się
85. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg Świetlików" Zapisz się
86. Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki, "2. Grodziskie Biegi Rodzinne" Zapisz się
87. Gdańsk, "GP Wrzeszcz Górny – Święto Sobótkowe Jaśkowej Doliny " Zapisz się
88. Wysowa, "Wyzwanie Łemkowskie 2/3" Zapisz się
89. Piątnica, "Biegam z Piątnicą. To naturalne." Zapisz się
90. Mrągowo, "Charytatywny II Ekologiczny BIEG MAZURSKI" Zapisz się
91. Kretowiny, "XVIII Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
92. Łobez, "XVI Łobeska Dziesiątka" Zapisz się
93. Limża, "IV Ogólnopolski Bieg w Limży 2016" Zapisz się
94. Przodkowo, "Małe Kaszuby Biegają IV" Zapisz się
95. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - lipiec" Zapisz się
96. Przodkowo, "V Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
97. Brodnica, "V Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
98. Rybaki, "Bieg Twardego 2016" Zapisz się
99. Bukowiec, "ROLL and RUN 2/3" Zapisz się
100. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - lipiec" Zapisz się
101. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
102. Krzywe k.Suwałk, "III Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego 2016" Zapisz się
103. Radłów k./Tarnowa, "Grupa Azoty Triathlon Radłów" Zapisz się
104. Węgorzyno, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 3/5" Zapisz się
105. Kurzętnik, "IV Kogucia Dycha" Zapisz się
106. Puck, "VIII Półmaraton Ziemi Puckiej" Zapisz się
107. Lipusz, "IV Pętla Tuszkowska Matka - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
108. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka" Zapisz się
109. Hel, "MAD NIGHT Challenge Hel 2016" Zapisz się
110. Dąbki, "III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy " Zapisz się
111. Wdzydze, "Małe Kaszuby Biegają V" Zapisz się
112. Wdzydze, "IV Półmaraton Stolema - Bieg Kościerskiego Browaru" Zapisz się
113. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - sierpień" Zapisz się
114. Białogóra, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
115. Łężyce, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
116. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - sierpień" Zapisz się
117. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
118. Dąbki, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 4/5" Zapisz się
119. Pasłęk, "VII Bieg Wokół Pasłęckich Murów Oobronnych" Zapisz się
120. Lubikówko, "10 Kilometrów Do „Folwarku Amalia”" Zapisz się
121. Borzytuchom, "IV Bieg i Marsz Nordic Walking „Diabelska Góra”" Zapisz się
122. Kolbudy, "Małe Kaszuby Biegają VI" Zapisz się
123. Kolbudy, "IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
124. Bytom, "1 bieg CROS-MOL" Zapisz się
125. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - wrzesień" Zapisz się
126. Bielsk Podlaski, "III Półmaraton Bielski" Zapisz się
127. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
128. Lubiewo, "IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami" Zapisz się
129. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
130. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
131. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - wrzesień" Zapisz się
132. Bydgoszcz, "ROLL and RUN 3/3" Zapisz się
133. Kraków, "„Iron Dragon”" Zapisz się
134. Ostrzeszów, "IV Bieg 10 Profi" Zapisz się
135. Wieżyca-Koszałkowo/Gdańsk - Sopot, "II Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
136. Złota Góra, "III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
137. Słupsk, "Półmaraton Słupsk" Zapisz się
138. Gdańsk, "GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka)" Zapisz się
139. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
140. Gdańsk, "GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
141. Gniew, "III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
142. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
143. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 4/4" Zapisz się
144. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
145. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
146. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy" Zapisz się
147. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
148. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
149. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" Zapisz się
150. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy" Zapisz się
151. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
152. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
153. Przyjaźń, "IV Żukowska 15' - Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia" Zapisz się
154. Gdynia, "II Mors Sportowy" Zapisz się
155. Gdynia, "Małe Kaszuby Biegają VIII" Zapisz się
156. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
157. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
158. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
159. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
160. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy" Zapisz się
161. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
162. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
163. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
164. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
165. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
166. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
167. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
168. Reda, "III Zimowe Grand Prix Redy "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
169. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
170. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
171. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
172. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
173. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
174. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
175. Gdynia, "Test drużyna" Zapisz się
176. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
177. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
178. tu, "test" Zapisz się