# Nazwa
1. Gdynia, "56. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
2. Sopot, "BigYellowFoot Adventure Challenge" Zapisz się
3. Subkowy, "TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – FERIE ZIMOWE 2018" Zapisz się
4. Platerów, "IV Platerowski Bieg Trapera" Zapisz się
5. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - styczeń" Zapisz się
6. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - zapisy całoroczne" Zapisz się
7. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (29.01)" Zapisz się
8. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (29.01)" Zapisz się
9. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (29.01)" Zapisz się
10. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (30.01)" Zapisz się
11. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (30.01)" Zapisz się
12. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (30.01)" Zapisz się
13. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (30.01)" Zapisz się
14. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (31.01)" Zapisz się
15. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (31.01)" Zapisz się
16. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (31.01)" Zapisz się
17. Gdynia, "57. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
18. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (1.02)" Zapisz się
19. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (1.02)" Zapisz się
20. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (1.02)" Zapisz się
21. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (2.02)" Zapisz się
22. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (2.02)" Zapisz się
23. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (2.02)" Zapisz się
24. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (2.02)" Zapisz się
25. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #4" Zapisz się
26. Nowa Sól, "IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Zapisz się
27. Huta 7 Suwałki, Folwark Hutta, "I Grand Prix Kierunek Ultra'18" Zapisz się
28. Łapy, " GP Cztery Pory Roku 1/4 - Bieg Zimowy" Zapisz się
29. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (4.02)" Zapisz się
30. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (5.02)" Zapisz się
31. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (5.02)" Zapisz się
32. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (5.02)" Zapisz się
33. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (6.02)" Zapisz się
34. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (6.02)" Zapisz się
35. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (6.02)" Zapisz się
36. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (6.02)" Zapisz się
37. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (7.02)" Zapisz się
38. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (7.02)" Zapisz się
39. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (7.02)" Zapisz się
40. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (8.02)" Zapisz się
41. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (8.02)" Zapisz się
42. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (8.02)" Zapisz się
43. Gdańsk, "Bieg Po Pączka" Zapisz się
44. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Piłka nożna (9.02)" Zapisz się
45. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Lechia tenis club (9.02)" Zapisz się
46. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Hokej podwodny (9.02)" Zapisz się
47. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (9.02)" Zapisz się
48. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #2" Zapisz się
49. Sławowice, "Wołowski Naraton - I Leśny Maraton na Raty 2018 - cały cykl" Zapisz się
50. Kwiatkowice, "IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Kwiatkowice" Zapisz się
51. Puck, "IV Zaślubinowe Morsowanie - Puck" Zapisz się
52. Szczytno, "#003 Walentynkowy Piknik Morsów" Zapisz się
53. Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki., "4. GRODZISKI BIEG PAR." Zapisz się
54. Koszalin, "WILCZA LIGA 2018 - Amatorska Liga Piłki Siatkowej" Zapisz się
55. Łomża, "IV Bieg Zimowy w Łomży 10km" Zapisz się
56. Władysławowo-Puck, "IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018" Zapisz się
57. Gdańsk, "Aktywne ferie 2018 z Gdańskim Ośrodkiem Sportu - Sauna sucha (11.02)" Zapisz się
58. Malbork, "I Zlot Morsów " Zapisz się
59. Ruda Śląska , "CHARYTATYWNY II BIEG OTWARTYCH SERC " Zapisz się
60. Sztum, "XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/2018 #3" Zapisz się
61. Słupsk , "Sztafeta Walentynkowa 2018 - Imienia Anny i Roberta Skorupskich" Zapisz się
62. Siedlce, "3 Siedlecki Maraton Pływacki" Zapisz się
63. Warszawa, ul. Stawki 5/7, "Wykorzystanie narzędzi analitycznych w pracy trenera" Zapisz się
64. Ścinawa, "IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Zapisz się
65. Skarszewy, "II Skarszewski Zlot Morsów" Zapisz się
66. Ścinawa, "NORDIC&RUN FESTIVAL ŚCINAWA 2018" Zapisz się
67. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
68. Katowice, "IV PARKOWE HERCKLEKOTY" Zapisz się
69. Legnica, "IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Zapisz się
70. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
71. Ryjewo, "Leśny Rajd na Orientację zButa IX edycja (jubileuszowa)" Zapisz się
72. Sopot, "SOPOCKA ZIMA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
73. Lubliniec, "V Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5" Zapisz się
74. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - luty" Zapisz się
75. Garczyn, "VII Bieg Morsa" Zapisz się
76. Garczyn, "VII Bieg Morsa - zapisy dzieci i młodzieży do 16. roku życia" Zapisz się
77. Sopot, "SOPOCKA ZIMA - XXXV edycja biegów przełajowych po plaży" Zapisz się
78. Hel, "IV Zlot Morsów w Helu "Na Początku Polski"" Zapisz się
79. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #5" Zapisz się
80. Lubin, "IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Zapisz się
81. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
82. Sopot, "Sopocki Bieg im. „Inki"" Zapisz się
83. Biała Podlaska, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
84. Jaworzno, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
85. Rumia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
86. Kosakowo, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
87. Bolesławiec, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
88. Lidzbark Warmiński, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" Lidzbark Warmiński" Zapisz się
89. Zawiercie, "TROPEM WILCZYM Zawiercie " Zapisz się
90. Międzyzdroje, " VI edycja biegu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" 2018" Zapisz się
91. Sulechów, "Bieg „Tropem Wilczym”" Zapisz się
92. Gliwice, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
93. Ostrołęka, "Tropem Wilczym - VI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych " Zapisz się
94. Włocławek, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
95. Pisz, "Tropem Wilczym' Pisz 2018" Zapisz się
96. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
97. Czaniec, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
98. Tczew, "Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych " Zapisz się
99. Lachowo k. Kolna, "Tropem wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy wyklętych" Zapisz się
100. Sosnowiec , "Półmaraton 17 dni do wiosny" Zapisz się
101. Siedlce, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Zapisz się
102. Grudziądz, "Bieg Kobiet" Zapisz się
103. Gniezno, "RAZEM w Przedwiośnie II" Zapisz się
104. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - marzec" Zapisz się
105. MALBORK, "BIEG Z OKAZJI „DNIA KOBIET”" Zapisz się
106. Giełczyn k. Łomży , "V Bieg po Miód w Giełczynie 10km " Zapisz się
107. Skórcz, "II Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy p. „Żelazny”" Zapisz się
108. Władysławowo, "III Bieg Jedności Kaszubów i II Marsz Jedności Kaszubów" Zapisz się
109. Włocławek , "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018" Zapisz się
110. Polkowice, "I CHARYTATYWNY BIEG POLKOWICKI - BIEGAMY POMAGAMY" Zapisz się
111. Zgierz, "Nocny Maraton Pływacki Łódź - sztafety" Zapisz się
112. Zgierz, "Maraton pływacki powyżej 16 roku życia" Zapisz się
113. Skarszewy, "III Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking" Zapisz się
114. Łódź, "IV Wiosenny Rajd z Epoka Nordica Łódź" Zapisz się
115. Sosnowiec, "5. HARPAGAŃSKA DYCHA " Zapisz się
116. Turtul, "Kierunek Ultra Hańcza 18'" Zapisz się
117. Tarnowskie Góry, "DRAMAtyczna Siódemka 2" Zapisz się
118. Sopot, "SOPOCKA WIOSNA - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
119. Pelplin, "III Pelpliński Maraton Rowerowy MTB" Zapisz się
120. Sopot, "SOPOCKA WIOSNA na 5" Zapisz się
121. Malbork, "III Piknik Biegowy oraz Marsz Nordic Walking „Dla Autyzmu”" Zapisz się
122. Gniezno, "Osiedlowy Bieg Przełajowy" Zapisz się
123. Rumia, "CYKLO Żuchliński MTB" Zapisz się
124. Łomża , "VIII Łomża Półmaraton " Zapisz się
125. Gdynia, "Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
126. Gniewino, "CYKLO Gniewino - wyścig szosowy " Zapisz się
127. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - kwiecień" Zapisz się
128. Chełmża, "XVI Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńka "Dziesiątka"" Zapisz się
129. Sztum, "Piątka dla NIEPODLEGŁEJ" Zapisz się
130. Sztum, "IV Mistrzostwa Pracowników Służby Więziennej na 10 km" Zapisz się
131. Sztum, "XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności na 10 km" Zapisz się
132. Sztum, "Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”" Zapisz się
133. Sumin, "Polswimrun 2018 - Maraton, Sprint - zapisy pary" Zapisz się
134. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton" Zapisz się
135. Nowa Wieś Lęborska, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata”" Zapisz się
136. Stare Pole, "III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
137. Sumin, "Polswimrun 2018 - Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) - zapisy indywidualne" Zapisz się
138. Gdańsk, "Korona Północy Polski #1" Zapisz się
139. Olecko, "VI Olecka Trzynastka" Zapisz się
140. Przywidz, "III KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski" Zapisz się
141. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
142. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1" Zapisz się
143. Nowa Wieś Lęborska, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ”" Zapisz się
144. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
145. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
146. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - maj" Zapisz się
147. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
148. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
149. Nowa Wieś Lęborska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej”" Zapisz się
150. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się
151. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyk - IV ENDURO KID" Zapisz się
152. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Zapisz się
153. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
154. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2" Zapisz się
155. Pelplin, "Bieg Papieski - dla dzieci" Zapisz się
156. Pelplin, "Bieg Papieski " Zapisz się
157. Tarnowskie Góry, "III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10,55 km oraz Marsz NW" Zapisz się
158. Piątnica k. Łomży, ""III Piątnica Półmaraton POMAGAMY" " Zapisz się
159. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze" Zapisz się
160. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
161. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
162. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Zapisz się
163. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu Polski #3" Zapisz się
164. Radłów k.Tarnowa, "Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018" Zapisz się
165. Radłów k.Tarnowa, "Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Zapisz się
166. Żukowo, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
167. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
168. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Zapisz się
169. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
170. Białogóra, "Korona Północy Polski #4" Zapisz się
171. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
172. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
173. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
174. Barlinek, "Korona Zachodu i Północy Polski #5 - Barlinek - Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
175. Pelplin, "Bieg Cysterski - dla dzieci" Zapisz się
176. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
177. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
178. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
179. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton Łomża - Siemień - Giełczyn" Zapisz się
180. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
181. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
182. Olandia, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
183. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
184. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
185. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
186. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
187. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
188. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #7" Zapisz się
189. Łeba, "Korona Północy Polski #6 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
190. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
191. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
192. Gdynia, "Testowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ