# Nazwa
1. Iganie, "III Cross Duathlon "ŚcIganie"" Zapisz się
2. Posada, "III Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji Dnia Wiosny" Zapisz się
3. Tarnowskie Góry, "Dramatyczna Siódemka" Zapisz się
4. Płock, "III Bieg w skarpetkach" Zapisz się
5. Starogard Gdański, "34. BIEG SZPĘGAWSKI" Zapisz się
6. Bytów, "7. Pielgrzymka Maratońska Bytów-Sianowo" Zapisz się
7. Gdynia, "II Bieg Nadziei" Zapisz się
8. Puck - Gdynia, "I Sztafeta Nadziei – Przejazd motocykli" Zapisz się
9. Pisz, "III Kolorowy Piski Bieg Charytatywny" Zapisz się
10. Bytów - Sianów, "Pielgrzymka rowerowa "Życie jest Pielgrzymowaniem"" odwołano
11. Sopot, "Przejazd Rolkarzy" Zapisz się
12. Rydułtowy, "Cross Rydułtowski o Puchar Burmistrza Miasta" Zapisz się
13. Gdynia, "SAILFISH - Testy pianek z 3athlete" Zapisz się
14. Turze, "IV Bieg i Marsz Morsa" Zapisz się
15. Gdynia, "Bieg Charytatywny dla Mateusza" Zapisz się
16. Starogard Gdański, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju" Zapisz się
17. BIAŁYSTOK, "III GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2017 - 2/4" Zapisz się
18. Wydminy, "Mazurski Rajd Ofiarom Katynia" Zapisz się
19. Książenice, gm. Grodzisk Mazowiecki., "3. Grodziskie Biegi Rodzinne." Zapisz się
20. Gdynia, "Cyklo Żuchliński MTB" Zapisz się
21. Siemianowice Śląskie, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
22. WODZISŁAW ŚLĄSKI, "Cross Country MTB Wodzisław Śląski - Trzy Wzgórza" Zapisz się
23. Gdynia, "ZOOT, ZONE3 i BLUESEVENTY - Testy pianek z 3athlete" Zapisz się
24. Ostrołęka, "III Ostrołęcki Bieg Papieski " Zapisz się
25. Bydgoszcz, "Charytatywny bieg z jajem" Zapisz się
26. Piaski, "Bieg i Festyn Rekreacyjno - Przyrodniczy „Mierzeja - po całości”" Zapisz się
27. Złotoryja - Zagrodno, "2. BIEG CHARYTATYWNY MIĘDZY WIATRAKAMI - Bieg OPEN" Zapisz się
28. Przywidz, "II Duathlon Przywidz i bieg na 10km" Zapisz się
29. Gdynia, "Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
30. Pasłęk, "III Pasłęcki Duathlon Leśny Śladami Stanisława Pankalli" Zapisz się
31. Sielsko, "I Integracyjny Marsz Nordic Walking "Integracja Bez Barier"" Zapisz się
32. Malbork, "Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Autyzmu”" Zapisz się
33. Wiślina, "V Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy" Zapisz się
34. Przywidz, "II KRS FORMOZA Ultramaraton Kaszubski" Zapisz się
35. Gdynia, "Puchar Gdyni - Witomino Leśniczówka" Zapisz się
36. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB KIDS" Zapisz się
37. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – kwiecień" Zapisz się
38. Gdynia, "Cyklo Gdynia MTB" Zapisz się
39. Linia, "XII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego" Zapisz się
40. Brdów - Nowiny Brdowskie , "2. Bieg i Marsz Śladami Powstańczych Walk" Zapisz się
41. Pogorzałki, "I Podlaski Bieg Wielkanocny" Zapisz się
42. Skórcz, "Drugi Bieg Jurka przez Bory Tucholskie 2017" Zapisz się
43. Suwałki, "OSiR On Tour" Zapisz się
44. Smólnik (gmina Włocławek), "Bieg Kujawiaka" Zapisz się
45. Smólnik, "Zapisy na cały cykl "Kujawsko-Dobrzyński Maraton Przełajowy 2017"" Zapisz się
46. Postołowo, "Zawody psich zaprzęgów i wyścig XC Postołowo 2017" Zapisz się
47. Szczytno, "#002 Szczycieńska Extremalna Trójka" Zapisz się
48. Świdwin, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
49. Gniewino, "Cyklo Gniewino - wyścig szosowy " Zapisz się
50. Włocławek , "Bieg po Bulwarach" Zapisz się
51. Dąbrowa Górnicza, "Charytatywny I Koci Bieg i marsz Nordic Walking" Zapisz się
52. Żukowo, "26. Żukowski Przełaj - biegi dzieci" Zapisz się
53. Morąg, "VI Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków" odwołano
54. Żukowo, "26. Żukowski Przełaj" Zapisz się
55. Żukowo, "26. Żukowski Przełaj - Hardcore Run Żukowo" Zapisz się
56. Chełmża, " XV Pólmaraton i Dziesiątka Chełmżyńska o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży" Zapisz się
57. Goreń (gmina Baruchowo), "Bieg Między Jeziorami " Zapisz się
58. Wąsocz, "II Bieg Przełajowy Dolina Orli i Barczy" Zapisz się
59. Rydzewo, "II Rydzewski Przełaj – Bieg dla Trzeźwości" Zapisz się
60. Wołów, "III BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSS" Zapisz się
61. Chełmica (gmina Fabianki), "Bieg Konstytucji " Zapisz się
62. Dąbrowa Białostocka, "II Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu"" Zapisz się
63. Sztum, "I Maraton Dolnego Powiśla" Zapisz się
64. Dąbrowa Górnicza, "Masakrator Run" Zapisz się
65. Sztum, "Nordic Walking w ramach I Festiwalu Biegowego" Zapisz się
66. Sztum, "XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja" Zapisz się
67. Kobylanka, "Grand Prix Zachodniopomorskiego" Zapisz się
68. Starogard Gdański, "Wyjazd na inauguracyjną imprezę Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" odwołano
69. Starogard Gdański, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" odwołano
70. Leśniczówka Szpęgawsk, "V Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
71. Łomża, "VII Łomża Półmaraton" Zapisz się
72. Bolków, "II BIEG Z ZAMKIEM W TLE" Zapisz się
73. Wejherowo, "XIV LEŚNY MARATON ROWEROWY" Zapisz się
74. Olecko, "V Olecka Trzynastka" Zapisz się
75. Gdańsk, "Nordic Walking Gdańsk Nad Wodą - Inauguracja Pucharu Bałtyku" Zapisz się
76. Smętowo Graniczne, "Wojewódzkie Biegi Przełajowe "Szlakami Jana z Jani"" Zapisz się
77. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking „Do Najdłuższej Deski Świata”" Zapisz się
78. Stare Pole, "II Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
79. Gdańsk, "VIII Gdański Bieg Lekarzy" Zapisz się
80. Gniezno, "Nocna Zadyszka" Zapisz się
81. Reda, "Nocny bieg parami ze świetlikami " Zapisz się
82. Słupsk, "Maraton Towarzyski "Doliną Słupi"" Zapisz się
83. Gdynia, "Puchar Gdyni - Działki Leśne" Zapisz się
84. Dąbrowa Górnicza, "VII Szóstka Pogorii - Bieg Indywidualny na czas" Zapisz się
85. Dąbrowa Górnicza, "VII Szóstka Pogorii - Nordic Walking" Zapisz się
86. WODZISŁAW ŚLĄSKI, "Cross Country MTB Wodzisław Śląski - Balaton" Zapisz się
87. KLINISKA WIELKIE, "Ultra Cross Maraton 12h" Zapisz się
88. Tarnowskie Góry, "VI Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
89. Sandomierz, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
90. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 1/6" Zapisz się
91. Wzgórza Dylewskie, "X Letni Bieg Sasinów" Zapisz się
92. Rzucewo, "IV Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku" Zapisz się
93. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – maj" Zapisz się
94. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - I Etap - GP Kokoszki - Kiełpino Górne" Zapisz się
95. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
96. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton" Zapisz się
97. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
98. Sumin, "Polswimrun 2017" Zapisz się
99. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking „Zdobywamy SAHARĘ”" Zapisz się
100. Niemcz, "Biegaj w Niemczu" Zapisz się
101. Skorzewo, "IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
102. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 10:00" Zapisz się
103. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 10:00" Zapisz się
104. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 10:20" Zapisz się
105. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 10:20" Zapisz się
106. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 10:40" Zapisz się
107. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 10:40" Zapisz się
108. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 11:00" Zapisz się
109. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 11:00" Zapisz się
110. Obliwice, "XXXV Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
111. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 11:20" Zapisz się
112. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 11:20" Zapisz się
113. Suchowola, "21. Cross Trzeźwości" Zapisz się
114. Białystok, "BISON RUN - zapisy indywidualne, START 11:40" Zapisz się
115. Białystok, "BISON RUN - zapisy zespołów 4os., START 11:40" Zapisz się
116. Skarszewy, "XX Biegi uliczne im. Jana Kielasa" Zapisz się
117. Pogorzała Wieś, "II Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking Fundacji "Przystań"" Zapisz się
118. Gdynia, "Puchar Gdyni - Babie Doły" Zapisz się
119. Węgorzyno, "Grand Prix Zachodniopomorskiego" Zapisz się
120. Legnica, "Kobiety Na Start - Bieg DZIECI" Zapisz się
121. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - II Etap - GP Zaspa Młyniec" Zapisz się
122. Katowice, "Piknik Charytatywny “Postaw na Lewka 2017”" Zapisz się
123. Ocypel, "Leśne Wandry IV - Biegaj w Ocyplu" Zapisz się
124. Legnica, "Kobiety Na Start - Bieg OPEN" Zapisz się
125. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking „Miejsca Pamięci Historycznej”" Zapisz się
126. Opalenie, "IV Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu" Zapisz się
127. Elbląg, "IX Elbląski Młodzieżowy Bieg Piekarczyka" Zapisz się
128. Lębork, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/6" Zapisz się
129. Pelplin, "Bieg Papieski" Zapisz się
130. Elbląg, "IX Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
131. Świerklaniec, "3 BIEG AUCHAN -­ BYTOM – DLA QNI" Zapisz się
132. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – czerwiec" Zapisz się
133. Władysławowo, "V Bieg Północy 'Na wspak'" Zapisz się
134. Solec Kujawski, "V Otwarte Biegi Uliczne im. Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski Antoniego Nawrockiego" Zapisz się
135. Gdynia, "Puchar Gdyni - Wyścig rowerowy Rady Dzielnicy Dąbrowa" Zapisz się
136. Warcino, "Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D" Zapisz się
137. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
138. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Pętli Reja" Zapisz się
139. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6" Zapisz się
140. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Zapisz się
141. Piątnica, "II Piątnica Półmaraton POMAGAMY" Zapisz się
142. Łebień-Łeba, "Pierwsza pielgrzymka biegiem do Św. Jakuba Apostoła w Łebie" Zapisz się
143. Pasłęk, "IV Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
144. Włocławek, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
145. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6" Zapisz się
146. Nowe Skalmierzyce, "III Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
147. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Zapisz się
148. Liniewo, "Puchar Sołtysa" Zapisz się
149. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
150. Siemianowice Ślaskie, "II Siemianowicki Bieg Świetlików " Zapisz się
151. Gdynia, "Puchar Gdyni - Rajd rowerowy Rady Dzielnicy Cisowa" Zapisz się
152. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - III Etap - GP Wrzeszcz Górny" Zapisz się
153. Tczew, "Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
154. Mielnik, "Mielnicka Dycha" Zapisz się
155. Pniewo k. Łomży, "I Wakacyjny Bieg w Pniewie " Zapisz się
156. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Zapisz się
157. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
158. Radłów k./Tarnowa, "Grupa Azoty Triathlon Radłów" Zapisz się
159. Radłów k./Tarnowa, "Grupa Azoty Triathlon Radłów -sztafeta" Zapisz się
160. Węgorzyno, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
161. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – lipiec" Zapisz się
162. Białogóra, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
163. Rybaki, "Charytatywna Jedenastka. 6. Bieg dla Hospicjum." Zapisz się
164. Dąbki, "Grand Prix Zachodniopomorskiego" Zapisz się
165. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
166. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Zapisz się
167. Pasłęk, "VIII Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia Wojska Polskiego " Zapisz się
168. Łężyce, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
169. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – sierpień" Zapisz się
170. Nowogard, "IV Maraton MTB dookoła jeziora Nowogardzkiego. " Zapisz się
171. Jednaczewo k. Łomży, "II Jednaczewska Dycha" Zapisz się
172. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Zapisz się
173. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2017" Zapisz się
174. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
175. Obliwice, "Finałowe połączenie trzech tras Nordic Walking i Półmaraton Nordic Walking o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
176. Pelplin, "II Pelpliński Maraton Rowerowy MTB pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin" Zapisz się
177. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
178. Kraków, "I Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami Dog Run®" Zapisz się
179. Owidz, "V Bieg "Grodzisko Cross" 5 km" Zapisz się
180. Hel-Rozewie, "II Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
181. Zapowiednik k. Skarszew, "V Maraton Fundacji DASZRADE w Zapowiedniku" Zapisz się
182. Kiełpino, "2. BIEG ARASMUSA" Zapisz się
183. Kiełpino, "2. MARSZ ARASMUSA" Zapisz się
184. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – wrzesień" Zapisz się
185. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - IV Etap - GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka" Zapisz się
186. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
187. Gniew, "IV BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km" Zapisz się
188. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - V Etap - GP Żabianka" Zapisz się
189. KLINISKA WIELKIE, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
190. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
191. Świdwin, "Finał Grand Prix Zachodniopomorskiego" Zapisz się
192. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – październik" Zapisz się
193. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
194. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
195. Tczew, "I Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
196. Tczew, "VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy" Zapisz się
197. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
198. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora" Zapisz się
199. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II" Zapisz się
200. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – listopad" Zapisz się
201. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
202. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
203. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – grudzień" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ