# Nazwa
1. Brzeszcze, "Światowy Dzień Marszu" Zapisz się
2. Wrocław, "Rowerowy Peleton Wrocławia" Zapisz się
3. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
4. Czarna Białostocka, "II Duathlon GSzR Podlaskie Centrum Rowerowe Sprint" Zapisz się
5. Oborniki, "IV Korona Wielkopolski - Oborniki - Mistrzostwa Polski w Nordic Running" Zapisz się
6. Jaworzno, "1. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno" Zapisz się
7. Gniew, "IV BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km" Zapisz się
8. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica" Zapisz się
9. Bielsko Biała, "Mali Herosi - Zawody Sprawnościowe dla Wszystkich Dzieci" Zapisz się
10. Swobodna, "" Człowiek z żelaza II - Zgodnie z Naturą " Bieg terenowy i Nordic Walking" Zapisz się
11. Serafin gmina Łyse, "KURPIE MTB - czas MTB" Zapisz się
12. Sosnowiec, "II Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
13. Nowa Góra, "ARTEMIDA CROSS Bieg charytatywny" Zapisz się
14. Elbląg, "I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Leśnym Bażant 2017" Zapisz się
15. Pisz, "Biegnij Ewka" Zapisz się
16. Gdańsk, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska - V Etap - GP Żabianka" Zapisz się
17. Giełczyn k. Łomży, "IV Półmaraton Łomża - Siemień - Giełczyn" Zapisz się
18. Będomin, "XXXV Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
19. Gdynia, "40. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
20. Kurzętnik, "III Bieg Kurzętnik Nocą" Zapisz się
21. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
22. KLINISKA WIELKIE, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
23. Henryków, "Dolnośląski Zlot Rowerowy" Zapisz się
24. Kościerzyna, "XXIII Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
25. Władysławowo, "I Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
26. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking #7" Zapisz się
27. Wołów, "III BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW" Zapisz się
28. Zielonka, "Bieg Małego Dąbrowskiego" Zapisz się
29. Zielonka, "III Bieg gen. J. H. Dąbrowskiego" Zapisz się
30. Prabuty, "IX Biegu ulicznego „Liwa Cup – Prabuty 2017”" Zapisz się
31. Gdańsk, "Sekcja rolkarska SW Gdańskie Lwy" Zapisz się
32. Grójec, "VII Grójecka Dycha" Zapisz się
33. Lipno, "I Dziesiątka Lipnowska" Zapisz się
34. Lipno, "I Półmaraton Lipnowski" Zapisz się
35. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
36. Lubliniec, "II Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
37. Sępólno Krajeńskie, "XVI Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
38. DĄBROWA GÓRNICZA, "VII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND" Zapisz się
39. Poznań, "IV Korona Wielkopolski - Poznań" Zapisz się
40. Gdańsk, Matemblewo, "I BIEG PAPIESKI" Zapisz się
41. Świdwin, "Finał Grand Prix Zachodniopomorskiego 5/5" Zapisz się
42. Ruda Śląska, "Ruda Dycha na Burlochu" Zapisz się
43. Ruda Śląska, "Ruda Dycha na Burlochu - Rolki" Zapisz się
44. Gdynia, "Bieg Charytatywny Wejherowo" Zapisz się
45. Suchy Bór, "Marsz nordic walking "Kijki Łączą Krainę Dinozaurów"" Zapisz się
46. Rumia, "Biegiem Niesiemy Pomoc" Zapisz się
47. Starogard Gd., "26. BIEG KOCIEWSKI z Polpharmą" Zapisz się
48. Skuły, "3 Dycha Strażacka" Zapisz się
49. Tenczynek, "Zabiegaj o historię - II Bieg Tenczyński" Zapisz się
50. Straszyn-Juszkowo, "VI Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
51. Bytów, "I Mistrzostwa Bytowa W Biegu Sztafetowym z Przeszkoadami "Nimfator"" Zapisz się
52. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – październik" Zapisz się
53. Sopot, "Sopocka Jesień - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowego" Zapisz się
54. Gdynia, "Puchar Gdyni - Rajd rowerowy Rady Dzielnicy Cisowa" Zapisz się
55. MYSŁOWICE, "XXV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
56. Baranów Sandomierski, "VI Nadwiślański Marsz Nordic Walking i Marsz na Medal" Zapisz się
57. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
58. Rumia, "Biegi Kaszubskie dla Dzieci i Młodzieży 2017" Zapisz się
59. Bytów, "III Bytowski Bieg I Marsz Jelenia" Zapisz się
60. Wrocław, "X BIEG ENERGETYKA" Zapisz się
61. Rumia, "Bieg Kaszubski 2017" Zapisz się
62. Rumia, "Mistrzostwa Polski w Duathlonie" Zapisz się
63. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
64. Dąbrowa Górnicza, "VI Cross Czwórki" Zapisz się
65. GRABÓWKA k/Częstochowy, "Piknik Od Juniora do Seniora. Biegi 7 i 3 km. NW 3 km. Biegniemy dla Zuzi." Zapisz się
66. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
67. Gdańsk – Górki Zachodnie, "Duathlon & Maraton MTB" Zapisz się
68. Siedlce, "4. Bieg "prawie" Górski" Zapisz się
69. Swobodna, "IV Bieg i Marsz Morsa" Zapisz się
70. Gdynia, "Nocna Połówka na Wariata" Zapisz się
71. Tuchola, "VIII Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
72. Tuchola, "VIII Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
73. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowickie Nocne Marki - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
74. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
75. Tczew, "I Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
76. Tulice, "Leśny Rajd na Orientację zButa VII edycja" Zapisz się
77. Tczew, "VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy" Zapisz się
78. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy - 1 ETAP" Zapisz się
79. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
80. Tczew, "XXVII Uliczny Bieg Sambora" Zapisz się
81. Skórzec, "III Skórzecki Bieg Niepodległości i I Skórzecki Masz Nrodic Walking" Zapisz się
82. Pleszew, "IV Korona Wielkopolski - Pleszew" odwołano
83. Grudziądz , "Grydziądzki Bieg Niepodległości " Zapisz się
84. Malbork, "XXVII Bieg Niepodległości " Zapisz się
85. Elbląg, "IV Elbląski Bieg Niepodległości " Zapisz się
86. Zawiercie, "1 ZAWIERCIAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI" Zapisz się
87. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #1" Zapisz się
88. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II" Zapisz się
89. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – listopad" Zapisz się
90. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking #8" Zapisz się
91. Gniezno w promieniu 40 km , "Nocny Rajd na orientacje "Nocek 2017"" Zapisz się
92. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy - 2 ETAP" Zapisz się
93. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
94. Legnica, "IV BIEG MIKOŁAJKOWY pod Patronatem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej" Zapisz się
95. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #2" Zapisz się
96. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
97. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – grudzień" Zapisz się
98. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy - 3 ETAP" Zapisz się
99. Gdynia, "Impreza testowa" Zapisz się
100. Gdynia, "Testowa" Zapisz się
101. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #3" Zapisz się
102. Mysłowice, "11 Bieg Spełnionych Marzeń - 10 BIEG MŁODYCH" Zapisz się
103. Mysłowice, "11 Bieg Spełnionych Marzeń - Bieg Przełajowy" Zapisz się
104. Mysłowice, "5 Mistrzostwa Par Małżeńskich - Bieg Przełajowy" Zapisz się
105. Mysłowice, "10 Jubileuszowy Rajd Nordic Walking" Zapisz się
106. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
107. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #4" Zapisz się
108. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
109. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #5" Zapisz się
110. Władysławowo, "III Bieg Jedności Kaszubów" Zapisz się
111. Gdynia, "Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
112. Stare Pole, "III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
113. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
114. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
115. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ