# Nazwa
1. Piaski, "Festyn Rekreacyjno - Przyrodniczy „Mierzeja po całości 2018”" Zapisz się
2. Gdynia, "Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
3. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny"" Zapisz się
4. Lipka, "Biegi Charytatywne dla Amelii Wciso- Psiur" Zapisz się
5. Gniewino, "Żuchliński CYKLO Gniewino - wyścig szosowy " Zapisz się
6. Rumia, "VIII Aquathlon Rumia 2018 / Finał 4Mobility Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym" Zapisz się
7. Mońki, "XVII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne" Zapisz się
8. BIAŁYSTOK, "IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 2/4" Zapisz się
9. Linia, "XIII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego" Zapisz się
10. Brdów, "3.Bieg Niepodległości - Śladami Powstańców" Zapisz się
11. Brdów, "Marsz Nordic Walking Śladami Powstańców " Zapisz się
12. Gdynia, "Puchar Gdyni - Witomino-Leśniczówka" Zapisz się
13. Elbląg, "I Elbląski Bieg Nadziei" Zapisz się
14. Gdynia, "69.Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
15. Srokowo, "Maraton na Orientację JASZCZUR - ZAGUBIONE ŚLUZY" Zapisz się
16. Tczew, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #2" Zapisz się
17. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 1/3" Zapisz się
18. Słupsk, "Maraton Towarzyski "Doliną Słupi" 2018" Zapisz się
19. Sopot, "Charytatywny Test Coopera 2018" Zapisz się
20. Szczytno, "#003 Szczycieńska Extremalna Trójka" Zapisz się
21. Kłosów, "IV Rajd Rowerowy Szlakiem Pamięci Narodowej" Zapisz się
22. ŁAPY, " XVIII BIEG ULICZNY im. WALDEMARA KIKOLSKIEGO" Zapisz się
23. Gmina Dąbrowa Zielona, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 2/7" Zapisz się
24. Skórcz, "Trzeci Bieg Jurka przez Bory Tucholskie 2018" Zapisz się
25. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB Kids" Zapisz się
26. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB" Zapisz się
27. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Karwiny" Zapisz się
28. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - kwiecień" Zapisz się
29. Malczyce, "Biegaj z nami Malczycami" Zapisz się
30. Chełmża, "XVI Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńka "Dziesiątka"" Zapisz się
31. Rydzewo, "III Rydzewski Przełaj - Bieg dla Trzeźwości" Zapisz się
32. Rdzawa k.Trzciany, "V BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA " Zapisz się
33. Międzyzdroje, "III edycja "Bieg po Kulturę" w Międzyzdrojach" Zapisz się
34. Gdańsk, "Charytatywny Bieg dla Arturka" Zapisz się
35. Sopot, "Bieg z wiatraczkiem | Sopocka Majówka" Zapisz się
36. Katowice, "Bieg z Flagą - Biegi dla dzieci" Zapisz się
37. Katowice, "Bieg z Flagą" Zapisz się
38. Dąbrowa Białostocka, "III Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu"" Zapisz się
39. Sztum, "Piątka dla NIEPODLEGŁEJ" Zapisz się
40. Sztum, "IV Mistrzostwa Pracowników Służby Więziennej na 10 km" Zapisz się
41. Sztum, "XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności na 10 km" Zapisz się
42. Sztum, "Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”" Zapisz się
43. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #3" Zapisz się
44. Kopcie, "III Marsz Nordic Walking o Puchar Wójta Gminy Grębków" Zapisz się
45. Jeroniki, "BIEG Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTYCJI 3 MAJA" Zapisz się
46. Prabuty, "II Prabucki Bieg Przełajowy „Wokół Komina”" Zapisz się
47. Barczewko, "Gminne obchody Dnia Strażaka "Bieg Strażaka 2018"" Zapisz się
48. Wąsosz, "III BIEG PRZEŁAJOWY DOLINĄ ORLI I BARYCZY" Zapisz się
49. BIAŁYSTOK, "IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 3/4" Zapisz się
50. Huta 7 Suwałki, Folwark Hutta , "I Grand Prix Kierunek Ultra'18 bieg 4/5" Zapisz się
51. Gdynia, "70. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
52. Starogard Gdański, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #3" Zapisz się
53. Wigry, "Wigierski Maraton Kajakowy „W krainie Wigier” / Wigry Kayak Challenge 'In the Wigry Region'" Zapisz się
54. Sumin, "Polswimrun 2018 - Maraton, Sprint - zapisy pary" Zapisz się
55. Tarchalice, "Wołowski Naraton - I Leśny Maraton na Raty 2018 - cały cykl" Zapisz się
56. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton" Zapisz się
57. Nowa Wieś Lęborska, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata”" Zapisz się
58. Stare Pole, "III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
59. Grajewo, "XX Jubileuszowy Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Zapisz się
60. Sumin, "Polswimrun 2018 - Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) - zapisy indywidualne" Zapisz się
61. Gdynia, "UV ColoRUN" Zapisz się
62. Gdańsk, "Korona Północy Polski #1" Zapisz się
63. Mysłowice, "Bieg Uliczny Krwiodawcy" Zapisz się
64. Żukowo, "27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci" Zapisz się
65. Bolków, "Bieg z Zamkiem w Tle" Zapisz się
66. Żukowo, "27. Żukowski Przełaj - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI" Zapisz się
67. Żukowo, "2. HARDCORE RUN Żukowo" Zapisz się
68. Gdynia, "71. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
69. Tarnowskie Góry, "VII Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
70. Szczytno, "II Promykowy Bieg Charytatywny " Zapisz się
71. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Dąbrowa" Zapisz się
72. Olecko, "VI Olecka Trzynastka" Zapisz się
73. Smętowo Graniczne, "XXIII Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”" Zapisz się
74. Przywidz, "III KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski" Zapisz się
75. Gdańsk , "IX Gdański Bieg Lekarzy" Zapisz się
76. Gdańsk, "IX Gdański Bieg Lekarzy - sztafeta" Zapisz się
77. Piła, "II Wiosenna Sztafeta Nordic Walking" Zapisz się
78. Gniezno, "Nocna Zadyszka" Zapisz się
79. Lębork, "CYKLO Lębork - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
80. Siedlec , "IV Pustynna Ośmiornica oraz VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 3/7" Zapisz się
81. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci" Zapisz się
82. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - bieg Open" Zapisz się
83. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #2" Zapisz się
84. Skarszewy, "XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km " Zapisz się
85. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 1/6" Zapisz się
86. Częstochowa, "Tour de Run - Trial " Zapisz się
87. Gdynia, "72. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
88. Brzeszcze, "Polska Biega 2018 Brzeszcze" Zapisz się
89. Kosakowo, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #4" Zapisz się
90. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 2/3" Zapisz się
91. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
92. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Główny" Zapisz się
93. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Vipów" Zapisz się
94. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Familijny" Zapisz się
95. Gdańsk, "XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan" Zapisz się
96. Chorzów, "Bieg z Psem - Dogtrekking w Parku Śląskim Edycja Druga" Zapisz się
97. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1" Zapisz się
98. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Błędowa" Zapisz się
99. Legnica, "Rodzinny Eko Bieg - Legnica" Zapisz się
100. Nowa Wieś Lęborska, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ”" Zapisz się
101. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
102. Brodnica, "VII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
103. Złotoryja, "I ZŁOTA DYCHA" Zapisz się
104. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
105. Kuchary Królewskie k. Płońska, "VI Bieg Kwitnących Ogrodów" Zapisz się
106. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
107. Grudziądz , "Niebieski Bieg" Zapisz się
108. Rzucewo, "V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku" Zapisz się
109. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - maj" Zapisz się
110. Pogorzała Wieś, "III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking Fundacji "Przystań"" Zapisz się
111. Lędowo, "VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY" Zapisz się
112. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
113. Bydgoszcz, "I Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach" Zapisz się
114. Gdynia, "73. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
115. Władysławowo i okolice, "VI Europejski Rajd Rowerowy" Zapisz się
116. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
117. Nowa Wieś Lęborska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej”" Zapisz się
118. Sopot, "Sportowy Dzień Dziecka" Zapisz się
119. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu" Zapisz się
120. Pogwizdów k. Cieszyna, "3 Bieg o Złoty Gwizdek" Zapisz się
121. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się
122. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyk - IV ENDURO KID" Zapisz się
123. Siedlce, "Sztafeta 105-lecia" Zapisz się
124. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 " Zapisz się
125. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018" Zapisz się
126. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci" Zapisz się
127. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Zapisz się
128. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
129. Lębork, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/6" Zapisz się
130. Świerklaniec, "4 BIEG AUCHAN-BYTOM – Dla Juliana i Bartka" Zapisz się
131. Gdynia, "74. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
132. Puck, "I Puchar Pucka (08-10 czerwiec 2018)" Zapisz się
133. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci" Zapisz się
134. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open" Zapisz się
135. Gdynia, "III Bieg Nadziei" Zapisz się
136. Nadleśnictwo Warcino, "II Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D" Zapisz się
137. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2" Zapisz się
138. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg – Podaruj Oddech" Zapisz się
139. Pelplin, "Bieg Papieski " Zapisz się
140. Gmina Opatów - Iwanowice Duże, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 4/7" Zapisz się
141. Tarnowskie Góry, "III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10,55 km oraz Marsz NW" Zapisz się
142. Piątnica k. Łomży , ""III Piątnica Półmaraton POMAGAMY" " Zapisz się
143. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg dla Marcina i Kuby" Zapisz się
144. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6" Zapisz się
145. Solec Kujawski, "VI Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%" Zapisz się
146. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki – Rajd " Zapisz się
147. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
148. Gdynia, "75. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
149. Malbork, "Malborski Dzień Sportu 2018" Zapisz się
150. Owińska, "ZIELONKA CHALLENGE 2018" Zapisz się
151. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
152. Papowo Toruńskie, "I Bieg "Łysomiczek"" Zapisz się
153. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze" Zapisz się
154. Gdańsk, "Marketing dla drużyn i zawodników OCR" Zapisz się
155. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Zapisz się
156. Sokółka, "II Sokoli Bieg" Zapisz się
157. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
158. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6" Zapisz się
159. Gmina Janów, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 5/7" Zapisz się
160. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km" Zapisz się
161. Gdynia, "76. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
162. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
163. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż - JUNIOR" Zapisz się
164. Swarzewo, "Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Zapisz się
165. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie" Zapisz się
166. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż" Zapisz się
167. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato" Zapisz się
168. Liniewo, "Puchar Sołtysa" Zapisz się
169. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
170. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików" Zapisz się
171. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
172. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
173. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci" Zapisz się
174. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open" Zapisz się
175. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Zapisz się
176. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1" Zapisz się
177. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Zapisz się
178. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3" Zapisz się
179. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - biegi dla dzieci i młodzieży " Zapisz się
180. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 10 km" Zapisz się
181. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km" Zapisz się
182. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
183. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Zapisz się
184. Gmina Mstów-Srocko, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 6/7" Zapisz się
185. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
186. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018" Zapisz się
187. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Zapisz się
188. Sosnowiec, "III Charytatywny Koci bieg i marsz NW" Zapisz się
189. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA" Zapisz się
190. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Zapisz się
191. Sztum, "V Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „ZANTYR” Sztum w Biegach Przełajowych " Zapisz się
192. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
193. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #4" Zapisz się
194. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Zapisz się
195. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Zapisz się
196. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Zapisz się
197. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
198. Puck, "X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
199. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Zapisz się
200. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Zapisz się
201. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"" Zapisz się
202. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Zapisz się
203. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego" Zapisz się
204. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Zapisz się
205. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
206. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
207. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
208. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
209. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
210. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
211. Bytom - Miechowice, "III Regatta CROSS-MOL " Zapisz się
212. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
213. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
214. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
215. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
216. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
217. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
218. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
219. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
220. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
221. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
222. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
223. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
224. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
225. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6" Zapisz się
226. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
227. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
228. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
229. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
230. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
231. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
232. MALBORK, "II "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
233. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
234. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
235. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
236. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
237. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
238. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
239. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
240. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
241. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
242. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
243. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
244. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
245. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
246. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
247. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
248. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
249. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
250. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
251. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
252. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
253. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
254. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
255. Tczew, "Bieg "Mały Sambor"" Zapisz się
256. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
257. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
258. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
259. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
260. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
261. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
262. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
263. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
264. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
265. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
266. Gdynia, "Testowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ