# Nazwa
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
2. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
3. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
4. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
5. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
6. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
7. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
8. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
9. włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
10. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
11. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
12. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
13. Władysławowo i okolice, "VII Europejski Rajd Rowerowy" Zapisz się
14. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
15. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
16. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
17. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
18. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - I turnus" Zapisz się
19. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
20. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
21. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
22. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
23. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
24. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
25. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
26. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
27. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
28. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
29. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
30. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
31. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
32. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
33. Warszawa, " 7 Bieg Chomika 2019" Zapisz się
34. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
35. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
36. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
37. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
38. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
39. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
40. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
41. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Zapisz się
42. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
43. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
44. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
45. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
46. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
47. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
48. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
49. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2019" Zapisz się
50. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
51. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
52. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
53. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
54. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
55. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Zapisz się
56. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
57. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
58. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
59. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
60. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Zapisz się
61. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
62. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
63. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
64. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
65. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
66. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
67. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
68. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Zapisz się
69. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
70. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
71. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
72. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
73. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
74. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Zapisz się
75. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Zapisz się
76. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
77. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
78. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Zapisz się
79. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
80. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Zapisz się
81. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Zapisz się
82. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
83. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
84. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Zapisz się
85. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Zapisz się
86. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Zapisz się
87. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
88. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
89. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
90. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Zapisz się
91. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
92. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
93. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
94. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
95. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
96. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
97. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
98. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
99. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
100. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
101. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
102. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
103. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
104. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Zapisz się
105. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
106. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
107. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
108. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
109. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
110. Bytom, "IV Cross - Mol" Zapisz się
111. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
112. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
113. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
114. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
115. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
116. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
117. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
118. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
119. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
120. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
121. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
122. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
123. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
124. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
125. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
126. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
127. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
128. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
129. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
130. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
131. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
132. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
133. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Zapisz się
134. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
135. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
136. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
137. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
138. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
139. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
140. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
141. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
142. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
143. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
144. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
145. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
146. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
147. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
148. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
149. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
150. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
151. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
152. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
153. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
154. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
155. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
156. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
157. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
158. Pokrzywna, "II RAJD NA KOPĘ BISKUPIĄ BEZ GRANIC" Zapisz się
159. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
160. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
161. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
162. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
163. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
164. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
165. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
166. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
167. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
168. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
169. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
170. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
171. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
172. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
173. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
174. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
175. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
176. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
177. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
178. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
179. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
180. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
181. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
182. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
183. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
184. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
185. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
186. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
187. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
188. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
189. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
190. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
191. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
192. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
193. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
194. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
195. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
196. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
197. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
198. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
199. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ