Impreza Wyniki
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018 -
Grand Prix Trójmiasta #3 -
Grand Prix Trójmiasta #2 -
Grand Prix Trójmiasta #1 wyniki
XXVII Uliczny Bieg Sambora wyniki
III Bytowski Bieg I Marsz Jelenia -
XXIII Kościerskie Biegi Uliczne wyniki
XXXV Bieg Mazurka Dąbrowskiego wyniki
Sopocka Jesień wyniki
VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy wyniki
"PARKOWA PIĄTKA" Z GRUPĄ MALBORK wyniki
V Bieg "Grodzisko Cross" 5 km wyniki
III Biegu Ziemi Puckiej wyniki
III Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia" wyniki
Bieg Zamkowy Wałami von Plauena wyniki
IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie wyniki
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
XX Biegi uliczne im. Jana Kielasa - "10 - tka na XX edycję" wyniki
26. Żukowski Przełaj wyniki
Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Autyzmu” wyniki
2. BIEG ARASMUSA wyniki
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych wyniki
Biegowa Piątka dla Kornela -
SOPOCKA ZIMA - XXXIV edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
Pruszczański bieg niepodległości wyniki
V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni wyniki
XXII Kościerskie Biegi Uliczne wyniki
II Grand Prix Trójmiasta - etap 3 wyniki
Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2 wyniki
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1 wyniki
25 Bieg Kociewski z Polpharmą wyniki
IV Bieg GRODZISKO CROSS wyniki
I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
IX Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież Nad Borami wyniki
VII Bieg Wokół Pasłęckich Murów Oobronnych wyniki
Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
1. BIEG ARASMUSA wyniki
V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton wyniki
IV Bieg i Marsz Nordic Walking „Diabelska Góra” -
III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły - Bieg wyniki
VIII Półmaraton Ziemi Puckiej wyniki
VIII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie wyniki
III Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Policji w Bytowie wyniki
Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych wyniki
III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Bieg Papieski - Pelplin wyniki
III Bieg do Źródeł - Bieg Główny 10km wyniki
I Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking wyniki
IV Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy wyniki
XXXVI Półmaraton Gochów wyniki
V Bieg Szlakiem Morąskich Zabytków wyniki
IV Półmaraton Stolema - Bieg Kościerskiego Browaru wyniki
IV Pętla Tuszkowska Matka - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
V Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
KARTUSKA '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Kaszubski Bieg Lesoków - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
II Sierakowicka 15' - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Krokowska 10' - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
Leśny Bieg wyniki
V Bieg i Rajd Nordic Walking na "Mount Everest - Piękno natury" wyniki
VIII Bieg Piaśnicki - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Bieg Tropem Wilczym -
V Bieg Morsa wyniki
Chwaszczyńska 10' wyniki
Sopocka Zima - XXXIII edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
Grand Prix Trójmiasta - Etap III wyniki
Bieg dla WOŚP -
Grand Prix Trójmiasta 2015 - Etap II wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking 11/11 i w Biegach Przełajowych 4/4 wyniki
XVII Zimowe GP Sztumu i III Drużynowe Mistrzostwa GP w Biegach Przełajowych - ETAP 1/3 wyniki
Bieg Niepodległości w Malborku wyniki
XXV Uliczny Bieg Sambora wyniki
IV WOJEWÓDZKI BIEG DOLINĄ RADUNI wyniki
XXI Kościerskie Biegi Uliczne wyniki
XXXIII Bieg Mazurka Dąbrowskiego wyniki