Impreza Wyniki
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton -
SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS -
36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems -
Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza -
Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim -
I Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla -
Bieg Anioła -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4 -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4 -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4 -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4 -
Santa RUN Kartuzy 2018 -
SOPOCIAN 100KM W SZTAFECIE NA NIEPODLEGŁEJ STULECIE -
XXIV Kościerskie Biegi Uliczne -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km -
VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni -
XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego -
3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka -
3. Bieg Arasmusa -
27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ -
IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły -
Korona Północy Polski #4 -
Bieg Charytatywny Przybij Piątkę -
IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia" -
V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka -
Tczew na "5" z atestem -
2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km -
SOPOCKIE LATO na Łysej Górze -
Puchar Sołtysa -
Polska Biega w Pruszczu Gdańskim -
X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie -
III Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking wyniki
Mały Wielki Bieg - 64 KM i 13 KM wyniki
VII Bieg Morsa wyniki
Bieg Charytatywny z WOŚP -
Grand Prix Trójmiasta #3 wyniki
Grand Prix Trójmiasta #2 wyniki
Santa RUN Kartuzy wyniki
Grand Prix Trójmiasta #1 wyniki
2. PRUSZCZAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI wyniki
VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy wyniki
Gdańsk Biega 2017 -
XXXV Bieg Mazurka Dąbrowskiego wyniki
CYKLO Gdynia XC wyniki
Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy wyniki
Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny wyniki
III Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia" wyniki
V Sztumski Aquathlon -
Tczew na "5" z atestem wyniki
Orłowo Biega - bieg na 5 km przy Pucharze Gdyni wyniki
Otwarte Mistrzostwa 49 Bazy Lotniczej w Biegach wyniki
XX Biegi uliczne im. Jana Kielasa - "10 - tka na XX edycję" wyniki
IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie wyniki
II Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo" wyniki
26. Żukowski Przełaj wyniki
II Duathlon Przywidz i bieg na 10km wyniki
IV Bieg i Marsz Morsa wyniki
II Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking wyniki
SOPOCKA WIOSNA na 5 wyniki
VI Bieg Morsa wyniki
Biegowa Piątka dla Kornela -
XXII Kościerskie Biegi Uliczne wyniki
XXXIV Bieg Mazurka Dabrowskiego wyniki