# Nazwa
1. Sokółka, "Zajęcia nauki i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce " Zapisz się
2. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
3. Giżycko, "III Potrójna Pętla Mazurska" Zapisz się
4. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
5. Nowa Wieś Malborska, "Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki " Zapisz się
6. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
7. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Zapisz się
8. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Zapisz się
9. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
10. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
11. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Zapisz się
12. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
13. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Zapisz się
14. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Zapisz się
15. Pisz, "Biegnij Ewka" Zapisz się
16. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
17. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
18. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
19. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
20. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
21. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Zapisz się
22. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Zapisz się
23. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
24. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
25. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
26. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
27. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
28. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Zapisz się
29. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Zapisz się
30. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Zapisz się
31. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
32. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Zapisz się
33. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
34. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
35. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Zapisz się
36. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Zapisz się
37. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
38. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Zapisz się
39. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
40. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Zapisz się
41. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Zapisz się
42. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Zapisz się
43. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
44. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Zapisz się
45. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
46. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
47. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Zapisz się
48. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Zapisz się
49. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
50. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Zapisz się
51. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Zapisz się
52. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Zapisz się
53. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Zapisz się
54. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Zapisz się
55. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
56. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Zapisz się
57. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
58. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
59. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Zapisz się
60. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Zapisz się
61. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Zapisz się
62. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Zapisz się
63. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
64. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Zapisz się
65. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Zapisz się
66. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Zapisz się
67. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Zapisz się
68. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
69. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
70. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Zapisz się
71. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Zapisz się
72. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
73. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Zapisz się
74. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Zapisz się
75. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
76. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Zapisz się
77. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
78. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci" Zapisz się
79. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
80. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
81. Gdańsk, "Manhattan Run III" Zapisz się
82. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
83. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Zapisz się
84. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
85. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
86. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
87. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Zapisz się
88. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Zapisz się
89. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
90. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
91. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Zapisz się
92. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
93. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Zapisz się
94. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
95. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Zapisz się
96. Rumia, "Neonowa Zumba" Zapisz się
97. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Zapisz się
98. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Zapisz się
99. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
100. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
101. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
102. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
103. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
104. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
105. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Zapisz się
106. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
107. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Zapisz się
108. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Zapisz się
109. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Zapisz się
110. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
111. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
112. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
113. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Zapisz się
114. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
115. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
116. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
117. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Zapisz się
118. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
119. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
120. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
121. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
122. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
123. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
124. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
125. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Zapisz się
126. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
127. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
128. Rumia, "Piekło Północy 2020" Zapisz się
129. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
130. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
131. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
132. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ