# Nazwa
1. Kazimierz Biskupi, "Nocny gRUNt w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
2. Kwiatkowice, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Kwiatkowice" Zapisz się
3. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
4. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap" Zapisz się
5. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - zapisy na czapki i koszulki" Zapisz się
6. Cały Świat, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - Bieg Wirtulany" Zapisz się
7. Gdańsk, "3athlete.pl Race STAGE I by Wahoo & Zwift" Zapisz się
8. Gnojewo k. Malborka, "Opłatkowski Bieg oraz Marsz Nordic Walking o Puchar Księży Pallotynów " Zapisz się
9. Cała Polska, "O, CHOINKA!" Zapisz się
10. Bydgoszcz, "Bajkowa Smukała - Bieg na orientację" Zapisz się
11. Gdańsk, "Bieg Anioła" Zapisz się
12. Malbork, "10. BIEG SYLWESTROWY Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
13. Białystok, "36. Bieg Sylwestrowy" Zapisz się
14. Mikoszewo, "Sylwester na sportowo w Gminie Stegna (bieg, nordic walking, cyclocross) " Zapisz się
15. Mikoszewo, "Sylwester na sportowo w Gminie Stegna - Zapisy na koszulkę" Zapisz się
16. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy BIEG Wieczorny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
17. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy Marsz NORDIC WALKING pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
18. Gdynia, "V Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl" Zapisz się
19. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2020" Zapisz się
20. Chorzów, "XIV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Zapisz się
21. Sopot, "HangoveRUN 2020" Zapisz się
22. Rewa, "Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020" Zapisz się
23. Chocianów, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Chocianów" Zapisz się
24. Władysławowo, "V Jubileuszowy Bieg Noworoczny" Zapisz się
25. Siwiałka , "II Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla" Zapisz się
26. Władysławowo, "VI Wielkie Nordowe Morsowanie" Zapisz się
27. Białe Błota, "V Bieg 3 Króli 2020" Zapisz się
28. Bielawki, "Noworoczny Bieg i Marsz NW „Zdążyć z pomocą dla Janusza”" Zapisz się
29. Trójmiasto, "Pakiet startów w ANOmalia 2020" Zapisz się
30. Sopot, "ANOmalia #5" Zapisz się
31. Malbork, "WOŚP Malbork. III Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”." Zapisz się
32. Iwiny, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Iwiny" Zapisz się
33. Karvina, "Winter Camp Karvina Czechy Akademia Hokejowa Wróbla #3" Zapisz się
34. Więcbork, "Więcbork Biegnie dla WOŚP 2020" Zapisz się
35. Kuchary Królewskie k.Płońska, "VIII Bieg Zimowego Dziadka" Zapisz się
36. Dzierzgoń, "III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP" Zapisz się
37. Czeladź, "5. CZELADZKI BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" Zapisz się
38. Starogard Gdański, "4 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Starogardzie Gdańskim" Zapisz się
39. Chojnice, "II Chojnicki Bieg ,,Policz się z cukrzycą"" Zapisz się
40. Złotów, "IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie" Zapisz się
41. Kwidzyn, "X Bieg WOŚP ,,Policz się z cukrzycą" w Kwidzynie" Zapisz się
42. Żukowo, "V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w Żukowie" Zapisz się
43. Banino, "Bieg WOŚP dla dzieci" Zapisz się
44. Pruszcz Gdański, "Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim" Zapisz się
45. SZELMENT, "Ultra Jaćwing 2020" Zapisz się
46. Karvina, "Select Camp Projekt Ryga U 12 Akademia Hokejowa Wróbla #4" Zapisz się
47. Okółek, "Predathlon Sirvis Ice 2020" Zapisz się
48. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Kuchnia obozowa" Zapisz się
49. Swobodna, "V Ogólnopolska Karnawałowa NOC MORSÓW " Zapisz się
50. Siechnice, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - ZIMA "Siechnicka Dycha"" Zapisz się
51. Gdynia, "Najgorszy Bieg Świata" Zapisz się
52. STUDZIENICZNA, "III Nocny Bieg Powstańca" Zapisz się
53. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap" Zapisz się
54. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Biegun Zimna" Zapisz się
55. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
56. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2" Zapisz się
57. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
58. Dzierzgoń, "I Zlot Morsów nad Jeziorem Kuksy" Zapisz się
59. RUDA ŚLĄSKA, "Charytatywny IV Bieg "Otwartych Serc"" Zapisz się
60. Legnica, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Zapisz się
61. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par." Zapisz się
62. Gdańsk, "Pizza Rush 2020" Zapisz się
63. Ścinawa, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Zapisz się
64. Puck, "VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"" Zapisz się
65. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2020" Zapisz się
66. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)" Zapisz się
67. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Terenoznawstwo i tropienie" Zapisz się
68. Nowa Sól, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Zapisz się
69. Garczyn, "IX Bieg Morsa" Zapisz się
70. Garczyn, "IX Bieg Morsa - osoby poniżej 16 roku życia i powyżej 70 roku życia" Zapisz się
71. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap" Zapisz się
72. Płońsk, ""Zimne Nóżki" 1 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
73. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk" Zapisz się
74. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3" Zapisz się
75. Szklary Górne, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Szklary Górne" Zapisz się
76. Płońsk, "Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Pod hasłem ,,Biegnę z Honorem"" Zapisz się
77. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym - Rumia" Zapisz się
78. Reda, "Bieg Tropem Wilczym - Reda" Zapisz się
79. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym - Kosakowo" Zapisz się
80. Włocławek, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
81. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym - Gdynia" Zapisz się
82. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
83. HEL, "VI Zlot Morsów w Helu "Na Początku Polski" 07.03.2020 r." Zapisz się
84. Lubin, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Zapisz się
85. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
86. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów" Zapisz się
87. Sopot, "IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE" Zapisz się
88. Sosnowiec, "7. Harpagańska Dycha " Zapisz się
89. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Zapisz się
90. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW" Zapisz się
91. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
92. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Zapisz się
93. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki" Zapisz się
94. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
95. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
96. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020" Zapisz się
97. Gardeja, "Bieg i Marsz ,,Aktywny Turysta" Zapisz się
98. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
99. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
100. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
101. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży na 10km z okazji 16-lecia PWSIiP w Łomży" Zapisz się
102. Szelment, "Jesionowa Cross 2020 - edycja wiosenna" Zapisz się
103. Pasłęk, "Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
104. Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy" Zapisz się
105. Filipów, "Filipowski Bieg Jaćwinga - 12.5km" Zapisz się
106. Straszyn, "Mały Wielki Bieg" Zapisz się
107. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
108. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS" Zapisz się
109. WIEŚ RUDAWKA ŚLUZA KURZYNIEC, "Czarna Hańcza Ultra Trail " Zapisz się
110. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
111. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
112. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
113. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
114. Sumin , "Swimrun 2020" Zapisz się
115. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
116. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
117. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Olimpijski Ogień" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
118. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" Zapisz się
119. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj" Zapisz się
120. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
121. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
122. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
123. Tychy, "II Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
124. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Zapisz się
125. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Zapisz się
126. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
127. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
128. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
129. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
130. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
131. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ