# Nazwa
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 18.06.2019" Zapisz się
2. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 20.06.2019" Zapisz się
3. Legbąd, "Maraton na Orientację JASZCZUR - LEŚNE AKWEDUKTY" Zapisz się
4. Kliniska Wielkie - Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
5. Władysławowo - Małe Morze, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/4" Zapisz się
6. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" Zapisz się
7. Włocławek, "III Włocławski Bieg po schodach" Zapisz się
8. Sosnowiec, "II Charytatywny Bieg - Podaruj Oddech" Zapisz się
9. Gdynia, "XX Bieg Chartów - 5km" Zapisz się
10. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla dzieci" Zapisz się
11. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Zapisz się
12. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA" Zapisz się
13. Siemianowice Śląskie, "Festiwal Świetlików " Zapisz się
14. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
15. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #4" Zapisz się
16. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci " Zapisz się
17. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli" Zapisz się
18. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
19. Nowy Staw, "Bieg dobroczynny dla Bianki" Zapisz się
20. Liniewo, "Bieg "Puchar Sołtysa" oraz marsz Nordic Walking" Zapisz się
21. Mysłowice, "VII Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking " Zapisz się
22. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 25.06.2019" Zapisz się
23. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
24. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
25. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
26. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
27. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
28. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
29. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
30. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
31. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
32. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
33. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
34. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
35. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
36. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
37. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
38. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
39. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
40. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
41. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
42. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
43. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
44. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
45. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
46. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
47. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
48. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
49. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
50. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
51. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
52. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
53. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
54. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
55. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
56. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
57. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
58. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
59. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
60. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Zapisz się
61. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
62. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
63. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
64. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
65. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
66. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
67. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
68. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
69. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
70. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
71. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
72. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
73. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
74. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
75. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
76. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
77. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
78. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
79. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
80. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
81. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
82. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
83. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" Zapisz się
84. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
85. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
86. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
87. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
88. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
89. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
90. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
91. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
92. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
93. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
94. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
95. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
96. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
97. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
98. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
99. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
100. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
101. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
102. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
103. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
104. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
105. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
106. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
107. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
108. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
109. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
110. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
111. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
112. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
113. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
114. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
115. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
116. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
117. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
118. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
119. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
120. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
121. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
122. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
123. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
124. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
125. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
126. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
127. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
128. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
129. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
130. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
131. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
132. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
133. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
134. Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY IV SREBRNA DZIESIĄTKA" Zapisz się
135. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
136. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
137. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
138. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
139. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
140. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
141. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
142. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
143. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
144. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
145. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
146. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
147. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
148. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
149. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
150. Elbląg, "X Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
151. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
152. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
153. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
154. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
155. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
156. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
157. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
158. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
159. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
160. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
161. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
162. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
163. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
164. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
165. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
166. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
167. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
168. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
169. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
170. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
171. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
172. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
173. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
174. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
175. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
176. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
177. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
178. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
179. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
180. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
181. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
182. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
183. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
184. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
185. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
186. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
187. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
188. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
189. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
190. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
191. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
192. Straszyn, "Koszulki - Mały Wielki Bieg 2019" Zapisz się
193. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
194. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
195. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
196. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
197. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
198. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
199. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
200. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ