# Nazwa
1. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
2. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
3. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Zapisz się
4. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
5. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Zapisz się
6. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Zapisz się
7. Pisz, "Biegnij Ewka" Zapisz się
8. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
9. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
10. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
11. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
12. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
13. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Zapisz się
14. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Zapisz się
15. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
16. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
17. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
18. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
19. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
20. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Zapisz się
21. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Zapisz się
22. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Zapisz się
23. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
24. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Zapisz się
25. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
26. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
27. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Zapisz się
28. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Zapisz się
29. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
30. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Zapisz się
31. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
32. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Zapisz się
33. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Zapisz się
34. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Zapisz się
35. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
36. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Zapisz się
37. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
38. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
39. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Zapisz się
40. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Zapisz się
41. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
42. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Zapisz się
43. Starogard Gdański, " Bieg Kociewski - Bieg Treflika (3-6lat) " Zapisz się
44. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Zapisz się
45. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Zapisz się
46. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Zapisz się
47. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Zapisz się
48. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
49. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Zapisz się
50. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
51. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
52. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Zapisz się
53. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Zapisz się
54. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Zapisz się
55. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Zapisz się
56. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
57. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Zapisz się
58. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Zapisz się
59. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Zapisz się
60. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Zapisz się
61. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
62. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
63. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Zapisz się
64. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Zapisz się
65. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
66. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Zapisz się
67. Toruń, "Select Camp Projekt Ryga U 11 Akademia Hokejowa Wróbla #1" Zapisz się
68. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Zapisz się
69. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
70. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - Biegi dziecięce" Zapisz się
71. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Zapisz się
72. Kobylnica-Zagórki, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
73. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci" Zapisz się
74. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
75. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
76. Gdańsk, "Manhattan Run III" Zapisz się
77. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
78. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Zapisz się
79. Lubin, "XI Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING" Zapisz się
80. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
81. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
82. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
83. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Zapisz się
84. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Zapisz się
85. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
86. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
87. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Zapisz się
88. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
89. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Zapisz się
90. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
91. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Zapisz się
92. Obora k. Lubina, "II OBORSKA PĘTLA" Zapisz się
93. Rumia, "Neonowa Zumba" Zapisz się
94. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Zapisz się
95. Skórzec, "Biegi dla dzieci podczas V Skórzeckiego Biegu Niepodległości" Zapisz się
96. Skórzec, "V Skórzecki Bieg Niepodległości " Zapisz się
97. Skórzec, "III Skórzecki Marsz Nordic Walking towarzyszący V Biegowi Niepodległości" Zapisz się
98. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Zapisz się
99. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
100. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
101. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
102. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
103. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
104. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
105. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Zapisz się
106. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
107. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Zapisz się
108. Karvina, "Select Camp Project Ryga U 11 Karvina Akademia Hokejowa Wróbla #2" Zapisz się
109. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Zapisz się
110. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Zapisz się
111. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
112. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
113. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
114. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Zapisz się
115. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
116. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
117. Wojnowice, "II Mikołajkowy Marsz Nordic Walking .... Czy idzie z Nami Mikołaj ?" Zapisz się
118. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
119. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Zapisz się
120. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
121. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
122. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
123. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
124. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
125. Karvina, "Winter Camp Karvina Czechy Akademia Hokejowa Wróbla #3" Zapisz się
126. Karvina, "Select Camp Projekt Ryga U 12 Akademia Hokejowa Wróbla #4" Zapisz się
127. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
128. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
129. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Zapisz się
130. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
131. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
132. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
133. Rumia, "Festiwal Biegowy Ultra Way" Zapisz się
134. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
135. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
136. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
137. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ