# Nazwa
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 18.06.2019" Zapisz się
2. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 20.06.2019" Zapisz się
3. Legbąd, "Maraton na Orientację JASZCZUR - LEŚNE AKWEDUKTY" Zapisz się
4. Kliniska Wielkie - Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
5. Władysławowo - Małe Morze, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/4" Zapisz się
6. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" Zapisz się
7. Włocławek, "III Włocławski Bieg po schodach" Zapisz się
8. Sosnowiec, "II Charytatywny Bieg - Podaruj Oddech" Zapisz się
9. Gdynia, "XX Bieg Chartów - 5km" Zapisz się
10. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla dzieci" Zapisz się
11. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Zapisz się
12. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA" Zapisz się
13. Siemianowice Śląskie, "Festiwal Świetlików " Zapisz się
14. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
15. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #4" Zapisz się
16. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci " Zapisz się
17. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli" Zapisz się
18. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
19. Nowy Staw, "Bieg dobroczynny dla Bianki" Zapisz się
20. Liniewo, "Bieg "Puchar Sołtysa" oraz marsz Nordic Walking" Zapisz się
21. Różyny , "Charytatywny "Bieg po Oddech Krzysztofa"" Zapisz się
22. Mysłowice, "VII Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking " Zapisz się
23. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 25.06.2019" Zapisz się
24. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
25. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
26. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
27. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
28. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
29. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
30. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
31. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
32. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
33. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
34. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
35. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
36. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
37. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
38. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
39. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
40. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
41. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
42. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
43. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
44. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
45. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
46. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
47. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
48. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
49. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
50. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
51. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
52. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
53. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
54. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
55. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
56. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
57. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
58. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
59. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
60. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
61. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Zapisz się
62. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
63. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
64. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
65. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
66. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
67. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
68. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
69. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
70. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
71. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
72. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
73. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
74. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
75. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
76. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
77. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
78. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
79. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
80. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
81. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
82. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
83. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
84. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" Zapisz się
85. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
86. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
87. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
88. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
89. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
90. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
91. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
92. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
93. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
94. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
95. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
96. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
97. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
98. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
99. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
100. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
101. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
102. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
103. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
104. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
105. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
106. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
107. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
108. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
109. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
110. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
111. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
112. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
113. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
114. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
115. Bytom, "IV CROSS -MOL " Zapisz się
116. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
117. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
118. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
119. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
120. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
121. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
122. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
123. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
124. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
125. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
126. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
127. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
128. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
129. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
130. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
131. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
132. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
133. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
134. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
135. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
136. Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY IV SREBRNA DZIESIĄTKA" Zapisz się
137. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
138. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
139. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
140. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
141. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
142. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
143. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
144. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
145. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
146. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
147. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
148. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
149. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
150. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
151. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
152. Elbląg, "X Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
153. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
154. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
155. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
156. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
157. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
158. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
159. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
160. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
161. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
162. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
163. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
164. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
165. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
166. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
167. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
168. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
169. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
170. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
171. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
172. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
173. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
174. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
175. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
176. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
177. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
178. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
179. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
180. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
181. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
182. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
183. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
184. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
185. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
186. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
187. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
188. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
189. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
190. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
191. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
192. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
193. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
194. Straszyn, "Koszulki - Mały Wielki Bieg 2019" Zapisz się
195. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
196. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
197. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
198. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
199. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
200. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
201. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
202. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ