# Nazwa
1. Starogard Gdański, "XIII Mikołajkowe Granie z Decathlon Kartuska - zespoły " Zapisz się
2. Starogard Gdański, "XIII Mikołajkowe Granie z Decathlon Kartuska - osoby dodatkowe " Zapisz się
3. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
4. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Sztuka niecenia ognia" Zapisz się
5. Nowy Staw, "Bieg Świętego Mikołaja" Zapisz się
6. Kazimierz Biskupi, "Nocny gRUNt w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
7. Kwiatkowice, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Kwiatkowice" Zapisz się
8. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
9. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap" Zapisz się
10. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - zapisy na czapki i koszulki" Zapisz się
11. Cały Świat, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - Bieg Wirtulany" Zapisz się
12. Gdańsk, "3athlete.pl Race STAGE I by Wahoo & Zwift" Zapisz się
13. Gnojewo k. Malborka, "Opłatkowski Bieg oraz Marsz Nordic Walking o Puchar Księży Pallotynów " Zapisz się
14. Cała Polska, "O, CHOINKA!" Zapisz się
15. Bydgoszcz, "Bajkowa Smukała - Bieg na orientację" Zapisz się
16. Gdańsk, "Bieg Anioła" Zapisz się
17. Malbork, "10. BIEG SYLWESTROWY Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
18. Białystok, "36. Bieg Sylwestrowy" Zapisz się
19. Mikoszewo, "Sylwester na sportowo w Gminie Stegna (bieg, nordic walking, cyclocross) " Zapisz się
20. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy BIEG Wieczorny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
21. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy Marsz NORDIC WALKING pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
22. Gdynia, "V Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl" Zapisz się
23. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2020" Zapisz się
24. Chorzów, "XIV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Zapisz się
25. Sopot, "HangoveRUN 2020" Zapisz się
26. Rewa, "Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020" Zapisz się
27. Chocianów, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Chocianów" Zapisz się
28. Władysławowo, "V Jubileuszowy Bieg Noworoczny" Zapisz się
29. Siwiałka , "II Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla" Zapisz się
30. Władysławowo, "VI Wielkie Nordowe Morsowanie" Zapisz się
31. Białe Błota, "V Bieg 3 Króli 2020" Zapisz się
32. Bielawki, "Noworoczny Bieg i Marsz NW „Zdążyć z pomocą dla Janusza”" Zapisz się
33. Trójmiasto, "Pakiet startów w ANOmalia 2020" Zapisz się
34. Sopot, "ANOmalia #5" Zapisz się
35. Malbork, "WOŚP Malbork. III Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”." Zapisz się
36. Iwiny, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Iwiny" Zapisz się
37. Karvina, "Winter Camp Karvina Czechy Akademia Hokejowa Wróbla #3" Zapisz się
38. Więcbork, "Więcbork Biegnie dla WOŚP 2020" Zapisz się
39. Chojnice, "Bieg dla WOŚP" Zapisz się
40. Kuchary Królewskie k.Płońska, "VIII Bieg Zimowego Dziadka" Zapisz się
41. Dzierzgoń, "III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP" Zapisz się
42. Czeladź, "5. CZELADZKI BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" Zapisz się
43. Starogard Gdański, "4 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Starogardzie Gdańskim" Zapisz się
44. Złotów, "IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie" Zapisz się
45. Banino, "Bieg WOŚP dla dzieci" Zapisz się
46. Pruszcz Gdański, "Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim" Zapisz się
47. SZELMENT, "Ultra Jaćwing 2020" Zapisz się
48. Karvina, "Select Camp Projekt Ryga U 12 Akademia Hokejowa Wróbla #4" Zapisz się
49. Okółek, "Predathlon Sirvis Ice 2020" Zapisz się
50. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Kuchnia obozowa" Zapisz się
51. Swobodna, "V Ogólnopolska Karnawałowa NOC MORSÓW " Zapisz się
52. Siechnice, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - ZIMA "Siechnicka Dycha"" Zapisz się
53. Gdynia, "Najgorszy Bieg Świata" Zapisz się
54. STUDZIENICZNA, "III Nocny Bieg Powstańca" Zapisz się
55. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap" Zapisz się
56. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Biegun Zimna" Zapisz się
57. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
58. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2" Zapisz się
59. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
60. Legnica, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Zapisz się
61. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par." Zapisz się
62. Gdańsk, "Pizza Rush 2020" Zapisz się
63. Ścinawa, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Zapisz się
64. Puck, "VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"" Zapisz się
65. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2020" Zapisz się
66. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)" Zapisz się
67. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Terenoznawstwo i tropienie" Zapisz się
68. Nowa Sól, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Zapisz się
69. Garczyn, "IX Bieg Morsa" Zapisz się
70. Garczyn, "IX Bieg Morsa - osoby poniżej 16 roku życia i powyżej 70 roku życia" Zapisz się
71. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap" Zapisz się
72. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk" Zapisz się
73. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3" Zapisz się
74. Szklary Górne, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Szklary Górne" Zapisz się
75. Płońsk, "Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Pod hasłem ,,Biegnę z Honorem"" Zapisz się
76. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym - Rumia" Zapisz się
77. Reda, "Bieg Tropem Wilczym - Reda" Zapisz się
78. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym - Kosakowo" Zapisz się
79. Włocławek, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
80. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym - Gdynia" Zapisz się
81. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
82. HEL, "VI Zlot Morsów w Helu "Na Początku Polski" 07.03.2020 r." Zapisz się
83. Lubin, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Zapisz się
84. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
85. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów" Zapisz się
86. Sosnowiec, "7. Harpagańska Dycha " Zapisz się
87. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Zapisz się
88. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW" Zapisz się
89. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
90. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Zapisz się
91. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki" Zapisz się
92. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
93. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
94. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020" Zapisz się
95. Gardeja, "Bieg i Marsz ,,Aktywny Turysta" Zapisz się
96. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
97. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
98. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
99. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży na 10km z okazji 16-lecia PWSIiP w Łomży" Zapisz się
100. Szelment, "Jesionowa Cross 2020 - edycja wiosenna" Zapisz się
101. Pasłęk, "Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
102. Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy" Zapisz się
103. Filipów, "Filipowski Bieg Jaćwinga - 12.5km" Zapisz się
104. Straszyn, "Mały Wielki Bieg" Zapisz się
105. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
106. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS" Zapisz się
107. WIEŚ RUDAWKA ŚLUZA KURZYNIEC, "Czarna Hańcza Ultra Trail " Zapisz się
108. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
109. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
110. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
111. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
112. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
113. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
114. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Olimpijski Ogień" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
115. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" Zapisz się
116. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj" Zapisz się
117. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
118. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
119. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
120. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Zapisz się
121. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Zapisz się
122. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
123. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
124. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
125. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
126. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
127. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ