# Nazwa
1. Suwałki, "OSiR on Tour vol.2" Zapisz się
2. Łukta, "R.AMBO RACE Kids" Zapisz się
3. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Orłowo" Zapisz się
4. Jezierzyce, "I Bieg Szkolny SP Jezierzyce ,,Z Uśmiechem w Wakacje"" Zapisz się
5. Szpęgawsk, "II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019" Zapisz się
6. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 5" Zapisz się
7. Bielsk Podlaski, "VII Tur de Bielsk" Zapisz się
8. Warszawa, " II Krwiobieg Warszawa" Zapisz się
9. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/4" Zapisz się
10. Braniewo, "III Bieg Braniewscy Mali Twardziele 2019" Zapisz się
11. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 18.06.2019" Zapisz się
12. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 20.06.2019" Zapisz się
13. Legbąd, "Maraton na Orientację JASZCZUR - LEŚNE AKWEDUKTY" Zapisz się
14. Kliniska Wielkie - Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
15. Władysławowo - Małe Morze, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/4" Zapisz się
16. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" Zapisz się
17. Włocławek, "III Włocławski Bieg po schodach" Zapisz się
18. Sosnowiec, "II Charytatywny Bieg - Podaruj Oddech" Zapisz się
19. Gdynia, "XX Bieg Chartów - 5km" Zapisz się
20. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla dzieci" Zapisz się
21. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Zapisz się
22. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA" Zapisz się
23. Siemianowice Śląskie, "Festiwal Świetlików " Zapisz się
24. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
25. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #4" Zapisz się
26. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci " Zapisz się
27. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli" Zapisz się
28. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
29. Nowy Staw, "Bieg dobroczynny dla Bianki" Zapisz się
30. Liniewo, "Bieg "Puchar Sołtysa" oraz marsz Nordic Walking" Zapisz się
31. Mysłowice, "VII Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking " Zapisz się
32. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 25.06.2019" Zapisz się
33. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
34. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
35. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
36. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
37. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
38. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
39. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
40. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
41. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
42. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
43. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
44. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
45. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
46. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
47. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
48. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
49. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
50. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
51. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
52. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
53. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
54. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
55. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
56. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
57. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
58. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
59. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
60. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
61. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
62. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
63. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
64. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
65. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
66. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
67. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
68. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
69. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
70. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
71. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
72. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
73. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
74. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
75. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
76. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
77. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
78. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
79. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
80. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
81. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
82. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
83. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
84. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
85. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
86. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
87. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
88. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
89. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
90. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
91. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
92. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" Zapisz się
93. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
94. Sztum, "Sztumski Aquathlon" Zapisz się
95. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
96. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
97. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
98. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
99. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
100. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
101. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
102. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
103. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
104. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
105. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
106. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
107. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
108. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
109. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
110. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
111. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
112. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
113. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
114. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
115. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
116. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
117. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
118. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
119. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
120. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
121. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
122. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
123. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
124. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
125. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
126. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
127. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
128. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
129. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
130. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
131. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
132. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
133. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
134. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
135. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
136. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
137. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
138. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
139. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
140. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
141. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
142. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
143. Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY IV SREBRNA DZIESIĄTKA" Zapisz się
144. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
145. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
146. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
147. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
148. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
149. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
150. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
151. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
152. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
153. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
154. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
155. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
156. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
157. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
158. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
159. Elbląg, "X Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
160. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
161. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
162. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
163. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
164. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
165. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
166. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
167. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
168. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
169. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
170. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
171. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
172. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
173. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
174. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
175. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
176. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
177. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
178. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
179. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
180. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
181. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
182. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
183. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
184. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
185. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
186. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
187. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
188. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
189. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
190. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
191. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
192. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
193. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
194. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
195. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
196. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
197. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
198. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
199. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
200. Straszyn, "Koszulki - Mały Wielki Bieg 2019" Zapisz się
201. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
202. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
203. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
204. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
205. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
206. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
207. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
208. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ