# Nazwa
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 20.06.2019" Zapisz się
2. Legbąd, "Maraton na Orientację JASZCZUR - LEŚNE AKWEDUKTY" Zapisz się
3. Kliniska Wielkie - Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
4. Władysławowo - Małe Morze, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/4" Zapisz się
5. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" Zapisz się
6. Włocławek, "III Włocławski Bieg po schodach" Zapisz się
7. Sosnowiec, "II Charytatywny Bieg - Podaruj Oddech" Zapisz się
8. Gdynia, "XX Bieg Chartów - 5km" Zapisz się
9. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla dzieci" Zapisz się
10. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Zapisz się
11. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA" Zapisz się
12. Siemianowice Śląskie, "Festiwal Świetlików " Zapisz się
13. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
14. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #4" Zapisz się
15. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dzieci " Zapisz się
16. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli" Zapisz się
17. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
18. Nowy Staw, "Bieg dobroczynny dla Bianki" Zapisz się
19. Liniewo, "Bieg "Puchar Sołtysa" oraz marsz Nordic Walking" Zapisz się
20. Różyny , "Charytatywny "Bieg po Oddech Krzysztofa"" Zapisz się
21. Mysłowice, "VII Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking " Zapisz się
22. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 25.06.2019" Zapisz się
23. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
24. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
25. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
26. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
27. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
28. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
29. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
30. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
31. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
32. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
33. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
34. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
35. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
36. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
37. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
38. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
39. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - I turnus" Zapisz się
40. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
41. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
42. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
43. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
44. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
45. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
46. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
47. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
48. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
49. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
50. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
51. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
52. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
53. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
54. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
55. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
56. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
57. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
58. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
59. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
60. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
61. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Zapisz się
62. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
63. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
64. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
65. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
66. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
67. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
68. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
69. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
70. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
71. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
72. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
73. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
74. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Zapisz się
75. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
76. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
77. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
78. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
79. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
80. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
81. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
82. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
83. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
84. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
85. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
86. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Zapisz się
87. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
88. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
89. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
90. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
91. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
92. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Zapisz się
93. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
94. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
95. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
96. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
97. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
98. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
99. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
100. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
101. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Zapisz się
102. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
103. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
104. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
105. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
106. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
107. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
108. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
109. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
110. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
111. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
112. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
113. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
114. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
115. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
116. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
117. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
118. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
119. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
120. Bytom, "IV CROSS -MOL " Zapisz się
121. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
122. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
123. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
124. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
125. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
126. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
127. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
128. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
129. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
130. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
131. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
132. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
133. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
134. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
135. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
136. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
137. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
138. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
139. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
140. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
141. Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY IV SREBRNA DZIESIĄTKA" Zapisz się
142. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
143. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
144. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
145. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
146. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
147. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
148. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
149. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
150. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
151. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
152. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
153. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
154. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
155. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
156. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
157. Elbląg, "X Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
158. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
159. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
160. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
161. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
162. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
163. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
164. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
165. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
166. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
167. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
168. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
169. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
170. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
171. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
172. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
173. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
174. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
175. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
176. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
177. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
178. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
179. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
180. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
181. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
182. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
183. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
184. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
185. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
186. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
187. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
188. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
189. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
190. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
191. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
192. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
193. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
194. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
195. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
196. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
197. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
198. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
199. Straszyn, "Koszulki - Mały Wielki Bieg 2019" Zapisz się
200. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
201. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
202. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
203. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
204. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
205. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
206. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
207. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ