Impreza Wyniki
VII Bieg Północy i II Marsz Północy -
SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS -
XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha -
Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz -
10 km "XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Lini" -
VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego -
Sopocki bieg im."Inki" -
Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie -
Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy -
XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera -
XI Bieg Piaśnicki -
Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza -
IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl -
IV Bieg Noworoczny -
V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019 -
Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking -
STAR CHALLENGE -
Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km -
XXVIII Uliczny bieg Sambora -
SOPOCKA JESIEŃ -
Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3 -
Bieg Drogą Dobra -
IV Bieg Ziemi Puckiej na 10km wyniki
Korona Północy Polski #5 -
X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha -
Korona Północy Polski #4 -
V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW -
VI Bieg Północy i I Marsz Północy -
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku -
XIII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego wyniki
III​ ​Sylwestrowe​ ​Zawody​ ​Biegowe​ ​Biegamyrazem.pl wyniki
III Bieg Noworoczny -
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018 wyniki
II Zimowe Grand Prix Redy - 3 ETAP wyniki
Santa RUN Kartuzy wyniki
II Zimowe Grand Prix Redy - 2 ETAP wyniki
VI Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisy wyniki
III Biegu Ziemi Puckiej wyniki
IX Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha wyniki
Bieg Zamkowy Wałami von Plauena wyniki
V Bieg Północy 'Na wspak' wyniki
XXXV Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera wyniki
V Bieg "Pięć Mil" o Puchar Dowódcy dOB -
XII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego wyniki
II Bieg Jedności Kaszubów wyniki
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
III Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2017 wyniki
I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów" wyniki
I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2 wyniki
Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1 wyniki
IV Kolbudzka '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły - Bieg wyniki
IV Pętla Tuszkowska Matka - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
IV Półmaraton Stolema - Bieg Kościerskiego Browaru wyniki
VIII Półmaraton Ziemi Puckiej wyniki
CYKLO Gniewino - wyścig szosowy wyniki
V Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
IV Bieg Północy wyniki
I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni wyniki
Chwaszczyńska 10' wyniki
Bieg Tropem Wilczym wyniki
II Bieg Zaślubin Polski z Morzem Od Hallera do Hallera wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking 11/11 i w Biegach Przełajowych 4/4 wyniki
X Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości wyniki