# Nazwa
1. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" odwołano
2. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Zapisz się
3. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
4. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
5. Białystok, "Biegowa Gra Miejska 2019 - odcinek: II" Zapisz się
6. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
7. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
8. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Zapisz się
9. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
10. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
11. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
12. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
13. Wrocław, "Bielice - poznajemy nieznane..." Zapisz się
14. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
15. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
16. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
17. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Zapisz się
18. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Zapisz się
19. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
20. Rumia, "MTB Rumia" Zapisz się
21. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking" Zapisz się
22. Suwałki, "Recman Cup 2019" Zapisz się
23. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
24. Bielsko-Biała, "Grand Prix Copaya by Decathlon Bielsko-Biała" Zapisz się
25. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
26. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
27. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
28. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Zapisz się
29. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Zapisz się
30. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
31. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
32. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Zapisz się
33. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
34. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Zapisz się
35. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Zapisz się
36. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
37. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
38. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Zapisz się
39. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
40. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Zapisz się
41. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Zapisz się
42. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
43. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
44. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Zapisz się
45. Chojnice, "Zawody wrotkarskie Pokonaj Nawałnicę" Zapisz się
46. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
47. Gądno, "Rajd Rowerowy - Gądno" Zapisz się
48. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu" Zapisz się
49. MĄTOWY WIELKIE, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING BŁOGOSŁAWIONEJ DOROTY" Zapisz się
50. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Zapisz się
51. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
52. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
53. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
54. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
55. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
56. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
57. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Zapisz się
58. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
59. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Zapisz się
60. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
61. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
62. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
63. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
64. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
65. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Zapisz się
66. Reda, "VI Redzki Bieg" Zapisz się
67. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Zapisz się
68. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Zapisz się
69. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
70. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
71. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Zapisz się
72. Rzepiennik Strzyżewski, "Bieg crossowy "Kosiarza"" Zapisz się
73. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
74. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
75. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
76. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
77. Bytom, "IV Cross - Mol" Zapisz się
78. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
79. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Zapisz się
80. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Zapisz się
81. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
82. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
83. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Zapisz się
84. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci" Zapisz się
85. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
86. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
87. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
88. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
89. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
90. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
91. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
92. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
93. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
94. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Zapisz się
95. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Zapisz się
96. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
97. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
98. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
99. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
100. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
101. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Zapisz się
102. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Zapisz się
103. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Zapisz się
104. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Zapisz się
105. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Zapisz się
106. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
107. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
108. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Zapisz się
109. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
110. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
111. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
112. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
113. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Zapisz się
114. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
115. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
116. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
117. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
118. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
119. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
120. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
121. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
122. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
123. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
124. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
125. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
126. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
127. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
128. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Zapisz się
129. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " Zapisz się
130. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
131. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
132. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
133. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
134. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
135. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
136. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
137. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
138. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
139. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
140. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
141. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
142. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
143. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
144. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
145. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
146. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
147. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
148. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Zapisz się
149. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
150. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
151. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Zapisz się
152. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
153. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Zapisz się
154. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
155. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
156. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
157. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
158. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
159. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
160. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
161. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Zapisz się
162. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
163. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
164. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
165. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
166. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
167. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
168. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
169. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
170. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
171. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
172. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
173. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
174. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
175. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
176. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
177. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
178. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
179. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
180. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
181. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
182. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
183. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
184. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
185. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
186. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
187. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
188. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
189. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
190. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
191. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ