# Nazwa
1. Iława, "GRAVELIADA 2024 - ULTRAMARATON" Zapisz się
2. Skórcz, "XVII Iglotex Bieg Czterech Jezior - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 5" Zapisz się
3. Ocypel, "Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry VII" Zapisz się
4. Czeska Szwajcaria, "MARATON PIESZY 50 KM PO SZWAJCARII … Czesko-Saskiej" Zapisz się
5. Gościcino, "Mistrzostwa Polski w technice Nordic Walking" Zapisz się
6. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2024 1/3" Zapisz się
7. Rozewie, "V Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" Zapisz się
8. Rozewie, "Biegi po Wschodzie Słońca (półmaraton, 15 km, 10 km)" Zapisz się
9. Kamień, "LUK-Connect StoneMan Triathlon Szemud 2024" Zapisz się
10. Kamień, "LUK-Connect StoneMan Triathlon Szemud 2024 - sztafety " Zapisz się
11. Gniew, "VII BEACH VOLLEYBALL GNIEW 2024 Z HOTELEM NA WZGÓRZU " Zapisz się
12. Ryn, "IV Bieg Ryński o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn- biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
13. Ryn, "IV Bieg Ryński o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn" Zapisz się
14. Puck, "XV Półmaraton Ziemi Puckiej" Zapisz się
15. Charbrowo, "IX Magiczny Bieg Przy Pochodniach" Zapisz się
16. Sopot, "II Sopocki Maraton Pływacki" Zapisz się
17. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2024 2/3" Zapisz się
18. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
19. Osiek, "I Biegu Kociewskiego św. Rocha - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 4" Zapisz się
20. Świetlino, "IV Bieg i Marsz Nordic Walking na 5 km Świetlińska Górka" Zapisz się
21. Leśnice k/ Lęborka, "Lęborski Dzikus" Zapisz się
22. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2024 3/3" Zapisz się
23. Lipno, "X Lipnowski Bieg Uliczny" Zapisz się
24. Włocławek, "HID Ration Night Run - 8 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
25. Jastarnia, "XIV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, IX Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
26. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
27. Tczew, "IV Bieg Na Dystansie 10 km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu IV Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2024" Zapisz się
28. Rypin, "XIX Rypiński Bieg Po Zdrowie – Doliną Rypienicy" Zapisz się
29. Zblewo, "VI Bieg o Puchar Wójta - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
30. Giełczyn k. Łomży, "VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
31. Obliwice, "42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
32. Połczyno, "X Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
33. Lubichowo, "IV POMORSKI BIEG "WALKI O PAMĘĆ"" Zapisz się
34. Władysławowo, "III Bieg Bohaterów Kaszubskich" Zapisz się
35. Ostrołęka, "4. Love’Las Run 100-lecie Lasów Państwowych" Zapisz się
36. Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Kręcimy kółka na dwóch kółkach" Zapisz się
37. Stare Pole, "V Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”" Zapisz się
38. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
39. Barlinek, "II Drużynowe Mistrzostwa Nadleśnictw Nordic Walking" Zapisz się
40. Barlinek, "II Gminna Młodzieżowa Sztafeta Drużynowa Nordic Walking" Zapisz się
41. Polska, "OnkoRun - wrzuć 6. bieg!" Zapisz się
42. Barlinek, "Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Zapisz się
43. Boniewo, "VIII Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem" Zapisz się
44. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
45. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IX Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
46. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
47. Pelplin, "III OTWARTE MISTRZOSTWA PKLAM W PELPLINIE " Zapisz się
48. Gdańsk, "62. Bieg Westerplatte" Zapisz się
49. Kuźnica - Rozewie, "VI Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
50. Owidz, "XI Grodzisko Cross - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
51. Skórcz, "VIII Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej - III Kociewski Cykl Biegowy" Zapisz się
52. Bytonia, "Kociewski Gravel" Zapisz się
53. Straszyn, " Mały Wielki Bieg" Zapisz się
54. Gdańsk, "IV Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" Zapisz się
55. Lubiewo, "XVII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG KRAINY TRZECH WIEŻ" Zapisz się
56. Suchowola, "XXVIII CROSS TRZEŹWOŚCI szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki" Zapisz się
57. Wojciechowo, "III Bieg Pod Wiatrakami" Zapisz się
58. Warlubie, "XLI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
59. Kocierz , "Kocierz Extreme Triathlon" Zapisz się
60. Lubiszewo, "Lubiszewska Dycha" Zapisz się
61. Będomin, "XLII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
62. Sopot, "Sopocka Jesień – bieg na 7 km" Zapisz się
63. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2024" Zapisz się
64. Osie, "XXXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego (VII Biegowe Grand Prix Kociewia 2024) VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy" Zapisz się
65. Grójec, "XIV Grójecka Dycha" Zapisz się
66. Skuły, "10 Dycha Strażacka" Zapisz się
67. Sępólno Krajeńskie, "Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 2024" Zapisz się
68. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej 2024" Zapisz się
69. Rumia, "XXXIX Bieg Pokoju - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
70. Tczew, "XXXIII Bieg SAMBORA" Zapisz się
71. Trąbki Wielkie, "3. Ekologiczna 5-tka - 7 Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
72. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
73. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - marsz Nordic Walking 5 km" Zapisz się
74. Gdańsk, "RUNGDN #4 Hevelianum" Zapisz się
75. Tczew, "XII Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VII Maraton Powiatu Tczewskiego" Zapisz się
76. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej 5-10-15" Zapisz się
77. Giżycko, "Bieg Zawiszaka" Zapisz się
78. Sopot, "Sopocki Bieg Niepodległości" Zapisz się
79. Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" Zapisz się
80. Smętowo Graniczne, "V Kociewski Bieg Niepodległości" Zapisz się
81. Gniew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2024" Zapisz się
82. Charbrowo, "IV Bieg z Patriotycznym Sercem" Zapisz się
83. Gdańsk, "VII Bieg Anioła" Zapisz się
84. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
85. Stilo, "Ultra Stilo 5 - 4 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ