# Nazwa
1. Rumia, "5. Wakacyjny Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
2. Grudziądz, "BIEG UŁAŃSKI " Zapisz się
3. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”" Zapisz się
4. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
5. Kraków, "II Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami DOG RUN - rusz cztery łapy" Zapisz się
6. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
7. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #4" Zapisz się
8. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego" Zapisz się
9. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
10. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
11. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
12. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3" Zapisz się
13. Nowogard, "V Rowerowy Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - RODZINNY " Zapisz się
14. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie" Zapisz się
15. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
16. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Zapisz się
17. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
18. Rumia, "6. Wakacyjny Cykliczny Bieg Śledzia " Zapisz się
19. Włocławek, "II Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
20. Dzierzgoń, "Bieg Pamięci " Zapisz się
21. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
22. Gdańsk, "Crushmageddon 2018" Zapisz się
23. Swarzewo, "I Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Zapisz się
24. Gniezno, "I Otwarty Marsz Nordic Walking na Dalkach" Zapisz się
25. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
26. Bytom - Miechowice, "III Kieta CROSS-MOL " Zapisz się
27. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
28. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
29. Warszawa, "Wyprzedź Meningokoki" Zapisz się
30. Nowe Skalmierzyce, "II Rajd Rowerowy na Koniec Świata" Zapisz się
31. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
32. Pruszcz Gdański, "II Bieg na zakończenie lata" Zapisz się
33. Warszawa, "Zabiegana mama" Zapisz się
34. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
35. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
36. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
37. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
38. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
39. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
40. Rybaki k. Narwi, "7. Bieg dla Hospicjum Eliasza" Zapisz się
41. Przywidz, "Przywidzka pętelka" Zapisz się
42. Ostrołęka, "Kolarskie Kryterium Uliczne "MELDUJĘ POLSKO"" Zapisz się
43. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów" Zapisz się
44. CZARNA BIAŁOSTOCKA, "1 BIEG HUBERTUSA " Zapisz się
45. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
46. Nowa Góra, "I Bieg przez Paryż" Zapisz się
47. Połczyno, "IV Bieg Zemi Puckiej na 10km" Zapisz się
48. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
49. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
50. Nowa Góra, "Czerwony berecik (bieg z przeszkodami dla dzieci)" Zapisz się
51. Nowa Góra, "Odkryj zakątki Paryża - Bieg rodzinny/ zespołowy" Zapisz się
52. Barlinek, "Wyjazd na Mistrzostwa Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Zapisz się
53. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
54. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
55. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
56. Sosnówka k. Grudziądza, "1. Bieg Sosny" Zapisz się
57. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
58. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Zapisz się
59. Pelplin, "Lotto Bieg Cysterski" Zapisz się
60. Solec Kujawski, "Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami" Zapisz się
61. Wieżyca-Koszałkowo, "KASZUBSKA PONIEWIERKA – BIEGI DLA DZIECI " Zapisz się
62. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
63. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Zapisz się
64. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
65. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
66. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 3-osobowe" Zapisz się
67. Hel - Jastarnia - Rozewie, "Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
68. Niegowa, "III Rajd z Kijami przez Jaskinie " Zapisz się
69. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
70. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
71. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" odwołano
72. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
73. Częstochowa, "V Bieg Rodzinny Zabieganych" Zapisz się
74. MALBORK, "2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
75. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
76. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
77. Mściwojów, "II SpontanRace - Mściwojów" Zapisz się
78. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Zapisz się
79. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
80. Kiełpino, "Koszulka okolicznościowa 3. Biegu Arasmusa" Zapisz się
81. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
82. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
83. Grudziądz, "PRZEGOŃ PRZEMOC – WYBIERZ POMOC" Zapisz się
84. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
85. Katowice, "BIEG „UBiegamy się o Zdrowie2” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
86. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
87. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
88. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Zapisz się
89. Giełczyn k. Łomży, "V Leśny Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
90. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Zapisz się
91. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Zapisz się
92. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
93. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
94. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Zapisz się
95. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Zapisz się
96. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
97. Tychy, "I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci " Zapisz się
98. Dąbrowa Górnicza, "VIII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2018" Zapisz się
99. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
100. Tychy, "I Bieg z Sercem" Zapisz się
101. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
102. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
103. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
104. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Zapisz się
105. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Zapisz się
106. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
107. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" Zapisz się
108. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Zapisz się
109. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie" Zapisz się
110. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Zapisz się
111. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
112. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
113. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
114. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Zapisz się
115. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Zapisz się
116. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Zapisz się
117. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Zapisz się
118. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" Zapisz się
119. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
120. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
121. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
122. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
123. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
124. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
125. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
126. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Zapisz się
127. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
128. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
129. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Zapisz się
130. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " Zapisz się
131. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Zapisz się
132. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
133. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
134. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
135. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Zapisz się
136. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" Zapisz się
137. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
138. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
139. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
140. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #3" Zapisz się
141. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
142. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
143. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Zapisz się
144. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Zapisz się
145. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Zapisz się
146. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Zapisz się
147. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ