# Nazwa
1. Gdynia, "47. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
2. Godków, "Rajd "TRIP 411"" Zapisz się
3. Prząśnik, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Prząśnik" Zapisz się
4. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking #8" Zapisz się
5. Szczytno, "Andrzejkowy Bieg Morsów " Zapisz się
6. Gniezno w promieniu 40 km , "Nocny Rajd na orientacje "Nocek 2017"" Zapisz się
7. Częstochowa , "V Częstochowski Dzień Sportu - Biegi halowe na 400m" Zapisz się
8. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy - 2 ETAP" Zapisz się
9. Gdynia, "48. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
10. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
11. Bytom, "V BYTOMSKI BIEG ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW" Zapisz się
12. Bydgoszcz, "Sztafeta 5 osobowa" Zapisz się
13. Legnica, "IV BIEG MIKOŁAJKOWY pod Patronatem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej" Zapisz się
14. Kraków, "Grand Prix Krakowa #2" Zapisz się
15. Ostrołęka, "IV Rodzinny Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
16. Katowice, "IV BIEG MIKOŁAJKOWY - BIEG DLA DZIECI" Zapisz się
17. BIAŁYSTOK, "BIEG MIKOŁAJKOWY - Puchar Grand Prix Zwierzyńca 2017" Zapisz się
18. Święta Woda, "Cross dla Dawida" Zapisz się
19. Katowice, "IV BIEG MIKOŁAJKOWY" Zapisz się
20. Gdynia, "49. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
21. Ogrodniczki, "Ultra T.A.R.P.A.N" Zapisz się
22. Straszyn, "Testowy Wielki Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
23. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #2" Zapisz się
24. Mokre, "I Bieg Karpia" Zapisz się
25. Siewierz, "Żelazny Trening Mikołajkowy" Zapisz się
26. Gaworzyce, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Gaworzyce" Zapisz się
27. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
28. Katowice, "VII Panewnicki Bieg Dzika – grudzień" Zapisz się
29. Mikołajki, "V Półmaraton Mikołajkowy" Zapisz się
30. Mikołajki, "XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne" Zapisz się
31. Reda, "II Zimowe Grand Prix Redy - 3 ETAP" Zapisz się
32. Gdynia, "50. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
33. Sztum, "XIX ZIMOWEGO GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2017/2018 #1" Zapisz się
34. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
35. Ruda Śląska, "II Biała Dycha na Burlochu" Zapisz się
36. Kartuzy, "III Parada Mikołajów Na Rowerach" Zapisz się
37. Kartuzy , "Biegi dla dzieci Santa Run Kartuzy - "Goń Mikołaja"" Zapisz się
38. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy" Zapisz się
39. Gdynia, "51. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
40. Gdynia, "52. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
41. Sztum, "II Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny" Zapisz się
42. DĄBROWA GÓRNICZA, "SYLWESTER DLA AKTYWNYCH " Zapisz się
43. Chorzów, "XII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Zapisz się
44. Bielsk Podlaski, "III Noworoczny Bieg Tura" Zapisz się
45. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #3" Zapisz się
46. Białe Błota , "III Bieg Trzech Króli 2018" Zapisz się
47. Chocianów, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Chocianów" Zapisz się
48. Kraków, "Grand Prix Krakowa #3" Zapisz się
49. Mysłowice, "11 Bieg Spełnionych Marzeń - 10 BIEG MŁODYCH" Zapisz się
50. Rewa, "Nordic Morsing" Zapisz się
51. Iwiny k. Bolesławca, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Iwiny k. Bolesławca" Zapisz się
52. Bytów, "ROZGRZEJ SERCE Z WOŚP" Zapisz się
53. Mysłowice, "11 Bieg Spełnionych Marzeń - Bieg Przełajowy" Zapisz się
54. Mysłowice, "5 Mistrzostwa Par Małżeńskich - Bieg Przełajowy" Zapisz się
55. Mysłowice, "10 Jubileuszowy Rajd Nordic Walking" Zapisz się
56. Kołobrzeg, "I Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VI Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu" Zapisz się
57. Grudziądz, "Bieg Charytatywny dla WOŚP" Zapisz się
58. Czeladź, "3 Czeladzki Bieg Policz się z Czukrzycą" Zapisz się
59. Sztum, "XIX ZIMOWEGO GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2017/2018 #2" Zapisz się
60. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
61. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #4" Zapisz się
62. Nowa Sól, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Nowa Sól" Zapisz się
63. Kraków, "Grand Prix Krakowa #4" Zapisz się
64. Kwiatkowice, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Kwiatkowice" Zapisz się
65. Łomża, "IV Bieg Zimowy w Łomży 10km" Zapisz się
66. Ruda Śląska , "II Bieg Otwartych Serc" Zapisz się
67. Sztum, "XIX ZIMOWEGO GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2017/2018 #3" Zapisz się
68. Ścinawa, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Ścinawa" Zapisz się
69. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
70. Legnica, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Legnica" Zapisz się
71. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
72. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - Bieg #5" Zapisz się
73. Lubin, "IX BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Lubin" Zapisz się
74. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
75. Kraków, "Grand Prix Krakowa #5" Zapisz się
76. Ostrołęka, "Tropem Wilczym - VI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych " Zapisz się
77. Włocławek, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
78. Pisz, "Tropem Wilczym' Pisz 2018" Zapisz się
79. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
80. Giełczyn k. Łomży, "V Bieg po Miód w Giełczynie 10km " Zapisz się
81. Władysławowo, "III Bieg Jedności Kaszubów i II Marsz Jedności Kaszubów" Zapisz się
82. Turtul, "Kierunek Ultra Hańcza 18'" Zapisz się
83. Tarnowskie Góry, "DRAMAtyczna Siódemka 2" Zapisz się
84. Łomża, "VIII Łomża Półmaraton " Zapisz się
85. Gdynia, "Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
86. Stare Pole, "III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
87. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
88. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
89. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
90. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się
91. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Zapisz się
92. Piątnica k. Łomży, ""III Piątnica Półmaraton POMAGAMY" " Zapisz się
93. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
94. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
95. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
96. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
97. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton Łomża - Siemień - Giełczyn" Zapisz się
98. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
99. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
100. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
101. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
102. Gdynia, "test" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ