# Nazwa
1. Władysławowo, "Międzywojewódzka Liga SP w Pięcioboju Nowoczesnym w Kategorii Dwubój 3/3" Zapisz się
2. Parlin, "DZIECIĘCE BIEGI ULICZNE – II EDYCJA" Zapisz się
3. Brzeszcze, "Światowy Dzień Marszu" Zapisz się
4. Grudziądz, "Bieg "Przegoń niemoc"" Zapisz się
5. Słupsk, "Bieg Leśny imienia Ryszarda Kaziowa" Zapisz się
6. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
7. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
8. Środa Wielkopolska, "Rajd na koniec sezonu - Pij Mleko" Zapisz się
9. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
10. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
11. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
12. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
13. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
14. Sępólno Krajeńskie, "XV Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
15. Czeladź, "Międzypokoleniowy Marsz Nordic Walking" Zapisz się
16. Gdynia, "Czwartkowe Biegi Śledzia (CBŚ) - 2 bieg " Zapisz się
17. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Północ" Zapisz się
18. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
19. Kościerzyna, "XXII Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
20. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
21. Lgota Murowana, "Zawody Sztafet i Półmaraton Indywidualny Nordic Walking" Zapisz się
22. Sopot, "Piwna Mila 2016" Zapisz się
23. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
24. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
25. Giełczyn k. Łomży, "Pobiegnij dla Adama" Zapisz się
26. DĄBROWA GÓRNICZA, "VI BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND" Zapisz się
27. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
28. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy - biegi młodzieżowe" Zapisz się
29. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
30. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
31. Mysłowice, "XXIV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
32. Siedlce, "III Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
33. Katowice, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
34. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
35. Strzelce Krajeńskie, "I Turniej Scrabble "o tytuł Strzeleckiego Mistrza Słowa"" Zapisz się
36. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
37. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
38. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
39. Kosakowo, "Zawody w Pięcioboju Nowoczesnym Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kosakowo" Zapisz się
40. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
41. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
42. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
43. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
44. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
45. Straszyn-Juszkowo, "V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
46. Molo Gdańsk Brzeźno, "Gdańsk Biega" Zapisz się
47. Puck, "Rozpoczęcie sezonu morsowego 2016/2017 - zaczyna się w Pucku" Zapisz się
48. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
49. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
50. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
51. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
52. Sedranki k. Olecka, "IV Leśny Cross Niepodległości - Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
53. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
54. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
55. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
56. Białystok, ""16. Bieg Niepodległości w Białymstoku" - biegi dziecięce i młodzieżowe" Zapisz się
57. Kosakowo, "XI Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości" Zapisz się
58. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
59. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
60. Pruszcz Gdański, "Pruszczański bieg niepodległości" Zapisz się
61. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
62. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
63. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #1" Zapisz się
64. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
65. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - I bieg charytatywny dla Agnieszki" Zapisz się
66. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
67. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
68. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
69. Gniezno | Lasy Czerniejewskie, "Nocek 2016 | Nocne Zawody na Orientację" Zapisz się
70. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
71. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
72. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
73. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
74. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
75. Mikołajki, "XII Mikołajkowe Biegi Uliczne" Zapisz się
76. Mikołajki, "IV Półmaraton Mikołajkowy" Zapisz się
77. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
78. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - bieg II" Zapisz się
79. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
80. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
81. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
82. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
83. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #2" Zapisz się
84. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
85. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
86. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #3" Zapisz się
87. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
88. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #4" Zapisz się
89. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - bieg III" Zapisz się
90. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
91. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #5" Zapisz się
92. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
93. Stare Pole, "II Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
94. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
95. Opalenie, "IV Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu" Zapisz się