# Nazwa
1. Srokowo, "Maraton na Orientację JASZCZUR - ZAGUBIONE ŚLUZY" Zapisz się
2. Tczew, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #2" Zapisz się
3. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 1/3" Zapisz się
4. Słupsk, "Maraton Towarzyski "Doliną Słupi" 2018" Zapisz się
5. Sopot, "Charytatywny Test Coopera 2018" Zapisz się
6. Szczytno, "#003 Szczycieńska Extremalna Trójka" Zapisz się
7. Kłosów, "IV Rajd Rowerowy Szlakiem Pamięci Narodowej" Zapisz się
8. ŁAPY, " XVIII BIEG ULICZNY im. WALDEMARA KIKOLSKIEGO" Zapisz się
9. Dąbrowa Zielona, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 2/7" Zapisz się
10. Skórcz, "Trzeci Bieg Jurka przez Bory Tucholskie 2018" Zapisz się
11. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB Kids" Zapisz się
12. Gdynia, "CYKLO Gdynia MTB" Zapisz się
13. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Karwiny" Zapisz się
14. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - kwiecień" Zapisz się
15. Malczyce, "Biegaj z nami Malczycami" Zapisz się
16. Chełmża, "XVI Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńka "Dziesiątka"" Zapisz się
17. Rydzewo, "III Rydzewski Przełaj - Bieg dla Trzeźwości" Zapisz się
18. Rdzawa k.Trzciany, "V BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA " Zapisz się
19. Międzyzdroje, "III edycja "Bieg po Kulturę" w Międzyzdrojach" Zapisz się
20. Gdańsk, "Charytatywny Bieg dla Arturka" Zapisz się
21. Sopot, "Bieg z wiatraczkiem | Sopocka Majówka" Zapisz się
22. Katowice, "Bieg z Flagą - Biegi dla dzieci" Zapisz się
23. Katowice, "Bieg z Flagą" Zapisz się
24. Dąbrowa Białostocka, "III Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu"" Zapisz się
25. Sztum, "Piątka dla NIEPODLEGŁEJ" Zapisz się
26. Sztum, "IV Mistrzostwa Pracowników Służby Więziennej na 10 km" Zapisz się
27. Sztum, "XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności na 10 km" Zapisz się
28. Sztum, "Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”" Zapisz się
29. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #3" Zapisz się
30. Kopcie, "III Marsz Nordic Walking o Puchar Wójta Gminy Grębków" Zapisz się
31. Jeroniki, "BIEG Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTYCJI 3 MAJA" Zapisz się
32. Prabuty, "II Prabucki Bieg Przełajowy „Wokół Komina”" Zapisz się
33. Barczewko, "Gminne obchody Dnia Strażaka "Bieg Strażaka 2018"" Zapisz się
34. Wąsosz, "III BIEG PRZEŁAJOWY DOLINĄ ORLI I BARYCZY" Zapisz się
35. BIAŁYSTOK, "IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 3/4" Zapisz się
36. Huta 7 Suwałki, Folwark Hutta , "I Grand Prix Kierunek Ultra'18 bieg 4/5" Zapisz się
37. Gdynia, "70. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
38. Starogard Gdański, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #3" Zapisz się
39. Wigry, "Wigierski Maraton Kajakowy „W krainie Wigier” / Wigry Kayak Challenge 'In the Wigry Region'" Zapisz się
40. Sumin, "Polswimrun 2018 - Maraton, Sprint - zapisy pary" Zapisz się
41. Tarchalice, "Wołowski Naraton - I Leśny Maraton na Raty 2018 - cały cykl" Zapisz się
42. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton" Zapisz się
43. Nowa Wieś Lęborska, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata”" Zapisz się
44. Gdynia, "XIX Bieg Chartów - Witomino Radiostacja" Zapisz się
45. Stare Pole, "III Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
46. Grajewo, "XX Jubileuszowy Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Zapisz się
47. Sumin, "Polswimrun 2018 - Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) - zapisy indywidualne" Zapisz się
48. Gdynia, "UV ColoRUN" Zapisz się
49. Gdańsk, "Korona Północy Polski #1" Zapisz się
50. Mysłowice, "Bieg Uliczny Krwiodawcy" Zapisz się
51. Żukowo, "27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci" Zapisz się
52. Bolków, "Bieg z Zamkiem w Tle" Zapisz się
53. Żukowo, "27. Żukowski Przełaj - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI" Zapisz się
54. Żukowo, "2. HARDCORE RUN Żukowo" Zapisz się
55. Gdynia, "71. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
56. Tarnowskie Góry, "VII Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
57. Olecko, "VI Olecka Trzynastka" Zapisz się
58. Szczytno, "II Promykowy Bieg Charytatywny " Zapisz się
59. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Dąbrowa" Zapisz się
60. Smętowo Graniczne, "XXIII Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”" Zapisz się
61. Sopot, "Biegniemy z misją" Zapisz się
62. Przywidz, "III KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski" Zapisz się
63. Gdańsk , "IX Gdański Bieg Lekarzy" Zapisz się
64. Gdańsk, "IX Gdański Bieg Lekarzy - sztafeta" Zapisz się
65. Piła, "II Wiosenna Sztafeta Nordic Walking" Zapisz się
66. Gniezno, "Nocna Zadyszka" Zapisz się
67. Lębork, "CYKLO Lębork - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
68. Siedlec , "IV Pustynna Ośmiornica oraz VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 3/7" Zapisz się
69. Suwałki, "OSiR on Tour - Cztery Strony Świata" Zapisz się
70. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci" Zapisz się
71. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - bieg Open" Zapisz się
72. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #2" Zapisz się
73. Skarszewy, "XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km " Zapisz się
74. Lędowo, "VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY" Zapisz się
75. Rozłazino, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 1/6" Zapisz się
76. Częstochowa, "Tour de Run - Trial " Zapisz się
77. Gdynia, "72. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
78. Brzeszcze, "Polska Biega 2018 Brzeszcze" Zapisz się
79. Kosakowo, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #4" Zapisz się
80. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 2/3" Zapisz się
81. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI" Zapisz się
82. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Główny" Zapisz się
83. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Vipów" Zapisz się
84. Juchnowiec Dolny, "6. Bieg Konopielki - Bieg Familijny" Zapisz się
85. Gdańsk, "XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan" Zapisz się
86. Chorzów, "Bieg z Psem - Dogtrekking w Parku Śląskim Edycja Druga" Zapisz się
87. Puszczykowo, "Korona Zachodu Polski #1" Zapisz się
88. Dąbrowa Górnicza, "V Cross Błędowa" Zapisz się
89. Legnica, "Rodzinny Eko Bieg - Legnica" Zapisz się
90. Nowa Wieś Lęborska, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ”" Zapisz się
91. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
92. Brodnica, "VII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
93. Złotoryja, "I ZŁOTA DYCHA" Zapisz się
94. Skorzewo, "X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie" Zapisz się
95. Kuchary Królewskie k. Płońska, "VI Bieg Kwitnących Ogrodów" Zapisz się
96. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
97. Grudziądz , "Niebieski Bieg" Zapisz się
98. Rzucewo, "V Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku" Zapisz się
99. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - maj" Zapisz się
100. Pogorzała Wieś, "III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking Fundacji "Przystań"" Zapisz się
101. Obliwice, "XXXVI Ogólnopolski Bieg Przełajowy o "Puchar Leśny" Pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
102. Bydgoszcz, "I Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach" Zapisz się
103. Gdynia, "73. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
104. Władysławowo i okolice, "VI Europejski Rajd Rowerowy" Zapisz się
105. Szczyrk, "Pierwszy Dogtrekking Zbója Szczyrka" Zapisz się
106. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
107. Nowa Wieś Lęborska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej”" Zapisz się
108. Sopot, "Sportowy Dzień Dziecka" Zapisz się
109. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu" Zapisz się
110. Pogwizdów k. Cieszyna, "3 Bieg o Złoty Gwizdek" Zapisz się
111. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się
112. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyk - IV ENDURO KID" Zapisz się
113. Siedlce, "Sztafeta 105-lecia" Zapisz się
114. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 " Zapisz się
115. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018" Zapisz się
116. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci" Zapisz się
117. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Zapisz się
118. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
119. Lębork, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/6" Zapisz się
120. Świerklaniec, "4 BIEG AUCHAN-BYTOM – Dla Juliana i Bartka" Zapisz się
121. Gdynia, "74. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
122. Puck, "I Puchar Pucka (08-10 czerwiec 2018)" Zapisz się
123. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci" Zapisz się
124. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open" Zapisz się
125. Gdynia, "III Bieg Nadziei" Zapisz się
126. Nadleśnictwo Warcino, "II Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D" Zapisz się
127. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2" Zapisz się
128. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg – Podaruj Oddech" Zapisz się
129. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna" Zapisz się
130. Gmina Opatów - Iwanowice Duże, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 4/7" Zapisz się
131. Tarnowskie Góry, "III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10,55 km oraz Marsz NW" Zapisz się
132. Piątnica k. Łomży , ""III Bieg z Butelką Mleka Piątnica" " Zapisz się
133. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg dla Marcina i Kuby" Zapisz się
134. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6" Zapisz się
135. Solec Kujawski, "VI Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%" Zapisz się
136. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki – Rajd " Zapisz się
137. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
138. Gdynia, "75. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
139. Malbork, "Malborski Dzień Sportu 2018" Zapisz się
140. Owińska, "ZIELONKA CHALLENGE 2018" Zapisz się
141. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
142. Papowo Toruńskie, "I Bieg "Łysomiczek"" Zapisz się
143. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze" Zapisz się
144. Gdańsk, "Marketing dla drużyn i zawodników OCR" Zapisz się
145. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Zapisz się
146. Sokółka, "II Sokoli Bieg" Zapisz się
147. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
148. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6" Zapisz się
149. Gmina Janów, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 5/7" Zapisz się
150. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km" Zapisz się
151. Gdynia, "76. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
152. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
153. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż - JUNIOR" Zapisz się
154. Swarzewo, "Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Zapisz się
155. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie" Zapisz się
156. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż" Zapisz się
157. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato" Zapisz się
158. Liniewo, "Puchar Sołtysa" Zapisz się
159. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
160. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików" Zapisz się
161. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
162. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
163. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci" Zapisz się
164. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open" Zapisz się
165. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Zapisz się
166. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1" Zapisz się
167. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Zapisz się
168. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3" Zapisz się
169. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - biegi dla dzieci i młodzieży " Zapisz się
170. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 10 km" Zapisz się
171. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km" Zapisz się
172. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
173. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Zapisz się
174. Gmina Mstów-Srocko, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 6/7" Zapisz się
175. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
176. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę" Zapisz się
177. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018" Zapisz się
178. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Zapisz się
179. Sosnowiec, "III Charytatywny Koci bieg i marsz NW" Zapisz się
180. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA" Zapisz się
181. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" " Zapisz się
182. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Zapisz się
183. Sztum, "V Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „ZANTYR” Sztum w Biegach Przełajowych " Zapisz się
184. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
185. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #4" Zapisz się
186. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Zapisz się
187. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Zapisz się
188. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Zapisz się
189. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
190. Puck, "X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
191. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Zapisz się
192. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Zapisz się
193. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"" Zapisz się
194. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Zapisz się
195. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego" Zapisz się
196. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Zapisz się
197. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
198. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
199. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
200. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
201. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
202. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
203. Bytom - Miechowice, "III Regatta CROSS-MOL " Zapisz się
204. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
205. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
206. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
207. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
208. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
209. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
210. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
211. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
212. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
213. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
214. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
215. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
216. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
217. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6" Zapisz się
218. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
219. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
220. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
221. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
222. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
223. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
224. MALBORK, "II "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
225. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
226. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
227. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
228. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
229. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
230. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
231. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
232. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
233. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
234. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
235. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
236. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
237. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
238. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
239. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
240. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
241. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
242. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
243. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Zapisz się
244. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
245. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
246. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
247. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
248. Tczew, "Bieg "Mały Sambor"" Zapisz się
249. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
250. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
251. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
252. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
253. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
254. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
255. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
256. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
257. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
258. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
259. Gdynia, "Testowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ