# Nazwa
1. Stegna, "Grand Prix Polski Nordic Walking - 1 ETAP - Stegna " odwołano
2. Gdańsk, "Bieg Po Piwo II" Zapisz się
3. Cały Świat - Bieg Wirtualny , "Przyszła Wiosna piękna i radosna" Zapisz się
4. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
5. Starogard Gdański, "37. BIEG SZPĘGAWSKI z Flex Poland - stacjonarnie" Zapisz się
6. Stegna, "Grand Prix Polski Nordic Walking - 1 ETAP - Stegna - SZTAFETY" odwołano
7. Cała Polska, "37. Bieg Szpęgawski - Wirtualnie" Zapisz się
8. Cały kraj, "BIEG I MARSZ WIELKANOCNY 2021 EDYCJA WIRTUALNA" Zapisz się
9. Smolniki, "Ultramaraton Ultra Hańcza - Wiosna 2021- 17 kwiecień 2021" Zapisz się
10. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
11. Chojnice, "4 Pory Na Rowerze – Wirtualna Wiosna" Zapisz się
12. Grudziądz, "Niebieski Bieg(Wirtualny)" Zapisz się
13. Mikoszewo, "Grand Prix Polski Nordic Walking - 2 ETAP - Mikoszewo" odwołano
14. Mikoszewo, "Grand Prix Polski Nordic Walking - 2 ETAP - Mikoszewo - SZTAFETY" odwołano
15. Supraśl, "VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM" Zapisz się
16. Pole biwakowe nad jeziorem Studzieniczne, "Łączą Nas Drzewa " Zapisz się
17. Piaśnica, "XIII Bieg Piaśnicki" Zapisz się
18. Sopot, "Wirtualna Sopocka Wiosna" Zapisz się
19. Gdańsk, "Bieg Piracki" Zapisz się
20. Łódź, "BIEG GODZINNY" Zapisz się
21. Orle, "Rajd Nordic walking Orle - Piaśnica - Orle" Zapisz się
22. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #1" Zapisz się
23. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #2" Zapisz się
24. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #3" Zapisz się
25. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning kwiecień" Zapisz się
26. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #4" Zapisz się
27. Cały kraj, "Bieg i Marsz Godzinny 2021" Zapisz się
28. Stilo, "Ultra Stilo - złam stówkę na majówkę" Zapisz się
29. Cała Polska, "Aktywna Majówka 2021" Zapisz się
30. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #5" Zapisz się
31. Chełmża, "Wirtualne 10 km na 770-lecie Chełmży" Zapisz się
32. Szprotawa, "Wirtualny Bieg Dobry jak Chrobry" Zapisz się
33. Stilo, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn" Zapisz się
34. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #6" Zapisz się
35. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Flagi" Zapisz się
36. Straszyn, "700 km sztafeta biegowa na 700 lat Straszyna #7" Zapisz się
37. Leśniewo - Pittsburg, "♥ Ratujemy Serce Ani - bieg, rower, marsz ♥" Zapisz się
38. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
39. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
40. Grajewo, "XXII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - I Klubowe Mistrzostwa KS Maratonka" Zapisz się
41. Grajewo, "Nordic Walking przy XXII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Zapisz się
42. Radzionków, "Cider Cup 2021" Zapisz się
43. Łódź, "Bieg do środka Polski" Zapisz się
44. Skarszewy, "XXIII Biegi uliczne im. Jana Kielasa - 10 km" Zapisz się
45. Obłęże k/Kępic, powiat Słupsk, "PAZUR GRYFA 2021" Zapisz się
46. Łódź i cały kraj, "Światowy Dzień Nordic Walking" Zapisz się
47. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - IX GPNW #1/4" Zapisz się
48. Smętowo, "XXVI Biegi Jana z Jani - 5,5 km" Zapisz się
49. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
50. Radomsko, "II Radomszczański Maraton Towarzyski" Zapisz się
51. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk" Zapisz się
52. Chlebowo, "Chlebowo „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
53. Gliwice, ""Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Gliwicach 2021" Zapisz się
54. Kisielice, "Tropem Wilczm - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
55. PŁOŃSK POŚWIĘTNE , "BIEG TROPEM WILCZYM PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PŁOŃSK 2021" Zapisz się
56. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
57. Włocławek, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
58. Białystok, "IX EDYCJA BIEGU "TROPEM WILCZYM" - BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Zapisz się
59. Piła , "VI Bieg Tropem Wilczym w Pile" Zapisz się
60. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym - Kosakowo" Zapisz się
61. Piątnica Poduchowna, Fort III, "Bieg Tropem Wilczym - Gmina Piątnica" Zapisz się
62. Zgorzelec, "BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"" Zapisz się
63. Suchawa, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021" Zapisz się
64. Złotów, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Złotów" odwołano
65. Strzebielino Osiedle, "Tropem Wilczym Bieg Pamieci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
66. KIEŁPINO (powiat kartuski), "V BIEG ŻELAZNEGO Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. ppor. Zdzisława Badochy „Żelaznego” -Tropem Wilczym." Zapisz się
67. Jednaczewo k. Łomży, "Otwarte Mistrzostwa Podlasia + I Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
68. Puszczykowo, "Korona Polski 2021 - Puszczykowo" Zapisz się
69. Hajnówka, "20. Półmaraton Hajnowski - Białowieża - Hajnówka" Zapisz się
70. Skorcz, "V Bieg Żołnierzy Wyklętych - 8 km" Zapisz się
71. Kościerzyna, "Wanoga Gravel 2021" Zapisz się
72. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
73. Sumin, "SwimRun - drużyny" Zapisz się
74. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyka" Zapisz się
75. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking IX GPNW #2/4" Zapisz się
76. Bydgoszcz, "Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci" Zapisz się
77. Sumin, "SwimRun - indywidualnie" Zapisz się
78. Gniew, "Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - II edycja " Zapisz się
79. Jantar, "Korona Polski 2021 - Jantar" Zapisz się
80. Władysławowo - Rozewie - Jastrzębia Góra, "VIII Bieg i III Marsz Północy" Zapisz się
81. Obliwice, "XXXIX Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
82. Obliwice, "XXXIX Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera - biegi dla dzieci" Zapisz się
83. Elbląg, " XII Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka" Zapisz się
84. Elbląg, "Koszulki techniczne - XII Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
85. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning maj" Zapisz się
86. Cały kraj, "Bieg i Marsz w 230 Rocznicę Konstytucji 3 Maja (edycja wirtualna)" Zapisz się
87. Pelplin, "Bieg Papieski 2021 plus kategoria - V Mistrzostwa Polski Urzędników - 10 km" Zapisz się
88. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
89. Skórcz, "I MARATON MTB ,,Lisim Tropem”" Zapisz się
90. Skórcz, "I MARATON MTB ,,Lisim Tropem” - Zapisy z 2020" odwołano
91. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking IX GPNW #3/4" Zapisz się
92. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Zapisz się
93. Kościerzyna, "Kaszëbe Runda 2021" Zapisz się
94. Osieczna, "XVIII Piknik Sportowy I Marsz Po Zdrowie - 10 km" Zapisz się
95. Katowice, "Bieg Automatyka - Bieg Silnika [Impreza wirtualna]" Zapisz się
96. Bogatynia, "II Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
97. Warszawa, " IV KrwiObieg Warszawa - 5 km, 10 km, 50 km" Zapisz się
98. Warszawa, "IV KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
99. Warszawa, "IV KrwiObieg Warszawa - Biegi dziecięce" Zapisz się
100. Trójmiasto, "ANOmaila #9" Zapisz się
101. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial 2021" Zapisz się
102. Kurzętnik, "Triathlon Kurzętnik" Zapisz się
103. Kurzętnik, "Triathlon Kurzętnik - sztafety" Zapisz się
104. Kurzętnik, "Aquathlon Kurzętnik" Zapisz się
105. Kurzętnik, "Bieg Malucha przy Kurzętnik Triathlon" Zapisz się
106. Rajgród, "OPEN WATER MASTERS - iSwim & iRun Series 2021" Zapisz się
107. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning czerwiec" Zapisz się
108. Cały świat, "Annapurna - zdobądź niemożliwe!" Zapisz się
109. Gmina Bakałarzewo - Gmina Filipów, "V Półmaraton Doliną Rospudy " Zapisz się
110. Gmina Bakałarzewo - Gmina Filipów, "Bieg Bakałarza 12km" Zapisz się
111. Żukowo, "Korona Polski 2021 - Żukowo" Zapisz się
112. Firlej, "Brejdak Gravel 2021" Zapisz się
113. Lędziechowo, "Puchar Korony NW Maratonu Ekologicznego #1/2 - 14,3 km" Zapisz się
114. Władysławowo, "II Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" Zapisz się
115. Węgorzyno, "Korona Polski 2021 - Węgorzyno" Zapisz się
116. Skórcz, "I Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5 km" Zapisz się
117. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning lipiec" Zapisz się
118. Szczecin, "Korona Polski 2021 - Szczecin" Zapisz się
119. Stara Łomża nad Rzeką, "Bieg na Królową Bonę " Zapisz się
120. Kobylnica, "Korona Polski 2021 - Kobylnica" Zapisz się
121. Lubasz, "Korona Polski 2021 - Lubasz" Zapisz się
122. Łebień, "Puchar Korony NW Maratonu Ekologicznego #2/2 - 14,3 km" Zapisz się
123. Kamień, "StoneMan Triathlon Szemud 2021 - starty indywidualne" Zapisz się
124. Kamień, "StoneMan Triathlon Szemud 2021 - sztafety" Zapisz się
125. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Zapisz się
126. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Zapisz się
127. Choczewo, "Korona Polski 2021 - Choczewo" Zapisz się
128. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning sierpień" Zapisz się
129. Melesowizna-Turtul, "Predathlon Turtul 2021" Zapisz się
130. Lubichowo, "I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Bieg Inki - 10 km" Zapisz się
131. Oblewice, "Finałowe Połaczenie Trzech Tras Nordic Walking IX GPNW #4/4" Zapisz się
132. Barlinek, "Korona Polski 2021 - Barlinek" Zapisz się
133. Boniewo, "V Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy „Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem " Zapisz się
134. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VI Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
135. Owidz, "VIII Grodzisko Cross - 6,5 km" Zapisz się
136. Wrocław, Las Rędziński, "Terenowy rajd nordic walking - Rędzińska Piętnastka (15 km)" Zapisz się
137. Kuźnica - Rozewie, "III Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
138. Katowice, "Bieg Automatyka - Bieg Falownika [Impreza wirtualna]" Zapisz się
139. Malesowizna-Turtul, "Ultra Hańcza 2021 - Jesień" Zapisz się
140. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
141. Rożnowice, "Korona Polski 2021 - Rożnowice" Zapisz się
142. Gliwice, "4 Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
143. Zblewo, "III Bieg o Puchar Wójta - 14 km" Zapisz się
144. Osie, "XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km" Zapisz się
145. Starogard Gdański, ""29. Bieg Kociewski"" Zapisz się
146. Pniewo k. Łomży, "Piątka Gminy Łomża - Grand Prix " Zapisz się
147. Skarszewy, " VI Borówno Cross - 5,5 km" Zapisz się
148. Pobiedziska, "Korona Polski 2021 - Pobiedziska" Zapisz się
149. Skórcz, "VI Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - 10 km" Zapisz się
150. Trójmiasto, "ANOmaila #10" Zapisz się
151. Cała Polska, "Moja Niepodległa" Zapisz się
152. Osiek, "II Kociewski Bieg Niepodległości - 5 km" Zapisz się
153. Płońsk, "IX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI PŁOŃSK 2021" Zapisz się
154. Pleszew, "Korona Polski 2021 - Pleszew" Zapisz się
155. Giełczyn k. Łomży, "Piątka Gminy Łomża - Grand Prix - zakończenie" Zapisz się
156. Pasłęk, "Korona Polski 2021 - Pasłęk" Zapisz się
157. Sopot, "Bieg w pi#du" Zapisz się
158. Łeba, "Korona Polski 2021 - Łeba" Zapisz się
159. Olandia, "Korona Polski 2021 - Olandia" Zapisz się
160. Skarszewy, "IV Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
161. Gdynia, "Impreza do nowych funkcji" Zapisz się
162. Cała Polska, "Wirtualn Bieg "O, Choinka"" Zapisz się
163. Baranów pow. grodziski, "7. GRODZISKI BIEG PAR." Zapisz się
164. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
165. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ