zawody rowerowe Kobylniec 202330 sierpnia w Kobylnicy odbyły się po raz pierwszy zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pomimo tego, że były to pierwsze zawody tego typu, to przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, zawodnicy rywalizowali w 9 różnych kategoriach wiekowych, podzielonych na dziewczynki i chłopców. Wszystko to przy udziale prawie dwustu uczestników.

Każdy uczestnik, który ukończył swój wyścig, został nagrodzony pamiątkowym medalem, co stanowiło miły akcent i docenienie ich wysiłku. Ponadto, najszybsi zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami, co stanowiło dodatkowy powód do dumy.

Dodatkowo, wyróżnieni zostali najszybsi zawodnicy z gminy Kobylnica, co dodatkowo podkreśliło lokalny charakter i zaangażowanie społeczności. To wydarzenie stanowiło świetną okazję do promocji aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że zawody rowerowe w Kobylnicy staną się tradycją i będziemy mogli cieszyć się nimi także w przyszłym roku.

Wyświeleń: 69

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ