Gala odbyła się w prestiżowej sali, pełnej atmosfery sportowej ekscytacji i radości z osiągnięć. Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się zarówno profesjonalni biegacze, jak i amatorzy, którzy z pasją oddawali się tej zdrowej formie rywalizacji. Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia nagród dla najwytrwalszych, czyli osób, które ukończyły wszystkie imprezy z cyklu - takich osób było aż 14! Następnie nagrodzono zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych, co sprawiło, że atmosfera w sali była nasycona duchem rywalizacji i wzajemnego szacunku.

Następnie nadszedł czas na główną część wieczoru – wręczenie nagród dla najlepszych zawodników całego cyklu Grand Prix. Na scenie pojawili się zwycięzcy, których nazwiska na zawsze zapiszą się w historii tego sportowego wydarzenia. 

Wśród Pań wyniki klasyfikacji OPEN przedstawiają się następująco:

1 miejsce - Kamila Grzonka

2 miejsce - Agnieszka Pałkowska

3 miejsce - Natalia Ruchlewicz

Wśród Panów natomiast:

1 miejsce - Marcin Mikuś

2 miejsce - Andrzej Tocha

3 miejsce - Grzegorz Główczewski

Grand Prix Powiatu Tczewskiego w biegach ulicznych to nie tylko indywidualna rywalizacja, ale także fascynująca okazja do współzawodnictwa drużynowego. Tego rodzaju wydarzenia łączą nie tylko pasjonatów biegania, ale również budują silne więzi wśród uczestników, tworząc atmosferę wspólnoty sportowej. Na gali podsumowującej cykl nie tylko indywidualni zwycięzcy odebrali zaszczytne nagrody, ale także drużyny miały swoją chwilę chwały. W specjalnej kategorii drużynowej wyróżnione zostały zespoły, które przez cały cykl imprez prezentowały się najlepiej pod względem osiągnięć sportowych i ducha rywalizacji.

Nagrodzone zostały:

1 miejsce - Team Tapflo

2 miejsce - Biegający Tczew

Cały cykl nie odbyłby się bez nieocenionej pomocy i obecności zaangażowanych ludzi, których praca i oddanie stanowiły fundament tego sportowego przedsięwzięcia. Bez nich nie byłoby możliwe stworzenie tak fascynującego i udanego wydarzenia. Przede wszystkim należy podziękować koordynatorowi cyklu Panu Tomaszowi Tobiańskiemu, a także organizatorom poszczególnych imprez którzy od samego początku poświęcali swój czas i wysiłek, aby zapewnić doskonałą organizację każdego z dziesięciu biegów. Ich profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że trasy były dobrze przygotowane, zabezpieczone, a atmosfera imprez niosła ducha współzawodnictwa.

Organizatorami cyklu byli:

  • Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
  • Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
  • Pelplińskie Centrum Sportu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie

Obecność zawodników, ich rodzin i przyjaciół również wpłynęła na atmosferę wydarzenia. Dzięki nim Grand Prix stało się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń i budowania wspólnoty biegowej. To właśnie ich wspólna praca, pasja i zaangażowanie sprawiły, że cykl biegów ulicznych stał się niezapomnianym wydarzeniem, pozostawiając po sobie nie tylko ślady na trasach, ale także w sercach wszystkich zaangażowanych.

Pełne wyniki Grand Prix dostępne są na: https://elektronicznezapisy.pl/event/8045/results.html

Wyświeleń: 245

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ