Biegowe Grand Prix Gminy Wicko przyniosło niezapomniane chwile sportowej pasji i wspólnotowego ducha, łącząc uczestników z różnych grup wiekowych i pochodzących z różnych zakątków gminy Wicko i nie tylko! Cykl czterech biegów, był nie tylko testem wytrzymałości fizycznej, ale również okazją do zacieśnienia więzi społeczności lokalnej.

Zorganizowane trasy biegowe obejmowały malownicze obszary gminy Wicko, oferując uczestnikom nie tylko sportowe wyzwanie, ale również piękno otaczającej przyrody. Rywalizacja podzielona została na 5 kategorii wiekowych, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn, zapewniając każdemu uczestnikowi szansę znalezienia wyzwania na miarę swoich umiejętności.

Wsród zwyciezców kategorii OPEN klasyfikacji generalnej znaleźli się:

wśród kobiet:

1. Ilona Mickiewicz - Szymańska

2. Wiktoria Naczk

3. Magdalena Mielewczyk

4. Anna Serkowska

5. Emilia Klawikowska

 

wśród mężczyzn:

1. Michał Pytlak

2. Łukasz Mielewczyk

3. Tomasz Kryzel

4. Piotr Kasprzyk

5. Piotr Reclaf

W bieżącym roku aż 28 osób wzieło udziałe we wszystkich imprezach z cyklu! Co świadczy o niezwykłej determinacji i zaangażowaniu biegaczy oraz wysokiej jakości organizowanych imprez.

Organizatorami Biegowego Grand Prix Gminy Wicko byli:

Wójt Gminy Wicko

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku

Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Wicko

To właśnie dzięki ich staranności, determinacji i poświęceniu cykl stał się prawdziwym sukcesem, a miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogli spędzić miło czas we własnym gronie oraz sprawdzić się czterokrotnie w rywalizacji.

Na uroczystym podsumowaniu zorganizowanym 16 grudnia 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku zostały wręczone statuetki dla najlepszych w kategorii, OPEN, kategoriach wiekowych oraz nie mogło zabraknąć wyróżnienia najlepszych z Gminy Wicko.

Pełne wyniki klasyfikacji generalnej dostępne są: https://elektronicznezapisy.pl/event/9498/results.html

Wyświeleń: 446

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ