Półmaraton PruszczGdański 2024 zapowiedźRozpoczynamy nowy sezon zawodów, rozgrywając bieg na dystansie 21 kilometrów i 95 metrów, będący częścią nadchodzącego cyklu wydarzeń domety.pl. Datą tego wydarzenia jest 24 marca 2024 roku. Mamy nadzieję na powrót uczestników z pierwszej edycji, ale równie serdecznie zapraszamy nowych biegaczy. Do udziału zapraszamy wraz z Centrum Kultury i Sportu jak i Pruszczańską Cukroteką. Jak przepracowałeś zimę? W jakiej jesteś formie u progu nowego sezonu? Sprawdź się w Pruszczu Gdańskim. Adrenalina znowu zacznie się szybciej wydzielać, krew szybciej krążyć, endorfiny dadzą więcej energii.

Trasa pozostaje niezmieniona, ale wprowadzono pewne korekty. Bieg prowadzić będzie przez ulice centrum miasta oraz pruszczańską obwodnicę, czyli ulicę NSZZ Solidarność. Start o godzinie 10:00 w niedzielę, 24 marca 2024 roku. Zmiany dotyczą lokalizacji startu i mety. Rozpoczęcie wyścigu będzie miało miejsce na terenie dawnej Cukrowni (naprzeciwko Centrum Kultury), natomiast meta umiejscowiona zostanie na Stadionie Sportowym CKiS w Pruszczu GD, przy ulicy Chopina na bieżni stadionu.

"Piątka nad Radunią" 2024 

Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na półmaraton, lecz chcą aktywnie zacząć rok 2023, zapraszamy do udziału w biegu na 5 kilometrów w Pruszczu. Doskonała okazja do sprawdzenia swojej kondycji przed sezonem startowym 2024 dla tych. To także świetny sposób na przetestowanie swojej sprawności dla osób rozpoczynających treningi.

5 km Pruszcz Gdański 2024Półmaraton w trzech odcinkach? Dołącz do 3-osobowej sztafety. 

Propozycja skierowana do miłośników biegania, którzy jeszcze nie są gotowi na pokonanie całego dystansu 21,095 km. Można podzielić półmaraton na trzy etapy i wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną pokonać trasę. Do wyboru jest jeden z trzech odcinków, które razem tworzą pełny dystans. Pierwsza zmiana to około 5 km, druga to około 7 km, a trzecia - ostatnia - mieści się w granicach 9 km. Strefa zmian znajduje się w okolicy skrzyżowania ulic Dworcowej i Podmiejskiej.

Nowy design medalu i statuetek dla zwycięzców. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal po zakończeniu rywalizacji, niezależnie czy biegnie indywidualnie, czy w ramach półmaratońskiej sztafety. Zachęcamy nawet do finiszowania drużynowo. Design medalu zostanie zaprezentowany tuż po Nowym Roku.

 zapisz się półmaraton Pruszcz Gdański 2024

Tak było w 2023 roku:

Wyświeleń: 2739

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ