Puchar Kobylnicy 2024W tym roku Kobylnica zaprasza wszystkich entuzjastów sportu na trzy wyjątkowe wydarzenia, które łączy pasja do aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji.

Puchar Kobylnicy 2024

Bieg Pączka: To wyjątkowe i wciągające wydarzenie przyciąga zarówno młodych, jak i dorosłych uczestników. W zależności od kategorii wiekowej, zawodnicy będą mieli od 6 do 20 minut na pokonanie jak największej liczby okrążeń. Każdy uczestnik na mecie otrzyma nie tylko medal w kształcie pączka, ale także prawdziwego pączka do zjedzenia!

Biegi Przełajowe dla dzieci i młodzieży: Już po raz trzeci w Kobylnicy odbędą się te emocjonujące zawody. Z 21 startami w różnych kategoriach wiekowych, każdy młody sportowiec znajdzie coś dla siebie.

Zawody Rowerowe "Kręcimy kółka na dwóch kółkach": Po ogromnym sukcesie w zeszłym roku, kiedy to prawie 200 dzieci wzięło udział w zawodach, i w tym roku spodziewamy się wielkiego entuzjazmu i sportowej rywalizacji.

Dodatkowo, dla dzieci i młodzieży z gminy Kobylnica, prowadzona będzie specjalna klasyfikacja w ramach Pucharu Kobylnicy. W tej kategorii rywalizować będą najmłodsi do 18 roku życia (mieszkańcy lub uczniowie gminy). Liczyć się będą dwa najlepsze wyniki z trzech startów.

Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zmierzyć się z innymi w Pucharze Kobylnicy? Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem, czy kibicem, zapraszamy Cię do wspólnego świętowania sportu i zdrowej rywalizacji. Dołącz do nas i bądź częścią tych niezwykłych wydarzeń!

> Zgłosznia <

> Zgłosznia <

Wyświeleń: 1464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ