Jest nas już ponad 200 osób! Dołącz do Maratonu Pieszego 108 My Mountain Club

Zaskoczyliście nas bardzo! Pozytywnie! Zapisy na Maraton Pieszy 108 trwają od niedawna, a na zaproponowanie przez nas, My Mountain Club, wyzwanie zapisało się już ponad dwieście osób! Zapraszamy kolejnych miłośników górskich wędrówek.

Maraton Pieszy 108 My Mountain Club to kolejne wyzwanie jakie Wam zaproponowaliśmy. Dla najwytrwalszych 108 kilometrów marszu z Krakowa do Zakopanego. Dla mniej zaawansowanych piechurów są dwa krótsze dystanse: Połówka – 54 km i Rodzinny – 15 km.

Zaskoczyliście nas odzewem i liczymy, że nadal będziecie. Liczymy na jeszcze więcej osób. Jeśli nadal tak chętnie będziecie zapisywać się na Maraton Pieszy 108 My Mountain Club to pobijemy rekord imprez My Mountain Club pod względem frekwencji.

Trudy MARATONU 108 nieubłaganie nakreślą Twoją granicę zmęczenia fizycznego i psychicznego, za którą zechcesz wykrzyczeć - DOŚĆ! Jednak wstaniesz i pójdziesz dalej, aby przekroczyć kolejną własną granicę. Przecież nie liczy się to ile razy upadasz, lecz ile razy wstajesz

DATA: 17-19 maja 2024

Zróbmy to!

Wybierzcie dystans optymalny dla siebie i zapiszcie się czym prędzej:

  • Zapisy na Dystans Główny – 108 km
  • Zapisy na Dystans Połówka – 54 km
  • Zapisy na Dystans Rodzinny (z pupilami) – 15 km.
Więcej informacji i zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/9884/
 

 

Maraton Pieszy 108 to impreza, która jest jednocześnie wyzwaniem, ale też zaproszeniem dla Was do miłego spędzenia czasu na łonie natury. Już od samego startu planujemy się świetnie bawić. Będzie tak nie tylko na trasie, ale również na mecie. Przekonacie się, że imprezy My Mountain Club to nie tylko rekreacja, ale też wspomnienia, które zapadną w pamięci, oraz znajomości, które trwają nawet całe życie.

Dołącz do nas już dziś!

Wydarzenie na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1015628636407751

Wyświeleń: 665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ