W tę radosną wiosenną porę, kiedy natura budzi się do życia, Olsztyn staje się areną dla tych, którzy chcą uczynić coś więcej niż tylko przemierzać kilometrów. III Charytatywny Bieg na rzecz Hospicjum Palium to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, ten wyjątkowy event oferuje coś dla każdego.

Bieg na rzecz Hospicjum Palium to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich sił na trasach 5 i 10 km, ale także możliwość doświadczenia niezwykłej atmosfery solidarności i wspólnoty. Celem biegu jest pozyskanie środków na budowę budynku Hospicjum Palium. W tym biegu nie chodzi tylko o pokonanie dystansu, ale przede wszystkim zbieranie funduszy na rzecz Hospicjum w Olsztynie. Twoje uczestnictwo w biegu oznacza realną pomoc dla pacjentów hospicjum i ich rodzin, zapewniając im godną opiekę i wsparcie w trudnym czasie życia. To także szansa na wyrażenie solidarności z tymi, którzy codziennie walczą z chorobą i cierpieniem.

Bieg 5 + 10 km Nadziei to wydarzenie otwarte dla wszystkich - niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej. Nie musisz być zawodowym sportowcem, aby wziąć udział. To idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, łącząc aktywność fizyczną z dobrym uczynkiem.

Zapewniamy Cię, że rejestracja na ten wyjątkowy bieg nie jest ani skomplikowana, ani czasochłonna. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową https://elektronicznezapisy.pl/event/10442/strona.html lub zapisać się w biurze zawodów w dniu imprezy, aby zarejestrować się i dołączyć do grona uczestników. Nie zwlekaj - każdy krok, który podejmiesz, może mieć ogromne znaczenie dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

III Charytatywny Bieg na rzecz Hospicjum Palium to więcej niż tylko bieg. To wydarzenie, które daje ci szansę na aktywność fizyczną, integrację społeczną oraz wsparcie potrzebujących. Niezależnie od tego, czy wybierzesz trasę 5 km czy 10 km, każdy krok, który podejmiesz, będzie krokiem w stronę dobra. Dołącz do naszego wyjątkowego biegu i daj swoją cegiełkę dla Hospicjum!

Wyświeleń: 775

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ